Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) Moddingfan válasza attilam (#4950) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én gyúrás előtt mindig ilyeneket nyomatok és ilyenkor fullra tele vagyok enegiával (Arnold kolléga is ezt javasolja :D ), ha pl. normális kjaát esze, akkor kampec vagyok, de lehet, hogy ez egyéni adottság. Egyébként én ezeket eszem (nem kiakadni :D ):Neskuvik csokis golyó, dr. 5ker vitalis csokis, SP@R-so epres-csokis. Ezek finomak és nem durva sem a cukor-, sem a zsírtartalmuk, vagy legábbis határeset. Persze ha nagy a szénhifrát szükséged (ezel, tanulsz, teszel -veszel ezerrel) akkor a bevitt szénhidrát nagy részét fel is használod, és nem hízol tőle, Nekem ez eddig bejött, mondjuk ezzel egyedül vagyok eddig, más még nem próbálta, szal még nem szabadalmaztatom :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4952) Moddingfan válasza attilam (#4950) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én gyúrás előtt mindig ilyeneket nyomatok és ilyenkor fullra tele vagyok enegiával (Arnold kolléga is ezt javasolja :D ), ha pl. normális kaját esze, akkor kampec vagyok, de lehet, hogy ez egyéni adottság. Egyébként én ezeket eszem (nem kiakadni :D ):Neskuvik csokis golyó, dr. 5ker vitalis csokis, SP@R-so epres-csokis. Ezek finomak és nem durva sem a cukor-, sem a zsírtartalmuk, vagy legábbis határeset. Persze ha nagy a szénhifrát szükséged (edzel, tanulsz, teszel -veszel ezerrel) akkor a bevitt szénhidrát nagy részét fel is használod, és nem hízol tőle, Nekem ez eddig bejött, mondjuk ezzel egyedül vagyok eddig, más még nem próbálta, szal még nem szabadalmaztatom :D

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4953) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Ezt most miért rakta be kétszer, mikor csak módosítottam :F

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4954) attilam válasza Moddingfan (#4951) üzenetére


attilam
őstag

Azokat a szénhidrátokat tudod felhasználni energianyerésre (hatékonyan) amely viszonylag lassabban szívódik fel. mod.: Ezek inkább hosszú távú energianyerésre jók.
Ha gyorsan felszívódót eszel, akkor a szervezet hirtelen nem tud mit kezdeni vele, és a felesleget elraktározza zsírként. mod: Persze a glikogénraktárakat feltölti, ami adhat energiát, mint nálad az edzés során.
Súlyzód edzés előtt én nem eszek szénhidrátot, mert az a növekedési hormon kibocsájtást csökkenti.



[Szerkesztve]

(#4955) Agostino válasza Moddingfan (#4948) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Na valami ilyesmire voltam kiváncsi. Annak örülök, hogy ez még megmaradhat, azt hittem ez is sok már akkor, ha leadni akarok. Ez nem sós, natur. Az a fura, hogy fél zacsi vacsorára, aztan jól is laktam vele. Most, hogy igy belegondolok még jobban megéri, mint a zsemlye, vagy kenyér, mert ebből egy zacsi 64ft, ami kb három zsemlye, ami nekem egy étkezésre szokott elég lenni. :DDD.
Vajkrém, vmi felvágott vagy konzerv hal, meg persze paradicsom. Ez így tök yummi. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4956) tildy válasza attilam (#4950) üzenetére


tildy
nagyúr

A cornflakes a z kukoricapehely, és többnyire nem is édes, hanem inkább kicsit sósabb:U
Szerintem amire te gondolsz az a sima müzli teli gyümölccsel, meg iylesmikkel...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4957) attilam válasza tildy (#4956) üzenetére


attilam
őstag

Nem, tudom mi az a cornflakes. Majd nézz meg egy dobozt, hogy mennyi cukor van benne!

(#4958) tildy válasza attilam (#4957) üzenetére


tildy
nagyúr

Rendben:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4959) Moddingfan válasza Agostino (#4955) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Erről van szó, sokan azt mondják, az egészséges étkezést csak a milliomosok engedhetik meg maguknak, de ez is egy jó példa arra, hogy ez butaság (persze, ha több pénzed van nagyobb a mozgástered, ez kétségtelen), csak uána kell számolni, mennyi is az annyi :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4960) Agyzuzo válasza tildy (#4956) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Eleve a kukorica és a kukorica alapú dolgok nem túl szerencsések diéta alatt. A műzli még jobb is lenne, mivel zabpehely-alapú (rengeteg rost).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4961) Moddingfan válasza Agyzuzo (#4960) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Annyiból nem rossz a kukorica, hogy akinek nehezen megy a napi WC-zés (a nagyobbik), azon segít átnyomni a kaját, nem áll benne, így kisebb az esély, hogy rárakódjon és még jobban is érzni magát, de ez mondjuk akkor igaz, ha pl. konzerv formájában viszed be, én is ilyen céllal eszem, ha eszem. A műzli pedig tényleg tele van rostokkal, ami ugye meg állati egészséges és szintén jó hatással van az anyagcsrére, ami diéta során nem rossz dolog :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4962) attilam válasza Moddingfan (#4961) üzenetére


attilam
őstag

Te érted az első mondatod, mert én nem? :(

(#4963) Agyzuzo válasza Moddingfan (#4961) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Speciel ha neked EZ a célod, arra SOKKAL jobb egy szép nagy zöldalma, mint a szar kukorica...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4964) tildy válasza Agyzuzo (#4960) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem tudom, belőlem egészben távoznak a kukoricák...Mármint a konzerv kukori..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4965) Agyzuzo válasza tildy (#4964) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Egen, mert nem tudod megemészteni.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4966) tildy válasza Agyzuzo (#4965) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos hüyleséget kérdezek: de ha nem tudom megemészteni , attól még felszívódhat belőle ez az?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4967) Musztáng válasza Agyzuzo (#4960) üzenetére


Musztáng
tag

Akkor a kukoricás hamlet sem jó? :F

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#4968) Woodslave válasza tildy (#4966) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem nem. Alul is, felül is :D egészben jön ki.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4969) Moddingfan válasza Woodslave (#4968) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Na ezért jó arra, amiért én eszem :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4970) Moddingfan válasza attilam (#4962) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Elismerem, kicsit komplex lett, röviden: mivel a kukorica kb. úgy távozik, ahogy megszed segít azokon, akiknek nem megy olyan könnyedén a WC-zés több időt igénylő része, mondjuk heti átlagban max. 2 alaklom ugye kevés,de ha eszel kukoricát, akkor záros időn belül probléma volt, nincs. Azt hiszem, így már érthető lett az előbbi rövid kis szösszenetem és a megfogalmazás is úgymond ''politikailag korrekt''-re sikeredett :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4971) Moddingfan válasza Agyzuzo (#4963) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hát Nekem egy kiló zöldalma után sem lesz könnyebb, elhiheted, ha ketchup mellé tejeskávét iszok akkor sem történik semmi, pedig szerintem ez elég erős páros, ha érted mire gondolok :D A kukorica pedig sztem jó, eléggé laktat, de nem hízlal, az ideális fógyókúrás étel :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4972) attilam válasza Moddingfan (#4970) üzenetére


attilam
őstag

:R :C

(#4973) tocsa válasza tildy (#4964) üzenetére


tocsa
senior tag

Szét kell rágni a szemeket! :DD :DD :DD
Amúgy amit nem tud megemészteni az ember az a cellulóz, ez a ''mag héja'' pl. De pl a keményítőt azt teljesen jól megemészti: ez van sok a kukorica szemben, ez gyakorlatilag ugye kompex szénhidrát.


[Szerkesztve]

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#4974) Moddingfan válasza tocsa (#4973) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én rágom ezerrel, mégis úgy jön ki belőlem,mintha csak nyeltem volna, ki érti ezt? :F :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4975) Skori


Skori
csendes tag

Na, nekiálltam a dolognak, és baromi éhes vagyok. Ha éhes vagyok akkor morcos is vagyok, ha meg morcos vagyok akkor idegesebb is vagyok. Tegnap kihasználtam a jó időt és idegességemben letekertem kb 60km-t bicajjal. Estére több mint 1kg-al könnyebb voltam mint reggel, pedig reggel csak azután álltam a mérlegre, hogy elötte magam alá gyűrtem a barna medvét :) Különbne még nagyobb lett volna a különbség.
De már most eldöntöttem, hogy ha lementem 85 alá akkor úgy bezabálok:) , hogy utána 90 leszek :D
Egyébként ez a ''hungarocell'' szerü kaja nekem is bejött, régen utáltam de akkor 40kg minusz után már megszerettem. Mindenesetre annyit azért nem kiván az ember belőle, hogy hizlaljon. Abonettről mi a véleményetek?
Huingarocellből (=hamlet?) melyiket jobb enni: búza, rizs, kukorica?
A kaukázusi kefír mennyire fogyis kaja? abból néha lecsúszik egy félliteres adag (közel 300kal)....
Egyéblént ilyenkor bármit eszem se hasmenés se az ellenkezője, de néha olyan éhes tudok lenni hogy a vasszöget is megenném. amikor elöször fogyóztam 2...3 hét múlva csökkent a ''farkaséhség'', vajon most meddig tart majd?

(#4976) Moddingfan válasza Skori (#4975) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hogy meddig tart, az csak a jó ég tudja. Az Abonett egyébként fincsi kaja, de egy csomó változatát láttam már más-más néven, némelyik szénhidrátbomba, némelyikben meg csomó fehérje van és alig tartalmaz szénhidrátot. Fogyókúrás célzattal szerintem kifejezetten ajánlott :D A kefírről nem tudok niylatkozni, mert nem szertem, de a gyúrós topicban sokan fikázzák a tejtermékeket (el ne áruld senkinek, de sztem viszont jók és én sokat eszem belőlük :D )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4977) lol válasza Moddingfan (#4976) üzenetére


lol
senior tag

növényi fehérjét nem szokás sztem beleszámolni a bevitt mennyiségbe..

(#4978) Moddingfan válasza lol (#4977) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Itt a fehérjét nem mint aktív, kondizóknak való fehérjeként említettem, csak fevázoltam, hogy több féle van ebből a kajából is, jelen esetben ugye a szénhidrát értké a fontos

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4979) Musztáng válasza Moddingfan (#4976) üzenetére


Musztáng
tag

A gyúrósok szerint a kefír az egyetlen tejtermék, ami mehet.

(el ne áruld senkinek, de sztem viszont jók és én sokat eszem belőlük :D )
Én is szeretem a tejtermékeket és szerintem is jók. :D De Psszt! :DDD

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#4980) Agyzuzo válasza Moddingfan (#4974) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Akkó' mégse rágod, vazze. :D Amúgy nem véletlen tömik a kacsákat kukoricával. A disznyó is ettől hízik... Szóval csak csínján vele (haverom is kizárólag tömegelésnél nyomja a rizs mellé, ahogy elkezd szálkázni a diéta utolsó 12 hetében már nem eszik kukoricát).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4981) !attis!


!attis!
tag

Sziasztok!

A Következő kis kérdésre szeretnék választkappni, csak úgy érdekeség képpen. Asszem kicsit témához kapcsolodik.
Egy magamfajta 17-18 éves gyereknek, 172 cm magas mi az ideálist testsúlya? vgay hogy lehet ezt kiszámolni? tudja valaki?

(#4982) Agyzuzo válasza !attis! (#4981) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nincs ideális testsúly... Függ milyen a csontozatod, az izomzatod. Nem lehet SÚLYBAN ideális mértéket megállapítani. A mérvadó a testzsírszázalék, ami jó ha 10-hez van közelebb és nem 20-hoz...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4983) Moddingfan válasza Musztáng (#4979) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Tudom, tudom, de a kefírt nem szeretem, a joghurt, sajt, hhhmmm, az jöhet :D (Ezt is csak titokban írom, mert vannak itt gyúrósok is :DDD )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4984) Moddingfan válasza Agyzuzo (#4980) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Most több okból is eszem, az egyiket már leírtam :D, a másik, hogy nemrég elkezdtem tömegelni, csíra a tricepszem meg a hátam, remélem a kukorica segít a fejlődésben ha nem, akkor meg max. könnyebben tudok...hmmm, nna, szóval, ugye tudod mit.... :DDD

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4985) Agyzuzo válasza Moddingfan (#4983) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sajtot én is szeretem, de csak a mozarellát. Abból viszont lezavarok 30 dekákat csak úgy magába (egy kis paradicsommal).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4986) Moddingfan válasza Agyzuzo (#4985) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Vazze, nekem is ez a kedvencem, rá egy kis kakukkfű, mellé egy kis paradicsom, jó kis kaja :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4987) Skori válasza Moddingfan (#4986) üzenetére


Skori
csendes tag

Basszuskulcs, én is minek olvasok most ilyeneket, most tök éhes lettem :((
Na mindegy, reggelig még munkahelyen vagyok, kajám meg már nincs, úgyhogy biztos , hogy meg bírom állni......
Szóval mi a helyzet ezzel a hungarocellel: puffasztott buza, rizs vagy kukoricás a jobb választás?
Na jóéjt mindenkinek, asszem mára eleget bámultam a monitor, 2 perc múlva úgyis holnap lesz :)

(#4988) Moddingfan válasza Skori (#4987) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Sztem mindegy, ne hinném, hogy ezen áll, vagy bukik a diéta sikere :) Én azt eszem, amelyikhez épp kedvem van

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4989) fLeSs válasza Skori (#4987) üzenetére


fLeSs
nagyúr

puffasztott rizs.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4990) Koronás Maki


Koronás Maki
csendes tag

Szerintem nem koplalás a megoldás hogy lefoggyon valaki.Mert a szervezetnek szüksége van a szénhidrátra.Akkor ha koplal valaki megfosztja magát az energiától.
És szerintem ennek semmi értelme.Én legalábbis a mozgást javaslom.SOK KITARTÁSSAL sok minden megvalósítható:)...

(#4991) Agyzuzo válasza Koronás Maki (#4990) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Fú vazze, nem mondod? Szerinted az eddigi 5000 hozzászólásban miről volt szó? Pont arról, hogy nem a koplalás a megoldás (illetve aki azt választja, az a lehető legrosszabb megoldás). Write-only üzemmód rulez.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4992) #25954560 válasza fLeSs (#4989) üzenetére


#25954560
törölt tag

pufirizsa rulez! :D
ha iszom hozza egy kis vizet is, akkor egeszen ugy erzem, mintha ettem volna valamit.

meddig kell ahhoz visszaolvasnom h megtudjam a porgetos szobabiciklizes miert izomleepites? azr ertem h a zsiregetes szempontjabol a 120-140 pulzus a legjobb, de azon csodalkozom h a porgetes az izmoknak nem jo. max azt tudom elkepzelni h akkora terheles h mar nem jut oda eleg kaja es az izom megeszi sajat magat :) de ennek ellentmondanak a bringas edzesek.

(#4993) Koronás Maki válasza Agyzuzo (#4991) üzenetére


Koronás Maki
csendes tag

Csak 1et értek az 5000 hozzászólással.

(#4994) DigitXT válasza Koronás Maki (#4993) üzenetére


DigitXT
félisten

Az igen!:C

(#4995) Musztáng


Musztáng
tag

Azt szeretném kérdezni a szakiktól :R , hogy az jó, hogy aki vegetáriánus és gyúr, az a fehérje adagját szójából fedezi? :F
Ezt nem én találtam ki, hanem ismerek valakit, aki ilyet csinált...

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#4996) attilam válasza Musztáng (#4995) üzenetére


attilam
őstag

Nem jó! Bár a semminél jobb, kivéve ha férfi az illető. Nem tudom milyen szinten vegetáriánus, de tojás és tejsavó fehérje nem ártana neki.

[Szerkesztve]

(#4997) Agyzuzo válasza Musztáng (#4995) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nagy, erős, izmos sosem lesz a szójafehérjétől. Egész egyszerűen az aminoprofilja nem megfelelő izomépítéshez. Ha izmot akar, ahhoz HÚS kell.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4998) fLeSs válasza Agyzuzo (#4997) üzenetére


fLeSs
nagyúr

vagy tojglifehérje. :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4999) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

A vegetáriánusok ugye ehetnek tejet, csak mert hallottam olyanokról, akik még tejet sem esznek, de akkor mit :F

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#5000) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Láttam már vega testépítőt is, nem nézett ki rosszul, mondjuk versenyen nem indulhatott volna az tény. De tojat az tényleg mehet, meg minden, amiben van fehréje. Mondjuk ha nem eszik valaki hút, akkor max. egyen tápkieget, az is elég szerintem. A szója egyébként nem a legjobb, ezt a témát amúgy már kiveséztük egy másik topicban, a tejsavó vagy tojás jobb lenne sztem.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#5001) attilam


attilam
őstag

Ez nagyon jó! :D

''A termodinamika elvén müködö; fogyókúrás módszer Mindenki számára
ismeretes, amit már az iskolában is tanultunk, hogy 1 g víz (folyadék)
felmelegítése 14,5 fokról 15,5 fokra 1 kalóriát emészt fel. Tehát egy
pohár (2,5 dl) 5 fokos víz felmelegítése testhömérsékletünkre 250 x
(37-5) = 8000 kalória.

Hát ezt az energiamennyiséget kell testünknek felvennie ahhoz, hogy a
testhömérséklet állandó maradjon. Ehhez a legkézenfekvöbb
rendelkezésre álló energiaforrás a test zsírfeleslege. A termodinamika
nem hazudik.

Amennyiben megiszunk egy korsó 5 fokos sört, 16000 kalóriát égetünk el.

Természetesen nem szabad senkit becsapni, így le kell vonni az 500 ml
sör kalóriatartalmát, azaz a kb. 1000 kalóriát. Gyors számolás:
16000-1000= 15000 kalóriára van szükség a felmelegítéshez.

Természetesen ez a veszteség annál nagyobbb, minél hidegebb a sör és
minél nagyobb a felmelegítendö sörmennyiség. A kalóriaégetés,
kalóriafelhasználás ezen módja sokkal hatásosabb, mint a testmozgás
módszerével végzett kalóriafelhasználás.

A fogyás így abszolút gyors és szinte automatikus. Egyszerüen nagy
mennyiségü sört kell magunkba önteni, a többit már elvégzi a
termodinamika.

Egyetlen hátránya van a dolognak: ha például egy nagy tányér forró
pacalt, babgulyást, vagy halászlét eszik az ember, akkor a
höenergiával felesleges kalóriákat viszünk be a testbe.

A figyelmes olvasó máris megtalálta a megoldást: A forró ételeket
elegendö mennyiségü hideg sörrel kell kiegyenlíteni!''

(#5002) Moddingfan válasza attilam (#5001) üzenetére


Moddingfan
senior tag

:DDD :DDD :DDD Este be is nyomok egy üveggel, sőt, kettővel :DDD :C

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#5003) Musztáng válasza attilam (#4996) üzenetére


Musztáng
tag

ha férfi az illető
Igen, férfi. De már nem vegetáriánus. Mondjuk már nem is gyúr. És van rajta olyan 10-15kg felesleg.

Kíváncsi voltam a véleményetekre! :R
Köszi mindenkinek :)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#5004) Markgx10 válasza Musztáng (#5003) üzenetére


Markgx10
őstag

Szóval, ha az erőszakmentesség elve alapján nem eszik állati eredetűt akkor, tejet és tejtermékeket fogyaszthat, mert azzal ugye nem árt egyetlen állatnak sem. Mint tudjuk a legmagasabb biológiai értékkel a tejsavófehérje rendelkezik, tehát így nem akkora gond a dolog.
Ha viszont egyáltalán nem fogyaszt állati eredetűt (bicsérdista vagy egyéb okból kifolyólag) akkor egy nagy ökör és sohasem lesz igazán izmos. A szójafehérje meg férfiaknál (ezt biztos leírták már) nagymennyiségben fogyasztva nőiesedési jegyeket idéz elő.
De ha erős is akar lenni, akkor kikerülhetetlen a hús.
Szerintem...
Üdv:

Márk

(#5005) tildy


tildy
nagyúr

pufirizsa kefírrel: Mai napi uzsonna és vacsi is...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5006) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A Fogyjunk le topik folytatása: [link].

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fogyjunk le! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.