Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) krizmo_ válasza Zaparozset (#27495) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Valószínűleg, azért nem tudtak segíteni, mert addig nem tudod törölni magad egy oldalról, amíg nincs másik admin, a rendszer nem engedi, hogy admin nélkül maradjon egy oldal, hiszen így senki nem kezeli. Neked mégis sikerült valahogy. :DDD Semmilyen más jogosultsággal rendelkező tagot nem adtál az oldalhoz?

(#27502) krizmo_ válasza ΞΔGLΞ (#27493) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nagyon szívesen! :)

"Akkor ezt elképzelhető, hogy "megunta" az algoritmus? "
Elég valószínű. :K

Remélhetőleg, pár nap alatt rendeződik a dolog. :)

(#27503) pn4hvq válasza krizmo_ (#27500) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Először is köszönöm a választ.
Ehhez hasonlót (de nem ugyanezt) próbáltam ki tegnap: egy már létező, emaillel létrehozott FB fiókhoz adtam hozzá a régi telefonszámot. Ez annyit eredményezett, hogy akár Messengerben, akár FB-on léptem be a telefonszámmal, akkor minden eszközön (telefonok, PC) úgy nézett ki, mintha egy szűz, üres fiók lenne (ami valószínűleg az emailhez tartozik).
Otthon kipróbálom ezt a tippet, :R

(#27504) MadGame válasza Pityu. (#27491) üzenetére


MadGame
senior tag

Csak részlegesen szerintem. Nálam is váltakozik.

K Norbi: Nálam hol ott van, hol eltűnik.

Más: Nálam csak néhány ember számára van bekapcsolva a chat. Ha új embereknek engedélyezem a láthatóságot, azokat mikor teszi be a listába és törli ki azokat, akikkel kb. nem is beszélek?

(#27505) Di Natale válasza krizmo_ (#27500) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Teljesen logikus. Akik csak Messengert használnak azoknak ez az egyetlen út, hogy a Facebookot is aktiválják.

(#27506) WhiteWalker válasza K Norbi (#27494) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem is van pár hete. Mondjuk én örülök neki.

(#27507) szabonagyur válasza csako (#27498) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sajnos ez nem igaz, van hétköznapi emberre is hatása.

Pl. a messenger appban volt lehetőség, hogy csak az egymásnak küldött képeket mutassa az app anélkül, hogy végig görgetném az elmúlt 15 évet.

Na most már erre nincs lehetőség, a beszélgetést is végig kell görgetni újra ami idő igényes, másrészt rohadt lassú.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27508) ΞΔGLΞ válasza krizmo_ (#27492) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Éjjel valamikor "visszakapcsoltak".
Szerencsére nem tartott sokáig.

(#27509) csako válasza szabonagyur (#27507) üzenetére


csako
veterán

Nekem ugyanúgy van rá menüpont, tudom külön a fotókat böngészni továbbra is.

Szerk.: Visszavonom, force stop után már nekem sincs...

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27510) szabonagyur válasza csako (#27509) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor még nem frissült neked szerintem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27511) WhiteWalker válasza szabonagyur (#27507) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tényleg :W

És ha vissza rakok egy régebbi verziót?

(#27512) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Valakit véletlenül archiváltam messengeren, honnan tudom meg, hogy kit illetve hogy tudom visszaállítani? :D

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#27513) csako válasza szabonagyur (#27510) üzenetére


csako
veterán

Sőt, az egyedi becenevek is áldozatul estek.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27514) szabonagyur válasza csako (#27513) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen igen, akartam is írni.

#27511WhiteWalkerszabonagyur: elvben nem segít.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27515) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Van facebook személyes profilom mellett egy (céges) profil amit innen a személyesről kezelek. Az ide érkezett "beérkezett üzeneteket" csak PC-n tudom megnézni, telefonon, tablet-en csak amikor jön az üzenet látom és akkor tudok rá válaszolni de utána már nem elérehető a "Beérkezett üzenetek". Miért? Illetve be lehet állítani, hogy mobil eszközökön is rendesen láthassam, esetleg messengerbe bekerüljön?

F.K.T.

(#27516) pn4hvq válasza krizmo_ (#27500) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Létre kellene hozni egy Facebook fiókot, azzal a telefonszámmal"
Kipróbáltam ezt a megoldást: regisztráltam a telefonszámmal egy FB fiókot, ami lévén új, semmit nem tartalmaz (ismerősök, chatek, minden üres). Emellett a Messengerből a Messenger+telszám fiókból kiléptetett :( , visszalépni nem enged, mert megkérdezi, hogy a régi számomat használom-e ("valami hiba lépett fel az eredmény), vagy új telefonszámom van (ide megadom az új telefonszámot és valami felhasználói fiókokra vonatkozó korlátozás hibaüzenet az eredmény, nem küld SMS-t :( ).
Úgy néz ki, egy adott telefonszám vagy Messengerhez, vagy FB-hoz kapcsolható, de egyszerre csak az egyikhez. Amint a FB-ból eltávolítom a telszámot, vissza tudok lépni a Messenger+telszám fiókba és minden elérhető.

(#27517) Zaparozset válasza krizmo_ (#27501) üzenetére


Zaparozset
tag

Csak nekem volt jogosultságom. :D Ha nincs admin elvileg 30 nap múlva törlődik az oldal. De jobb lenne visszaszerezni az admin jogosultságot. :)

Sz.F.P.

(#27518) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Most nem tudom vsak nekem szórakozik e a messenger de most megint egy fontos üzenetet egy óra múlva kaptam meg de úgy ,hogy csak beléptem,hogy írtak e. Amúgy kitudja mikor jelzett volna.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27519) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Nekem 2-3 napja az asztali gépen (FF83) mikor megnyitnám chat listát teljes oldalas Messengerként ezt a hibát adja:

Ez másnál is van, vagy csak nálam jelentkezik?

(#27520) Oldman2 válasza Szirtimorc (#27519) üzenetére


Oldman2
veterán

Most épp megy böngészőből, Windows 10 alkalmazásként és Androidos app-ként is.

De folyamatosan van vele gond...

(#27521) krizmo_ válasza Szirtimorc (#27519) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem egyedi probléma, elvileg dolgoznak az ügyön... több probléma is van...

(#27522) krizmo_ válasza pn4hvq (#27516) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Sajnálom.. .:( Ha fontosak az üzenetek érdemes lementeni őket, úgy nem vesznek el...
Nem igazán van arra okos, és megbízható megoldás, hogy egy ilyen szituációt meg lehessen oldani.

(#27523) pn4hvq válasza krizmo_ (#27522) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Köszönöm a segítséget :R .
Mondjuk nem értem, hogy egy telefonszám megszűnése esetén miért nincs semmiféle megoldás az account további használatára valamilyen módon :F.

(#27524) Seahawk0422


Seahawk0422
újonc

Messengeren a legutóbbi frissítés óta nem lehet képet "Módosítani", másnál sincs rá lehetőség? :U (iPhone 7 - iOS 14.3)
Rányomok egy képre amit el szeretnék küldeni és csak "Küldés" van "Módosítás" nincsen. :F

(#27525) zsolti72837 válasza Seahawk0422 (#27524) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ez nálam is eltűnt. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#27526) Seahawk0422 válasza zsolti72837 (#27525) üzenetére


Seahawk0422
újonc

Nagyon király, iPhone X tulajdonos ismerősöm melett akkor Te vagy a 3. ember akinèl szintúgy fennáll a dolog.
Valamit megint sikerült akkor alkotni Zuckerbergèknek. :(

(#27527) csako válasza Seahawk0422 (#27526) üzenetére


csako
veterán

Androidon sincs már rá lehetőség, biztos ezt is elvitte az adatvédelmes módosítás, és majd visszatér.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27528) envagyok


envagyok
veterán

Üdv mindenkinek,
Facebook Marketplace és csoport hirdetésnél van lehetőség arra, hogy reakciókat (like stb) és megjegyzéseket ne lehessen tenni?
Ezt utólag is lehet?

Más:
Csomó régi hirdetésem, amit már töröltem, újra és újra előjön. Nem mindig marketplacen és az összes csoportban, hanem nagyrészt egy-egy csoportban ragad be.
Nagyon unom már. Múltkor órákig töröltem több száz hirdetésemet az elmúlt 5 évből, amik egyszer csak újra előkerültek. Ezután rögtön előjöttek újra.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#27529) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Profilomon előjött pár 2011-es "napi horoszkópos" poszt amit nem tudok törölni sem elrejteni. Ötlet?

Nagy nehezen el tudtam rejteni... :U

[ Szerkesztve ]

(#27530) Seahawk0422


Seahawk0422
újonc

iPhoneon most már még Twitter, YouTube, Reddit meg semmilyen egyéb alkalmazásból nem lehet Megosztani tartalmat Messengerre?
Rámegyek a megosztásra úgy tűnik mintha el is küldte volna de nem küld el semmit a Messenger...
Kitalálom ez is az EUs korlátozás miatt van újfent? :( :F

(#27531) szabonagyur válasza Seahawk0422 (#27530) üzenetére


szabonagyur
félisten

Így van ez is része. Sok változás lett a EU meg GDPR miatt, csak a cikkek annyit hoztak le, hogy semmi jelentős az átlag user számára.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27532) Seahawk0422 válasza szabonagyur (#27531) üzenetére


Seahawk0422
újonc

És van ezekre bármennyi esély hogy visszaállítják valamikor a közeljövőben? :U

(#27533) szabonagyur válasza Seahawk0422 (#27532) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha EU enged belőle akkor gondolom... de ugye nem arról híres.

Egy posztban az FB is megmondta, hogy ki is vonulhatnak ha ennyire nem kívánatos a jelenlétük.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27535) szabonagyur válasza krizmo_ (#27534) üzenetére


szabonagyur
félisten

Érdekes, hogy a Whatsapp nem érintett, az is FB tulajdon.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27536) zsolti72837 válasza zsolti72837 (#27512) üzenetére


zsolti72837
őstag

Valaki? :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#27537) csako válasza zsolti72837 (#27512) üzenetére


csako
veterán

Mobilon keress rá a nevére, vagy weben van lehetőség a három pöttyre kattintva megtalálni a "rejtett csevegések"-et. Visszaállításhoz viszont csak egy módszer van: írj neki :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27538) zsolti72837 válasza csako (#27537) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ha nem tudom kit archiváltam úgy elég nehéz lesz rákeresni. :DD :DD
Webes felületen ezt a három pöttyöt merre találom pontosan? Mert megnéztem párat viszont rejtett csevegés egyik alatt sincsen sajnos.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#27539) Speccy válasza krizmo_ (#27534) üzenetére


Speccy
senior tag

Ez mekkora egy f*szság. :W Az hol sért adatvédelmet vagy magánéletet ha én visszakeresek valamit egy magánbeszélgetésben? Ha visszagörgetek egy beszélgetésben ameddig csak tudok (de sokat nem lehet, mert előbb-utóbb nullára lassul), nem ugyanazt érném el? Akkor ilyen erővel minden beszélgetést törölni kéne záros határidőn belül, mert nehogymár valakinek az érdekeit sértse.. egyre hülyébb a világ.

There is hope!

(#27540) csako válasza zsolti72837 (#27538) üzenetére


csako
veterán

Bocsi, mostanában felületes az olvasásom :W
Nekem messenger.com-on így néz ki:


(A "Hidden chats" kellene neked)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#27541) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok.

Mostanában feltűnt, hogy ismeretlen emberek jelentek meg a hírfolyamomban. Megnézve a tevékenységnaplót, azt írja bekövettem őket.
A valóság az, hogy nem tettem. Néha, a hirdetéseket böngészve megnézem valaki adatlapját, vagyis az "eladó több hirdetése" részt, de biztosan nem követem be őket szándékosan, és ettől eltekintve nem is szoktam idegenek adatlapját megnézni.
Azt hittem az elején, hogy csak véletlenül mellényomtam, de már harmadjára történik meg ez velem, és nem hiszem el, hogy ennyi véletlen lenne, ilyen rövid idő alatt.
Másnál nem fordulnak elő ilyen anomáliák? :F :(((

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#27542) szabonagyur válasza AssAssynn (#27541) üzenetére


szabonagyur
félisten

Oldalaknál gyakran megtörténik, hogy nevet cserélnek, nekem is volt ilyen, hogy követtem egy pl. kutya trainert aki profilt váltott és fodrász lett, én meg csak néztem mi ez.

Vagy másik ami gyakori: mobilon görgetsz, akár gyorsan végigfutod a dolgokat és ugye elég gyakran feldobja az ismerősnek jelölést/ajánlatokat és ott rányomsz véletlenül, jártam már így is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27543) AssAssynn válasza szabonagyur (#27542) üzenetére


AssAssynn
őstag

Meglehetősen kevés ismerősöm van, kevés oldalkövetéssel, és azokat is számon tartom, így ezt a lehetőséget kizárnám.

A második lehetséges, nem is foglalkoznék vele, ha egy ilyen lett volna. Na de három egymás után? És ez nem ismerősnek jelölés, hanem csak követés.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#27544) szabonagyur válasza AssAssynn (#27543) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha az illeto nem fogadja el de nem is torli a felkerest koveto leszel. Siman lehet 3.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27545) AssAssynn válasza szabonagyur (#27544) üzenetére


AssAssynn
őstag

Viszont akkor, a profiljára kattintva visszatudom vonni a jelölést. Most nem tudom. Csak a követést tudom visszavonni.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#27546) szabonagyur válasza AssAssynn (#27545) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ilyen fura ez, sokszor csak kovetest tudod visszavonni, tapasztalat.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27547) zsolti72837 válasza csako (#27540) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem baj, megesik. :D
Köszönöm a segítséget! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#27548) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok.

Több csoportban szoktam hirdetni a cuccaimat. Régi facebookon ha törölni szerettem volna egy hirdetést, akkor beléptem A csoportba, megkerestem a hirdetést, ott volt valami menü, ahol egyből láttam, hogy B, C, D csoportban hirdetem, szépen egyesével végigkattintottam a linkeket amik egyből a hirdtéshez vittek és töröltem őket.

Új facebooknál ilyet nem látok.
Ha belépek A csoportba, csak felsorolás szintjén látom, hogy B, C, D csoportban is hirdetem. Külön meg kell nyitnom minden csoportot, elnavigálni a hirdetésekhez, megkeresni a hirdetést aztán törölni.

Én nem veszek valamit észre, vagy qva bonyolult lett ez a része?

(#27549) szabonagyur válasza jackbacsi87 (#27548) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Belépsz a marketplacere, hirdetői profilod és ott látod a hirdetéseid majd ha törlöd megkérdi, hogy akarod e az összes csoportból törölni. Így töröltem tegnap jó párat én is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27550) krizmo_ válasza zsolti72837 (#27512) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Ezzel kapcsoltban volt egy kis kavarodás... itt meg tudod nézni, hogy kiknek az üzenetét rejtetted el:

Ha írsz nekik, ismét bekerülnek a "Chat" alá.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.