Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) tomsolo válasza szami777 (#15400) üzenetére


tomsolo
őstag

hehehe, én meg a cod :B

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15402) reelc válasza csaba951 (#15396) üzenetére


reelc
veterán

$1-os csomagot megvettem, gondolom annyit megér az a három Prince of Persia klón. :D
Az Assassin's Creed első három része van meg eddig.

(#15403) Csapoati válasza szami777 (#15394) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Apró probléma, hogy az pár éve volt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15404) Tybor66 válasza maross (#15392) üzenetére


Tybor66
tag

Nekem 20:12-kor sikerült megvenni.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#15405) szami777 válasza Csapoati (#15403) üzenetére


szami777
addikt

Jah, szerencsére nem kellett sokat várjak rá, minden álmom így teljesüljön. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15406) s7evcsenko válasza Heavyrain (#15393) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha kipipálom alul, hogy gift, akkor az hogy működik?
Kapok egy linket, amit elküldhetek bárkinek és az aktiválja a csomagot?
Vagy kapok egy linket minden játékhoz külön, és ahogy akarom szétosztom, de akár magamnak is aktiválhatom?
(Nem eladni szeretném a már meglévőket, de tesóm lehet örülne neki.)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15407) #41133696 válasza cikasz (#15385) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most 15 €-ért megbízható helyről megkapod, plusz még egy rakás másik AC-t :)

(#15408) eszement24


eszement24
aktív tag

Ha valakinek nem kell belőle a Unity, akkor gondoljon rám :R

(#15409) i2k válasza eszement24 (#15408) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem nem kell a Unity belőle... gondolok is rád... mert nekem elég volt az 1 dolláros pakk :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15410) Edorn válasza Heavyrain (#15393) üzenetére


Edorn
aktív tag

Pedig ezt úgy megvettem volna, ha steam-es... :O

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#15411) fogtunder válasza szami777 (#15400) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az első rész egy tök jó techdemo volt, valahogy végigküzdöttük magunkat rajta, a második a mai napig az egyik kedvenc játékom, a brootherhoodnál már számomra kezdett kifogyni a gőz, a III-mal kb. 4 órát bírtam már csak játszani.

ha a kalózos benne lett volna, akkor megveszem, mert azt a setting miatt még ki akarom egyszer próbálni, a többi valahogy nem tud mozgatni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15412) echterion


echterion
nagyúr

Akinek nem kell az AC humble-ből az AC II és a Brotherhood, és megvette a teljes pakkot, azzal üzletelhetnénk kicsit.

Szörcsög a hörcsög, na. :))

**********

(#15413) szami777 válasza fogtunder (#15411) üzenetére


szami777
addikt

Igen, a Black flag számomra a sorozat kedvenc része, az tényleg megér egy próbát, kb. a negyedik részre forrott ki teljesen az open world rész is. Onnantól meg érdekes módon jött a lejtmenet.

(#15414) Criminal017
Én azt pont most vettem meg winter salen, a télies hajós nyílt világ nagyon tetszik, csak eddig nem kapott úgy el még, mint a black flag a legelején.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15414) Criminal017 válasza szami777 (#15413) üzenetére


Criminal017
őstag

A Rogue, mint a "AC4 winter and mini edition" is jó, azt is élveztem, sőt megállja a helyét.

(#15415) KisApám válasza Criminal017 (#15414) üzenetére


KisApám
addikt

Én az AC Rogue-t akartam volna látni.
A többi majd mind megvolt (pl. a Syndicate nincs meg).

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#15416) Marci79


Marci79
aktív tag

LOL Megvettem ezt az AC bundle-t. Beaktiváltam őket. Errefel mit látok? Vagyis mit nem? Az AC3 DLC-im mind törlődtek. Kezdődik a levelezés megint velük.... -.-

(#15417) nimfas válasza KisApám (#15415) üzenetére


nimfas
addikt

Itt a collection (-Rogue, -2D sorozat):

Én ilyen beteg vagyok hogy szeretem tapogatni, fogdosni a dobozokat.
Belekeveredett 1-2 kakukktojás :)

Nekem a 2 és a Revelations (Törökország) volt a kedvencem, a 3 szerintem is unalmas....

Unity és Syndicate még visszavan.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15418) De4d


De4d
őstag

Nem vagyok nagy Assassin's Creed fan,( így annyira nem is ismerem a részeket ) de ez milyen tömeggyártással jön? havonta új rész?
India, Russian stb alcímek? Ezek dlc-k, vagy "teljes" különálló rész? :F

Minden jó, ha a vége jó!

(#15419) nimfas válasza De4d (#15418) üzenetére


nimfas
addikt

Az India, Russia az ilyen "a fene tudja miért csinálták" kicsit Prince of persia feelingem volt mikor leszedtem a "próbaverziót" nekem nem jött be.

Amúgy 1-1,5 évente jött ki 1-1 rész belőle, volt az 1,2,3,4 köztük a Brotherhood, Revelations (Török kor), utána a Unity (Francia forradalom) és Syndicate (Anglia 1860-as évek)

Nekem bejön ez a lopakodós, kardozós játék.

(#15420) dgabor80


dgabor80
tag

Sziasztok,

Diablo 3+kieg szerintetek most hol a legolcsóbb?

Köszi!!!

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#15421) KubanitoS válasza dgabor80 (#15420) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ehunnie. Valamivel olcsóbban pedig itt, de mivel ez utóbbi szürkebolt, van rá egy kis esély, hogy megszívod és elveszik a kulcsodat.

Blizzard oldalán szintén 30 euro a kettő együtt.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#15422) cikasz válasza #41133696 (#15407) üzenetére


cikasz
őstag

Pc-re behúzom az 1 dollárost a többi az unity-n kívül megvan mind. max az kéne csak.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#15423) FollowTheORI válasza csaba951 (#15396) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Köszönöm részvéted... én rajongóként 1500-2000 forint körül vettem darabját anno mikor megjelentek. :DDD :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15424) Dilikutya válasza Heavyrain (#15393) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Black Flag miért maradt ki?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15425) x_o_n válasza dgabor80 (#15420) üzenetére


x_o_n
veterán

Nálam maradt egy pakk amit anno kért itt valaki de nem vette át bár ha elviszik megbontom mert egyben sincs rossz ára de gondolom külön esélyesebb

diablo3+diablo3kieg+warcraft3 battlechest gold+Battle.net Authenticator
mind a 4 bontatlan természetesen.49,99eu volt

(#15426) maross válasza x_o_n (#15425) üzenetére


maross
veterán

au...jo arc..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15427) #41133696 válasza Dilikutya (#15424) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondolom, úgy már túl jó lett volna, a kiadó meg nem engedte. Nekem csak az Assassin's Creed III van meg, szóval így is elgondolkodtató.

(#15428) Pocok256 válasza x_o_n (#15425) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha véletlen bontanád w3 ra pályáznék az hiányzik a gyűjteményből :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15429) Dilikutya válasza #41133696 (#15427) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem az 1-2. rész is megvan, de még azokkal se játszottam. Kártyapénzből vannak, szóval nem nagy érvágás, ha most benne vannak, meg egyébként se. A Black Flag még érdekelne is a kalózos téma miatt, csak nem tudom, mennyire sikerült kijavítani a hibáit.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15430) #41133696 válasza Dilikutya (#15429) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos nekem vagy az 1 $ vagy a maxi csomag éri meg:

(#15431) Dilikutya válasza #41133696 (#15430) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem mind megérné az AC4-től függetlenül, vagy egyik se. Nem különösebben érdekel a széria, bár ezt úgy mondom, hogy nem játszottam még egyikkel se. Az AC1-el egy kicsit, az tetszett is, egészen az első jelenkori jelenetig, azóta hozzá se nyúltam. Jó nagy hülyeségnek tartom a sztoriját, ami tetszik bennük, az a kor, amiben játszódnak, meg a környezet. Ez a genetikai emlékes dolog szerintem orbitális marhaság. Van két hetem megálmodni, mi legyen, talán addig belekezdek újra az AC1-be is. Bár értelme nem sok van megvennem, úgyse lesz időm minddel játszani, tavaly szerintem nem is vettem semmit, csak ingyenes, meg kártyapénzes játékok landoltak a fiókjaimban. Az utolsó pénzes vételem mintha a Tom Clancy csomag lett volna.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15432) FollowTheORI válasza Dilikutya (#15431) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez a fikció része nyilván egy sci-fi játéknak. :D
Nem értem ez miért baj... ráadásul a játékokban elég minimális az ott töltött idő.

Ami elveheti a kedved, az inkább az AC1 és a benne lévő játékmechanika "fapadossága" meg eléggé repetitív.
Mondjuk ha csak a fősztorira koncentrálsz akkor azért viszonylag emberi idő alatt végig lehet persze tolni, annélkül hogy beleunnál.

Az AC2-ben sok újítás van, ami kicsit javít a megunhatóságon. Pl nem kell annyir rohangálni meg lovagolni. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15433) x_o_n válasza Pocok256 (#15428) üzenetére


x_o_n
veterán

ahh rosszul irtam ..wow nem wc3
Ez van a packban ami igy össze volt fóliázva gyakorlatilag,igy volt akciós
-wow battlechest(az utolsó kivételével mind benne van)Arany szinü dobozban ,ez a képen nem látszik
-diablo 3+kieg
-battlenet.auth. fizikai kulcs
-4x heart of stone booster pack de azt hiszem a battlechestben is van +4x

3:(

(#15434) Mr.Csizmás válasza Pocok256 (#15428) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eshop24/octv-nél vettem egy hónapja, battlenetre regelhető, igaz nem kliensből induló.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15435) Franklin válasza nimfas (#15417) üzenetére


Franklin
addikt

Én meg a másik véglet vagyok: csak akkor veszek dobozos játékot, ha olcsóbb, mint a digitális, de akkor is csak a kód kell belőle (nem is tudnám lemezről telepíteni, nincs optikai meghajtóm), a dobozt meg eladom olyan ismerősnek, aki utólag begyűjti azokat a dobozokat, amik már megvannak neki digitálisan.

Win-win :D

(#15436) nimfas válasza Franklin (#15435) üzenetére


nimfas
addikt

Én most szívtam meg a Star Wars Battlefront-tal, áh mondom nem szedek le 40-50 GB-ot netről, megvan lemezen... felraktam 30-40 perc alatt.... majd indítás... frissítés... 40 GB netről. :W :W :W

(#15437) FollowTheORI válasza nimfas (#15436) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Le is töltötte vagy csak mókolt vele?
Mert nem mindegy... van amikor csak mókol vele, úgy tűnik mintha töltene, de valójában csak a lemezen matat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15438) kigyi_23 válasza nimfas (#15436) üzenetére


kigyi_23
addikt

Forza H3 tegnap letöltött 60GB-ot (tehát újra az egészet) majd elindítottam kiírta, hogy a profilomat nem lehet betölteni. Nem, hogy kikapcsolták volna a frissítést a Microsoft App Store-ban hanem kiraktak egy figyelmeztetést, hogy ne töltse le senki, mert hibás csak, hogy én nem önszántamból töltöttem, hanem saját magától törölte a régit és letöltötte a rossz frissítést. Most azt várjuk, vajon a régi profilt teljesen tönkretette, vagy használható lesz még valamikor.... (már beígérték a javítást, de időpont persze nincs).

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15439) nimfas válasza FollowTheORI (#15437) üzenetére


nimfas
addikt

Elég sokáig baszakodott vele.....

kigyi_23: Akkor nem csak én szívok. :)

[ Szerkesztve ]

(#15440) i2k válasza x_o_n (#15433) üzenetére


i2k
senior tag

(15433) x_o_n: A Diablo 3 + kieg mennyit kóstálna?

//Egyelőre kíváncsi turista vagyok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15441) x_o_n válasza i2k (#15440) üzenetére


x_o_n
veterán

diablo3+kieg :30

(#15443) thomasa válasza x_o_n (#15433) üzenetére


thomasa
senior tag

Max 5db ingyen HS kódot lehet felhasználni/juzer

(#15444) warcat


warcat
veterán

Na aki Diablo III-ra várt: battle.neten 19.99€ a battlechest, illetve külön is meg lehet venni az alapot + kieget 9.99€ darabja.
Diablo III Products

EA: It's in the crate!

(#15445) drtimot válasza warcat (#15444) üzenetére


drtimot
aktív tag

És úgy néz ki, ez a minimum ár Blizzardéknál. Diablo 2 (!) + kiegészítő is pontosan ugyanennyibe kerül, csak az már 15 éves.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#15446) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ma a Campona Tescoban még találtam egy Gamestart Wolfenstein: The Old Blood játékkal. Nem hittem, hogy még találok valahol értelmes játékkal :)

Z Fold 4

(#15447) i2k válasza warcat (#15444) üzenetére


i2k
senior tag

Bi$$ardéknál lehet Pay Pallel fizetni?

//Nem tenném próbára magam feleslegesen...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15448) ollie válasza i2k (#15447) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, lehet.

***

(#15449) kigyi_23 válasza i2k (#15447) üzenetére


kigyi_23
addikt

Van rá lehetőség igen.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15450) i2k válasza ollie (#15448) üzenetére


i2k
senior tag

Köszönöm srácok a válaszokat. :R

//Meg is vásároltam. :B

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.