Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) dkaro válasza gjoe (#23150) üzenetére


dkaro
őstag

Munkaidőben nem lehet :(

(#23152) Nandinagy válasza eM'82 (#23145) üzenetére


Nandinagy
addikt

Engem lehet, hogy erdekelne a dolog. Annyi idom nem lesz, hogy egyedul vigyek egy csapatot.
kuldjek oneletrajzot meg motivacios levelet? :D :D

(#23153) eM'82 válasza Nandinagy (#23152) üzenetére


eM'82
addikt

:D az utolsó soroddal meggyőztél, hogy "érdemes vagy rá" :D :R
privátban majd megbeszélhetjük a részleteket.

(#23154) Nandinagy válasza eM'82 (#23153) üzenetére


Nandinagy
addikt

Okes ,mindenkepp :D Addig meg kitalalom, hogy az idei szenvedest akarom-e jovore is :DDD Bar idonk mint a tenger az uj reszig :C

[ Szerkesztve ]

(#23155) dkaro


dkaro
őstag

Nah összeállt a csapat és ami még durvább, hogy feljutottam div9-be és egy nyertem egy meccset :D Eddig mindig rögtön kiestem.
3 kérdés:
- Lloris nagyon gyenge mostanában. Azt hittem tnap csak rossz napja volt de ma konkrétan egy védése volt csak. Érdemes ráfeküdni TOTY Alisson-ra? 160k körül van pár hét alatt össze tudnám szedni.
- Chemből van az itteni játékosokra vmi kifejezetten ajánlott? Pogbán kívül mindenkin van vmi de szívesen lecserélem őket.
- Kantéra érdemes egy CM-CAM módosító h meglegyen a tizes chem ha amúgy CDM-ben játszik a másik két formációban? Vagy tegyek rá CM-CDM módosítót vagy maradjon CM?
Alap:

Defensive

Attacking

(#23156) akooos válasza dkaro (#23155) üzenetére


akooos
veterán

De aranyos :DDD :DD :DDD :DDD

(#23157) arpo04 válasza dkaro (#23155) üzenetére


arpo04
őstag

Alisson toty lapja sbc-be végezte nálam annyira gyenge, tots picit jobb de az se az igazi. Pogbat shadow lappal használom, futbin sokat segít ha nincs ötleted mit rákkal rájuk.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#23158) Nandinagy válasza dkaro (#23155) üzenetére


Nandinagy
addikt

Maguire meg Pogbara tuti, hogy shadow kell. A tobbiek jok. Kante 10 meccs utan ugyis kap +1 chemet es meglesz a 10.
A helyedben kukaznam Maguiret. A helyere egy Fs Tomori es robertson helyett meg balszelre ez a Bryan gyerek pofasan fest.

(#23159) toxicjew


toxicjew
addikt

FIFA Direct Communication @EAFIFADirect

As mentioned before, there is no 'scripting', 'handicap', 'momentum', and/or 'DDA' in the game.

:)) :N

(#23160) Gaborz1 válasza toxicjew (#23159) üzenetére


Gaborz1
senior tag

bruhaha
:B

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#23161) dkaro válasza Nandinagy (#23158) üzenetére


dkaro
őstag

Ne szopass most vettem meg Robertsont 😀
A Maguire cserét megnézem belefér-e.
@arpo04: köszi
@akkos: köszi :DDD

Kapusból ki jó? PL természetesen.
Leno vmelyik tuning lapja? Gold De Gea?

(#23162) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Skacok, megéri kitenni ezt a Bryan gyereket, elég könnyen betudom így építeni :) 89 Mendy vagy 92 Rousillon van LBnek.

" Just remember Manchester is RED! "

(#23163) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#23162) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

:C

(#23164) Tomi0703 válasza arpo04 (#23157) üzenetére


Tomi0703
őstag

A jatekosokra rakeresve, a lap aljan levo chemistry szavazasra gondolsz?

(#23165) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#23163) üzenetére


Zimmi91
addikt

Mit tapsol kedves uram? 😏🤣

" Just remember Manchester is RED! "

(#23166) Woodslave válasza dkaro (#23155) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez alapján a Kantes kérdés alapján megint nem egyértelmű hogy teljesen érted ezt az induló formáció in game felállás dolgot.... Nyilván ha 4-5-1-ből indul akkor ha egyáltalán vmi akkor cam módosítás mert játék közben akár lbbe is tehetnéd ugyanúgy 10-es chem.. Managerrel is lehet +1

Mbappe meg tuti nem hawk.. Marksman. De igen futbin a barátod ilyen esetben :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23167) arpo04 válasza Tomi0703 (#23164) üzenetére


arpo04
őstag

Igen, bár nem mindig megfelelő. Számít az is milyen poszton akarod használni, ha nem shadow és hunter lap kell akkor kipróbálom és ami nekem jobban adja azt használom.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#23168) dkaro válasza Woodslave (#23166) üzenetére


dkaro
őstag

De azt értettem. Az nem világos, hogy az hogy CM-ként CAM-ban vagy CDM-ben játszik befolyásolja-e a játékat vagy csak a chemet? Mert az fura lenne ha mondjuk CAM-ként CAM-ban kezd de átrakom CMD-be akkor ugyan úgy teljesít mintha CMD-ként CAM-ban kezd de átrakom CMD-be. Tudom fura példa de talán érted mire gondolok.

(#23169) Woodslave válasza dkaro (#23168) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A chemet az befolyásolja hogy a kezdőben mennyi chemen van. Aztán már nem változik. Lehetne st ha úgy lenne max chem aztán ha átrakod ingame taktikaban cdmbe akkor ugyanugy 10 marad.

Nyilván ha 10-essel kezd de te stben játszatod Kantet akkor nem lesz jó de nem a chem miatt :D.

Csak a kezdő chem számít.

Milyen formációban is jatszol akkor?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23170) dkaro válasza dkaro (#23168) üzenetére


dkaro
őstag

Nem tudom szerkeszteni. CM-ként CDM-ben. Mert ugye a CAM egy támadó a CM egy "semleges" a CDM egy védekező pozi. Ezért nem világos, hogy CAM-ként ugyan úgy fog teljesíteni CDM-ben mint CM-ként? Sőt elvileg jobban mert 10es chemje lesz nem 9es.

(#23171) dkaro válasza Woodslave (#23169) üzenetére


dkaro
őstag

Formáció: [link]

Tehát akkor a kártyán szereplő pozi és a játszott pozi csak chem szempontjából fontos. Ha a skilljei megvannak akor nem számít mi van a kártyán ha a meccs elején 10es chemmel kezd?

(#23172) Woodslave válasza dkaro (#23171) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt láttam de azt ne mond hogy támadásnál az attacking védekezésnel meg a defending :D

A kártyan lévő pozi a kezdő chem miatt fontos csak. Mert ettől lesz 10-es chem. Ha cdm akkor cdm pozi tök mindegy hogy Kante vagy Mbappe. Ha cf-et raksz cam kezdő poziba csak 9 lesz. Stb.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23173) dkaro válasza Woodslave (#23172) üzenetére


dkaro
őstag

Neeem :D Általában Balanced-ban kezdek. Ha gólt kapok átállok attackingra ha 2-t rúgok vagy közel a vége és vezetek akkor defensive. :)
Oks akkor megy a CM->CAM Kantéra. Köszi a türelmet.

(#23174) Edgar2621 válasza dkaro (#23170) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ne nézd hogy milyen pozícióban indul, a lényeg az hogy majd abban a felállásban amiben játszol (ingame felállás) az értékei, tulajdonságai megfelelőek legyenek egy adott lapnak ott ahol használod. Ha például Kante ST-ben indul de a meccs közben használt felállásban CDM, akkor cdm-hez kell hogy jók legyenek az értékei (és neki jók is), tehát nem fog "meghülyülni" attól mert St-ként kezdett. De ugyanúgy ha mondjuk lenne egy moments Zanetti-d ami alapvetően Cdm, akkor ha átteszed meccs közben Rb-be, akkor kiválóan fog ott teljesíteni, mert mindene adott ahhoz hogy jól játszon Rb-ként. Remélem most már érted hogy működik a chem.

XO: Gollami26

(#23175) dkaro válasza Edgar2621 (#23174) üzenetére


dkaro
őstag

Világos, neked is köszi:)

(#23176) K.J


K.J
senior tag

Szép jó reggelt!

Prime Baresiről van valakinek véleménye, esetleg tapasztalata?
Kb 1 hete nyomtam ikon sbc-t, ő jött.
Használható még ez a lap, vagy nyugodtan beleforgathatom a 89+ sbc-be?
Jelenlegi védelem balról jobbra: Zambrotta(86) - Marquinos(94) - Nesta(88) - Cuadrado(92).

(#23177) Zimmi91 válasza K.J (#23176) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem ugyan annyira használhatatlan mint Nesta :D De ha neked eddig bevált, akkor max rá cserélném re kb egy kategória talán Baresi egy fokkal jobb, Marq jobb bőven mindkettőjüknél :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#23178) K.J válasza Zimmi91 (#23177) üzenetére


K.J
senior tag

Igen, gondoltam, hogy az a Nesta szúrja majd a szemeket :D , de nálam bevált.
Akkor inkább beleb.om sbc-be, már úgyis mindegy, meg kell a 93-as ratingje, hogy rosszabb lapok vesszenek vele :D
Köszi! :)

(#23179) Mrguba válasza K.J (#23178) üzenetére


Mrguba
őstag

Mi van ezzel.a GREENWOOD sbc vel?

(#23180) Woodslave válasza dkaro (#23173) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát. Ha a balanced a kezdő ami 4-5-1 az azért nem a legjobb felállás. Gondolom tudod hogy ezeknek az elnevezéseknek semmi jelentősége a beállitott taktika és utasítás számít. Tehát simán lehet a legdurvább attacking formáció az ultra defensivre állítva. Attól hogy te a 4-4-2-t attackinra raktad attól még nem biztos hogy az.

A leghatékonyabb formáció sokak szerint a 4-2-3-1. Egyből erre kellene váltani. Utasitasokrol taktikarol van rengeteg videó de itt is olvashattál..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23181) Mrguba válasza Mrguba (#23179) üzenetére


Mrguba
őstag

Bocs nem neked ziminek.akartam

(#23182) dkaro válasza Woodslave (#23180) üzenetére


dkaro
őstag

A játékosokat is előre toltam. De kipróbálom ezt 4-2-3-1-t is. De lehet visszarakom a 3-4-2-1et mert nekem az is bejött.

(#23183) Zimmi91 válasza Mrguba (#23181) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem tudom tegnap az ETO meccs közepén ugrott be, hogy SBC és néztem a telóm, de sehol semmi így kicsit duzzogva ittam tovább a söröm a győri ultrák mellett :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#23184) arpo04


arpo04
őstag

Azoktól kérdezem akik tapasztaltabbak a pl játékosok terén. Variálni akarom meg a végén a csapatot picit mást úgy se lehet elvezni.
DR csomagokat nyitottam, első három max 84 lap... majd az utolsó bedobta toty Kantet. Használható vagy mehet sbc-be??! ;]
Woodslave szavaival élve: nekem soha se dob semmit! (R9) :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#23185) dkaro válasza arpo04 (#23184) üzenetére


dkaro
őstag

Menjen a 82-88 sbc-be hátha nyitsz vmi jobbat :D Grat hozzá nekem egy 91-es Oblak jött belőle de ennek is örülök mert ez tényleg jó lesz sbc-be.

(#23186) Nandinagy válasza arpo04 (#23184) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a kante meg mindig top3as kozeppalyas a jatekban Gullit mellett. Gratulalok hozza :R :C
(a 3. Egyeni izles kerdese :D szerintem tots sanches)

[ Szerkesztve ]

(#23187) gjoe válasza arpo04 (#23184) üzenetére


gjoe
őstag

Gratula. Végre valaki kap valamit.
Nekem 6 jumbo gold két 81es max többi sitt.
Meg a squad fitnesst is sajnálta, összesen 4db volt bennük.

(#23188) Woodslave válasza arpo04 (#23184) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na grat.. :C

Nekünk semmi. Pick Veratti meg Berkichi amúgy nulla walkout.

Ez a játék 80%-ban idegeskedés és csalódás :C még van egy hetem hogy leszokjak :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23189) dkaro válasza Woodslave (#23188) üzenetére


dkaro
őstag

Én most rendeltem elő a 21-et :D

(#23190) Zimmi91 válasza dkaro (#23189) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nagy hiba volt, én majd PCn meglesem a 10 órás trialt és ha tetszik és jó akkor veszem meg PS4re :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#23191) dkaro válasza Zimmi91 (#23190) üzenetére


dkaro
őstag

Ha szar lesz is elkezdem a fut szezont az elején :D

(#23192) bodnar123 válasza Zimmi91 (#23190) üzenetére


bodnar123
senior tag

Ahogy néztem semmi nem újul benne... Ilyen marketing bullshitek lesznek, okosabb támadók.... Én úgy látom most is sokszor okosan fut... De egyből megbutul ha nála egy erősebb statú védő van vele szemben... Az a gond, hogy kedves EA nem abban látja a játékos közti különbségtételt, hogy egyre jobbak legyenek... Hanem az erősebb játékos a normális, és onnan lehúzzák a gyengébbet. És ez idegörlő, mert ellenféltől függ a játékosod képessége... Pedig pont fordítva kéne lennie... Imádom amikor 99es gyorsaságú embert 3mp alatt utolér egy gyors védő... Akkor minek 99es? Az egész játékmechanikát kéne újra írni... Egy squadbattleben és rivalsban ugyanaz a csapatod teljesen más képességekkel bír...

(#23193) K.J válasza bodnar123 (#23192) üzenetére


K.J
senior tag

Ezt írd meg az EA-nek is kérlek! :)

(#23194) arpo04 válasza bodnar123 (#23192) üzenetére


arpo04
őstag

Ha ennyi hibát látnék csak már boldog lennék. Bele se megyek a felsorolásokba, mert estig lehetne. Játékosok mozgásait, befutásait se tartom jónak. Woodslavenek mindig mondom ha játszunk hol volt üres terület, vagy hova kellett volna be mozogni. Amit az AI nem fog pótolni mivel képtelen olyan rövid idő alatt megfelelő döntést hozni. Viszont sok dolgot tudnának javítani. Szabályok, a támaszkodó lábával ne tudjon oda piszkálni stb. Többivel egyetértek, a marketing bullshit meg egész évbe jön majd pofátlanul. :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#23195) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

86+ player pick SBC a mai adag... :C

(#23196) bodnar123 válasza arpo04 (#23194) üzenetére


bodnar123
senior tag

Persze hogy rengeteg hiba van... De hidd el a legtöbb azért van, hogy a játékosok közt legyen különbség... Csak attól hogy valaki 96os védő még nem kéne 5 méteres becsúszással gyorsabban csúsznia mint a 99es gyorsaságú sprintelő játékosnak. Vagy amikor ketten felugranak fejelni, akkor egy fél pályát előre fejelni a labdát is lehetetlen... Amúgy a játékosok képessége a fizikára is hatással van... A a lábának nincs is fizikája, csak a játékosok között megy zsinóron... De megveszik, és a 8 éves korosztály is tud nyerni meccset a kigyúrt csapatával... Én júniusban kezdtem, sosem ultimate teameztem, de amit a kis 70es csapatommal csinált a 90+os...egy bohózat volt... A fizika megszűnt létezni... Amúgy a kapus is jól védi a rövidet... Gyakorlatilag semmit nem kell csinalni csak egyenesen tartani a kontrollert... Óvoda

(#23197) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#23195) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nyugi Castronak ebből is jött egy Tots Aguero :D Én meg nyitnék 4 86os és egy 87es playert :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#23198) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#23197) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Redditen láttam olyat, hogy TOTY Mbappe és Kanté egy pickben. :C

(#23199) arpo04 válasza Kristof_94 (#23198) üzenetére


arpo04
őstag

Kanté már nem kell, most jöhet Mbappe vagy VVD... akar ebbe a sorrendben :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#23200) Woodslave válasza Kristof_94 (#23195) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egyetlen speciális lap nem volt az 5 között... 90-es Modric volt a legjobb :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.