Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) Mrguba válasza toxicjew (#23950) üzenetére


Mrguba
őstag

Lehet...de azert irtam osszehasonlitast..van ugye alapom.ne legyen igazad 😂

(#23952) bodnar123


bodnar123
senior tag

Valaki tudja, hogy ez a rivals skill pontozás mi a retkes fene alapján történik? Vagy ez is olyan random mint az egész sz.r kupac játék? Nyerek kettőt. 17 pont majd 20... Aztán kikapok és levon 37et vagy többet. Miért... A kapus amúgy tud védeni? Van egy gomb amivel azon a két szögön kívül ki tud védeni bármit? Egyszerűen ez a játék kabaré... Játéknak nem jó mert idegesítő, focinak meg... Majd ha a labdánál nem futnak gyorsabban a játékosok helyből... Szóval fizika órára ha járnak EA emberei talán...

(#23953) Aguinaga válasza bodnar123 (#23952) üzenetére


Aguinaga
őstag

Jogos, ez ilyen, ha döntetlenezek, is levon pontokat, pedig volt, hogy én egyenlítettem, emberhátrányban, és mégis...

PSN: OldSlowhand74

(#23954) toxicjew válasza Mrguba (#23951) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja vágom, nekem vszinű kimarad idén, de remélem nektek jó tapasztalatotok lesz a játékkal :R

(#23955) Woodslave válasza bodnar123 (#23952) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kb így:

;]

a végén van a statisztika sztem abból jön ki valami érték. Lehet számít a másik skill ratingje, a gólok, szögletek, a sikeres cselek meg az isten tudja mi.

monjduk én ilyen kiugró eltérésre nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23956) bodnar123 válasza Woodslave (#23955) üzenetére


bodnar123
senior tag

Hát én sem, de azért naaaa... értem, hogy nem huzogattam a labdát össze-vissza, csak passzoltam... De én úgy tudom az jobban a foci része... Mind1... Kedves EA remélem egyszer csinál egy focis játékot, mert ez inkább korcsolya...

(#23957) Woodslave válasza bodnar123 (#23956) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] itt van egy kicsit részletesebb magyarázat...

Every match you play in Division Rivals will determine any changes to your Skill Rating. Win a match and your Skill rating will probably go up; lose a match and it will probably go down.
The amount that it changes depends on both your Skill Rating as well as your opponent’s. If you win a match with someone that has a higher Skill Rating than you, yours will go up more than if you won against someone with a similar or lower Skill Rating.

If you draw, your Skill Rating could go up, down, or not change at all. That’s because if your opponent has a lower Skill Rating, then yours will drop. If their Skill Rating is about the same as yours, it might stay right where it is. If their Skill Rating is higher than yours, your Skill Rating could go up.

Azt nem tudom ez mennyire igaz. Én olyat soha nem láttam, hogy mondjuk div 7-ben vagy feljebb, lejjebb se emlékszem, hogy 30-40-nél többet változott volna, mindig ez a 30-27 körül van.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23958) MdewC válasza MdewC (#23946) üzenetére


MdewC
nagyúr

Srácok!

Akinek van topik gazda ambíciója, az beszélje meg LFerivel és Kristóffal, ők már jelentkeznének a 21-re.

Ha más is szeretne, akkor priv egyeztessen az urakkal.

Nem szeretném ha vita lenne és azt sem szeretném, hogy más aki jelentkezne, kimarad.

Magam részéről mindegy ki lesz, annyi, hogy öreg motorosok nálam előnyben.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23959) Nandinagy válasza MdewC (#23958) üzenetére


Nandinagy
addikt

Támogatom őket és sajnálom, hogy te nem maradsz velünk jövőre csak mint külső szemlélő :R .

(#23960) arpo04 válasza MdewC (#23958) üzenetére


arpo04
őstag

Szerintem a legtöbben elfogadjuk őket. Csak így Kristóf vérét nehezebb lesz szívni mert jon a bann :R
Nalunk is kérdése megvesszük e idén. Jelenleg nem sok értelmet látjuk. Nekem helyette ott a COD, fifa felhúzott ott vezettem le a feszkót. :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#23961) toxicjew


toxicjew
addikt

Ajajj Kristóf mint topicgazda? Aztán ha vki jobbat nyit mint ő repül a ban... Ja várj akkor biztonságban vagyunk ;]

(#23962) dkaro válasza toxicjew (#23961) üzenetére


dkaro
őstag

Kivéve Woody :D

(#23963) Zimmi91 válasza dkaro (#23962) üzenetére


Zimmi91
addikt

Woodyt már most kell bannolni a 21 topikból és akkor kevesebbet játszana TALÁN ;] ;] ;]

najó Woodytól kaptam egy kis luckot, igaz Twitch nézésért de esett egy TOTS Neymar

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#23964) Woodslave válasza dkaro (#23962) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a topicgazdának nincs jogosultsága bannolni felhasználót.. :U

Ezért nem is érdekel az "állás" ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23965) dkaro válasza Woodslave (#23964) üzenetére


dkaro
őstag

:D

@Zimmi91: twitch nézésért is jár pakk? erről se hallottam.

(#23966) Woodslave válasza Zimmi91 (#23963) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ezért legalább megdolgoztál senkinek nem lehet egy szava se :R

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23967) Nandinagy válasza dkaro (#23965) üzenetére


Nandinagy
addikt

össze kell kötni a twitch fiókod az ea-ssel aztán mikor eventek vannak szoktak adni játékosokat,packokat. Általában ha verseny van akkor mindenki kap olyan mezeket amiket az e-sport csapatok használnak. De tavaly valaki innen kapott Toty Mbappet talán január környékén :D

(#23968) dkaro válasza Nandinagy (#23967) üzenetére


dkaro
őstag

Nah banyek akkor csinálnom kell egy twitch fiókot :D köszi az infot

(#23969) Stylerr válasza MdewC (#23958) üzenetére


Stylerr
addikt

Én támogatom LFerit és Kristófot is.

(#23970) Nandinagy válasza dkaro (#23968) üzenetére


Nandinagy
addikt

Próba,szerencse. :D Mondjuk én mindig benyomom az ilyen közvetítést a háttérben de még az életbe nem kaptam mezeken kívül semmit :D Annyiban jó, hogy igazából nem kell nézned csak elég ha benyomod a telón vagy gépen.

(#23971) dkaro válasza Nandinagy (#23970) üzenetére


dkaro
őstag

Hol lehet értesülni arról mikor van közvetítés? én is csak be fogom nyomni a gépen.
Illetve kell premium előfizetés vagy az EA streamek ingyen nézhetők? Ahogy látom sok streamert csak előfizetéssel lehet nézni.

(#23972) Zimmi91 válasza dkaro (#23971) üzenetére


Zimmi91
addikt

https://www.twitch.tv/easportsfifa

tessék nézheted is :P

" Just remember Manchester is RED! "

(#23973) Nandinagy válasza dkaro (#23971) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én még egy streamerrel sem találkoztam akit csak előfizetéssel engedett nézni. Olyat már láttam, hogy visszanézni vagy hozzászólni csak előfizetőknek lehet de ha visszanézed az ea eventet akkor ajándékot nem kapsz a hozzászólás meg felesleges mert nem az alapján osztja.

Ha beköveted akkor küld értesítést e-mailre.

(#23974) dkaro válasza Nandinagy (#23973) üzenetére


dkaro
őstag

Sose twitcheztem még most próbáltam pár streamer videóját visszanézni és ott láttam. Akkor live-ra nem vonatkozik. Köszi!
@Zimmi91 neked is köszi

(#23975) Woodslave válasza Zimmi91 (#23972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor annyi hogy össze van linkelve a twitch meg ea account, "nézem" a közvetítést (megy a háttérben) aztán majd kapok egy mezt vagy egy tots Neymart? :F ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23976) thebigK válasza MdewC (#23958) üzenetére


thebigK
addikt

+1 rájuk

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#23977) Zimmi91 válasza Woodslave (#23975) üzenetére


Zimmi91
addikt

Te már max csak mezt kapsz remélem :P De igen ennyi, nekem hang 0 és 160p a videóminőség és úgy megy a háttérben :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#23978) Woodslave válasza Zimmi91 (#23977) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is remélem már nem tudok mit kezdeni ennyi játékossal :U ;]

és ezt hol közlik ha kapsz valamit? Ha belépsz a játékba vagy a twitchen?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23979) akooos válasza MdewC (#23958) üzenetére


akooos
veterán

Én nem tudom ki LFeri, de felőlem aztán bárki lehet, aki aktívan részt vesz a topikban :)

(#23980) Woodslave válasza akooos (#23979) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Érzek némi ellentmondást ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23981) akooos válasza Woodslave (#23980) üzenetére


akooos
veterán

Közben rájöttem, hogy LendvaiFeriről van szó, Ramos avatarral, őt láttam már írni, így már tudom ki :DDD

(#23982) Woodslave válasza akooos (#23981) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze csak vicceltem. Írni is akartam hogy Lendvai Feri biztos tudod.. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23983) MdewC


MdewC
nagyúr

Jól van gyermekeim, nem mondom, hogy nem fog hiányozni a topikgazdizás, de majd néha benézek mint “tiszteletbeli” baromarc. :D

Köszönöm, hogy ennyi évig támogattatok, hogy együtt volt a közösség és próbálok nem eltűnni teljesen.

:R

Kristófék majd írjanak a modiknak és rakják rendbe a 21-es topik összefoglalót! :) Sok sikert srácok.

Ha kell valamiben segíteni, privát mindig elérték

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23984) dkaro


dkaro
őstag

Megint minőségi a mai kontent

(#23985) LendvaiFeri1 válasza akooos (#23979) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jelen! :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#23986) Mrguba válasza LendvaiFeri1 (#23985) üzenetére


Mrguba
őstag

:C :C :C :C
Feher hollo

(#23987) dkaro


dkaro
őstag

Hehe a daily objective 1rare packbol nyitottam egy tots Ilicicet. Ebből még sose nyitottam értelmeset

(#23988) LendvaiFeri1 válasza Mrguba (#23986) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nem írok, de követem a topikot. Nem értem, hogy mi a problémád.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#23989) Mrguba válasza LendvaiFeri1 (#23988) üzenetére


Mrguba
őstag

Hol lattal te itt problemat vagy kotozkodest?

(#23990) LendvaiFeri1 válasza Mrguba (#23989) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tárgytalan.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#23991) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A fekete specko bronzlapokat valamibe bele lehet dobálni vagy adjam el inkább?

We are only Stardust...

(#23992) Nandinagy válasza Jinxb1rd (#23991) üzenetére


Nandinagy
addikt

A Libertadores meg sudamericánás kártyára gondolsz?
Van 2 "liga" sbc amibe beletudod rakni őket. Amikor kijött a játékosok amiket kaptál érte elég jók voltak de azóta már annyira nem. Viszont 70k/sbc-ből kitudod rakni és nem rossz packokat ad.

(#23993) Jinxb1rd válasza Nandinagy (#23992) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Oh, köszi. Ezekbe jó sok kártya kell btw :DDD

We are only Stardust...

(#23994) Nandinagy válasza Jinxb1rd (#23993) üzenetére


Nandinagy
addikt

mind a kettőben a 2 legnagyobb döntő ami elég jó. az ad 25-30k-s packokat és csak nemzet kell bele nem spec kártya. Azt érdemes kirakni.

(#23995) dkaro


dkaro
őstag

Ezek a 82-88 sbc-k bejönnek nekem hamár a nagyobbak nem. Kaptam még egy 88as TOTS lapot, most Andre. Tnap meg egy 87es Headliner Nelson Semedot. Utóbbi érdekes volt mert non-rare "ajtó" volt el is nyomtam és meg is lepődtem a spéci lapon :D

(#23996) gjoe válasza dkaro (#23995) üzenetére


gjoe
őstag

Én is ezeket csinalgatom. De volt hogy 10 egymás után is csak 82-es lapot adott. Ez hozható ki a leg kevesebbol. Kb 4000 coinbol kijon egy.

(#23997) dkaro válasza gjoe (#23996) üzenetére


dkaro
őstag

Jaja általában nekem is rossz lapokat add de már legalább 5db 87-88as lapot kaptam. a 81+ és a 83+ sbcből sztem kevesebb jó jött.
Tnap csináltam a 83+ből 3at. 3szor raktam bele Boatenget és mindháromszor ő volt az egyik "nyeremény" :D

(#23998) Woodslave válasza gjoe (#23996) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mostanában nem csináltam, mert nem volt mihez, de amikor igen, akkor vettem 150-ért 4 ezüst védőt vmelyik 3-4 ligából (angol, német) két linkelő gold játékost (mondjuk kolumbiai) , a többi meg már mindegy volt, a chem megvolt. Akkor simán metn 2700 (4*150 és 7*300) coinból.

Tényleg ez lesz az utolsó wl?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23999) Tomi0703 válasza Woodslave (#23998) üzenetére


Tomi0703
őstag

Xboxon nem mutat tobbet. De akkor ps-en se, ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#24000) Mrguba


Mrguba
őstag

Na ez a dupla 90 es dobott egy sont..jokor ugyse volt.eleg balszelsom ..pulisic trezege martial :W :W :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.