Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) Robokutya válasza Essejó (#27098) üzenetére


Robokutya
senior tag

mindenféle ollyan oldalt amit egyáltalán nem érdekel

(#27102) krizmo_ válasza kiskeni (#27099) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Sok mindent keversz, a lényeg, ha megfelelően használnàd nem lenne kamu profil a képben... Javaslom olvasgasd a szabàlyzatot, és mindent megértesz. ;)

És öcsédnél sem hasznàltad szabàlyosan, mert a Messenger Kids lett volna a megfelelő választás számára...ha már muszáj...

(#27103) krizmo_ válasza Essejó (#27097) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem 14 inkább az a 18 :F

(#27104) G@ben


G@ben
addikt

Most hogy lehet ingatlant hirdetni a Marketplace-en? Múltkor a régi kinézettel sikerült, most az új van, ott tudok képet feltölteni, be tudom állítani, hogy eladó vagy kiadó, aztán a leírását sehova nem tudom beadni, alul a Tovább gomb meg inaktív. Hogyan kéne továbbmenni?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27105) DGery válasza G@ben (#27104) üzenetére


DGery
aktív tag

Szia!

Kiadóként kitöltöd az adatokat, feltöltöd a képeket, stb majd utána átállítod eladóra. Az adatok megmaradnak, de szerkeszetni nem fogod tudni... Legalábbis egyik ismerősnek így tudtuk megcsinálni tegnap...

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#27106) G@ben válasza DGery (#27105) üzenetére


G@ben
addikt

Erre nem gondoltam, köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27107) Essejó válasza krizmo_ (#27103) üzenetére


Essejó
veterán

Anno az egyetemistáknak készült mint célcsoport, lehet azóta finomítottak rajta, de amikor még regisztráltam akkor tuti feltétel volt a 18 éves kor. Tisztára jó, hogy én már elmúltam 12.:DDD

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27108) Essejó válasza Robokutya (#27101) üzenetére


Essejó
veterán

De azt ő honnan tudja, hogy nem érdekel? Ezt nézted már? link Sok minden kikapcsolható vele a felületen.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27109) Dragon3000 válasza Essejó (#27107) üzenetére


Dragon3000
veterán

Szerintem mindig 13 év volt a minimum korhatár. Abból kiindulva, ha emlékezetem nem csal, hogy 10 éve is ezt írta regisztrációkor.

[ Szerkesztve ]

(#27110) krizmo_ válasza Essejó (#27108) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ez is reklám, ami a hírfolyamba van beágyazva, és amennyire tudom ez ellen nincs hatékony módszer... Ezt a sok mindent te felpakolod magadnak, amúgy? Egyébként, még mindig nem tartom jó ötletnek...

(#27111) Essejó válasza krizmo_ (#27110) üzenetére


Essejó
veterán

A böngészöbe, van három külön reklám blokkoló, egy követés blokkoló, az avast oldal ellenörzője, egy vpn plugin amit szükség esetén kapcsolok csak be, meg pár apróság, de ez mind bönglsző plugin.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27112) krizmo_ válasza Essejó (#27111) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Én csak a Facebook cuccokra gondoltam, amiket ajánlgatni szoktál.

(#27113) Essejó válasza krizmo_ (#27112) üzenetére


Essejó
veterán

Az is böngésző plugin, egyik ez a fixer, a másik meg a régi felületet hozza.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27114) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Van egy FB-oldal, amit többen viszünk. Az egyik, nem általam felrakott posztban van 10-12 kép. Ezt nekem állandóan kínálgatja hirdetésként és hiába nyomtam már milliószor, hogy kevesebb ilyet akarok látni, minden egyes átgörgetésnél ott van újra és újra. Néztem a poszt beállításait, de semmi erre vonatkozót nem találtam. Rohadtul idegesítő! Lehet ezzel valamit kezdeni? Törölni persze nem akarom a posztot. Köszi!

Soha másik poszttal nem jártam még így!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#27115) kiskeni válasza krizmo_ (#27102) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Nincs is kamuprofilom, de mindegy. Szóval megfelelően használom, nyugi :)
Szerk.: mellesleg a Messenger Kids-sel sem jártam volna el szabályosan ha már kukacoskodni kell, mivel az meg nem elérhető szerény kis országunkban. Qz okokat nem tudom, de a Play nem listázza ki, böngészőből Play-ben megnyitva pedig azt írja, hogy nem elérhető az országomban.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#27117) Robokutya válasza Essejó (#27108) üzenetére


Robokutya
senior tag

ez lehet megoldaná a problémám csak sajna nem tudok angolul hogy megfejtsem arra rájöttem hogy betesz a bejegyzések végére egy kikapcs gombot de azt nem tudom lehet e automatizálni .

(#27118) kkgabor


kkgabor
csendes tag

Sziasztok! Mióta az új Facebook van folyamatos lefagyások a főoldal böngészése közben, videóhívás közbe megszakad a vonal, új borítóképet raktam fel összeomlott a lap... Hol tartalomkódolási hiba, hol a lap összeomlott, hol a böngésző nem válaszol, hol kilépni se tudok, most csak tölt éppen 10 perce, de nem tölt be semmit a Face kezdőlap, hiába frissítem. Hetek óta ez van ahogy megújult a felület...
Másnál nem állnak fent hasonló problémák?
Több böngészővel is próbáltam és a legújabbra frissítettem őket. Ugyan az van. Nem tudom mi okozhatja a problémát. 4GB RAM van a gépben. Kevés lenne hozzá?

(#27119) Essejó válasza Robokutya (#27117) üzenetére


Essejó
veterán

Én se.;) De a Google fordító sokat segít, jobb klikk az ablakban, és Fordítás magyarra.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27120) Essejó válasza kkgabor (#27118) üzenetére


Essejó
veterán

Ha erre azt mondom, hogy igen kevés, akkor majd jön valaki és elmondja, hogy a 4GB az mindenre is elég.:DDD Nekem 8GB van és tervben van, hogy még teszek bele 8-at. A Windows annál gyorsabb minél több ram van alatta. Ha kevés a ram akkor készít egy úgynevezett swap fájlt a merevlemezre, de az nem gyors, legalább is a ramhoz képest.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27121) kiskeni válasza krizmo_ (#27116) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Ja, legyen neked igazad, ragadd ki a kontextusból a szöveget. Bravo!
Mégegyszer, NINCS kamu fiókom. NINCS, ergo SZABÁLYSZERŰEN használom a fiókot. Ne nézz hülyének, magadat meg ne emeld már piedesztálra, avagy szállj le a magaslóról mr. szabálykövető szabadságharcos...

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#27122) krizmo_ válasza kkgabor (#27118) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Sajnos nálam is ugyanez a helyzet, amióta az új felület van. :( És nem a gépemmel van a gond, mert annak bírnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#27123) junior11 válasza kkgabor (#27118) üzenetére


junior11
veterán

Vannak hibák, problémák az új felülettel, zabálja a memóriát, néha belassul, akadozik...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27124) nfsu17 válasza krizmo_ (#26446) üzenetére


nfsu17
veterán

Szia!

Nem tudod, hogy miért áll vissza mindig az alapértelmezettre? Beállítom "legfrissebbre" és kilépek-majd be és megint nem a legfrissebb van.
Pl most 18-19 órája posztolt üziket látok csak legfelül, ha nem állítom át legfrissebbre.

(#27125) krizmo_ válasza nfsu17 (#27124) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Mindig visszaáll, szándékosan ilyen, neked kell folyton átállítani. :(

(#27126) nfsu17 válasza krizmo_ (#27125) üzenetére


nfsu17
veterán

Ez remek. :W De eddig nem kellett ezzel foglalkoznom, ma meg egyetlen mai bejegyzés sem jött fel alapbeállításon...egyedül az egyetlen saját posztom

(#27127) Lauda


Lauda
félisten

Helló!

Messengernél, ha az üzenetek figyelmen kívül hagyására állítok valakit, akkor ő mit lát ebből? Ugyanúgy tud írni, csak nekem nem jelez? Lekerül legalulra?

Köszönöm szépen!

(#27128) krizmo_ válasza Lauda (#27127) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nem lát belőle semmit, írni ugyanúgy tud, csak az engedélykérésekbe kerül az üzenete.

(#27129) Chrystyn válasza nfsu17 (#27124) üzenetére


Chrystyn
tag

Ha van Social Fixer bővítmény akkor nem kell állítgatni ,nekem bejött mindig a legfrissebbeket mutatja

(#27130) Lauda válasza krizmo_ (#27128) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Ez így szuper, köszi szépen! ;)

(#27131) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hi!
Újabban a facebokon a jobb sarokban megjelentek a reklámok,ezt ki lehet kapcsolni/blokkolni valahogyan?(használok ublock-ot...)

(#27132) d@vee


d@vee
őstag

Sziasztok. Egyik napról a másikra nem tudom a marketplace-n a járművek kategóriát megnyitni. Egyszerűen egy darab hirdetést nem hoz ki. Eddig még gond nélkül ment, de már egy hete rossz.
Kapásból a kategóriáknál ki sem adja nekem, de ha beírok pl. egy autó márkát, kihozza és rá tudok kattintani a kategóriára, de azt írja, a kategóriában nem volt találat.

Ja

(#27133) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Facebookon nem lehet olyat csinálni,hogy az eddigi összes megosztásomat törölni az üzenőfalamról?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27134) krizmo_ válasza Pityu. (#27133) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

De lehet, csak egyesével. :K

(#27135) Chrystyn


Chrystyn
tag

Küldtem privát üzenetben egy Gif-et, és ez volt a face reakciója

(#27136) Dilikutya válasza ToBeY (#27131) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem AdBlock van, ugyanúgy ott van. Nyilván valami olyan megjelenítés, amit a reklámblokkolók jelenleg nem tudnak kezelni. Gondolom a reklámszolgáltatók is vizsgálják ezeket a bővítményeket, és igyekeznek tenni ellene.

Mióta kénytelen vagyok az új felületet használni PC-n, amúgy retekszar az oldal. Lassú, és egy 1920x1080 képpontos monitoron kb. egy bejegyzés fér ki a képernyőre. Botrányos a dizájn és a sebesség is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27137) Márton


Márton
nagyúr

Ha saját weboldalamon megosztok egy 3d fotót, miért jön be egy ilyen elrendezés, ha rákattintok :F

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27138) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!
Mostanság egyre lassabb a Facebook, értsd, hogy egy erőgép gépen is küzdök vele...( i7-6700, 32GB RAM, M.2 NVME SSD )

Van valami trükkje a dolognak? Vagy szar böngészőt használok?

Vivaldi, Firefox, Chrome, már mindent próbáltam ,de egy sima gmail-hez képest lassított felvétel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27139) krizmo_ válasza Graphics (#27138) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Sokaknak van gondja ezzel, többek között nekem is, eddig nem nagyon van megoldás. :(

(#27140) Graphics válasza krizmo_ (#27139) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi, próbáltam úgy is, hogy kiegészítővel régi design-ra, de azzal sem volt megoldás...

Őszintén kőkorszakinak érzem az adott hardverhez képest, hogy üzenetet írni is kész szenvedés...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27141) krizmo_ válasza Graphics (#27140) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

:( Ne is mondd... idegtépő... Abban bízom, hamarosan helyreáll...

(#27142) Dilikutya válasza Graphics (#27138) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez az új felület egy rakás fospermet. Minden szempontból. Dizájn, használhatóság és sebesség is nulla, miközben igazából alig jelenik meg valami a képernyőn.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27143) buci30


buci30
addikt

Facebook szeretnék story-t tenni!
De! Facebook story le van tiltva pár ember, viszont van aki csak messengeren van fent.
Tehát ha Facebook teszem fel és jelölöm h bárki akkor az is látja aki elől rejtve volt eddig.
Ha meg úgy teszem mint eddig h Facebook ismerős akkor aki elől rejtve van az jó de aki csak messenger van fent az nem fogja így látni.

Tehát?
Arra van lehetőség hogy face es messenger ismerősök is lássák, de el is tudjam rejteni egyesek elől?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#27144) krizmo_ válasza buci30 (#27143) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Stories-> Beállítások ->

(#27145) kiskeni válasza Dilikutya (#27142) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Én alapvetően szeretem ha időről időre változik a dizájn, de ez amit a Facebook kreált... Most komolyan, mi ez? Ennyire futja 2020-ban, hogy a mobilos nézetet egy az egyben átrakjuk PC-re? Az már nem számít, hogy a mobilos nézet bután, furán néz ki és nem mellesleg kényelmetlen PC-n?
És ebben az a durva, hogy tesómnak még csak elő sem jutt az új felületre való átállás lehetősége, de engem (az én profilomat) meg nyár óta csesztetnek ezzel a fossal, ráadásul egy ideje már visszaállítani sem tudom... Miért nem tudtak engem ebből kihagyni? Vagy miért nem adjákm meg a júzernek a választási lehetőséget? Nem értem...

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#27146) buci30 válasza krizmo_ (#27144) üzenetére


buci30
addikt

Ezt nem értem most...

Ott van h csak Facebook ismerősök.
Nekem olyan kell h messenger ismerős is lássa, de viszont tudjak tiltani olyat aki Facebook ismerős!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#27147) krizmo_ válasza buci30 (#27146) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ez volt a kérdésed, erre válaszoltam:
"Tehát?
Arra van lehetőség hogy face es messenger ismerősök is lássák, de el is tudjam rejteni egyesek elől?"

Azok a beállítási lehetőségek vannak, amiket betettem.

[ Szerkesztve ]

(#27148) Dilikutya válasza kiskeni (#27145) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem az a baj, hogy változott a dizájn, hanem hogy ez PC-n hulladék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27149) Márton


Márton
nagyúr

Az is milyen gáz már, hogy új felület meg minden, de 3D fotókat még mindig nem tudok albumba feltölteni, csak egyenként megosztani. Vicc.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27150) buci30 válasza krizmo_ (#27147) üzenetére


buci30
addikt

Ezeket én is tudom köszönöm ezekkel nem lehet azt, azért kérdeztem valami más megoldás van e.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.