Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) Essejó válasza krizmo_ (#27298) üzenetére


Essejó
veterán

Gratulálhatunk? :DDD;]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27302) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál is problémás a messenger iOS-en?

Délelőtt frissített azóta képküldéssel gondok vannak “nem sikerült elküldeni” üzenetet kapok.
A probléma úgynéz ki csak iPhoneosokat érint, az én 7-esemen is fennáll délelőtt óta a jelenség, illetve ismerős XS-én szintúgy. :(

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#27303) Def26 válasza Norbi887 (#27302) üzenetére


Def26
félisten

nekem sem megy, frissítés után. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27304) Norbi887 válasza Def26 (#27303) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Van a Facebooknak egy subredditje, ott a délelőtt óta szintúgy jelezte pár emberke a gondot eltérő modelleken (Valaki 11-en, valaki 12 Pro-n, stb).

Sőt, kipróbáltam a Windows 10-es natív Messenger appot (Microsoft Store), és ott is ugyanez a hibajelenség áll fennt.
Valami szerveroldali gond lehet ez véleményem szerint. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#27305) Def26 válasza Norbi887 (#27304) üzenetére


Def26
félisten

pc -ről nekem gond nélkül elment.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27306) Norbi887 válasza Def26 (#27305) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Furcsa, de mobilon akkor nállad is offos, hát reméljük mielőbb megoldják. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#27307) Norbi887 válasza Norbi887 (#27304) üzenetére


Norbi887
aktív tag

[link]
Hivtalos forrásból, úgy néz ki elég széleskörű a dolog akkor. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#27308) krizmo_ válasza Essejó (#27301) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Persze, gratulálni lehet, csak nem a házassághoz. :DDD
Egyébként, úgy megtetszett ez a kisfeleség státusz, hogy úgy hagytam. :B Lehet a Facebook tud valamit és, hát előbb-utóbb úgyis ez lesz. :)

(#27309) Chrystyn


Chrystyn
tag

Mi ez a sok történet ami megjelenik mostanában a mobilos alkalmazásban ? Halom idegen színész,énekes stb. története. Hol lehet ezt kikapcsolni? Engem ez nem érdekel elég sokról azt se tudom ki és nem is érdekel...

(#27310) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál is hasonlóan működik a legfrisebb Facebook app iOS-en? (iPhone 7)
Ha belájkolok egy random posztot és utána mégsem szeretném, (tehát unlike-olom), “beragad” a dolog és nem engedi un-likeolni az adott posztot.
Vagy most ez user error és amit már egyszer likeoltam azt nem lehet visszavonni utólag?
:U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#27311) Sty01 válasza Norbi887 (#27310) üzenetére


Sty01
tag

[link] Mi lehet a gond ? Az asztali pc-n még a régi FB megy nem frissül a hír folyam. Próbáltam átállítani az új kinézetre hátha akkor rendbe jön de nem engedi. Elvileg a lenyitható háromszögnél lehetne váltani az új nézetre de nekem nincs ott olyan opció

[ Szerkesztve ]

(#27312) kidnou válasza Sty01 (#27311) üzenetére


kidnou
senior tag

Ma valamit nagyon alkothatnak, Androidon 10 percenként eltűnik a sötét mód ( beállításokból is eltűnik) majd magától visszajön és sokszor be se tölt semmit mintha nem lenne net

(#27313) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Messenger kérdés lenne. Van egy illető, napi szinten beszélek,beszéltem vele. Mostanság ha írok neki, mindig azt jelzi a Messenger ,hogy Elküldve. Ezek szerint nincs kézbesítve. Viszont, rendszeresen online az ember, többször is. ( Pl : Online az illető 8:25-kor. Én elküldöm neki az üzenetet 8:26-kor. Oké, azt írja Elküldve. Utána újra online 9:00-kor és mondjuk 10:15kor. Tehát többször is, több mint fél órát. ) És folyamatosan azt írja nekem, hogy Elküldve.
Üzeneteimet természetesen nem nézi meg. Mitől van ez? Értesítések némítva vannak , vagy pedig Üzenetek figyelmen kívül hagyása van neki be állítva, és átt kerül a levelem a kéretlen tartalmak közé? Érdekel a téma, mert zavaró..

Gergő

(#27314) krizmo_ válasza zeus_2k14 (#27313) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Szerintem, az a legtisztább, ha megkérdezed tőle, ha már napi szinten beszélsz vele, mert csak találgatni tudunk mi lehet a gond. Mondd el neki, hogy mostanában kissé bugos Facebook, és lehet nem kapja meg az üzeneteidet, ami egyébként igy is van. ;)

(#27315) buci30


buci30
addikt

Van olyan alkalmazás ami jelez ha xy ismerős elérhető messengeren?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#27316) Oldman2 válasza buci30 (#27315) üzenetére


Oldman2
veterán

Remélem nincs...

(#27317) krizmo_ válasza buci30 (#27315) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem hiszem, hogy épült erre alkalmazás, mivel elég hektikusan működött mindig is az offline és az online állapot jelzése.

(#27318) kidnou válasza zeus_2k14 (#27313) üzenetére


kidnou
senior tag

Legnagyobb eséllyel kéretlenben vagy. Igaz, Windows alá van kiegészítő amivel tiltani lehet a az üzenet megkapásának és elolvasásának a és kijelzését, mobilra nem hiszem hogy van erre megoldás

(#27319) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál is furcsán működik a Facebook app iOS-en? :U

Ezalatt azt értem, hogy ha például belike-olok egy posztok, onnantól kezdve un-like-olni (Tehát visszavonni) többet nem engedi, teljesen random, hol igen, hol nem, görgetek lejjebb a posztok között belikeolok valamit, utána rányomok megint, és mintha "beragana", nem enged onnantól se törölni, se reakciót változtatni. :U
Készítettem egy rövid videót is a jelenségről Reddit-en:
[link]

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#27320) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Mi baj lehet a hirdetésemmel? Ugyanaz mint itt a HA-n (egy telefon). Azt írja, hogy nem felet meg az alapelveknek. "Szabályaink tiltják a jegyek árusítását." :U
Mobil kategóriában van felrakva. Már kértem többször ellenőrzést, de semmi. Más képet raktam fel, kicsit változtattam a szövegen, de akkor sem jó.

(#27321) halgató


halgató
csendes tag

Hali! Minden ismerősömnél eltűnt a bejegyzések doboz igy viszont nem tudok reagálni semmire vagy pl névnapi üdvözletet küldeni stb. Szóval kérdésem az lenne hogy miként lehet vissza hozni ezt a lehetőséget. Telefonon különben működik csak a gépen nem.

(#27322) krizmo_ válasza halgató (#27321) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nem használsz blokkolókat?

(#27323) halgató


halgató
csendes tag

Nem illetve adblock volt de kikapcsoltam.

(#27324) halgató


halgató
csendes tag

Van lehetőség hogy megtiltsa valaki hogy az idő vonalára képet vagy bármi mást fel lehessen tölteni. De végig kérdeztem egy csomó ismerőst hogy letiltottak-e de mindnek nem volt a válasza.

(#27325) kidnou válasza halgató (#27321) üzenetére


kidnou
senior tag

Próbálj egy másik böngészőt, ha abban se megy akkor bug. Nálam 2 napja nem tölti be az ismerőseim listáját csak szürke kocka van, név helyét is csak szürkén"pörgeti"

(#27326) halgató


halgató
csendes tag

Köszi! Megpróbáltam de az edgén és a firefoxon is ez a helyzet.

(#27327) pea02


pea02
újonc

Pár napja még tökéletesen működőtt mind a marketplace mind az adás vételi csoportok láthatók voltak a hirdetések amiket fel tettem , majd 4 napig nem volt látható mások számára se marketplacen se a csoportokban, de nekem azt mutatja hogy aktív hirdetések és hogy elérhető mindegyik erre másfél napig megint minden jó volt de most ugyan az a problémám senki se látja a hirdetéseim. Le tiltva szerintem nincs a marketplace profilom se üzenetet se ilyen tiltást nem kaptam. Valaki járt már így, ha igen mi volt a megoldás vagy valakinek van valami ötlete hogy mi lehet a próbléma!? Válaszokat előre is köszönöm

(#27328) Márton


Márton
nagyúr

Messengerben kaptam sok szöveges üzenetet, amit photoshopban képekre kéne illesztenem, de az ékezeteket nem viszi át a copy/paste, vagyis csak úgy, hogy maga az ékezet plusz speciális karakterként jelenik meg PS-ben, de még egy notepad-ban is.
Miért? Hol/mit kéne állítani, hogy ismerje a magyart?
:U

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27329) kkgabor


kkgabor
csendes tag

Sziasztok! Kedvenc filmeket, könyveket, hogy lehet hozzáadni a Facebook profilhoz? Az újfajtán nem találom ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#27330) Simivok


Simivok
senior tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogyha desktop változatban rámegyek a profilomra, akkor baloldalt vannak ilyen Fényképek rész. Nos eben most olyan képek vannak amiket 10 éve raktam fel. Hogy lehetne olyat csinálni hogy ezt a Fényképek boxot ne lássa senki a fotók törlése nélkül?

Előre is köszönöm.

Galaxy S23 256GB Cream

(#27331) krizmo_ válasza Simivok (#27330) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Elvileg ott 2 "fényképsorozat" van, legfelül a kiemelt fényképek vannak, ezek be tudod állítani, hogy legyenek vagy ne, és miket tartalmazzanak, alatt pedig olyan fényképek vannak, amiken meg vagy jelölve, ha nincs ilyen akkor a Facebook tesz be oda olyan képeket, amiket gondol, ezt a szakaszt nem lehet elrejteni vagy módosítani.

(#27332) krizmo_ válasza kkgabor (#27329) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Az új felületen nem találtam erre lehetőséget, valószínűleg kiszedték ezt a funkciót, de az is lehet, hogy csak bugról van szó.
De ha mondjuk pl. kedvelsz egy filmet(a létrehozott oldalán), akkor automatikusan berendezi a filmek alá a kedvenceknél.

(#27333) Simivok válasza krizmo_ (#27331) üzenetére


Simivok
senior tag

oh értem, köszi szépen

Galaxy S23 256GB Cream

(#27334) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Hali.

Valahol meglehet nézni face-n, hogy mely oldalakra lépek be facebookos azonosítóval?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#27335) Chrystyn


Chrystyn
tag

Mostantól megnézheti, hogyan követi önt a Facebook [link] jó tudni,hogy van ilyen is....

(#27336) kidnou válasza Chrystyn (#27335) üzenetére


kidnou
senior tag

Ezt eddig is tudtuk. Így fizetünk a használatáért

(#27337) flash-


flash-
veterán

Sziasztok

A facebook beallitasaiból eltünt az a beallitas hogy ki tehet bejegyzest az idővonalomon
Jól sejtem hogy a "ki tehet közzé bejegyzést a profilodban" beallitas ugyanaz??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#27338) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Hogyan lehet Facebook-Messengerben egy beszélgetésben könnyen előhozni a régi, 1 - 2 évvel ezelőtti képeket? Köszönöm.

Messenger Android alkalmazásban és PC-n Böngészőben Facebook weben keresztül is próbáltam visszagörgetni, de egy idő után nagyon nehezen tölti be a régi kommenteket, képeket, a múlt tartalmát. Köszönöm

(#27339) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Azért ide írok mert a messenger topikban szerintem kevés esélye van a válasznak tekintve,hogy nem sűrűn irkálnak oda.Másnak is van olyan,hogy a mobilos messengerben késnek az üzenetek vagy csak akkor kapja meg ha belép az ember?Rohadt idegesítő mert volt olyan tegnap ötkor kaptam üzenetet ami sürgős lett volna de csak mikor hétkor beléptem akkor kaptam meg.Másnál is van ilyen?Én a telefonon már mindent állítottam,most újból raktam hátha erre megint 40 perce kapott üzenet pittyegett.Rohadt idegesítő másnál is ez van?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27340) kidnou válasza Pityu. (#27339) üzenetére


kidnou
senior tag

Igen, sokan panaszkodnak FB csoportokban is erre. Nálam is párszor előfordullt, de nem rendszeres

(#27341) kidnou válasza Orionk (#27338) üzenetére


kidnou
senior tag

Ments le gépre a beszélgetést, ott lesz akkor az összes kép

(#27342) Pityu. válasza kidnou (#27340) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát nálam most legtöbbször rendszeres.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27343) krizmo_ válasza Pityu. (#27339) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A Lite-nál nem sűrűn tapasztaltam ezt a jelenséget, bár előfordul ott is időnként. :N

Szerk.:
Amúgy, jó helyen jársz mert ez Messenger topik is egyben.

[ Szerkesztve ]

(#27344) Pityu. válasza krizmo_ (#27343) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Régebben használtam litet csak ott azt hiszem nincs chat fej meg sötét mód,jól emlékszem?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27345) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nálam ma totál megadta magát az Old Layout bővítmény Firefox alatt, ki is írja, hogy nem tudja aktiválni. Eddig simán működött, vagy legrosszabb esetben újra kellett telepíteni, de most sehogy nem akarja átváltani.

[ Szerkesztve ]

(#27346) Pityu. válasza Jhonny06 (#27345) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Több verziót is kipróbáltál?Mert anno nekem is volt olyan,hogy behalt és utána felraktam másikat és működött.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27347) Szirtimorc válasza Jhonny06 (#27345) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Ma este nálam is megállt :(

(#27348) Pityu. válasza Szirtimorc (#27347) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De mindegyik?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27349) buci30


buci30
addikt

Van ez az eltűnési mód amit most vezettek be.

Párommal beléptünk kipróbálni, de amikor kileptunk az én régi beszélgetésem megmaradt az övé meg törlődöt. 🤬
Ez mitől lehet?
Messenger hiba vagy az új funkció nem tőkéletes még? Van akinek még nem is aktiválódik....

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#27350) krizmo_ válasza Pityu. (#27344) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nincs. :N Nekem mondjuk egyik sem hiányzik.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.