Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) I_Am válasza Integra (#3900) üzenetére


I_Am
veterán

A szörnyikét sem láttad a másik oldalon rombolni?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3902) feka007


feka007
nagyúr

Black Hawk Down
Most néztem meg a filmet, hát szerintem hihetetlen jó, tökéletes vágások, tökéletes színészek, tökéletes rendezés, Ridley Scott kitett magáért. Még a Ryan közlegénynél is jobban tetszett, pedig az is egy kib*szott jó film. Nem az a lényeg, hogy mennyire realisztikusan döglenek meg az emberek, hanem hogy hasson rád a film, elgondolkoztasson.

War Rulez!

(#3903) Drizzt válasza Wolverine (#3897) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Találtam még egy részletet youtube-on.
Könyörgöm, ez a szájanimáció ez mi? Ez már nagyon rég gáz lenne realtime gfx-nél is. :( Bár kicsit a hang is lehet késik, de attól függetlenül teljesen természetellenes a mozgás. A modellek egy 2 éves agyából kipattant szinten állnak. Amúgy meg akarom nézni az egészet is, de pénzt term. nem adok ezért. Már a fények se tűnnek valami jól számoltnak.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#3904) Integra válasza feka007 (#3902) üzenetére


Integra
titán

jobb későn, mint soha:))
valóban a mai napig létező legjobb ilyen film!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3905) Integra válasza I_Am (#3901) üzenetére


Integra
titán

nem:DDD
kellett volna?:)
na majd este ha hazaértem melóból...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3906) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Gépállat SC - Vinnie Jones főszereplésével készült film. Iszonyatosan tetszet, főleg maga a focimeccs :C . Jason Statham is játszik benne, de amit ő leművel a kapuban az valami félelmetes, majd leestem a székről a röhögéstől. A film lényege: Rabok vs Fegyőrök focimeccs. 8/10

Resistencia eterna

(#3907) Integra válasza bagyulajuve (#3906) üzenetére


Integra
titán

huha, lehet hogy ez valahol figyel már egy ideje nálam, majd megsasolom:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3908) feka007 válasza Integra (#3904) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért csak most láttam, mert most kedvet kaptam a filmnézéshez az új monitoron. :) Viszont így egyből gyönyörű minőségű Blu-Rayben láttam. :)
Engem amúgy ez a video ihletett meg a filmhez: [link]

(#3909) Arnold2 válasza bagyulajuve (#3906) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha jól értesültem,s márpedig igen, akkor e film feldolgozásából lett ez: [link]
A történet kis változtatásokkal ugyan az,csak megspékelve egy kis amerikai álommal.

(#3910) bagyulajuve válasza Arnold2 (#3909) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sőt van még ősibb előd is: The longest yard

Resistencia eterna

(#3911) brownus


brownus
veterán

(#3912) LucifeI2 válasza brownus (#3911) üzenetére


LucifeI2
őstag

(#3913) bagyulajuve válasza LucifeI2 (#3912) üzenetére


bagyulajuve
addikt

f*ck

Resistencia eterna

(#3914) Wolverine


Wolverine
félisten

The Dark Knight poszter :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3915) brownus válasza Wolverine (#3914) üzenetére


brownus
veterán

nem rossz, sokkal jobb mint a vasemberé amivel bp van kiapkolva... legalábbis nekem absz. nem tetszik, a filmet viszont már várom:) mindkettőt

(#3916) Integra válasza I_Am (#3901) üzenetére


Integra
titán

megnéztem megint
milyen szörnyikék a másik oldalt? mikor? hányadik percnél?
amikor meg megszakad a film, onnantól már csak a szereposztás etc.. meg hexadecimális error kódok.. :)
nem tudom mit kéne látnom:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3917) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

10000 BC: nagyon ratyi film. Amikor beszélnek benne akcentussal az kiakasztott, de az akciók is rosszul voltak megcsinálva, illetve az a kardfogú tigris valami ultragagyi CGI volt. 3/10

Street Kings: ez valami tuti jó film, remek történet, remek akciók. Forrest Whitakerről ismét bebizonyosodott, hogy akármilyen szerepet játszik, azt zseniálisan csinálja, imádom. Keanu meg jól hozza a szokásos fapofát. 8,5/10

Resistencia eterna

(#3918) Integra


Integra
titán

megnéztem a resident evil hármat, miután az asztali dvd baszakodott a többi kiírt film lejátszásával.. de rühellem a nem pc-s dvd lejátszásokat:(((
na szóval, az biztos hogy a második résznél jobb lett. aztán ennyi.
volt sok vicces rész benne, hahaha, éjjel agyatlan debil zombihentnek elment cola meg csipsz mellé.
már várom a negyedik részt, ahol majd a sok milla egymást bíztatva nyomja le az ellent:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3919) Tibiajax válasza Integra (#3918) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem csak az esett rosszul a filmben, hogy pont akkor vége lett, amikor nem kellett volna de krvára :D komolyan, ilyen jó kis régi dallas-nézős filingem volt, amikor pont vége lett, h húzzák az embert :D
jah, jöhet a 4.

(#3920) Integra válasza Wolverine (#3914) üzenetére


Integra
titán

mikor kezdik itthon vetiteni végre???
meg az ironmant és az indyt?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3921) Integra


Integra
titán

mingyá indiana jones és a végzet temploma!!!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3922) Tibiajax válasza Integra (#3921) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Vessen magára aki kerttévén nézi..

(#3923) Wolverine válasza Integra (#3920) üzenetére


Wolverine
félisten

Batman nyáron asszem, Iron Man ápr. 30. :DDD Indy május, de nem tudom pontosan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3924) #54715584


#54715584
törölt tag

AvP2
nos, vegre eljutottam eme gyongyszemhez :)
hat en vegigrohogtem a filmet :) egy komoly pillanat nem volt benne
de igazatok volt, tul sotetek voltak a jelenetek

Hitman
na ezt mar elveztem :)
olyan james bondos feelingem volt a film alatt
ami megdobbento volt szamomra: nem tudja hogy kell banni a nokkel? ejnyeee....

(#3925) kornél1 válasza #54715584 (#3924) üzenetére


kornél1
aktív tag

a Hitman egy botrányosan szar film sztem. kér volt megcsinálni, mint pl a Taxi 4-et.

[ Szerkesztve ]

(#3926) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hihetetlen egy dolog az, hogy vannak amerikai filmek és vannak amerikai filmek. Mindegyiket Amerikában gyártják, mindegyikben amerikai szinészek és kiegészító jómunkásemberek dolgoznak, és mégis mennyire más lehet az eredmény. Tudom, a célközönség nyilván sokszor különbözőek lehetnek, ám mégis egyszerüen képtelen vagyok mosoly nélkül megállni, micsoda szakadékok vannak e mesterségben, pedig gyak. egy helyről érkeznek..
Egy hete nem írtam túl sokat az alien véesz predator the requiem című alkotásról, az életemből rácseszett két 1.5 óráról, ám most kaptam egy újabb amcsi filmet, amitől még most is lebegek.
Viszonylag sokat és aránylag jól is írtak róla a filmbuzin is, jómagam igyekeztem előtte semmit nem olvasni róla, megint csak annyit mondanék, ami igazábol a lényeg is, aki kihagyja az életéből e alkotást, csodálatos képeket veszíthet.
Into the Wild - Út a vadonba Nálam 10/10.
Feltétlenül ajánlom minél jobb minőségben a megtekintést, minimum dvd-ben, divx és egyéb kópiák felejtősek.

[ Szerkesztve ]

(#3927) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Postal.
Eleje jó, aztán közepe szar, végefelé se nagyon rossz, de sajnos lehett volna végig jó is. Ez így 3/10.

I am having fun staying poor.

(#3928) diablo1984


diablo1984
veterán

88 perc: még hallani sem hallottam róla, az elején azt hittem, hogy japán horror( :D ) , aztán gyorsan elmúlt ez az érzésem(de nironak hála), jó film, nekem tetszett, ajánlani tudom!

(#3929) diablo1984 válasza diablo1984 (#3928) üzenetére


diablo1984
veterán

hupsz, nem is ő hanem al pacino játszik benne! valahogy keverem őket... :B

(#3930) Pompi válasza diablo1984 (#3928) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én már jó rég levadásztam a trailerét, vártam, hogy a moziba kerüljön, erre egyszercsak megjelenik DVD-n. Azért egy Al Pacino film megérdemelné, hogy moziban adják itthon szvsz...

Feel Good Inc.

(#3931) diablo1984 válasza Pompi (#3930) üzenetére


diablo1984
veterán

pláne, hogy szerintem elég jó is, habár eléggé pacino viszi az egészet a hátán, de végig izgalmas, elég jól van tálalva is!

(#3932) kicsitomi88 válasza diablo1984 (#3931) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Csatlakozom - nagyon jó film

90 87.5 87.8 87.5

(#3933) #54715584


#54715584
törölt tag

ice age 3

meg fogok orulni meg egy evig :(

(#3934) bagyulajuve válasza Drizzt (#3927) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Tegnap néztem meg én is ezt az Uwe Boll művet, mely sztem az eddigi legjobbja :DDD . Kellőképpen elmebeteg az biztos, így nálam 5/10.

Resistencia eterna

(#3935) Drizzt válasza bagyulajuve (#3934) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem a Dungeon Siege a legjobb filmje, az nagyon tetszett, még a néhol igen nevetséges színészi alakítások ellenére is.

I am having fun staying poor.

(#3936) VladimirR válasza diablo1984 (#3928) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de niro-e? hol?
a film egyebkent valoban nem (olyan) rossz (mint azt sokfele allitjak)

(#3937) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Aki még nem látta, annk itt a Postal posztere, és trailere (HD is van:) ).
Én a magam részéről megvárom, amíg legalább angolul elérhető, hiába van felirat hozzá, a falra mászok a fricc nyelvtől.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3938) Integra válasza bagyulajuve (#3906) üzenetére


Integra
titán

lejött, tegnap belenéztem.
asszem sürgősen megkell néznem.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3939) Integra


Integra
titán

új poszterek:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3940) Wolverine


Wolverine
félisten

A Vasember szinkronnal megy holnaptól; az egyetlen feliratos előadás a MOM Parkban lesz holnap 19:15-kor, utána csütörtöktől 19:00-kor... :( (mindegy, mindjárt indulok jegyet venni csütörtökre - holnap House-t fogok nézni :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3941) Janoska26


Janoska26
addikt

Tegnap megnéztem ezt a Kígyók a fedélzeten című filmecskét, bevallom őszintén kissé vonakodtam tőle már jó ideje míg tegnap este végre rászántam magam, és tetszett 8/10 lazán :C
Vér és csokoládé című rettenetet viszont senkinek sem ajánlom, vagyis csak annak aki egy jót akar aludni, Én is eképp jártam :DD
A golyózáport is megnéztem, de azt nem kell tovább dicsérni úgy jó ahogy van :R

[ Szerkesztve ]

(#3942) Bibby


Bibby
addikt

The invasion (Invázió):
Részemről ajánlott, izgalmas volt és élvezhető. Nicole nénit is szeretem.

Ελευθερια η θανατος

(#3943) Dilikutya válasza Janoska26 (#3941) üzenetére


Dilikutya
félisten

Többfele olvasom, hogy jó a kígyós. Én kissé vonakodok tőle, de lehet, hogy kipróbálom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3944) Arnold2 válasza Wolverine (#3940) üzenetére


Arnold2
őstag

Háhh, mi holnap este nyolcra megyünk a Corvinba :D
Szerintem holnap este 10 után és csütörtökön ne látogasd ezt a topicot,mert vagy nagyon szídni fogom vagy nagyon dícsérni. :D Addigis ajánlom: [link]

Nagyon tutkók a The D K poszterek. Szerintem veszek is egy Jokereset. Bár azért még is ez az etalon: [link] , legalábbis nekem.

(#3945) Janoska26 válasza Bibby (#3942) üzenetére


Janoska26
addikt

Igen nekem is bejött, olyan jó kis pörgős film volt végig, egy percet sem unatkoztam mellette :C
Dilikutya: Ne tökölj, nézd meg :K ha szereted a műfajt nem hinném, hogy fogsz benne csalódni ;)

(#3946) Wolverine válasza Arnold2 (#3944) üzenetére


Wolverine
félisten

Már megvan a jegyem csütörtök este hétre; a szinkron rosszul hangzott, így eredeti nyelvűre megyek - igaz, felirat nem lesz, mint kiderült, szóval kicsit izgulok, elég jó-e az angolom ehhez :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3947) Arnold2 válasza Wolverine (#3946) üzenetére


Arnold2
őstag

Csak csak.Meg ugye, szerintem, nem a duma a lényeg.

(#3948) Dilikutya válasza Janoska26 (#3945) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebben nem lehet hiba, szeretem a szemét gagyi horrorokat, amiben mindenkit megesznek:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3949) Tibiajax válasza Dilikutya (#3948) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"..amiben mindenkit megesznek.." :DDD

(#3950) Pompi válasza Wolverine (#3940) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"mindegy, mindjárt indulok jegyet venni csütörtökre"

Miért nem veszel online?

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.