Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) twollah1976


twollah1976
őstag

Demonicon: The Dark Eye

Még kb. 22 órán át akciós, 1 euróért adják, 93%-os akció.

Steam.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15852) TESCO-Zsömle válasza twollah1976 (#15851) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nálam 15€.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15853) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#15852) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mert steam-en nézed nem bundlestars-on. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15854) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#15853) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És tényleg... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15855) lkksioskdl3 válasza twollah1976 (#15851) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Egynek elmegy :DDD

(#15856) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

For honor bétakulcsot nem kapott valaki? Elméletileg azok akik kapnak, kapnak még mellé 3 meghívót. Megköszönném ha valaki tudna segíteni bétával mert nekem még nem küldtek és holnap már indul. :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15857) ayo válasza Dyingsoul (#15856) üzenetére


ayo
Topikgazda

Itt ha elmész a fegyver upgrade-ig és mindent megváltoztatsz rajta, akkor kapsz kulcsot - tegnap még ment másnak, szóval remélhetőleg most is dobja

http://jateknaplo.blog.hu

(#15858) opti06 válasza ayo (#15857) üzenetére


opti06
aktív tag

görgetsz ezerrel, én minden videót megnéztem közben, utána fegyver upgrade, azután be is adta beta kulcsot, már töltöm is le előre, 5perce csináltam meg

(#15859) Dyingsoul válasza ayo (#15857) üzenetére


Dyingsoul
veterán

1000 kösz! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15861) TheProb válasza ayo (#15857) üzenetére


TheProb
veterán

Én megváltoztattam mindent, több fegyveren is, de semmi. Ugyan úgy pörög a fegyver, miután rányomtam a validate-re.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15862) Skullwipe válasza TheProb (#15861) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ott van az, rá kell bökni a give me the beta key vagy mi volt ott.

(#15863) TheProb válasza Skullwipe (#15862) üzenetére


TheProb
veterán

Biztos vak vagyok, de hol?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15864) bigrob


bigrob
őstag

Kaptam pár For Honor béta kulcsot akinek kell privben jelezze.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15865) Samus válasza TheProb (#15863) üzenetére


Samus
addikt

Bal oldalt a pici kard jelen katt a markolata vagy a pengére, és már kapod is a kulcsot. Nekem külön kellett aktiválni a kulcsot, és úgy adták hozzá az accountomhoz. Ami kódot ad, az nem Uplay kulcs.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15866) TheProb válasza Samus (#15865) üzenetére


TheProb
veterán

Kattyintottam én mindenhova már... :D
Mindegy, közben kaptam a kollégától már egy meghívót.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15867) i2k


i2k
senior tag

https://www.bundlestars.com - "Mortal Kombat XL" (benne: Mortal Kombat X, Kombat Pack, Kombat Pack 2) - 80% OFF - 10 euro (~3100 Ft).

A Bundlestarson ugyanis Lunar New Year Sale van... magyarul, Kínai Újévi vásár.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15868) bigrob válasza bigrob (#15864) üzenetére


bigrob
őstag

Elfogytak.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15869) Jinxb1rd válasza i2k (#15867) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Csak az vegye meg, akinek van gamepadja, mert egyébknét játszhatatlan. Tényleg...

We are only Stardust...

(#15870) bigrob válasza bigrob (#15868) üzenetére


bigrob
őstag

Van még 1 For honor béta, ketten úgy jelentkeztek hogy már meg voltak hívva.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15871) Pocok256 válasza bigrob (#15870) üzenetére


Pocok256
veterán

Én benyúlnék egyet :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15872) run4fun


run4fun
tag

Szeretnék én is valakitől egy For Honor béta kulcsot, sajnos a weboldalon végigpörgetett dolgokra nem adott. Köszönöm! :R

(#15873) bigrob válasza bigrob (#15870) üzenetére


bigrob
őstag

Mostmár tényleg elfogyott.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15874) Franklin válasza Jinxb1rd (#15869) üzenetére


Franklin
addikt

Inkább azt mondanám, hogy az NE vegye meg, akinek X360 kontrollere van, mert az egybe-D-pad miatt játszhatatlan... legalábbis számomra.

(#15875) kwzatz válasza Franklin (#15874) üzenetére


kwzatz
őstag

Pár hete vettem muve.hu-n az MK:XL-t, akkor 2700 Ft volt. Sok időm ugyan nem volt vele még játszani, de ha gyakorolgatod a kombókat, akkor egy idő után érzed a timing-ot, és meg lehet csinálni őket, nekem is X360 kontrollerem van. Még ezt a videót ajánlanám, hátha valaki nem tud ezekről, hasznos tud lenni:[MK:XL kombók]
A lényeg, hogy release check, alternate control, input shortcuts off az irányításnál, hátha csak ez volt a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#15876) Franklin válasza kwzatz (#15875) üzenetére


Franklin
addikt

Köszi a tippeket, nem az volt a probléma, inkább az, hogy nem különülnek el az iránygombok a d-paden, egybe van öntve és billegtettem össze-vissza :D na meg az, hogy kb. először volt a kezemben kontroller életemben... egér+bill forever ;]

(#15877) kwzatz válasza Franklin (#15876) üzenetére


kwzatz
őstag

Igen, valóban kicsit nehézkes, sok helyen írják, hogy nem a legjobb a 360 kontroller d-padje, de szerintem azért egy nagyon klassz kontroller összességében. Én is az egér+bill kombóra esküszöm az FPS-ek, TPS-ek, meg szinte minden esetén, de néhány játéknál (Dark Souls, Super Meat Boy, Fifa, vagy pl. az MK:XL, stb.) a kontroller az igazi. :)
"na meg az, hogy kb. először volt a kezemben kontroller életemben..."
Majd egy 20 óra MK után már biztos hozzá fogsz szokni. :D

(#15878) drtimot


drtimot
aktív tag

Közérdekű info: bezár a GamesRepublic. Ha letöltős játék van a fiókodon, azokat csak január 31-ig (azaz jövő keddig!) lehet még letölteni.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#15879) Dyingsoul válasza TheProb (#15866) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Előtöltötted már? Én is kaptam baráton keresztüli meghívót, előtöltöttem és indításkor nem azt írja ki, hogy majd X órakor indul hanem kulcsot kér. :F Jól van ez?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15880) micafighter


micafighter
nagyúr

-80%ot kapott a Transistor Steamen. A Jedi Knight: Jedi Academy gyöngyszem pedig 2,5€ steamre a humble storeban :) (mai napig keresem a Jedi Academy méltó utódját de eddig nem találtam, ha valaki tudna ilyenről feltétlen szóljon :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#15881) x_o_n válasza micafighter (#15880) üzenetére


x_o_n
veterán

sajnos nincs ,az egyetlen sw alternativa az old republic,ami ugyan nyilt világ és komplex és sajnos beszippantja az embert

(#15882) kwzatz válasza micafighter (#15880) üzenetére


kwzatz
őstag

Méltó elődje van csak neki, Jedi Outcast néven, és szerintem egy hangyányival jobb is, mint az Academy. :)

(#15883) TheProb válasza Dyingsoul (#15879) üzenetére


TheProb
veterán

Még nem, néztem közben videókat róla és lehet, hogy nem az én játékom lesz. + szerintem el se futna.

(#15882) kwzatz: +1 :K

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15884) fcbarca válasza micafighter (#15880) üzenetére


fcbarca
őstag

szia.Sokan játsszák még multi-n ezt a Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy-t?

[ Szerkesztve ]

(#15885) micafighter válasza fcbarca (#15884) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szia! Azt nem tudom, de már csak a single miatt is bőven megér ennyit ha szereted az SW univerzumot ;)

[ Szerkesztve ]

(#15886) sagem válasza micafighter (#15880) üzenetére


sagem
addikt

Egyébként érthetetlen, hogy valamelyik nagy cég miért nem csinál egy hasonló SW játékot, egyrészt a régi játékok rajongótábora még mindig nagy, a műfaj sem halott, másrészt éppen SW hype van/lesz még egy darabig = csillió dollár :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15887) Csapoati válasza sagem (#15886) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, csak emiatt a licenszdíj is horror. Az EA-é nem kizárólagos amúgy?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15889) Csapoati válasza Hokunda (#15888) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Így is rengeteg egy mobilátiratnak. Pedig jó játék, Androidon megvettem és "végigvittem", de max 5-10 eurót adok érte PC-n.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15890) fcbarca válasza micafighter (#15885) üzenetére


fcbarca
őstag

jó meg minden,csak sajna nem teljes képernyőbe mutatja, a felbontást meg hiába állítom,ugyanolyan,sőt full hd nincs is..ötlet?

(#15891) PotterPrime


PotterPrime
csendes tag

Van 2 kulcsom a For Honor zárt bétájához, akinek kell, írjon PM-et, a leggyorsabbak viszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#15892) PotterPrime


PotterPrime
csendes tag

Elkeltek a For Honor kódok.

(#15893) cskamacska válasza x_o_n (#15881) üzenetére


cskamacska
addikt

Ja és egy MMO annak minden nyűgjével együtt, nem mellesleg nem lehet ingyen játszani(de végjátékhoz preferred is necces), mert harmadrangúnak vagy tekintve úgy. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15894) Lackki válasza PotterPrime (#15891) üzenetére


Lackki
senior tag

sok türelmet kívánok azoknak akik ezzel a játékkal tolják :D egérrel iszonyat rossz... ilyen rossz irányítást rég láttam

Privátot hamarabb észreveszem

(#15895) x_o_n válasza cskamacska (#15893) üzenetére


x_o_n
veterán

Francokat,free,és ugy is teljesen jó :)

(#15896) ForRedGlory válasza Csapoati (#15889) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mobil atirat? LOL. Olyan messze van tole, mint Mako Jeruzsalemtol. Millioszor profibb...

(#15897) Csapoati válasza ForRedGlory (#15896) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mobilon volt először? Igen. Változott a lényege vagy kapott valami gamechanger újítást? Nem. Akkor mobilátirat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15898) bullseye


bullseye
addikt

Humble Starbreeze John Wick shilling mindmeghalunk

1$ Payday 2 + the bomb + John Wick + két maszk
6$ Payday 2 GOTY + sok maszk
14$ Dead by Deadlight
25$ HTC Vive Only izé
45$ Ide nem jár, és kész

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15899) Zolás válasza bullseye (#15898) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem már megvan a payday 2, már csak azt kellene tudni, hogy csak a dlc-k megérik-e az árat?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15900) #41133696 válasza Zolás (#15899) üzenetére


#41133696
törölt tag

+1

Nekem ennyi van meg a DLC-kből :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.