Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) MdewC


MdewC
nagyúr

Bajnok a Juve! :)

Hajrá!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22702) Edgar2621 válasza MdewC (#22701) üzenetére


Edgar2621
őstag

Forzaaaa Juuuuuveeeeee :C :C :C :))

XO: Gollami26

(#22703) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tudom itt a játék vége senki nem játszik senki nem veszi komolyan de most nagyon örülök gold 2-t elertem. All time best :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22704) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Na, csak hogy feldobjam a beszélgetést:
Ki mit húzott SB pakkokból? ;] ;]

PSN: OldSlowhand74

(#22705) gjoe válasza Aguinaga (#22704) üzenetére


gjoe
őstag

Engem most idegesített fel. Este 8-kor 37000 pont körül volt elite 1 határ, volt 43000 pontom. Nem volt kedvem már több meccset játszani. Erre most elite 2 ajándék jött. :W :Y ahogy haladt a számláló Kb 40 41 ezer körül kellett volna lennie a határvonalnak.

(#22706) Aguinaga válasza gjoe (#22705) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ne is mondd, nekem tegnap este még Silver 2 volt kiírva, most meg silver3 ajándék jött :D

PSN: OldSlowhand74

(#22707) dkaro válasza gjoe (#22705) üzenetére


dkaro
őstag

Dettó, ha ezt tudom nem játszom le azt a pár meccset...
Nyitottam egy 81es Maticot és egy 81es Shawt a két megabol ...

(#22708) gjoe válasza dkaro (#22707) üzenetére


gjoe
őstag

Hétvégén nyitottam vagy hat csomagot, a legjobb 79 erősség volt.
Szerintem pénteken kiszedtek mindent, nincs tots, stb.
Van most még 9 csomag de megvárom a szerda estét az új promót a nyitásokkal.
De dühét hogy nem ultimate csomagok lettek SB-ből.
Valahol meg lehet nézni mik lettek a ponthatárok?

(#22709) Aguinaga válasza gjoe (#22708) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ez is EA minőség.... nem lehetne így júliusra már benn hagyni mindent, gyakorlati jelentősége nincs..
Én ezért sem foglalkoztam már az SB-vel (se), de már az egész Fifa20 nem érdekel...

PSN: OldSlowhand74

(#22710) Digestive


Digestive
addikt

Az új Sshhhhh! :DDD

(#22711) Zimmi91 válasza Digestive (#22710) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ez kurva fontos megint, új szerverpark nem kell, csak még toxicabb gólöröm :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#22712) gjoe válasza Digestive (#22710) üzenetére


gjoe
őstag

Közben meg megy a pofánkba a NO RACISM

(#22713) Woodslave válasza gjoe (#22708) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ultimate csomag? Elite 1 az két rare mega

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22714) gjoe válasza Woodslave (#22713) üzenetére


gjoe
őstag

:C igazad van , elnéztem

(#22715) dkaro


dkaro
őstag

Kb az összes gólörömöt ki kéne szedni. Vagy meccs elején ki lehessen pipálni, hogy skippeli mindkét fél a gólörömöket

(#22716) Nandinagy válasza dkaro (#22715) üzenetére


Nandinagy
addikt

Miért? :D Ne legyünk már ennyire érzékenyek. Ha engem lecsitít vagy lenyugtat valaki az plusz motiváció, hogy megverjem és visszaadhassam.
Ezek továbbra is csak gólörömök. Ha valakit már azzal fellehet idegesíteni, hogy valaki tol 1 gólörömöt az inkább játszon kevesebbet. ;]

(#22717) dkaro válasza Nandinagy (#22716) üzenetére


dkaro
őstag

Sose gólörömködök, rögtön l1+r1 mert nem az a célom a játékkal, hogy felkurjam más agyát. Szerintem aki ezen élvezkedik az játszon mással :) De mint korábban írtam nem is igazán a gólöröm idegesít hanem az hogy mennyi idő elmegy vele.

(#22718) Woodslave válasza Nandinagy (#22716) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Engem is idegesít mert nem szeretem ha vki direkt "bántani" akar. Azt mondom olyan gólörömöt használj amit akkor is használnál ha mellettem ülnél a kanapén ;]

Néztem most hogy kevesebbet jatszok. Sb elite 2, 29 wl meccs, csütörtök óta 800 kvalifikácios pont div 7 meg pár friendlies :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22719) Nandinagy válasza dkaro (#22717) üzenetére


Nandinagy
addikt

A gólöröm nem csak arra jó, hogy húzzad vele az időt. Én pl. akkor szoktam inni,zenét váltani,visszaírni valakinek vagy ha izzadok meccsen mosakodni ;] ;] kb. 5 másodperc a gólöröm. Aki meg visszanézeti a gólt meg mindent megvár azzal úgy sem tudsz mit kezdeni.
A gólöröm még mindig része a focinak.

(#22718) Woodslave
Továbbra sem értem ezt. A 11 éves gyerekenek a dab a menő. Nem azért, hogy felkúrjon hanem mert ezt látja például Pogbától meg a sok streamertől. Nem kell magadra venni.
Aki meg csitít az direkt arra játszik, hogy felkúrjon. Ha nem hagyod magad simán megvered azt akk csitíthatod teis.

[ Szerkesztve ]

(#22720) Woodslave válasza Nandinagy (#22719) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja világos persze. Engem felqur. Illetve nem is ezt mondom csak elszomorit hogy vki direkt akar alázni. Lehet amúgy nem de a shush az nem pozitív maradjunk annyiban.. A dabeles pl nem érdekel. A sima gólöröm se kifutnak vagy vmi vicces a bomba stb. Kamera rohanás már nem tetszik.
Érdekes módon a közönséggel nem tudsz makogni meg kantalni hogy szőröstalpú román ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22721) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Engem a csitítgatás mellett a mutatóujj harapdálós, meg a gyorsan sétálós tud felidegesíteni, de hát a dedónak is kell valami.

(#22722) dkaro válasza Nandinagy (#22719) üzenetére


dkaro
őstag

Kizártm hogy 5mp. De le fogom mérni :D

(#22723) QV222


QV222
tag

Sommer Heat Semedo Objectiv -nél
Első feltétel ha jól értelmezem full portugál csapattal kell 2 meccset
Következőnél full La liga kell 10 gól
Következőnél full La liga kell 5 Rival meccset nyerni
de ezekbe a csapatokba meccs közbe be lehet cserélni más Nemzetiségi vagy Ligás játékost?

(#22724) Woodslave válasza Kristof_94 (#22721) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Homofób ;] :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22725) Woodslave válasza QV222 (#22723) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem jól ertelmezed
Portugál gólpassz. Egy jatekos. Laliga jatekos 10 gól illetve 5 win gól a csapat meg amit akarsz nem kell full portugál laliga :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22726) QV222 válasza Woodslave (#22725) üzenetére


QV222
tag

Köszi, a segítséget.
Közben itt találtam, egy jó leírást a feltételekről

https://leet.hu/2020/07/25/ujabb-meta-lap-kapott-uj-kiadast-nelson-semedo-summer-heat-objective/

(#22727) QV222


QV222
tag

Valami jó ötlet, hogy érzékeltessük a Rivals meccsen az ellenféllel, hogy valami Objektív feltételt szeretnénk teljesíteni.
Jöhet Privátba is válasz ha itt nem publikus.

(#22728) akooos válasza QV222 (#22727) üzenetére


akooos
veterán

Leszarják :) Csak próbálj játszani úgy, hogy sikerüljön. Xboxon egyébként nagyon gyorsan lehet írni az ellenfélnek telefonról közben, másik két platformon nem tudom :)
Ha engem megkérnek és látom, hogy lő mondjuk egy öngólt, vagy enged gólt szerezni, akkor utána hagyom magam (wint nyilván nem), de ez ritka :) Általában megkér valaki és támad ezerrel.
Nem fogom önként odaadni a győzelmet másnak, kell a pont ;]

(#22729) arpo04 válasza QV222 (#22727) üzenetére


arpo04
őstag

Semmi, max 20 player közül 1 aki felfogja és segít. Bár az arány lehet meg ennél is rosszabb. A lényeg ha latod ő is pont azt csinálja, ne te legyél előzékenyen ha nem erős a csapatod... ritkán enged neked is gólt lőni. Nálunk túlnyomó részt la liga játékosok vannak így mikor engedtem és ő elkezdett park the bust játszani úgy is elvertem. Vissza nézem az összes gólt és megy a kamerába rohanás ;]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#22730) toxicjew válasza Kristof_94 (#22721) üzenetére


toxicjew
addikt

A mutatóujj harapdálóst sztem csak buzik használhatják ;]

(#22731) Digestive válasza toxicjew (#22730) üzenetére


Digestive
addikt

Én kimondottan csak a p.ncit szeretem, van is egy 4 éves kisfiam bizonyíték gyanánt... :DDD

Viszont, ha valami bazinagy gólt verek, akkor szoktam nyomni az ujj harapóst, mert az annyira kretén, h már jó. :DDD

(#22732) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ettől a passztol már tényleg agyverzest fogok kapni. Középen üresen jön az ember a faxert nem neki passzol. Ez a vision? Vagy én vagyok ennyire kretén hogy nem jól húzom a kart? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22733) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nem tudom a gold 2 amúgy kiknek a szintje de hogy ma egy qrva meccset nem tudok nyerni div 7-ben :C ez a Semedo soha nem lesz meg

Mondjuk csapat alapján megint csak olasz mindenki :D

Leesek 8-ba hát ez qrva jó

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22734) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na nálam is megvan a kontroller áldozat. Ledobtam a kanapéra ahonnsn lepattant a földre és a lépcsőre.. :W

Működik csak vmi zörög benne :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22735) akooos válasza Woodslave (#22734) üzenetére


akooos
veterán

:DDD
Nyugodtan valld be, földhöz baxtad, ugye? :D

(#22736) Nandinagy válasza Woodslave (#22734) üzenetére


Nandinagy
addikt

Bekéne állítani valami időzárat neked, hogy csak napi 1 órát engedjen fifázni :D

(#22737) Kristof_94 válasza Woodslave (#22734) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én úgy bánok a régi kis kontrolleremmel, mint a hímes tojással, még lerakni is vigyázva rakom le. :DDD
Egy csipesz van rárakva a kábel kontroller felőli végére, hogy ne mozogjon! :DD

(#22738) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

A mellékelt csapatban Lenglet jobb lehet, mint Blanc? Sokszor érzem már kevésnek sajna Blanc-ot, így muszáj ott váltanom...de csak olyan védő jöhet szóba, akit ki lehet tenni sbc-ből, mert sok a nagy ratinges untrade lapom...illetve férjen is be a csapatba...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#22739) Kristof_94 válasza dvtkfan (#22738) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen!

(#22740) K.J válasza Kristof_94 (#22739) üzenetére


K.J
senior tag

Pláne, hogy most nem is játszhat kiállítás miatt :D

Kristóf, kontrollerről meg annyit, hogy már postán lenne 43 db, ha hagynád magad végre :D :) :R

[ Szerkesztve ]

(#22741) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na ez fantáziadús promo lesz. Minden kártya ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22742) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na megint nagyon megy a no loss glitch kilépkedes.

Csak azt nem értem ha nem draw nem win nem kapok érte se skill pontot se rivals pontot miért megy el a contract mintha meccs lett volna :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22743) freddyadu válasza Woodslave (#22741) üzenetére


freddyadu
senior tag

Csak TOTY és TOTS, nem?

(#22744) Edgar2621 válasza Woodslave (#22742) üzenetére


Edgar2621
őstag

Woody Te még játszol ezzel a förmedvénnyel???? :Y

Én hetek óta ránézni sem tudok, néha-néha egy-egy sbc-t megcsinálok, de ha csak rágondolok egy DR meccsre már irány a budi :DDD

Javaslom Neked is a leszokást, jobb így az élet, semmi mást nem ad ez a játék csak szenvedést és karikákat a szem alá (főleg az asszonyé alá ;] ), viszont elvesz időt, energiát és pénzt, cserébe még szórakozást se nyújt.

XO: Gollami26

(#22745) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ma egyetlen olyan meccs nem volt ahol bármit tudtam volna csinálni. Vagy rúgtam vmi xar gólokat vagy kilepnek egyből vagy úgy kapok ki hogy közöm nincs. Passz labdakezeles helyezkedes nulla.

Leesek 8-ba kiderul hogy én vagyok a nyomorult xar még div 7-hez is ahol a legutólso gold csapat is leszopat vagy vmi más

Edgar: tök igazad van de valahogy nem tudok leallni de komolyan nekem is hanyingerem van tőle

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22746) Woodslave válasza freddyadu (#22743) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Múltkor voltak ucl meg a sárga vagy az ugyanaz? Kártyák

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22747) Raunchy


Raunchy
tag

Most már amikor belépek nem dobja fel a kezdőképernyőre a promot, de tegnap még BL és ELiga kártyákat mutatott. Most akkor mi lesz?

(#22748) Raunchy


Raunchy
tag

Közben olvastam hogy EL UCL Tots Toty kártyák lesznek. Meg sokan várnak pl Werner spec kártyát

(#22749) Edgar2621 válasza Woodslave (#22745) üzenetére


Edgar2621
őstag

Próbáld ki hogy pár napig nem játszol vele, közben már érezni fogod hogy milyen jó nélküle, a végén pedig már hiányozni sem fog és akkor kezdődik az új életed ;)

XO: Gollami26

(#22750) dkaro


dkaro
őstag

Ma én is furának éreztem a játékot. Az hogy kb 20 kapufát lőttem 10 meccs alatt még ok de ami tényleg fura volt, hogy a játékosaim nem támadtak. 30 méterre megálltak a kaputól. A védők meg folyton becsusztak úgyhogy nem én irányitotram őket, kaptam is így 3 tizit. Furi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.