Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) CactuS válasza kwzatz (#14298) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez 1 dodótól is adja? Vagy kell a maxos tier az összes ablakhoz? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14302) kwzatz válasza CactuS (#14301) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem, most csak 2 tier van; egy 5$-os, amiért valami kártyajátékot kapsz, és egy 30$-os, amiért elvileg olyan 50-60 game-et. Több helyen írják, hogy összesen 50.000 kulcsot osztanak ki, bár lehet, hogy később bővítik.

(#14303) gyimger válasza Fitzgerald (#14299) üzenetére


gyimger
őstag

Az új Deus Ex is hasonló technikai problémákkal küzd, jelenleg féláron kapható Steamen. :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14304) love


love
tag

Másnak is kér aktivációs kódot az UBI 30 ingyenes játékokra? Fel van telepítve, el indítanám, és kéri a kódot :(

Csak a Funky ;)

(#14305) Fitzgerald válasza gyimger (#14303) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az volt az utolsó előrendelésem életemben, végigjátszottam még augusztusban. Az egyébként még egy kategóriával durvább a Dishonored 2-nél is, az egyik legrosszabb PC-s port ami valaha készült.
Az idei a PC-s játékok Fekete Éve volt. Nem baj, jön még kutyára úthenger szokták mondani.
Ha nincs optimalizáció, nem lesznek eladások. Aztán ha mégis számít valamit a PC-s piac (hogyne számítana), akkor majd kénytelenek lesznek komolyabban venni a dolgot a kiadók.

(#14306) Urguru válasza love (#14304) üzenetére


Urguru
tag

Megnéztem nekem nem kér kódot semelyik sem.

(#14307) Frod válasza Fitzgerald (#14305) üzenetére


Frod
addikt

Annyira rossz lett? :Y
Dehát azt valami külön átírásokra szakosodott stúdió portolta át, meg is nyugodott mindenki, mert előtte is ők csinálták.
Egyébként az előrendelés téma eddig azért volt egyéni ízlés kérdése, mert ugye ki mit engedhet meg magának - idén viszont bebizonyosodott, hogy tényleg elég egy-két hetet kell várni, és mindenki kapja a -25-50%-ot. BF1-re is ott volt a teszkós akció egy hétre rá, most elég megnézni a Titanfall2 hazai árait, vagy az említett DE:MD, Dishonored árazását.

Do you see the white shadow?

(#14308) Fitzgerald válasza Frod (#14307) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sajnos igen. Sokan hitték azt, hogy nem lesz vele gond, mert a Nixxes portolja. Ehhez képest az év mellényúlása lett belőle.
A másik nagy problémája a játéknak, hogy a Dishonored 2-vel ellentétben még unalmas is. Az előző rész sztorija sokkal grandiózusabb volt, a játékmenet meg tök ugyanaz, minimális újításokkal. És még a legnehezebb fokozaton is túl könnyű. Egyszer végigjátszós, 10 ojrós cucc lett sajnos.

(#14309) morfondőr válasza gyimger (#14303) üzenetére


morfondőr
őstag

Még a végén jól járunk a rossz portokkal, mert 2 hónap alatt felére esik az ár és azért nagyjából kipofozzák a játékot!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#14310) x_o_n


x_o_n
veterán

Igy már érthető a 25 eu-s ár a dishoroed 2 exc.metal kiadás esetén is,én azon lepödtem meg hogy ami polóval jelent meg extra limitáltpakkban az is 40 eu lett

(#14311) maross válasza x_o_n (#14310) üzenetére


maross
veterán

ez felétek ennyi, vagy rendelheto online valahonnan? (25eur dishonored 2 metal). ennyit megerne nekem, jo jatek lett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14312) x_o_n válasza maross (#14311) üzenetére


x_o_n
veterán

Felénk ennyi,de már visszarakták 29,99 re de nekem van 2 db elörendelve blackfridayböl,és miután cseszik irni aki rendelte..1 db vihető nyugodtan

(#14313) love válasza Urguru (#14306) üzenetére


love
tag

Buta módon egy másik felhasználónévvel léptem be az uplaybe :P nem is tudom,h azt miért csináltam :D

Szóval működik :)

[ Szerkesztve ]

Csak a Funky ;)

(#14314) KisApám


KisApám
addikt

Whaaaaat :F

g2a - Call of Duty Infinite Warfare - 5022 Ft

Borderlands 2 GOTY - 2042 Ft

Megéri?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14315) maross válasza KisApám (#14314) üzenetére


maross
veterán

borderlands mindenkepp, foleg ha nem aktivaltat kapsz :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14316) KisApám válasza maross (#14315) üzenetére


KisApám
addikt

A g2a-n már rengeteg játékot vettem. Eddig NO problemo.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14317) Dilikutya válasza KisApám (#14316) üzenetére


Dilikutya
félisten

Dédapám 96 évesen halt meg, szalonnán és Munkás cigin élt. Ettől még más halt már meg 30 évesen szívelégtelenségben és 50 évesen tüdőrákban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14318) tomsolo válasza Dilikutya (#14317) üzenetére


tomsolo
őstag

Hogy a p-be halt meg 2szer?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#14319) i2k válasza tomsolo (#14318) üzenetére


i2k
senior tag

Juuuuuj :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#14320) wjbhbdux válasza KisApám (#14314) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha modern codot akarsz PC-n, akkor a Black Ops 3 a jobb választás, van custom map támogatás és már többen játszanak vele mint az IW-vel, ami teljesen el fog tűnni a süllyesztőben pár héten belül

/s

(#14321) Skullwipe válasza wjbhbdux (#14320) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ez tényleg így van, de nagyon sok a dlc hozzá :O

(#14322) KisApám válasza wjbhbdux (#14320) üzenetére


KisApám
addikt

Meg is látszik az árában, hogy a CoD BO II valamiben jobb elvileg, mint a CoD IW - drágább az alapjáték, hiába újabb az IW.
Amíg az IW Multiplayer részét nem csinálják meg rendesen... ha egyáltalán fogják.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14323) csaba951 válasza KisApám (#14322) üzenetére


csaba951
veterán

IW: Én pont múlt héten vettem meg ugyaninnen kb. 6 USD-vel drágábban! Kb. ennyiért a héten már IW LE-t is láttam. :DDD
Engem csak a Campaign érdekel, multizni nem fogok. Ha te is így vagy vele - akkor végül is megérni!

(#14324) RedMan


RedMan
tag

Warhammer The End Times - Vermintide a monthly humble bundle-ben, akinek nincs meg annak jó vétel lehet! :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#14325) Samus válasza RedMan (#14324) üzenetére


Samus
addikt

Co-Op nélkül, is élvezetes? Gameplay alapján tetszik (a Dark Messiah ugrott be róla elsőre).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14326) RedMan válasza Samus (#14325) üzenetére


RedMan
tag

Masszívan Co-Op game, persze botokkal is el lehet játszani, de úgy nem az igazi. :) Feelingre hasonló mint a L4D(2) csak Warhammer világban.

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#14327) Samus válasza RedMan (#14326) üzenetére


Samus
addikt

Akkor gondolom sztori, mint olyan, nincs, se kampány...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14328) gabo91


gabo91
aktív tag

division 4499Huf a media markt-ban (bár senkinek nem ajánlom, rosszabb mint egy szürke kulcs bolt) :K

(#14329) -Solt- válasza gabo91 (#14328) üzenetére


-Solt-
veterán

Ezt fejtsd ki...

www.smart-bus.hu

(#14330) kigyi_23 válasza -Solt- (#14329) üzenetére


kigyi_23
addikt

Többeknek akadt gondjuk az ott vásárolt játék kulcsával. Ugyanis valaki rejtélyes módon már beaktiválta aztán újracsomagolták és ki a polcra....

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14331) -Solt- válasza kigyi_23 (#14330) üzenetére


-Solt-
veterán

Pfff... az igen! Mondjuk ott legalább tuti visszaadják a lóvét.

www.smart-bus.hu

(#14332) [Prolixus] válasza kigyi_23 (#14330) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez komoly? Mik vannak bakker...hülye azért nem vagyok mi? Mikor volt ilyesmi meg melyik boltban konkrétan?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14333) wjbhbdux válasza [Prolixus] (#14332) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A media marktban már régen is ez ment, úgy emlékszem hogy a Half-Life kulcsokat elég nagy mennyiségben lopták ki a magyar boltokban, vagy az oda vezető úton. ez évekig tartott, és csak akkor lett nyilvánvaló mindenki számára, amikor bevezették a Steamet és regisztrálni kellett volna.
A szerencsétlen CoDosoknál meg az volt a gond egy időben hogy úgy vették a játékot hogy már rajta volt a PunkBuster ban.. pesti westend, europark, árkád boltokkal voltak a gondok

[ Szerkesztve ]

/s

(#14334) kigyi_23 válasza -Solt- (#14331) üzenetére


kigyi_23
addikt

Csak amikor 45Km-ről kell visszamenned csak ezért (az már 90km) Elmegy 2 órád és azért nem kevés benzin költsége is van aztán nagyon megéri :( de ez már nagyon off nem ide való téma.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14335) -Solt- válasza kigyi_23 (#14334) üzenetére


-Solt-
veterán

90 kilométert a büdös életben nem utaznék még komolyabb dolgokért sem, nem egy játékért. :) Egyébként ingyen viszik házhoz...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#14336) kigyi_23 válasza -Solt- (#14335) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ok, de amikor bemegyek megvenni még van más dolgom is ott amikor kiderül, hogy gáz van vele már csak azért kell visszamennem az a 90km. Az első 90-es nem róható fel a játék nyakára :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14337) KubanitoS válasza kigyi_23 (#14334) üzenetére


KubanitoS
veterán

Erre való a játék supportja. Bemutatod nekik a dobozt és a számlát, majd kapsz egy kulcsot.

Amúgy ilyesmi velem még 2004-ben történt egy teszkós Half Life 2-vel. Pedig a doboz még a jól ismert műanyag védőcsomagolásban is benne volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14338) gabo91 válasza -Solt- (#14329) üzenetére


gabo91
aktív tag

2 játékot vettem eddig ott, mind kettőnél már aktivált kód volt a dobozban. Az egyik pont a Division volt. Panasz könyvbe beírás stb, hazai forgalmazóval telefon-email váltás sem jutott eredményre, egyik a másikra akarta húzni hogy ki károlja el. Végül Ubisoftal történt levelezés után nagy nehezen kaptam új kódot a hazai forgalmazótól.
Ígérgetés, meg kamuzás ment folyamatosan MediaMarkt és a forgalmazó részéről is. Elég negatív ügyfél élmény volt így...

[spoiler] Jöhet most a köpködés, hogy énvelem van a baj, rendes bolt stb. Meg hogy nem kell boltban venni dobozost, hanem steam/uplay/origin-en. Vettem, fizettem érte, nem loptam, nem letöltöttem... Bár nem olyan rég mikor belinkeltem ide a just cause 3 instant-gaming.com/cdkeys.com ajánlatot akkor is jött az oltás. Úgy látszik ez egy ilyen topik :C [/spoiler]

[ Szerkesztve ]

(#14339) szami777 válasza gabo91 (#14338) üzenetére


szami777
addikt

Jó, hogy ezt a media marktos sztorit megosztottad, nem hallottam még erről, hasznos infó. :R
Eddig 2 játékot vettem csak ott, ezután inkább offolom őket.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14340) Faith válasza gabo91 (#14338) üzenetére


Faith
aktív tag

Én pont tegnap vettem meg az MM-ben a Divisiont mert 4500 ért nagyon jó áron volt de még nem aktiváltam be.
Remélem nem lesz vele gond.

(#14341) v-paci válasza gabo91 (#14338) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nem akarom mentegetni őket, dolgoztam ott, egy kis adalék ennek kapcsán:

Az a legnagyobb baj azzal a hellyel, hogy a legtöbbször a vevőszolgálat csont nélkül visszaveszi a bontott szoftvereket - régebben ezzel elég sokan vissza is éltek, értsd megvette a "vásárló", beaktiválta, majd visszavitte, hogy nem működik. A visszavitt terméket meg sanszosan újrafóliázták, aztán kitették eladásra, hiszen nincs náluk kód ellenőrző, hozzáértő munkatárs, stb...

Az viszont, hogy a disztri is lepattintott, na az viszont elég érdekes hozzáállás, a Playon nem szokott ilyenen szőrözni.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#14342) Pocok256


Pocok256
veterán

Azt tudni kell, hoyg az online media markt boltnak semmi köze nincs a rendes media markt -al. Egyedül a nevet és a designt licenszeli de az árukészletük és a raktáruk is teljesen különálló.

Nekem is volt egy jó sztorim velük megrendeltem náluk egy fejhallgatót valami 30k értékben amire 1-3 napos szállítási idő volt kiírva. Ez nekem fontos volt mert használnom kellett volna 1 hét múlva. Majd megkaptam a visszaigazoló mailt, hogy beszerzés alatt de 1-3 nap múlva szállítják. Ezek után vártam 1 hetet semmi hír majd rájuk írtam, hogy ugyan mi a helyzet akkor írták, hogy legyek türelemmel már jön az áru 1 hét max és itt lesz. Újabb 1 hét várakozás után még mindig nem kaptam készhez, majd egy kicsit haragosabb hangvételű levél követte az eddigieket, hoyg 1-3 napos szállítási idő az nem 2 hét és társai. Amire előbújt az őszinte belőlük és leírták, hogy ez a termék soha nem volt készleten nekik és ha még mindig "akarom" akkor megpróbálhatják berendelni de az kb 1 hónap mire ideér. Úgy kb egy két dolog itt elpattant bennem, és fogalmazzunk, úgy hogy visszakértem a pénzem. Szóval ... Ettől függetlenül volt már jó vásárlás is ott, de na ...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14343) -Solt- válasza gabo91 (#14338) üzenetére


-Solt-
veterán

Jöhet a köpködés? Mivan veled? :D Kicsit elvitted magad...

www.smart-bus.hu

(#14348) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

PSA: lopott skyrim online kulcsok terjednek a szürkepiacon [link]

/s

(#14349) #79621120 válasza wjbhbdux (#14348) üzenetére


#79621120
törölt tag

Elder Scrolls Online

(#14350) Diopapa válasza Pocok256 (#14342) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem ezt nem kell tudni.. Pont tök mindegy, MM van odaírva. Ha nívótlan a webshop, azt az "offline" MM-nek kell lebokszolnia, gondolom nem ingyen használja a webshop a logot stb...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.