Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) gjoe válasza akooos (#22499) üzenetére


gjoe
őstag

Szerintem lesz, én arra várok legyen valami jó. Tuti jön valami ami sb meccsel, vagy rivals feladattal megszerezhető. James mellett a képen még ott az üres helyük. Jó lenne valami full icon pakk, mert már az összes 88-90es selejtet kiszedtem. Egyedül a 92-es stoichkov maradt őt használom is. Totsból ma jött gulácsi (a hatodik kapus!). Lassan lesz egy kezdő 11 tots kapusom.

(#22502) dkaro válasza K.J (#22500) üzenetére


dkaro
őstag

Én is ikonoztam és jött egy Zanetti :(
Nem jön be ez az icon sbc. Első egy Nesta második egy Nakata harmadik meg ez..

(#22503) evibly válasza dkaro (#22502) üzenetére


evibly
senior tag

Nálam Ballack, Rivaldo és Nistelrooy a sorminta

(#22504) Woodslave


Woodslave
nagyúr

lehet bedobják a végén az atomot egy ikon moments sbc formájában..

Ezt a pénteket meg kell várni azt hiszem. Bár már annyi lap van lassan olyan érzés mint amikor megnyert vki egy tehetségkutatót állt és hullott a konfetti a fejére de már bejelentették a következő szériát, csak hogy tudja nincs sok ideje :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22505) dkaro


dkaro
őstag

Igen amúgy vicces h most mindenhonnan 90+ lapok potyognak. :)
Én ezért akarom a 21et az elején kezdeni ha már ezt ilyen későn sikerült.

(#22506) Zimmi91 válasza dkaro (#22505) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ne izgulj a 21 elején a 80as nyitásnak is örülni fogsz :D Ez a vége a beetetés, a 21 eleje meg a koppanás ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#22507) Woodslave válasza dkaro (#22505) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja eddig azért volt szívás mert nem tudtál jó csapatot összerakni, most meg mindenkinek az van ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22508) dkaro válasza Woodslave (#22507) üzenetére


dkaro
őstag

Neeem, épp azt várom, hogy 80as játékosok rohangáljanak . :)
A mostani csapatra nem panaszkodom fel is jutottam a csúcsra tnap a div9-el :D
PL csatár kéne Kane nem az igazi. Rashford meg bár lm rf-ben játszik de baromi jó ott :)

(#22509) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nekem kifejezetten tetszik, hogy mindenkinek 99-es már a csapata. Kiegyenlítődtek az esélyek.
Tegnap (vagy azelőtt) egy TOTS: Ronaldo, De Bruyne, Neymar, Van Dijk...stb csapat adta fel a 60ik percben. Végre nem az van, hogy hátrányból indulok egy meccsnek a csapat miatt :U

PS4

(#22510) Nandinagy válasza dkaro (#22508) üzenetére


Nandinagy
addikt

A játék eleje még nagyobb szenvedés néha. Lehet, hogy mondjuk te vagy én 80as játékosokkal rohangálsz csak sokszor az ellenfél már nem :D Az első héten játszottam rivalsban iconok meg neymar,mbappek ellen.
Szept 10.-én jött ki a játék és az ea access 10 óra+drágább kiadás miatt hamarabb is kezdhettem. Jött egy Dybala advanced-ból+SB elite1-ből 1 lewa jött.
Október 2.-án ez a csapatom volt.:

Nem volt egy leányálom a div4 ilyen csapattal :DDD :DDD

(#22511) dkaro válasza Nandinagy (#22510) üzenetére


dkaro
őstag

Csak még jobban meghoztad a kedvem :D
Mivel ingyen lehet majd ps5-re "upgradelni" a játékot szinte biztos megveszem megjelenéskor :)

(#22512) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Iiii 😍😍

" Just remember Manchester is RED! "

(#22513) akooos válasza Zimmi91 (#22512) üzenetére


akooos
veterán

As flies to wanton boys are we to the gods.

I love football.

Thank you.

(#22514) Nandinagy válasza Zimmi91 (#22512) üzenetére


Nandinagy
addikt

Remélem a gólöröme az lesz, hogy páros lábbal beleszáll 1 ellendrukkerbe. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#22515) Zimmi91 válasza Nandinagy (#22514) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem érdekel mi lesz az öröme, jöjjön még mellé Vidic lapja és fixen veszem ezt a szar 21et ;] ;] :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#22516) Nandinagy válasza Zimmi91 (#22515) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ashley Cole,Tony Adams,Gilberto Silva,Romário,Mendieta mind jöhetne. Magyarokról már álmodozni sem merek :D

(#22517) pckownz válasza Zimmi91 (#22515) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha Vida bekerulne egy havi fizumat betolnam elso nap a jatekba :Y
Plusz egy end of an era Rooney es magamhoz nyulnek :K

(#22518) Zimmi91 válasza pckownz (#22517) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ne is mond, akkor nekem is pay2win lenne, csak, hogy tolhassam vele ;] ;] Vidic+Rio belső védőpáros legjobb volt ever ;) Mai napig kedvenc védőm, lassan érkezik is a mezem Vidic felirattal :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#22519) dkaro


dkaro
őstag

Én egy Prime Icon Torghellenek örülnék egy Air Sanyi tifoval.

(#22520) akooos válasza Nandinagy (#22516) üzenetére


akooos
veterán

JT... :B

(#22521) arpo04 válasza Zimmi91 (#22518) üzenetére


arpo04
őstag

Álmodozni lehet...
Prime Rio mennyire életképes még? Gondolkodom beszerzem, mellette David Luis és kész a védelem tengelye

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#22522) Zimmi91 válasza arpo04 (#22521) üzenetére


Zimmi91
addikt

Moments Riom volt draftba az iszonyat rossz volt, viszont a másik 3 változata szerintem jó :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#22523) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Gyorsan a második no loss glitches kilépő. Nem csoda hogy nem esnek le qrva anyjukat. Ezt se tudja megoldani ez a fax cég :C

Azt nem értem hogy én bármi okból dcztem megkaptam a loset

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22524) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na itt az este megint qrva xar a játék. Vagy tényleg délután még nálam is benabb faxok jatszanak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22525) Tomi0703 válasza Woodslave (#22524) üzenetére


Tomi0703
őstag

Fura ez a jatek. Delutan jatszottam. Elso 3 rivals meccs kuka. De 2-3 golokkal kaptam ki. Utana komolyan ugy ereztem, hogy engem a tol a jatek. :DDD Nalam minden bemegy, ellennel semmi. 5-6 gyozelem zsinorban. De ilyen tok sima meccsek. :U

Amugy UT-be is lehet ketten nyomni? Egy accrol ket kontival.

(#22526) akooos válasza Tomi0703 (#22525) üzenetére


akooos
veterán

Igen, sajnos.

Mármint az utolsó részre. Utalok ugy játszani, ha ketten vannak ellenem...

[ Szerkesztve ]

(#22527) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Remélem a karrier mód is fejlődni fog, nem csak hitegetnek minket. Jó lenne ha végre magyar játékosokat is lehetne kutatni, mert körülöttünk gyakorlatilag minden országból lehet annak ellenére, hogy nincs benne a bajnokságuk...
Ja és a Salzburggal ismét BL győzelem, Szoboszlai már majdnem 100 milliót ér. :DDD
A belső védelem még nem túl acélos, de a fiatalokra építek, talán 2-3 olyan játékos van, aki 23 feletti. Az új szezon végén CR is visszavonul, szóval majd jöhet a "regens" lapja.

(#22526) akooos : Pedig sokkal könnyebb őket átjátszani!

[ Szerkesztve ]

(#22528) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ezzel az ajándék tokennel nyertem 1 draftot de minek... :D
2 rare gold pack+1 premium gold pack.
Van még 3 tokenem de így kinek van hozzá kedve? :D

Mondjuk látszik, hogy boldog boldogtalan draftozik mert egy Mangala-Djené védelemmel nyertem az egészet :D Elől meg Seva

[ Szerkesztve ]

(#22529) Gatho87


Gatho87
tag

Sokszor latom ellenem es streamereknel, amikor passzolnak erovel,gyorsan,"kulsovel pl",egybol passzolnak. Vagy, hogy ha passzoltak nem tudom.elvenni sosem a labdat, hiaba ott vagyok semmit sem tudok csinalni,elpasszoljak nem erek bele atmegy rajtam a labda. Ha en megkapom mindig elveszik hiaba vedem a labdat. Mit kell csinalni ezeknel, hogy kell? Hogy kell passzolni?? Nem vagom ezeket

[ Szerkesztve ]

(#22530) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Semmi leak mi lesz holnap? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22531) Nandinagy válasza Woodslave (#22530) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha egy gyenge tippet akarsz szerintem az összes speckó kártya bekerül a hétvégére. Utána meg vége a játéknak. :D :D

(#22532) Kristof_94 válasza Woodslave (#22530) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Elvileg a summer heat még nem fog véget érni, de a tots lapok nem tudom nyithatóak lesznek-e.
Én most nyomattam a 81+ és tots csomagokat ezerrel, legutóbb olyan játékosok jöttek, mint Courtois, Sommer, Orsic, Zaha, Reus, stb. A többség nem használható, de ratingben nagyon is jók, ha esetleg még jönne valami.

(#22533) akooos


akooos
veterán

Undorító a gameplay. Div 6 közepéből visszaestem 8-ba, 1 döntetlen és sok vereséggel. Minden fogalmatlan megver, botrányos gólokat kapok az egész csapatom egy fillért nem ér :)

(#22534) Woodslave válasza akooos (#22533) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én meg pont írni akartam milyen jól ment most este. 750skill pontig küzdöttem fel magam. Megvan a 25 wines csomag holnap kinyitjuk

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22535) Edgar2621 válasza Woodslave (#22534) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az lesz ám a csoda ha kinyitjátok, mi lapulhat benne? 5 game no delay and DDA? Vagy Ti valami nagy lapra vártok, mert az úgy érzem az megint csak a szemeteket gyönyörködteti majd :)

XO: Gollami26

(#22536) K.J


K.J
senior tag

Meddig lehet/lehetett regelni a wl-re?
Mert ha csak lehetett, akkor lemaradtam róla megint..

(#22537) Woodslave válasza Edgar2621 (#22535) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D tök igazad van teljesen mindegy. De nem is volt benne semmi

Asszony mondta tegnap jobb lenne ha alkoholista lennék mert akkor legalább fél tízre kidőlnék. ;] mondtam de akkor meg is vernélek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22538) Nandinagy válasza Edgar2621 (#22535) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj, hogy én már nem hiszek a delayban. Mindjárt augusztus. 1.7 millió transfer van psen mikor amúgy 6-10 millió szokott. Magyarul alig játszanak már és még ígyis delay lenne?

Az a gond, hogy nyárra folyamatosan szétbasszák a játékot. Tavaly ott volt a fejelés erőltetése meg a bolasie flickes+felpöccintett kapáslövések idén meg az inkonzisztens passzrendszer meg a team pressure indokolatlan felhúzása. Én már nem érzek delayt ha néha leülök mert csak simán szar a játék :D

(#22536) K.J

Szombat reggel 9-ig szóval nyugi :D

[ Szerkesztve ]

(#22539) Madn!ght válasza Nandinagy (#22538) üzenetére


Madn!ght
addikt

De a lényeg, hogy a következő epizódban co-op jelleggel egy idejűleg még több embernek fogják felb@szni a vérnyomását. :D :C

"Jön az új, dinamikus támadórendszer, és a promóció azt ígéri, hogy a FIFA 21 játékmenete ennek köszönhetően a legintelligensebb lesz a sorozat történetében. A Creative Runs a támadás és a védelem megtörésének hatékonyságát hivatott növelni, míg az Agile Dribbling nevű mechanizmus gyorsabb lábmunkát tesz lehetővé, valamint több kontrollt ad a játékos kezébe, és egy-egy elleni szituációkban is reszponzívabb lesz az irányítás, ahogy természetesen új mozdulatokat is kapunk. Emellett ott van még a Positioning Personality, ami játékosaink elhelyezésének finomhangolását teszi lehetővé. Ezeken kívül az EA még kiegyensúlyozottabb blokkolást, intelligensebb passzolást és a labda fölött még nagyobb kontrollt ígér." - Forrás

Istenem... csak tudnék hinni ezeknek még bármit is... :D Amit kiemeltem most is van, jókora AI (un)intelligencia keretében. Megint majd annyi lesz, hogy ha az unintelligencia úgy érzi átadja az irányítást, amúgy meg persze eldönti, hogy mitől lesz izgi. :DDD :R Kösznem' kérem!

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#22540) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Megcsináljuk Riberyt szóval tuti este jön vmi olcsóbb még baxóbb lap :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22541) Zimmi91 válasza Madn!ght (#22539) üzenetére


Zimmi91
addikt

Tegnap molnargabo elemezte ezeket az írásokat és ő is mondta, hogy ez mind szép és jó, de már 09óta mondják milyen jó lesz minden milyen epic lesz mennyire más lesz mint régebben :DDD :DDD Sajna én se hiszek ebbe, amit már ezren beszéltünk itt sokkal komolyabb szerver park, ennyi segítene, nem a timed shoot meg a kiskutya füle....

" Just remember Manchester is RED! "

(#22542) v-man válasza akooos (#22533) üzenetére


v-man
őstag

Végre te is rendes tag lettél akkor :C , úgy érzi kellően rászoktál már, jó eséllyel veszed a 21et.
Ősszel én is div 5ert hajtottam, most meg stabil div 8 vagyok, de ha néha feljutok 7be, akkor nemsokára 9et is megjárom általában :O

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#22543) akooos válasza v-man (#22542) üzenetére


akooos
veterán

Dehogy veszem, majd májusban EA Accessel :D

Annyi jó játék lesz, hogy abszolút nem fog érdekelni a Fifa :D

(#22544) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Fúúú pedig mekkora vízió lenne, ha a Fifa21 topik már a startkor full kihalt lenne. :D
A battlefield utolsó (kettő) epizódjával már kb. elérték ezt a szintet. (pl: nálam is...)

És tudjátok mi a dúrva? Kettős érzés kavarog bennem, mert szerintem úgy, mint a topikban lévő (egykor lévő) nagy többség nagyon is szeretne ezzel játszani, de ugyanakkor a gyomrom kifordul, ha már rá is gondolok... :((

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#22545) Nandinagy válasza Woodslave (#22540) üzenetére


Nandinagy
addikt

Minek Ribery? 2 csatárod van erre szeretnél egy harmadikat? :D Ribery inkább középen jó mint szélen.

Ez a Pogba ugyanakkora hulladék lap mint Dembele. Az egyik hullagyenge a másik meg sétálgat a pályán :D Én még ilyet nem láttam.

(#22546) Zimmi91 válasza Nandinagy (#22545) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jaja szerintem se szélre való, ugyan úgy mint Tots Son aki LM, de csak STbe jó :D
Nálam elég extra Pogba, jó én lehet elfogult vagyok vele ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#22547) Woodslave válasza Nandinagy (#22545) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mindegy le van már xarva :D jó lesz szélen is. Meg kellett volna várni az estét de majd akkor megbánom.

Legfeljebb R9 padozik ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22548) Zimmi91 válasza Woodslave (#22547) üzenetére


Zimmi91
addikt

Dehogy szarod le hát még július végén is ezen remegsz, hogy mi jön este és mit bánsz meg :P :P

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#22549) arpo04 válasza Zimmi91 (#22546) üzenetére


arpo04
őstag

Nem vagy elfogult, utálom Pogbat és ugyan ez a véleményem róla. Nagyon jó kis lap, pedig nem vagyok MU fan. ;)

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#22550) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Helyre állt a rend a div 6 kapujábol irány vissza :C

Zimmi igaz :U :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.