Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) Polllen válasza Vertigo18 (#15500) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor te ezentúl hívd a warezolókat csalóknak és issue lezárva.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15502) bullseye válasza Polllen (#15501) üzenetére


bullseye
addikt

Van itt jogász, aki segíthet pontosítani*, de a kód és a bitek a fizetésig a cég tulajdonát képezik, még használati engedély szintjén is, így ha azt fizetés nélkül vetted el, az lehet lopás. :)

*általában a jogszerűtlen használatot hallom, csak az kb olyan komolytalannak tűnik, mint amilyennek a warezt ítélik az emberek általában...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15503) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Jó kis off-lavinát indított el ez a beszólás, de szerintem az eredeti hozzászóló egyértelművé tette, hogy nem azzal van baja elsősorban, hogy nem fordítják le a játékot magyarra, hanem azzal, hogy egy szériát elkezdenek magyar fordítással, aztán a további rész meg anélkül jön ki, az olyan...csonka. A szóhasználata kicsit erős, de amúgy én is egyetértek vele. Nekem erről az jut eszembe, hogy mondjuk elmész étterembe mert van valami új tematikus étel-sorozatuk, eszel valamit, kapsz hozzá valami grátisz desszertet. Erről azt hazudják, hogy ingyen van, de persze semmi sincs ingyen, úgyhogy azt gondolod te biza szépen kicsengetted ennek az árát is, bele volt a költsége építve a kaja árába, régi trükk, senki nem dől be neki. Nosza, de mivel a kaja jó volt, másnap mész megint. Ezúttal a másik féle kaját eszed, ugyanazon az áron, de ezúttal elmarad a grátisz desszert. Akkor hogy van ez? Ha nincs grátisz desszert, miért nem olcsóbb a kaja? No meg ettől függetlenül is, az ember fejében az első benyomások alapján úgy rakódik össze a dolog, hogy ez a kettő együtt van, persze, hogy hiányérzete támad, ha a következő alkalommal már nem kapja meg a grátisz desszertet.

ETTŐL FÜGGETLENÜL amúgy szerintem sem kell a játékokba magyar nyelv. A legtöbb esetben úgyis pocsék a fordítás, ha nincs magyar, nincs kísértés, legalább játék közben néha kénytelen vagyok előkapni egy szótárt, ha nem értek valamit, azzal is tanulok. :K És amúgy én is teljesen megértem a kiadókat, hogy nem csinálnak lokalizációt. Én sem csinálnék, még lehet akkor sem, ha amúgy magyar játékfejlesztő lennék. Kis piac vagyunk, jellemzően elmaradott gyökér-paraszt felfogással ("Hö-hö, te vagy a hülye, én jól csináltam, leöltöttem ingyér, még spóroltam is vele"), nagyon meg lennék lepve, ha megérné a fordítás költsége.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15504) Mr.Csizmás válasza f_you (#15484) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rhcp elvileg fullos goty-t ad.

amúgy a fordítás zseniális, szokásos Varga János féle. (ők csinálták a mass effect 2, witcher 2 fordításokat is)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15505) csaba951 válasza Vertigo18 (#15496) üzenetére


csaba951
veterán

Szoktasd rá a fiad bármelyik mai multis játékprogramra! Ezzel le is tudod a warezről le, vásárlása rászoktatást! :DDD

És később ne felejtse el megosztani a barátaival, hogy tegnap milyen jót játszott! ;]

Más. +1 a Dishonored fordításra! Sokkal jobb lett mint pl. a AC magyar fordításai!

[ Szerkesztve ]

(#15506) Vertigo18 válasza csaba951 (#15505) üzenetére


Vertigo18
addikt

TF2-zik! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15507) szami777 válasza #41133696 (#15491) üzenetére


szami777
addikt

Egy kis pontosítás: az ac3 volt az első magyarul megjelenő ac, mellette csak a black flag jelent meg magyarul, többi mind angol.

Nálam a fifa sorozatnál fura egyedül, hogy leoffolták a magyar verziót teljesen. Tudok angolul, nem bánom, csak fura.
Fifát rengetegen vesznek, a 15-től elhagyták a magyar fordítást és a szinkront, pedig ugye a 14-től konkrétan pc-re feltörhetetlen volt a játék, nem is volt belőle normális kalóz verzió, a játékot pedig rengetegen vették.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15508) Criminal017 válasza szami777 (#15507) üzenetére


Criminal017
őstag

Az AC Syndicate is tud magyarul, nem? Vagy rosszul tudom?

(#15509) szami777 válasza Criminal017 (#15508) üzenetére


szami777
addikt

Nem, igazad van, rosszul rémlett, köszi a pontosítást. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15510) #41133696 válasza szami777 (#15507) üzenetére


#41133696
törölt tag

Steam írja hibásan, hogy tartalmazzák a magyar nyelvet. A Unity is magyar. Uplay kulcsot ad úgyis a Steam is.

A FIFA-nál is minimális lenne az extra fordítandó. Crysis Warhead is teljesen szinkronos volt, mert hazai stúdióban készült.

Az, hogy a kiadóknak nem éri meg, nos az Alan Wake fejlesztői a kiegészítőhöz, elfogadták a http://magyaritasok.hu/ munkáját, és be is építették. Steamről már magyarul jön le.

Pl szomszédom egyik fia egyáltalán nem tud angolul, így ő megszívná egy olyan sorozattal amelyik időközben hagyja el a magyar nyelvet.

Origin kliens ügyében is állt a topicjában a bál, mert megszűnt a magyar nyelvi támogatás. Ami azért is érthető nehezen, mert egy kliens esetében évente kb 1-2 mondat ha változik :)

[ Szerkesztve ]

(#15511) Casoli válasza szami777 (#15507) üzenetére


Casoli
őstag

FIFA. A fifa sorozat magyarítása egy kicsit más téma, ott nem fordítani kell a szöveget, hanem leszinkronizálni. Anyagiakban egy kicsit más. Kedves sportriporterünknek lehet le kell rakni 20-30 milliót, hogy adja a hangját a játékhoz, míg egy szöveg lefordítás bőven nem kerül ennyibe. Szóval hiába viszik látszólag sokan a FIFát, az a mennyiség valószínű sehol nincsen egy közép európai eladáshoz képest.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#15512) nepszter1


nepszter1
addikt

Metro Redux 6$ szerintem ilyen olcsó még nem volt

(#15513) bigrob


bigrob
őstag

50 hszből megint 40+ off... Takarodjatok már át az off topikba...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15514) micafighter válasza bigrob (#15513) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én megint azt hittem az off topikban vagyok :N Csak most hogy irtad vettem észre hogy az on lenne.

(#15515) ayo


ayo
Topikgazda

beraktam minden nem ide tartozó hsz-t OFF-ba. maradjunk a témánál.

baromi sok volt, warez és magyar nyelv minden játékba. de jó lenne, most egy 1 gombbal áthelyezni az összes hsz-t a másikba...

http://jateknaplo.blog.hu

(#15516) Skullwipe válasza nepszter1 (#15512) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Biztos fent van, de már nem emlékszem pontosan, de valahogy úgy rémlik hogy mind a két rész volt ennyi sale-n, akkor én is megvettem.

(#15517) TheProb válasza bigrob (#15513) üzenetére


TheProb
veterán

Ezzel a stílussal te meg szerintem battyogj ki a rétre, aztán húzgáld ki a lucernát... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15518) nepszter1 válasza Skullwipe (#15516) üzenetére


nepszter1
addikt

Metro 2033 Redux
Metro: Last Light Redux

(#15519) Skullwipe válasza nepszter1 (#15518) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Megnéztem és 1c a különbség :DDD Akkor ez így szintén nagyon jó vétel.

(#15520) W.Wilson válasza Casoli (#15511) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Kedves sportriporterünknek lehet le kell rakni 20-30 milliót, hogy adja a hangját a játékhoz

Közelebb lesz az a 2-300 ezerhez.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#15521) pigster válasza maross (#15468) üzenetére


pigster
senior tag

megfogadtam az xcom1 utan
Pontosan így vagyok én is. Szóval elfelejthetnek egy darabig. Van még mivel játszani...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#15522) Louro válasza pigster (#15521) üzenetére


Louro
őstag

Ezután biztos lesz árfelhajtó hatása a kiegészítőnek, hogy megszórják a piacot egy alapjátékkal. De a Digital Deluxe se olcsó. Humbli + kieg még így is olcsóbb lenne, mint a DD.

Mess with the best / Die like the rest

(#15523) Toxy válasza nepszter1 (#15512) üzenetére


Toxy
aktív tag

Sajna nem elérhető Magyarországon ez az akció.

Legalábbis nekem ezt írja. :(

(#15524) oAcido válasza Toxy (#15523) üzenetére


oAcido
aktív tag

Én átlőttem a pénznemet euróra, így engedte megvenni. Igaz drágább 30-40 centtel.

(#15525) Vertigo18 válasza TheProb (#15517) üzenetére


Vertigo18
addikt

+1!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15526) tomsolo válasza ayo (#15515) üzenetére


tomsolo
őstag

tyű, a régi avatar jobb volt :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15527) ayo válasza tomsolo (#15526) üzenetére


ayo
Topikgazda

elhasználódott, már nagyon akartam ezt :)

(#15528) [Prolixus]: kicsit összetett, ez lenne az ultimate boss, ha létezne Link számára: Cucco Majora's Maskben

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15528) [Prolixus] válasza ayo (#15527) üzenetére


[Prolixus]
addikt

mi ez? valami démontyúk? :D

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15529) MasterMark válasza [Prolixus] (#15528) üzenetére


MasterMark
titán

Első ránézésre majora's mask.

szerk.: Ja már írta. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#15530) [Prolixus] válasza MasterMark (#15529) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na ja, látszik, hogy Zelda témáról annyit tudok, hogy egy játéksorozat Nintendóra és slussz passz. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15531) #41133696


#41133696
törölt tag

Akit érdekel, a Watch Dogs 2: Season Pass £23.99 VIP kedvezménnyel a Green Man Gamingen :K

Olcsóbb mint a Gamesplanet-en. Pedig a https://isthereanydeal.com azt ajánlotta volna :)

G2A-t felfedeztem mint piacot. Venni továbbra sem veszek ott semmit, csak eladok :DDD

(#15532) [Prolixus] válasza #41133696 (#15531) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azért, mert isthereanydeal már nem listázza a GMG-s ajánlatokat egy ideje.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15533) csaba951 válasza #41133696 (#15531) üzenetére


csaba951
veterán

-15% kupon: LASTCHANCE15
Ezzel még olcsóbb! :DDD

(#15534) #41133696 válasza csaba951 (#15533) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja :DDD

(#15535) TheProb válasza #41133696 (#15531) üzenetére


TheProb
veterán

Pedig ha eladsz, akkor venned is muszáj lesz (ami nem baj, sokszor vettem már ott kulcsot és még nem volt gond), mert withdraw-ot nem nagyon szeretik, ahogy néztem csak 1$-onként leehetne kiküldeni a pénzt. Valamint nekem még nem sikerült még ennyit se kiutaltatni, mert kártyára utaláskor folyton hibát dobott, már módszer meg nem nagyon jó/ismert nekem.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15536) joe-ker válasza TheProb (#15535) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem feltétlen kell vásárolni,eladás után 7 nap múlva tudsz kikérni összeget.
Paypalra a kiutalás gond nélkül megy.

(#15537) gyurkikrisz válasza TheProb (#15535) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nekem PayPalra kiutalás simán ment vásárlás nélkül, viszonylag nagy összegnél. Kártyára pedig nem nagyon lehet kiutalni, max számlára. :B

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15538) TheProb válasza gyurkikrisz (#15537) üzenetére


TheProb
veterán

Jogos, jóvan, nemrég keltem...:D Fura, mikor én néztem, akkor sehogy se ment, egyik method-dal sem. De most akkor ránézek.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15539) #41133696 válasza TheProb (#15535) üzenetére


#41133696
törölt tag

Eleve Paypalt adtam meg, nem azzal van a baj, hanem 10 után:

"Hello,

Please provide us with scans or screenshots of all keys which you have already listed in your auctions.

Name of products and game codes should be visible.

Add, please, receipts for your codes

The screenshots should be from the place where you bought them.

This will allow us to forward the case to our experts in order to verify you account.

You can make a PDF file with all screenshots
"

Aztán:

Hello,

Could you also add, please, receipts for all your codes

Macerások, HB-s kulcsok. Amúgy jelenleg majdnem 6 €-nál tartok :D

(#15540) Anonymusxx válasza #41133696 (#15539) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

ja, én is itt untam meg, vagy 5. alkalommal kértek tőlem igazolásokat...ű

Inkább a kinguint válaszotttam, itt kikérni csak angy összegnél lehet, szóval inkább eladom, és levásárom...

(#15545) bullseye


bullseye
addikt

Ha valaki lemaradt az ingyenes, elvett, visszaadott, sós kútba tett, mittoménmég Beholderről, itt 4 EUR

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15546) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

DiRT Rally -75% OFF = 14.99
Eléggé best buy. :K

(#15547) Lackki válasza SH4D0W2011 (#15546) üzenetére


Lackki
senior tag

az nice! ennél még én is drágábban vettem megjelenés előtt

Privátot hamarabb észreveszem

(#15548) SH4D0W2011 válasza Lackki (#15547) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jaja, első nap is valami 25-27 körül kezdett, ha jól emlékszem. :)

(#15549) Niczo


Niczo
senior tag

Wild Animals - Animated Jigsaws -90% 0,99€
animált puzzle, nem tűnik rossznak :)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#15550) gyurkikrisz válasza SH4D0W2011 (#15546) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mennyire jó a support? Nem jelenik meg a fiókomban a kulcs, pedig PayPal küldött róla számlát.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.