Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3201) lorcsi válasza Integra (#3200) üzenetére


lorcsi
veterán

nem akarod megnézni máshonnan is, hátha onnan nem fáj a fejed :DDD :Y

(#3202) Integra válasza lorcsi (#3201) üzenetére


Integra
titán

majd letöltöm, egyszer elég volt ezért pénzt kiadni:DDD
most nézem, imdb-n 7.9/10 55ezer szavazat után!!

ja igen, az egyik hozzászólás a vélemények rovatban:
". Don't LEAVE THE THEATER TILL AFTER THE CREDITS ROLL!!!!!!!!!!!!!!!!! I warn you DON NOT LEAVE!!!!!!!!! After the long credits, a very important scene takes place that you cant miss. So sit tight and wait. You wont be disappointed."

jóvan, hátba veregettem magam most, én frankón kiijöttem, pedig éreztem, hogy maradni kéne.. :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3203) Wolverine válasza Integra (#3202) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Sosem jövünk ki, amíg vége nincs a stáblistának :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3204) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Tudtok ajánlani valami jó maffiás filmet? :)

All Black...

(#3205) mazda626 válasza Stalker-2572 (#3204) üzenetére


mazda626
addikt

Amerikai Gengszter

(#3206) joe69 válasza Stalker-2572 (#3204) üzenetére


joe69
senior tag

american gangster, most megy moziban

(#3207) Stalker-2572 válasza joe69 (#3206) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ennyire jó? Bmutató nem tetszett... inkább valami klaszikusra gondoltam...

All Black...

(#3208) Eagle16 válasza Stalker-2572 (#3207) üzenetére


Eagle16
addikt

Ja, szerintem is nagyon jó, kihagyhatatlan film.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3209) Stalker-2572 válasza Eagle16 (#3208) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Na akkor megnézem...

All Black...

(#3210) Dilikutya válasza Stalker-2572 (#3207) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az utóbbi évek legjobb ilyen témájú filmjének tartják.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3211) mazda626 válasza Stalker-2572 (#3207) üzenetére


mazda626
addikt

Keresztapa :D

(#3212) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Starship Troopers 3 trailer

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3213) Stalker-2572 válasza mazda626 (#3211) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Láttam... kissé vontatott szvsz :R

All Black...

(#3214) Arnold2


Arnold2
őstag

Csúcsformában 3 - Rush hour 3
Hajjaj,de jó hogy nem néztem meg moziban.Sajnos ez a sorozatrész is már árnyéka az elődöknek. Szórakoztató és van elég Jackie akciójelenet is,de valahogy már nem az igazi. Egy jó kis mesefilm.Pc-n megér egy misét,de lehetett volna sokkal jobb is.

(#3212) Dilikutya
Mein lieber Gott im Himmel,was zum Teufel ist das?!?!?! Komolyan mondom rosszabnak tűnik mint a 2.Pedig a kettő,té Jézus Atya Úr Isten.Azzal a filmmel kínozni lehet...

[ Szerkesztve ]

(#3215) Apollyon válasza Dilikutya (#3212) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pfff.... Az egy jó volt. (Fogjuk rá) A 2 borzalmas, ez meg?! A rovarok vagy mik elég gagyi animációval vannak megcsinálva, a toy story jobb volt :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3216) Dilikutya válasza Apollyon (#3215) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem láttam szerencsére:).

Más:Bourne negyedszerre is.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3217) Dilikutya


Dilikutya
félisten

X-akták 2 első előzetes

Az mekkora már, hogy az Arany Málnán Eddie Murphy kapta a legrosszabb női mellékszereplő díját is a Norbitért:)

És lesz Alone in the Dark folytatás is, Danny Trejoval. A rendező ezúttal nem Boll lesz... hanem az első rész, a Far Cry és a House of the Dead 2 forgatókönyvírói, Peter Scheerer és Michael Roesch.
:)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3218) #54715584


#54715584
törölt tag

most neztem a forbidden kingdom 2b traileret
nagyon teccik :C

(#3219) Integra válasza Dilikutya (#3217) üzenetére


Integra
titán

vladi!
hallod????
második rész jön, gondoltak rád is!!!:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3220) Dilikutya válasza Integra (#3219) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az egy dolog, hogy van olyan idióta, aki pénzeli Boll filmjeit, és elnézi a buktákat, de ki az a hülye, aki ezeknek a folytatásába fektet!?:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3221) Wolverine válasza Dilikutya (#3217) üzenetére


Wolverine
félisten

Sőt, a legrosszabb férfi fő- és mellékszereplő díját is ugyanazért a "film"ért... :D 3 egyszerre szép teljesítmény.

Most olvastam, hogy a tervezett Wolverine-filmben szerepelni fog Deadpool is :DDD Ezt így ne rontsák el, mert nagyon morcos leszek :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3222) Stalker-2572 válasza Dilikutya (#3210) üzenetére


Stalker-2572
addikt

American Gangster :W 1 óra után meguntam a pocsék rendezést és hogy nem szól semmiről. :W

All Black...

(#3223) frame>24 válasza mazda626 (#2949) üzenetére


frame>24
addikt

No country for old men...

(csak most, az Oscar-díjkiosztó láttán néztem meg.) Ez a kérdés bizony engem is érdekel ! A film végét nem teljesen értem. Sejtéseim vannak csak a mondanivalót tekintve, de az egész úgy függ a levegőben számomra az álom-fejtegetéssel + a gyilkos további sorsával kapcs. Nagyon sok jelkép van benne, a hangulat pedig félelmetes. Bennem depresszió-szerű érzést kreált az egész.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3224) Eagle16 válasza Stalker-2572 (#3222) üzenetére


Eagle16
addikt

:D
Az első órán én is halálra untam magam, de utána nem bírtam abbahagyni a filmet....(nagyon jó volt a második fele)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3225) bagyulajuve válasza Stalker-2572 (#3222) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát rosszkor hagytad abba, nekem nagyon tetszett a film A maffiafilmek azért eléggé vontatottak általában.

Resistencia eterna

(#3226) Integra válasza Dilikutya (#3220) üzenetére


Integra
titán

valszeg megéri...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3227) Stalker-2572 válasza bagyulajuve (#3225) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mostmár nem fogom megnézni...
Vannak jó filmek pl Once Upon a Time in America :R überelhetetlen :)

All Black...

(#3228) Dilikutya válasza Wolverine (#3221) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért férfi létére a legrosszabb női mellékszereplő díja nagyobb teljesítmény ;) Amúgy szerintem nem rossz, márha valaki élvezi a néhol gusztustalanabb poénokat:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3229) Dilikutya válasza bagyulajuve (#3225) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Untouchables-en én nem unatkoztam. Igaz, az csak két órás. Amúgy hosszú film is lehet végig érdekfeszítő, nem maffiás, de a Heat például ilyen. Észre sem veszed, hogy eltelt két és fél óra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3230) Wolverine


Wolverine
félisten

3 Doomsday jelenet - jobbnak tűnik, mint első blikkre...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3231) bagyulajuve válasza Dilikutya (#3229) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nem arra gondoltam, hogy unalmas, hanem hogy hosszú (vontatott) de ez nem feltétlenül rossz sztem. Pl Keresztapa is ilyen számomra, de ha leül az ember akkor nem bír felállni, mert ugyanakkor érdekes és minden kidolgozott momentumért érdemes ottmaradni a fotelben.

Resistencia eterna

(#3232) Tibiajax válasza frame>24 (#3223) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Hol nézted meg, nem is játszák még itthon mozikban?.. :F

viccet féltretéve, a záró képsor egyetlen mondanivalója, maga a film címe. Se több, se kevesebb.

(#3233) Archer


Archer
őstag

Ha már így emlegetitek az American Gangstert: szerintem nagyon jó film lett. Az eleje tényleg unalmas egy kicsit de beindul, nem kell aggódni :) Denzel Washingtont eddig még nem láttam rosszfiú szerepben(na jó, a Kiképzésben olyasmi volt) ennek ellenére nagyon jól alakította Frank Lucas karakterét, mondjuk a szerep is olyan volt, hogy sokat ki lehetett belőle hozni. Russel Crow karaktere megragadt a munkamániás zsaru szintjén, ettől függetlenül nagyon jól alakította Crow. A vége is nagyon tetszett. Tessék megnézni! :)
1408:nagyon jól indul, de a közepétől ellaposodik. Valahogy azt érzem, hogy a készítők kifogytak a kreativitásból a közepétől. Amúgy jól gondolom, hogy az alapot a Stephen King Minden haláli c. könyvében lévő 1408 adja vagy inkább A ragyogás?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3234) Eagle16 válasza Archer (#3233) üzenetére


Eagle16
addikt

Russel Crow még a 3:10 to Yuma-ban is hatalmasat alakít szerintem, nemrég néztem meg, nagyon tetszett :R (Bár alapvetően nem szeretem a western filmeket, de ez valahogy más volt.)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3235) Archer válasza Eagle16 (#3234) üzenetére


Archer
őstag

Azért oda Christian Bale is kellett az üdvösséghez de tényleg nagyon jól játszotta Ben Wade-et. Bár szerintem valami kevésbé tehetséges színészekkel fele ilyen élvezetes sem lett volna a film a történetből adódóan. Hozzáteszem, én sem szeretem a western filmeket(kivétel a Bud Spencer-Terence Hill féle filmek :) )

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3236) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Házimozi 1,1 milliárd alatt :Y

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3237) deedee válasza Dilikutya (#3212) üzenetére


deedee
őstag

úúúúr isten....Ez nagyon gagyinak tűnik.... :(
Az első részt biztosan megszerzem "hd/blue ray" minőségben,hogy bővítsem a gyűjteményem, mert nagyon tetszett...
De ezt az "izét" talán meg sem nézem.... :U
Biztos,hogy ez egy előzetes és nem csak egy vicc?/na jó,természetesen tudom,hogy tényleg előzetes... :B /

(#3238) Wolverine


Wolverine
félisten

Új Vasember trailer - ez bizony kemény lesz :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3239) Eagle16 válasza Wolverine (#3238) üzenetére


Eagle16
addikt

:Y Ezt nagyon várom már! :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3240) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

3:10 to Yuma
Nagyon jó film. Kitünő színészi teljesítményekkel: Christian Bale, Russel Crowe mellett, aki legjobban tetszett a Ben Foster játszotta Charlie Prince, sztem zseniális volt. Történet nem egy nagy vaszisztdasz, de azért megteszi, bár ilyen színészi teljesíítmények mellett szólhatna akármiről a film. A zenéje is nagyon tetszett. De hát a befejezés nem igazán tetszett, mint mostanában sokszor :

(SPOILER az hogy Ben Wade-ben is van jóság, kicsit furának tűnt: az hogy a végén fel akar szállni a vonatra, meg lelövi Charlie-ékat, egyfajta bosszú Danért én nem így fejeztem volnab SPOILER)

De összeségében simán köteltező még azoknak is akik a western műfaját nem is szeretik.
8/10

Resistencia eterna

(#3241) PPeter válasza bagyulajuve (#3240) üzenetére


PPeter
addikt

Az eredetije is jó film volt, Ben Wade és a farmer címmel itthon is ismert, DVD-n is megjelent.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3242) mazda626


mazda626
addikt

Vérző olaj, There will be blood című filmhez tudtok magyar feliratot linkelni?

(#3243) bagyulajuve válasza PPeter (#3241) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Azt sajna még nem láttam, amúgy azt hittem van valami valóság alapja ezen filmeknek, de tévedtem.

Resistencia eterna

(#3244) Stalker-2572 válasza Wolverine (#3238) üzenetére


Stalker-2572
addikt

pff ez valami szánalmas :Y

All Black...

(#3245) joe69 válasza mazda626 (#3242) üzenetére


joe69
senior tag

meg nincs hozza magyar felirat

(#3246) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Most néztem meg a Hitman-t. Olga Kurylenko (Nika)viszi csak el a filmet, meg van egy-két jó akciójelenet és kb ennyi. Az a lány valami csodaszép, asszem még megnézek a filmből 1-2 jelenetet :DDD . Timothy Olyphant ismét bizonyította számomra, hogy pocsék színész, ide Statham kellett volna. Remélem több filmben nem látom, mert elég gáz ahogy beszél, meg az egész lénye idegesítő.
A film 4/10, a leányzó 10/10 :R

Resistencia eterna

(#3247) mazda626


mazda626
addikt

American Gengszter
Korrekt film! Végig olyan érzésem volt, hogy ezt már láttam. -> Scarface World is Yours
9/10

[ Szerkesztve ]

(#3248) #54715584


#54715584
törölt tag

The Kingdom

jo film, tetszett, tiszta CoD4 :)

(#3249) Archer


Archer
őstag

SPOILER
Sweeney Todd: Most néztem meg ezt a filmet és még mindig nem tértem magamhoz. Iszonyat jó lett. Ugyan Tim Burton-re nem jellemző a fizika erőszak kiemelése(gondolok itt a vérre) de egy ilyen filmben szükség van rá, hogy üssön. És üt is. A vége szerintem "gyönyörű", ahogy Todd vére végigfolyik a felesége arcán. Ennél hatásosabb befejezést elképzelni sem tudnék. Tipikusan az a film amit látni kell aztán vagy imádni fogja az ember vagy utálni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3250) Dilikutya válasza Archer (#3249) üzenetére


Dilikutya
félisten

spoiler
A sok fröcskölő vér ellenére is, ez nem azaz igazi fizikai erőszak, inkább csak stilizált, a nagy nyiszálást nem mutatja, nomeg az elvérzés általi elhalálozás folyamata is eléggé lerövidített, látszik, hogy a filmnek egyáltalán nem az erőszak a lényege. A vége kissé kiszámítható volt, ettől a filmtől nem vártam boldog befejezést, és a nagy bosszúhadjárat miatt szinte adta magát az a vég, ami a vége lett. De ettől függetlenül is, a film nagyon jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.