Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) K.J válasza Zimmi91 (#22646) üzenetére


K.J
senior tag

Nagyon köszi az infót, akkor kifarmolom én is! :R
Még jó, hogy nem kezdtem bele Sissoko sbc-be, így nem is piszkálom, Pogba teljesen megfelel akkor ott. :)

(#22652) v-man válasza thebigK (#22650) üzenetére


v-man
őstag

Tyű, még a moments is csak 90ezer :C

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#22653) evibly válasza v-man (#22652) üzenetére


evibly
senior tag

Én is csináltam egyet: Moments Butragueno :Y ( a spanyol zászlónál szentül hittem, h Guardiola vagy Puyol)

Ennyinél meg is állok és a csatár kérdést megoldottnak tekintem innentől.

[ Szerkesztve ]

(#22654) Woodslave válasza thebigK (#22650) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez megint tipikus ea. 400ks sbc amiből prime is jöhet miért? Most már a momentsek közül is csak pár hasznalhatobb mint a primeok ami egy 88-as squad volt. Azokat meg kb ugyanakkora eséllyel nyitod mint a múltkori csomagból. Faxer nem lehet csak moments? 80%-a kalap xar igy is. Vagy legalábbis az emberek nagy részének csapatába max a padra fér be mert a többit beleraktad az sbcbe :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22655) v-man válasza evibly (#22653) üzenetére


v-man
őstag

Na ő legalább egy nullával többet ér, de mondjuk nálam már ő se lenne kezdő. Ezért nem is fogok neki ennek az sbcnek, konkrétan Gullit, Eusébio, Pelé, Ronaldo* kivételével mind kidobott pénz, akkor már jobban megéri kirakni pl egy Sissokot.

* Ja és tegyük hozzá, csak akkor ha dupla mákom van és a Moments lapjuk jön, nem sima.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#22656) dracox válasza evibly (#22653) üzenetére


dracox
addikt

Én is egyet próbáltam ebből az ikon pakkból aztan kisétált 94-es Ronaldinho. Így Megérte a felgyülemlett Tots lapokat belerakni. :K (Tegnap este 7millióért láttam a PC-s piacon)

[ Szerkesztve ]

(#22657) dkaro válasza dracox (#22656) üzenetére


dkaro
őstag

Eladható amit kapsz? Az előző nem volt az.

(#22658) evibly válasza dracox (#22656) üzenetére


evibly
senior tag

Az igen, azzal már lehet ezt azt, grat! :)

(#22659) dracox válasza dkaro (#22657) üzenetére


dracox
addikt

sajnos nem eladhatóak.

evibly köszi :R szimpla szerencse :DDD

(#22660) dkaro válasza dracox (#22659) üzenetére


dkaro
őstag

Köszi.Akkor aszem nem csinálom meg. Sztem pont ki tudnék rakni egyet felesleges karytakbol de inkább tartalékolom hátha lesz jobb.

(#22661) K.J válasza dracox (#22656) üzenetére


K.J
senior tag

Úristen! PC-n 7 milla a prime? Xboxon ugyanennyi (de lehet már csak 5) a moments!
De jó neked! Gratulálok hozzá! :)
Nagyon szugerálom mindig, hogy őt nyissam, nem volt még szerencsém sajnos.

Ez az sbc meg rablás tényleg. Ahogy Woodslave is írja lehetne csak PIM. Sok pénz ezért a ráadás rizikóért!

[ Szerkesztve ]

(#22662) #16514048 válasza K.J (#22661) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez még úgy is sok lenne, ha csak moments lenne nyitható, azoknak is használhatatlan már a nagy része. Summer Heat alatt midenki telerakhatta fullos lapokkal a csapatát fillérekért (vagy ingyen), ezen a ponton nevetséges már 400k+ coint elkérni egy olyan sbc-ért, amiből a legtöbb embernek Gattuso meg Deco fog csak potyogni, akkor is ha PIM.

Ráadásul azt sem lehet most megcsinálni, mint az előzőnél. Azt üres klubbal is 100 ezer alatt ki lehetett rakni, ha okosan csinálta az ember az uprade sbc-k meg a nyitható tots lapok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#22663) thebigK válasza #16514048 (#22662) üzenetére


thebigK
addikt

Juli vegen mar rohadtul nem erdekel, gondoltam hatha, meg alig vartam hogy a harmadszorra kinyitott tots alissont vegre belebaszhassam vmi sbcbe :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#22664) dracox válasza K.J (#22661) üzenetére


dracox
addikt

A múltkori pakkból egy Okocha esett :DDD úgyhogy kompenzált ez a sz*r.
köszi :R

(#22665) Woodslave válasza #16514048 (#22662) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pontosan. Egyrészt csak moments ha már ennyit kell érte. Plusz még két grindelheto upgrade sbc. 82-88 meg 87-92 vagy vmi hasonló. Július vége... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22666) Nandinagy válasza Woodslave (#22665) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tegnap jött ki ez az upgrade nem? Biztos, hogy fog jönni hozzá upgrade sbc.

Azt képzeltem, hogy július végén az emberek már nem izzadnak wlben hanem próbálják élvezni a játékot. Hát nagyobbat tévedni sem tudtam volna :D :D
Volt 3 olyan meccsen ahol 75%ban volt náluk a labda úgy, hogy kapura 1-szer lőttek/meccs.
Értem én, hogy a labdatartás célrevezető csak olyan minek alkalmazza aki nem tud mellé támadni :D 1-3-ról 8-3 annyira nem vészes. Bár sajnos már nem tudom komolyan venni ezt a játékot így elszórakozom egy csomó helyzetet :D

(#22667) v-man


v-man
őstag

Megvettem Messi ss lapját, egy meccs alatt 8 fitness esett le, úgy hogy elöl maradj instrukció van rajta, cam poszton :O

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#22668) Kristof_94 válasza Nandinagy (#22666) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Érdemes várni egy pár napot, legalább addig, amíg az új promo ki nem jön. :R

(#22669) Nandinagy válasza Kristof_94 (#22668) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja hát engem nem érint ez az ikon sbc. Ha lenne játékosom akkor is inkább Sissokot raknám ki. Nincs nekem szerencsém ezekkel a garantált játékos sbc-kkel :D
Meg hát ugye hova tegyek statok alapján jobb játékosokat az 5/5-ös summer heates kártyáknál :D
Dembelét ma leszedte a pályáról gold Aguilar.
Pogba meg bár lőtt ma 3 gólt 3 meccsen ugyanúgy sétálgat a pályán.

(#22670) Woodslave válasza Nandinagy (#22669) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Meglatjuk hogy lesz ez a wl. Egyelőre 10-6 de nem sok kedvem van. 20-ból 5-öt csak kiszenvedek bár a 14 a pick miatt jobb lenne.

Jól jönne egy moments Ronaldinho bár játszani nem tudnék vele ahogy kell de tetszik a mozgása :D

De ha nem rakják vissza a totsokat akkor szinte esélytelen megcsinálni. Team of the weekből? De tényleg reward maradt a tots meg minden csak nem nyithatók? Mi van most?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22671) Nandinagy válasza Woodslave (#22670) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azon kívül,hogy a haja elsőrangúan mozog nem egy fullos lap. Kb. minden draftban megkapom de a múltkor SS Ribery simán lejátszotta a pályáról.

Nekem még annyi kedvem sincs wlzni de úgy vagyok vele, hogy 3 hetente belefér , hogy ne jöjjek ki a gyakorlatból ha megveszem a 21-t :D Max 11-ig megyek úgyis az meg azért 13-15 meccsből megszokott lenni már.

(#22672) Woodslave válasza Nandinagy (#22671) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja tudom hogy nem az.

Mondjuk nem értelek titeket (illetve de) de ha nekem meglenne 15-ből 11 akkor tuti nyomnám. Igy xar hogy a felében leszopatnak de ha nyersz :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22673) Nandinagy válasza Woodslave (#22672) üzenetére


Nandinagy
addikt

Attól, hogy nyerek még nem élvezem a játékot :D Mostanában addig játszom amíg kedvem van. Majd ráérek 30 meccseket tolni az új résszel. Ilyenkor a g3 meg g1 között nem sok különbség van. :D

(#22674) Woodslave válasza Nandinagy (#22673) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó azert mondom hogy valahol megertem :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22675) Raunchy


Raunchy
tag

Sziasztok. SH Ndombele helyére érdemes lehet ezt a Pogba fiút kirakni? TOTY Kante és SH Wijnaldum van még a középpályán és lehet jobban járnék egy támadóbb felfogású játékossal, de olvastam róla hideget és meleget egyaránt. CM pozícióba jönne előre a tamadasokhoz 4-3-2-1 et játszok mostanság

(#22676) Edgar2621 válasza Woodslave (#22674) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ja hogy Te nem érted őket? Aha, ezt meg én nem értem :D

XO: Gollami26

(#22677) Woodslave válasza Edgar2621 (#22676) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

Azért ha a meccseim 80%-át megnyerném azért nem utalnám ennyire. ;] az kicsit enyhíti a fájdalmat

De amikor vért izzadok egy winert vagy egy qrva gold 3-ért :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22678) Nandinagy válasza Raunchy (#22675) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem. Pogba egy hulladék. Sétálgat a pályán folyamatosan. Az egyetlen előnye az a cselező képessége lenne de az meg a magassága miatt kuka. Gini meg Kante bőven jobbak nála.

Érdekes egyébként, hogy ezen a wlen csak olyanoktól kaptam ki akiknek gold játékosai vannak :D Aki valamennyire tud is játszani azt meg kiléptettem. De hálistennek az egész meccses pressure működik :D

(#22679) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az előbb jött ellenem egy moments Ronaldo, momentuma sem volt a gyereknek a félidő vége előtt kilépett 2-0-ás állásnál. Fura ez a pack luck. :DDD

(#22680) Woodslave


Woodslave
nagyúr

B+ ez az r9 mindenkit befrusztral :DD egyből susognak. Rairtam miert ilyen frusztrált pedig nyert. Erre pay to lose meg játszak nbavel aztán 5-4 lett silver 2-ben :C

Ez a játék bűn az emberiség ellen :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22681) Raunchy válasza Nandinagy (#22678) üzenetére


Raunchy
tag

Köszönöm, akkor offos lett, pedig tavaly nagyon szerettem.

(#22682) Woodslave


Woodslave
nagyúr

3-1 lehet silver 1 se lesz itt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22683) Nandinagy válasza Woodslave (#22680) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj,hogy túl sok kretén játszik a fifán. Nem bírják megérteni azt, hogy ilyen lapokat nyitni is lehet nagy szerencsével :D De az a vicc, hogy a legtöbb ilyennek semennyivel sincs gyengébb csapata mint mondjuk neked csak meglátja R9-t és egyből elfelejti, hogy ő sem 3k-s játékosokkal játszik :D

(#22681) Raunchy
Páran használják rajtam kívül és valakinek bejön Pogba. A legnagyobb problémám vele tényleg az ,hogy nagyon sokszor sétálgat a pályán így megelőzik.
Viszont azt az egyet megkell neki adnom, hogy jól lő távolról és ezt a bolasie flickes kapáslövést egész szépen belövöldözi :D [link]

(#22684) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az előbb összedobott egy török gyerekkel, akivel ma már játszottam, természetesen mind a 2x idegenben, tehát nem nehéz elképzelni a körülményeket.
Az első meccsen 5-4-re nyert úgy, hogy nevetséges 2 góllal vezetett majd megfordítom, de mindig kiegyenlített és a 2x15 percben megnyerte. A szerelések 90%-a visszapattant hozzá, a védők nem bírtak a játékosaival. Felesleges tovább sorolni, a szokásos agymenés. Szóval nem sok köze volt a meccshez.
Most megint összedob és 5-0-ra megvertem, de megint ugyan úgy tolta a gép. Röhej, hogy ilyenektől kapok ki.

(#22685) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Közben azt olvastam, hogy 12 új ikon lesz, ebből ugye Cantona már be lett jelentve, így 11 marad, amiből 1 valószínűleg Eto'o. Láttam Tim Cahill nevét is, neki nagyon örülnék! :Y

(#22686) Woodslave válasza Nandinagy (#22683) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja teljesen mindegy r9 másoknál is full sh csapat simán van olyan bármelyik csatár.

Na mindegy. Szegény Ribery LCAMban teljesen eltűnik pedig cut inside van. Simán elég lett volna oda egy Puli. R9 meg csak nem rakom ki bár agyalok rajta. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22687) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na 15-8. Az a bajom már mindig úgy érzem minden ellenem van pedig nem de megint képes vagyok agyfaxt kapni :W július... :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22688) Edgar2621 válasza Woodslave (#22687) üzenetére


Edgar2621
őstag

Viharsziget :DDD :DDD :DDD

XO: Gollami26

(#22689) Nandinagy válasza Kristof_94 (#22685) üzenetére


Nandinagy
addikt

12? Akkor megint bekerül boldog-boldogtalan gondolom :D
Tim Cahill max az auszik miatt kell, hogy legyen egy ikonjuk.
Ki jöhet még szóba?
Jöhetne egy
GerdMüller,Beckenbauer,Xavi,Casillas,Cole,Terry,Vidic,Batistuta,Camoranesi,Cafu,Lúcio,Dida,Romario,Zico,Gilberto Silva,Evra,

(#22690) gjoe válasza Nandinagy (#22689) üzenetére


gjoe
őstag

Puskást kihagytad.

Nálam Pogba nagyon megy, bár cdm-be van, de nagyon jó. Kellett neki a 10 meccs bejáratás.

A nyitható csomagokban már nincs tots? Nyitottam pár csomagot a hétvégén, de max gold 80 volt mindben :W Érdemesebb megint várni szerdáig a nyitásokkal?

(#22691) arpo04 válasza Raunchy (#22681) üzenetére


arpo04
őstag

Ahogy előttem írták, 50-50% a vélemény róla. Zimmi és én is azt mondom jó, cm és cdm poszton. Nem álldogál, meg visszavont pozícióba is besegít a támadásoknál. Távoli ló lövései drop back miatt sokszor meg akadnak. Ennek ellenére nem bántam.
Rajtad múlik, megoszlanak a vélemények róla.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#22692) Nandinagy válasza gjoe (#22690) üzenetére


Nandinagy
addikt

Részben azért mert őt nyilván minden Magyar szeretné a másik része meg az ,hogy szerintem nem fog bekerülni. Abból az időszakból (50-60as évek) csak Pelé,Garrincha,Carlos Alberto meg Moore van aki így hirtelen beugrik.

Pár hónapja amúgy molnárgabó beszélt is erről. Az EA hiába szeretné mondjuk, hogy bekerüljön ha akik az örökséget gondozzák folyamatosan elutasítják vagy figyelembe sem veszik az egészet. Talán azt mondta, hogy 3-4 oldalról klappolnia kell mindennek, hogy bekerüljön valaki. Nem akarok hülyeséget mondani mert régen volt de valami hasonló rémlik.

(#22693) Raunchy


Raunchy
tag

Megvárom ezt az új eventet, aztán meglatjuk Pogbaval mi lesz a helyzet.
Most néztem a töltő képernyőt, EL meg BL lapok ikonjai kerültek az új event képére, kíváncsi leszek. Gondolom lesznek fejlődő lapok is

(#22694) Setzka


Setzka
tag

Hali, Ps4 FIFA 20 , nem tudom használni a mikrofont, online módban , az miért lehet? 19 be siman veszi.

CyPress

(#22695) Raunchy


Raunchy
tag

Így hogy X lett a West Ham VS Aston Villa meccs ki kap upgrade et? Trezeguet így is elég jó, de jó lenne neki az up ☺️

(#22696) evibly válasza Raunchy (#22695) üzenetére


evibly
senior tag

Mindketten kapnak +1 ratinget... pár percig volt 95-ös Trezeguet-m :)

(#22697) Raunchy válasza evibly (#22696) üzenetére


Raunchy
tag

Ó backi pedig milyen jó lett volna 95 nek. Figyeltem az eredményeket, de sajnos a West Ham gyorsan egyenlített. No mindegy 93as is patent amúgy ☺️

(#22698) gjoe


gjoe
őstag

Egész jó ez a palacio. Cserenek kellett egy st, de szerintem marad. Mozog állandóan és nagyon gyors.

(#22699) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

17 győzelem megvan, 3 meccs még maradt, de hülye lennék tovább szenvedni ezzel a romhalmazzal.
11/9-es kezdés után kicsit felborultak a dolgok és jött a szívatás.
Nem volt rossz a francia csapat, de semmi extra.
Viszont az utolsó 2 meccsre beraktam Cruyff moments loan lapját. 5 gól és 2 gólpassz, brutális az öreg, nem véletlenül kerül annyiba. Úgy lőtte ki egy tizinél a jobb felsőt, hogy oda se nézett. :C

(#22700) Nandinagy válasza Kristof_94 (#22699) üzenetére


Nandinagy
addikt

14 win maradt 9 meccs leadtam 2-t, hogy vezekeljek a sok nyugtatásért meg csitításért :D
Annyira idegesítően játszik pár ember, hogy inkább komolyan veszem a meccset, hogy a gólok után lenyugtassam.

Nagyon fura volt a hétvégén a gameplay. Volt egy 3-4 vereséges periódus. Minden meccsen kaptam 10-15 kötényt de aztán a kövi meccsre kapott minden játékosom egy kis segítséget
Onnantól simán meglett a g3. Pogba a végére már nem ment az agyamra. Igaz még mindig nem igazán lógott ki felfelé de legalább Matuidi végig alulmúlta :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.