Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) RedHarlow válasza krizmo_ (#26600) üzenetére


RedHarlow
aktív tag

Szia, az oldal már évek óta létezik csak most lettem adminisztrátorrá téve rajta.

(#26602) krizmo_ válasza RedHarlow (#26601) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha jól értem a te üzenőfaladon nem jelennek meg az oldal posztjai, ez esetben menj rá az oldalra és állítsd be a "megjelenítés elsőként" opciót:

[ Szerkesztve ]

(#26603) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Évekkel ezelőtt még nicknéven regisztráltam a FB-ra, majd később lecseréltem a sajátomra. Igazoltam a profilt a FB-tól kapott kérésnek megfelelően (igazolványok).
Viszont azt tapasztalom, hogy ahol még a régi profilom linkje van, az nem mutat a profilomra. Ha lecserélem/frissítem, akkor sem.

Írtam erről magyar és angol nyelven is a Supportnak, de még csak válaszra sem méltattak.
Ötletek?

(#26604) krizmo_ válasza aclandiae (#26603) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Tehát, ha jól értem, megváltoztattad a neved, ennyi történt?
Ez esetben nincs több profilod, csak egy van, amit módosítottál, amihez egy azonosító tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#26605) MadGame válasza MadGame (#26561) üzenetére


MadGame
senior tag

Valaki? :F

(#26606) -secret- válasza MadGame (#26605) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem lehet módosítani az erre vonatkozó beállítást. Egyébként nekem okés ki tudom törölni az előnézet megjelenése után a linket és az megmarad.

(#26607) #16695808


#16695808
törölt tag

Sziasztok! Valaki tudta telepíteni a Facebook lite alkalmazást ios13-ra ? Ha igen megosztaná a trükköt hogyan lehet telepíteni?! Előre is köszönöm.

(#26609) MadGame válasza -secret- (#26606) üzenetére


MadGame
senior tag

De hogy? :/ Nekem be sem tölti a képet, csak beilleszti a linket és kész. Ha elküldöm, akkor lesz ott a kép a linkkel együtt. Lehet tovább kéne várnom és akkor betöltené?
Mert ha videót nézek vagy teljes méretben képet nyitok meg, akkor is lefagy az egész FB, nem értem, miért.

(#26610) aclandiae válasza krizmo_ (#26604) üzenetére


aclandiae
senior tag

Üdv!

Igen.

(#26611) krizmo_ válasza #16695808 (#26607) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Senki nem tudja telepíteni, a Lite csak androidra van.

(#26612) krizmo_ válasza aclandiae (#26610) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor egy "link" mutat a profilodra, miből gondolod, hogy több van? A beállított felhasználónevedből generálódik az idővonalad címe.

(#26613) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!
-Szeretnék egy brand profilt fb-n, de ehhez ugye regisztrálni kell egy személyes igazi profilt, sajnos, amire egyébként semmi szükség sincs. Ezt ugye nem lehet megkerülni?
-A kényszerből létrehozott személyes profilon, ha be lenne állítva, hogy privát legyen ami lehetséges (itt kérdés még az, hogy miket is lehet privátba tenni, milyen képek, postok), akkor az ugyebár már nem vonatkozik a másik brand profilra, tehát a brand profil az már nyilvános lesz?
Bocs, a teljesen kezdő kérdésekért. Egyenlőre ennyit szeretnék tudni.

(#26614) krizmo_ válasza Ice&Lime (#26613) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

-Szeretnék egy brand profilt fb-n, de ehhez ugye regisztrálni kell egy személyes igazi profilt, sajnos, amire egyébként semmi szükség sincs. Ezt ugye nem lehet megkerülni?

Nem lehet megkerülni, muszáj létrehozni egy személyes fiókot is ahhoz, hogy oldalad legyen.

-A kényszerből létrehozott személyes profilon, ha be lenne állítva, hogy privát legyen ami lehetséges (itt kérdés még az, hogy miket is lehet privátba tenni, milyen képek, postok), akkor az ugyebár már nem vonatkozik a másik brand profilra, tehát a brand profil az már nyilvános lesz?

A személyes profilod láthatóságát, te szabályozod, sok mindent korlátozhatsz, hogy azt csak te lásd, vagy az ismerőseid ( DE! nem mindent, van ami nyilvános, pl. aktuális profilkép, borítókép stb...). Az oldal teljesen elkülönül a személyes profiltól, annak láthatósága és megosztott posztjai mindig nyilvánosak. Az ismerőseid/és mindenki más előtt nem látszik majd, hogy te hoztad létre az oldalt vagy, hogy te kezeled, csak ha beállítod.

[ Szerkesztve ]

(#26615) Ice&Lime válasza krizmo_ (#26614) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Szia, köszi a választ.
Egyik haver nem is olyan régen montha, hogy nála mikor csinált ilyet álandóan piszkálta fb, hogy reklám képeket tesz fel, meg hogy valami 10 vagy 20 % -ot meghaladta a top header képen a betű, ami szerintük hirdetésnek számít, és tiltogatták pár szor.. Akkor nem foglalkoztam vele, mert igazából nem érdekelt, de most ezt már én sem értem, ha kimondottan egy brand profilt hoz valaki létre, az nem evidens, hogy brand, tehát márha név vagy logo fog szerepelni rajta?...és ezért tiltani érdekes...
Erről van neked vagy valakinek tapasztalata? Brand másik profillal, hogy mire kell figyelni, hogy fb cuki legyen? (bár minden brand profilon ugyan úgy logo és márkanév is szerepel, ezért nem tudom, lehet véletlen vagy új volt azért).

[ Szerkesztve ]

(#26616) krizmo_ válasza Ice&Lime (#26615) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nagyon szívesen! :)

Ha olyan oldalt hozol létre, amin a saját ötleteidet, képeidet, videóidat, zenéidet osztod meg akkor a Facebook nem fog akadékoskodni, de ha mások anyagait használod fel, és ők jelentik, vagy csak a Facebook rendszer beriaszt, akkor előfordulhat, hogy megkeresnek különféle indokokkal.

(#26617) Ice&Lime válasza krizmo_ (#26616) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Azok pedig a haver ötletei voltak, az ő brandja volt, nem másé, és mégis..valószínű, hogy a rendszer ezt nem értette.
Egyébként, hogyan lehet brandnak követőket szerezni fbn, mert ugye ez már nem olyan világ, mint régebben iwiw és a myszpész, hogy ott még lehetett csak úgy barátokat felvenni sokat.? Itt is lehet jelölgetni, hozzáadni vagy rögtön tiltás lesz? Ez gondolom már nem játszik mostanság...

[ Szerkesztve ]

(#26618) krizmo_ válasza Ice&Lime (#26617) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Oldallal nem tudsz senkit bejelölni, az emberek likeolni tudják az oldalad. A személyes profiloddal meg tudod kérni arra az ismerőseidet, hogy kedveljék az oldalad.
Engedélyezned kell, hogy az oldalad ajánlgassa a Facebook az embereknek, így jut majd el a sokasághoz. Ha valaki érdeklődik egy hasonló téma iránt, mint amivel az oldalad foglalkozik, akkor a Facebook felajánlja neki a te oldalad is. Kezdeteben nehezen indul be, de ha türelmetlen vagy, akkor hirdetheted is az oldalad pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#26619) Ice&Lime válasza krizmo_ (#26618) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Azt még légyszi írd le, hol kell engedélyezni, hogy ajánlgassa az oldalt!
Interneten az a hír kering, hogy mintha az új regisztráltakkal szigorúbbak lennének, akár apróságokkal kapcsolatban is, mint a régebben regisztráltakkal, ez igaz?
Egyenlőre ennyit szerettem volna kérdezni. Köszi!

(#26620) krizmo_ válasza Ice&Lime (#26619) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha létrehozod az oldalt, akkor a beállításokban megtalálod, de ha elakadnál, akkor majd úgyis segítek. ;)

Interneten az a hír kering, hogy mintha az új regisztráltakkal szigorúbbak lennének, akár apróságokkal kapcsolatban is, mint a régebben regisztráltakkal, ez igaz?

Ez nem így van. :N
Mindenkire ugyanaz a szabályzat vonatkozik, nincsenek kivételezések.

(#26621) weiss


weiss
addikt

Sziasztok, ha próbálok hirdetni egy objektívet egy zárt csoportban, két kép van az obiról + leírás, erre azt kapom, hogy:

This listing may go against our rules
Only you can see it. You can request a review or delete the listing after reading our Commerce Policies.

Próbáltam többször feladni, de mindig ugyan az az eredmény. Nyitottam rá support ticketet, nyilván semmi reakció. Ezt az oldal adminja blokkolja vagy a FB?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#26622) kidnou válasza weiss (#26621) üzenetére


kidnou
senior tag

Valószínűleg jogvédett terméknek ismeri fel, igy jogtalanul arulod szerintük. Sajnos ez többször előfordul, valaszt ne várj tőlük

(#26623) weiss válasza kidnou (#26622) üzenetére


weiss
addikt

Ahh, retkes AI. Kösz.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#26624) Predator2 válasza krizmo_ (#26589) üzenetére


Predator2
addikt

Ez a lehetőség nem működik sajnos.

Kérjük, jelentkezz ki!Ez az űrlap olyanoknak szól, akik nem tudnak bejelentkezni a fiókjukba, de te a jelek szerint be vagy jelentkezve.Ha egy másik fiókhoz van szükséged segítségre, amelybe nem tudsz bejelentkezni, az űrlap kitöltése előtt ki kell jelentkezned ebből a fiókból.Ha ehhez a fiókhoz van szükséged segítségre, nézd meg a Súgóközpontban írottakat, majd fordulj hozzánk, ha szükséges.

Rendben kijelentkezek kitöltöm az űrlapot, majd kiírja, hogy ki vagyok jelentkezve, ezért az adatokat nem tudja elküldeni! :W :W

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#26625) Predator2


Predator2
addikt

"Az adataidat nem sikerült továbbítani.Jelentkezz be a fiókodba, ha szeretnél visszajutni a Facebookra, illetve a további útmutatás megjelenítéséhez."

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#26626) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Csak nekem ilyen a Facebook? Konkrétan semmilyen csoportba nem enged be, nagy fehér képernyőn kiad valami bullshit hibaüzenetet, ha meg csak ilyen oldalakra megyek, akkor ilyen: félig sikerül betöltenie (legalább élesíteni tudja), de kommentelni pl. már így nem tudok.
AdBlock nélkül is, cache törléssel is, Firefoxon is.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#26627) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

csak en vagyok olyan szerencses, vagy mas is talalkozott avval a hibaval ma/tegnap hogy desktopon/laptopon a messengerben nem lehet uzenetet kuldeni?
Ezt az üzenetet nem sikerült elküldeni. Kattints az ismételt elküldéshez.

viszont kapni tudok, telon is laptopon/desktopon is telon ha valaszolok latom desktopon/laptopn..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#26628) bopeti98 válasza koshmar (#26626) üzenetére


bopeti98
őstag

Klasszikus felületen ilyen csak, vagy az új felületen is? Csak mert a klasszikus felületen egyre több a bug, ami vagy megjavul "magától" egy idő után, vagy nem.

(#26629) koshmar válasza bopeti98 (#26628) üzenetére


koshmar
őstag

Klasszikus? Új? :F :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#26630) krizmo_ válasza koshmar (#26629) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Elvileg ha jobb felső sarokban legörgeted a menüt, akkor fel kellene dobni egy olyan lehetőséget, hogy váltás az új felületre. Van olyan is akinek átállítódott magától.

Egyébként, átmeneti bugról lehet szó, velem is volt már hasonló, majd magától helyreáll.

(#26631) fausto válasza koshmar (#26626) üzenetére


fausto
addikt

Nekem is ez van, egy csomó csoportot nem tölt be
Se desktop-on, sem mobilon nem tölti be. Mobilon is van új nézet?

[ Szerkesztve ]

(#26632) fradi81


fradi81
veterán

Csoportot törölni csak úgy lehet ha egyesével kitörlök minden tagot? Egyszerűbb módja nincs?

moto g72, Ninebot d28e

(#26633) koshmar válasza krizmo_ (#26630) üzenetére


koshmar
őstag

Nincs ilyen lehetőség, ha lenyitom jobb felül. :N

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#26634) kidnou válasza fradi81 (#26632) üzenetére


kidnou
senior tag

Csak igy lehet. Egyszerűbb lezárni a csoportot, nagy létszám esetén

(#26635) fradi81 válasza koshmar (#26633) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor arhiválunk köszi.

moto g72, Ninebot d28e

(#26636) Predator2


Predator2
addikt

Email-en keresztül lehet kommunikálni a FB-al ?
Akárhogy próbálom nem tudom elküldeni nekik az űrlapot, de nem írja, hogy pontosan mivel van baja.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#26637) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Egyszer az új felületű facebook töltődött be, többet sem. Mitől függ ez? Firefox 78.0.2 (64 bites)

(#26638) w.miki


w.miki
veterán

MarketPlace linket Messengerben továbbítva nem a Facebook alkalmazásban nyílik meg a hirdetés, hanem a (messenger) böngészőjében.
De ott se lehet megnézni, mert azt írja ki, hogy töltse le a FaceBook alkalmazást.
Ami le van töltve... Mégse nyitja meg a hirdetést...
Mit kellene beállítani?
Redmi Note 8T
FB, Messenger a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#26639) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

1 hete regisztráltam és csináltam brand profilt, viszont akkor próbáltam rajta az elérhetőségeknél megadni email címet és visszaigazolni, de nem jött meg a postafiókba, ezért vártam 1 hetet, hogy hátha megoldódik és újraküldtem (bösször is), de még mindíg ugyan az, nem érkezik meg, hogy visszaigazoljam az emailt a brand profilon.
Erre van valakinek ötlete?

(#26640) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Azt hol tudom beállítani hogy idegenek ne tudják lájkolni pár régebbi képem.
Fogtam egy trollt aki minden régebbi képem szépen végig nyomogatta. :W
A láthatóságot kell állítani mindnél "ismerősökre"?
Köszönöm.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#26641) krizmo_ válasza Orlin (#26640) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Ha a láthatóságot ismerősökre állítod, akkor nem láthatja az, aki nem ismerősöd, tehát likolni sem tudja.

(#26642) Orlin válasza krizmo_ (#26641) üzenetére


Orlin
addikt

Csak a régi bejegyzéseknél van több nyilvános is.
Most azokat állítgattam délután.
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#26643) Orlin


Orlin
addikt

Valamint azt nem értem másoknál láttam képeket amik megjelennek a falukon de nem lehet lájkolni.
Az milyen beállítás?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#26644) krizmo_ válasza Orlin (#26643) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Az aktuális profilképet, ha "csak én" láthatóságúra állítod, akkor fordul elő ilyen.

#26642 Orlin
Nagyon szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#26645) Ice&Lime válasza Ice&Lime (#26639) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Senkinek nincs ötlete?

A másik furcsaság az, hogy gugli keresőben hogyhogy nem szerepel, pedig 1 hete már kész van.

(#26646) krizmo_ válasza Ice&Lime (#26645) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Válaszoltam a privátra. :)

(#26647) Ice&Lime válasza Ice&Lime (#26645) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Az email címes dolog megoldódott.
Akkor maradna a másik, hogy nem szerepel a gugliban.

(#26648) krizmo_ válasza Ice&Lime (#26647) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Kell idő amíg a Google indexli, ez néhány hét szokott lenni. Érdemes még várni egy kicsit.

(#26649) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!
Vajon miért írja ki ez a sz@r minden chatablakhoz, hogy némítottam a beszélgetést és odatesz egy áthúzott harangot? Rohadtul nem csináltam semmit, csak frissítettem az oldalt… Nyilván, ha rámegyek arra, hogy beszélgetés némításának kikapcsolása, nem történik semmi. Írt egy ismerősöm, akkor felugrott az ablak, de hát mástól is várnék üziket… Vagy megkapom vagy nem?
Köszi!

(#26650) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok! Band profilon próbáltam postolni egyet képpel és (már próbáltam 3x) ezt írja ki, nem enged postolni. Mi ez?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.