Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!

Baloldalon a csoportknál belehet kapcsolni valamilyen módon, hogy látni lehessen mennyi új hozzászólás van? Régiben számmal jelezte, most nem jelzi. Köszi

(#27802) krizmo_ válasza zsolti72837 (#27799) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Próbáld meg ki-bekapcsolni az értesítéseknél, hátha segít.

(#27803) krizmo_ válasza Komi28 (#27801) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nem lehet. :( Sajnos eltűnt ez a funkció...

(#27804) Komi28 válasza krizmo_ (#27803) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, sajnálom.
Nálam ez egy lényeges dolog volt. Próbáltam a régi kinézetre visszaállítani ezért a funkcióért de már nem lehet sehogy sem :(

(#27805) krizmo_ válasza krizmo_ (#27802) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Egyébként, mostanában össze-vissza jönnek az értesítések... Pl. ha ír valaki az üzenőfalamra arról nem kapok értesítést, most tűnt csak fel, hogy direktbe rámentem. :(

#27804 Komi28
:(

[ Szerkesztve ]

(#27806) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Korábban már szóba került a nagyon bosszantó "Kit ismerhetek?" funkció, itt ki lehet kapcsolni:

(#27807) Komi28 válasza krizmo_ (#27805) üzenetére


Komi28
senior tag

Van olyan ami 2-3 percen belül értesít, de van olyan ami 2-3 óra múlva értesít, érdekes. Ja és van olyan amiről nem is jön semmi épp most néztem :(

[ Szerkesztve ]

(#27808) Essejó válasza hwswinfo (#27796) üzenetére


Essejó
veterán

A külső publikus IP cimetek azonos, a belső hálózati címeteket hol látnák?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27809) krizmo_ válasza Essejó (#27808) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem az IP cím lesz a gond, ez annál sokkal összetettebb...

(#27810) zsolti72837 válasza krizmo_ (#27802) üzenetére


zsolti72837
őstag

Azt pontosan merre találom? :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#27811) AssAssynn válasza krizmo_ (#27800) üzenetére


AssAssynn
őstag

Igen, veszem észre a sok bugot, egyszerűen hihetetlen egy ekkora cégtől.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#27812) hwswinfo válasza krizmo_ (#27809) üzenetére


hwswinfo
lelkes újonc

..mire gondolsz..? Mert abban igen igaza van Essejó-nak, hogy a külső IP cím ugyanaz...de akkor mi a gond..? Írod összetettebb...Ugyanaz a nevünk, és őt is tiltották, áll a bál otthon emiatt, elvannak keseredve apámék, a facebooknak már jelentettem ezt a problémáknál több témakörben is, mi a megoldás..? Mi lehet ez..? :U :F

(#27813) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Másnál sem működik a Facebook app-ban a Beállítások menürész? Folyton hibaüzenetet kapok ha meg akarom nyitni, eddig nem volt ilyen gondom. :U (iOS 14.3, Facebook app legfrisebb)

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#27814) krizmo_ válasza zsolti72837 (#27810) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Itt: [link], A születésnapoknál. :)

(#27815) krizmo_ válasza hwswinfo (#27812) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Élj ellenvetéssel, erre biztos reagálnak
Írd le a panaszod, és kivizsgálják a problémád.

(#27816) krizmo_ válasza AssAssynn (#27811) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Minél nagyobb, annál több a bug is. :K

(#27817) zsolti72837 válasza krizmo_ (#27814) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ooo köszönöm! Megpróbálom hátha. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#27818) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Rengeteg dolog tűnt el a Messenger ből /kép szerkesztés, képek vissza keresése...stb/
Vissza pakoltam a 279-0-0-14-120 verziót, mert abban még benne van, az viszont egy hibás verzió.
Tud valaki olyan jól működő verziót amiben még minden benne van, és jól működik?

(#27819) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A Messengerben Androidon állítható, hogy a linkeket külső alkalmazásban nyissa meg, mint a FB esetén? Tehát webes linket az alapértelmezett böngészőben mondjuk. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#27820) csako válasza tylerddd (#27819) üzenetére


csako
veterán

Igen, a "Fotók és Média" menüpontban.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27821) lanszelot válasza lanszelot (#27818) üzenetére


lanszelot
addikt

Feldobtam a messenger-285-0-0-17-119 verziót, amiben még mindig benne van minden, de itt sem tudok több képet egyszerre elküldeni.
Van valakinek ötlete hogy miért csak 1esével engedi a képeket küldeni?

(#27822) #70234880


#70234880
törölt tag

Félmilliárd Facebook felhasználó telefonszámát árulják a sötét weben
2021 január 27. 15:28 írja a Főoldal - PC World

[ Szerkesztve ]

(#27823) kidnou válasza lanszelot (#27821) üzenetére


kidnou
senior tag

Mivel szerveresen tiltják mindegy melyik verziót teszed fel

(#27824) lanszelot válasza kidnou (#27823) üzenetére


lanszelot
addikt

Mióta?
1 hete még működött.

(#27825) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Mi lehet a baj?
Egyik belépéskor ezt a szöveget kaptam. Amikr rányomtam az emailomra érkezett képre, ismét ugyan az fogadott.

(#27826) krizmo_ válasza megint én (#27825) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Mennyi idős vagy?

(#27827) megint én válasza krizmo_ (#27826) üzenetére


megint én
őstag

34 éves. Csak az account kb 2009-2010 -es. És haver gépén amikor be próbáltam jelentkezni, kért egy megerősítő emailben küldött kódot, beírtam, és megint ugyan ez.

[ Szerkesztve ]

(#27828) megint én válasza megint én (#27827) üzenetére


megint én
őstag

Ja, és a trú adatok vannak megadva.
Visszapörgettem mindent, sem posztom, sem kommentem, semmi nem volt ami akár a legcsekélyebb mértékben ütközött volna bármivel.
Minden politikai kontextustól eltekintve annyit leírtam egy csoportos csetben (nem oldal, vagy csoport), hogy napjainkban a Mi Hazánk a náci. Lehet, hogy ez volt a kiváltó ok?

[ Szerkesztve ]

(#27829) Essejó válasza megint én (#27828) üzenetére


Essejó
veterán

Simán.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27830) megint én válasza Essejó (#27829) üzenetére


megint én
őstag

Azért nem hinném. És ráadásul a koromra hivatkozik.

(#27831) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Srácok szeretnék segítséget kérni. Lehet kérdezték korábban, de nem találtam a kereső által. Korábban meg lehetett nézni egy hirdetésre jelentkező profilját, akivel beszélgetést folytatok. Most azonban nem találom ezt a lehetőséget. Kiszedték teljesen? :R

(#27832) kidnou válasza megint én (#27830) üzenetére


kidnou
senior tag

Lehet, ha jelentették. Ezek után lehetséges, hogy páran jelentették a profilodat is.

(#27833) megint én válasza kidnou (#27832) üzenetére


megint én
őstag

De ez egy szűk kis cset, ahol nincsenek ellenségeim. És most ha jelent bárki bárkit azt tiltják is?
Ráadásul nekem sokszor volt már, hogy profilképen félmeztelen csaj. ribik bejelölgettek googletranslate-s magyarral, hogy
pl: Ha szeret látni több kép amin lenni meztelen akkor nyomd link: ....
Jelentem, aztán fél évre jön az értesítés, hogy nem találtak kivetnivalót.

(#27834) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!
Egyedi gond vagy kiszedték azt a funkciót a Messenger-ből, hogy ha küldök valakinek egy képet a galériábòl azt előtte lehetett "mòdosítani"?
Pl. Ecsettel kiemelni a lényeget vagy tenni rá smiley-t
Most már csak a küldés van.

(#27835) csako válasza Jamby18 (#27834) üzenetére


csako
veterán

Valamennyi időre kikerült ez a funkció.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27836) megint én


megint én
őstag

Egyre furább.
Most meg kaptam egy emailt (a lenti képen).
És nem adtam fel hirdetést!
Soha!


És a FB még mindig ezt írja:
"Ha továbbra is arra a következtetésre jutunk, hogy nem vagy elég idős ahhoz, hogy rajta legyél a Facebookon, a fiókod letiltva marad. Ennek az oka az, hogy a fiókod nem felel meg a felhasználási feltételeinknek"

[ Szerkesztve ]

(#27837) Essejó válasza megint én (#27836) üzenetére


Essejó
veterán

Fotó a személyiről, jogsiról és elküldöd nekik.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27838) megint én válasza Essejó (#27837) üzenetére


megint én
őstag

De és hol?
Mert amikor felajánlotta, hogy "néhány lépésben azonosíthatod magad" rányomtam, és ott is azt a szöveget dobta ki, mint minden alkalommal, amikor belépek.

(#27839) megint én válasza megint én (#27838) üzenetére


megint én
őstag

Annyira felb@sz. Miért nem tudok sehol se írni nekik? Fégignyálaztam a fórumokat meg mindent amit csak találtam... :W

Nincs olyan törvény, hogy kötelezi a Magyarországon tevékenykedő cégeket, hogy legyen elérhetőség?

Szrk.: Azóta még kaptam hirdetési számlákat is. :D

Sz2.: Most kaptam egy emailt, hogy köszönik, hogy elküldtem a személyazonosító okmányt, pedig nem csináltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#27840) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Bocsánat, ha volt már kérdés, csak hirtelen nem tudom, hogy keressek rá.
Egy adott személlyel megosztott összes képet/videót le lehet valahogyan tölteni egyszerre? Esetleg még időrendi sorrendben valahogy dátumot kapcsolni hozzá?
Telefonon (android) még régebbi verziót használok, így még tudok böngészni a galériában, illetve windows alól is megy a galériás görgetés.

(#27841) Essejó válasza megint én (#27839) üzenetére


Essejó
veterán

Ez nem emlékeztet arra, hogy valaki ügyesen feltörte a fiókodat? Egyébként ha tőlük kapsz emailt, arra nem tudsz válaszolni?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27842) megint én


megint én
őstag

Nem. Noreplay mindegyik. Én is amiatt aggódom, hogy feltörték.

Sz.: illetve volt egy olyan, ami secutity@facebook.com de arra amikor elküldtem a gmail visszadobta. Szóval ez sem opció. Azóta is ezzel sz0p0k. Találtam olyat, hogy "támogatási üzenet mappa" ahova belépni szintén nem enged. De látom, hogy 23 üzenet van ott.

[ Szerkesztve ]

(#27843) megint én válasza megint én (#27842) üzenetére


megint én
őstag

Lejárt a szerkesztési idő

Itt most legalább azt kéri, hogy töltsek föl egy személyi azonosságot igazoló okmányt. De most már nem tudom, hogy megadjam-e egyáltalán.

(#27844) Essejó válasza megint én (#27842) üzenetére


Essejó
veterán

A gépeden futtass mielőbb valami Malware keresőt pl az otthoni ingyen verziót link
Amit gyanusnak talál azt szívfájdalom nélkül mind töröltesd vele.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27845) megint én válasza Essejó (#27844) üzenetére


megint én
őstag

Megtörtént, 3 elem volt amit gyanúsnak talált.
Amit meg én tartok gyanúsnak, hogy a munkahelyi gépról léptem be miután pár órával lebannoltak.
Szóval ott van az esély, de azzal most nem tudok foglalkozni.
Ami még mindig nagyon bosszantó, hogy mi van az emaillal? Miért nem tudok írni nekik?

Te mernéd megadni a személyidet?

[ Szerkesztve ]

(#27846) megint én


megint én
őstag

Most mindenen megyek át, amivel csak be voltam jelentkezve ott, és változtatgatom a jelszavakat.
Annyi még, hogy meg lehet adni az okiratokat ezeknek?

(#27847) megint én válasza megint én (#27846) üzenetére


megint én
őstag

Hoppá, valaki az egyik gmailomnak is megváltoztatta a jelszavát. :(

(#27848) krizmo_ válasza megint én (#27845) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha kérik a személyid add meg neki, elég ha a képed és a neved látszik a többi adatot szedd ki nyugodtan, így nem tudnak mit kezdeni vele.
Amint lehetőséged van rá változtasd meg a jelszavad, és minden felhasználót dobj ki a fiókódból.

[ Szerkesztve ]

(#27849) megint én válasza krizmo_ (#27848) üzenetére


megint én
őstag

Aha, értem, csak annyi nem világos, hogy minden felhasználót minek törölni?
Vannak külföldi emberek, akikkel csak itt tartom a kapcsolatot.

(#27850) krizmo_ válasza megint én (#27849) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.