Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) maross válasza horky (#14700) üzenetére


maross
veterán

jo, de a mai 60 euros AAA-kat is ingyen kéne adniuk :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14702) Dilikutya válasza thomasa (#14699) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondj egy okot, hogy miért...!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14703) eami válasza horky (#14698) üzenetére


eami
addikt

király, nekem csak 3,42€ volt :))

(#14704) arty válasza horky (#14698) üzenetére


arty
veterán

swatnak megörültem, erre látom, hogy nem a 4, hanem police quest.... :(
bár megvan lemezen, jó volna beszákolni steamre, valami úton-módon - nem értem, hogyan hiányozhat a többi közül, elvégre az is Sierra cím (ha jól rémlik)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14705) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Star Wars Classics Collection 14,80€: STAR WARS™ - X-Wing Special Edition, STAR WARS™: TIE Fighter Special Edition, STAR WARS™ - X-Wing Alliance™, STAR WARS™ X-Wing vs TIE Fighter - Balance of Power Campaigns™, STAR WARS™ Rebellion, STAR WARS™ Galactic Battlegrounds Saga, STAR WARS™: Rebel Assault I + II, STAR WARS™

Star Wars Collection 21,39€: STAR WARS™ - Dark Forces, STAR WARS™ - Knights of the Old Republic™, STAR WARS™ - The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition, STAR WARS™ Battlefront™ II, STAR WARS™ Empire at War - Gold Pack, STAR WARS™ Jedi Knight - Jedi Academy™, STAR WARS™ Jedi Knight - Mysteries of the Sith™

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14706) Dilikutya válasza arty (#14704) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van egyáltalán SWAT 4 a Steam-en? Én rákerestem, de nem találtam. Mondjuk nekem kimaradt, a 3. rész demójával viszont játszadoztam anno, bár a Rogue Spear jobban bejött. Azt is hiányolom digitálisan, pláne, hogy egy valag régi Tom Clancy cím meg kapható.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14707) arty válasza Dilikutya (#14706) üzenetére


arty
veterán

nincs. se sehol máshol, digitálisan :(

---

Train Fever 2.5eur (navégre! :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14708) gyimger válasza Dilikutya (#14706) üzenetére


gyimger
őstag

A SWAT 4 mai napig a kedvenc taktikai FPS-em. Hatalmas lenne Steamen, sokat adnék érte.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14709) x_o_n válasza arty (#14707) üzenetére


x_o_n
veterán

Na mesélj nekem erröl,mert eddig minden vonatos cucc..csalódás volt :)

(#14710) Mr.Csizmás válasza x_o_n (#14709) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennyiért egész jónak tűnik...mondjuk a cim2-vel is kellene játszani, de az über egy railroad tycoon remastered lenne :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14711) arty válasza x_o_n (#14709) üzenetére


arty
veterán

kissé bugos transport tyconn wannabe, de van hozzá community + egy állítólag szenzációs mod: Nordic mod

mostanra egyébként elvileg kipofozták a játékot, de az igazi durranás a transport fever lesz (illetve már most is az). ennyiért nincs nagy kockázat és ha nem jön be, akkor az utódot is át lehet lépni.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14712) Mr.Csizmás válasza arty (#14711) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2,50-et megér :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14713) MrTwister válasza arty (#14707) üzenetére


MrTwister
őstag

:R Bezsákolva.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#14714) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Csakittcsakmostcsakma: A primagames. com-on 2,5 dollár a Skyrim Special Edition eGuide.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14715) Mr.Csizmás válasza arty (#14711) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Kelet-Eu + szovjet DLC :C van benne ZiL, Tatra villamos, szergej, stb :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14716) sto1911 válasza arty (#14707) üzenetére


sto1911
veterán

Ez mennyire hasonlit a Sid Meier's Railroads-ra?

(#14717) Hokunda válasza Csapoati (#14714) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Köszi. Ennyit bőven megért egy "kis" részletes fejtágítás.

(#14718) micafighter válasza Csapoati (#14714) üzenetére


micafighter
nagyúr

:R

(#14719) ollie válasza thomasa (#14699) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért ne essünk túlzásba. Te sem adod oda ingyen a régi, még működő mobilodat egy idegennek, hanem eladod.

***

(#14720) eszement24 válasza Mr.Csizmás (#14715) üzenetére


eszement24
aktív tag

Módosult a link, de végül csak megvan, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#14721) eami


eami
addikt

(#14722) Sirpi válasza eami (#14721) üzenetére


Sirpi
senior tag

Már egy hete ennyi, szóval ha elárazás, nem zavarja őket :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#14723) eami válasza Sirpi (#14722) üzenetére


eami
addikt

nem tudtam (lemaradtam), de furcsa hogy rendes humble storeban továbbra is sokkal drágább :DDD

(#14724) twollah1976 válasza eami (#14721) üzenetére


twollah1976
őstag

Sorry for the inconvenience. Our payment processor requires that you pay at least $0.20.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14725) Sirpi válasza twollah1976 (#14724) üzenetére


Sirpi
senior tag

Paypallal viszont tényleg 1 cent.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#14726) reelc


reelc
veterán

(#14727) Sdi válasza reelc (#14726) üzenetére


Sdi
addikt

Méghozzá magyar nyelven is, nem úgy mint a Haegemonia.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#14728) x_o_n válasza Sdi (#14727) üzenetére


x_o_n
veterán

Ez megérdemelne egy remake-t,nem ugy mint a többi ...

(#14729) gyimger válasza x_o_n (#14728) üzenetére


gyimger
őstag

A második rész időtállóan tökéletes.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14730) Louro válasza x_o_n (#14728) üzenetére


Louro
őstag

Ezt lesd meg. Bekerült jó pár extra, ami hiányzott a régiből. Sokkal átláthatóbbá teszi az alapokat úgy, hogy az élmény nem romlik

De mivel nagy kedvenc, meg is veszem. Ez remake tényleg ráférhetne, bár a nem hinném, hogy lesz belőle. A Dargslan csatákat elég jól ki lehetett játszani, mert sorba jöttek, hogy bedarálhassam őket.

A 2. rész ott lett elrontva, hogy az elsőben a pénztől nagyon függtünk és nem volt mindegy, hogy milyen kutatólaborjaink vannak. A 2-ben már egy bolygóra lenyomhattunk akár az összes laborból 50-et is akár.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#14731) cskamacska válasza ollie (#14719) üzenetére


cskamacska
addikt

Már csak azért sem, mert egyes hipster-yuppie vezette cégek direkt az abandonware játékok kikukázására jönnek létre, és abból élnek. Mikor egy gereblyézés sikerül, máris röppennek szét az ügyvédi levelek, hogy mindenki takarodjon 7-10 euróért megvenni darabját a 25 éves játékoknak. :D
Szó se róla, van amit néha meg is berhelnek hogy jobban működjön, de az átlag rerelease egy pluszegysorban, meg egy előre beállított(ha egyáltalán jól be van állítva) Dosboxban ad többet egy illegálissá tett abandonware letöltéshez képest.

más

Minő meglepetés, egyeseknek Life Is Strange juttot a 6,5 eurós Square-Enix Holiday Suprise Box 2016 előrendelés mellé

boo, csak Ep1 :( Mindegy, Life Is Strange akkor is lesz benne :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14732) maross válasza cskamacska (#14731) üzenetére


maross
veterán

ez a "jutott mellé" konkretan mi lenne? mert nekem semmi nem jutott :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14733) kwzatz válasza cskamacska (#14731) üzenetére


kwzatz
őstag

Máshol írják, hogy csak az 1. epizód, ami ugyebár amúgy is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#14734) asuskiddd válasza cskamacska (#14731) üzenetére


asuskiddd
tag

Nekem nem adott semmit az előrendelés mellé, pedig első napon vettem.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#14735) cskamacska válasza maross (#14732) üzenetére


cskamacska
addikt

Ninnya átok :P EU boltban rég kifogytak az EP1 kódokból
De Life Is Strange akkor is lesz benne. :K Hát vagy az, vagy Just Cause 3 mellé 20 éves Tömbradírokat adnak. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14736) reelc válasza cskamacska (#14735) üzenetére


reelc
veterán

Az EP.1-hez miért kell kód?
Nyár óta ingyenes, nem?

(#14737) asuskiddd válasza cskamacska (#14735) üzenetére


asuskiddd
tag

Én a Thief: Master Thief Edition-t és a Tomb Raider GOTY Edition-t várom. :)

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#14738) cskamacska válasza reelc (#14736) üzenetére


cskamacska
addikt

"Ez a kód teljes értékű játékként hozzáadja az Life is Strange Episode 1-et a Steam fiókodhoz. Ha direktben a Steam oldaláról töltöd, akkor az eltűnik letörlés után, mint más Free to Play játékok, vagy ingyenes modok. Nekem is a bolti változat volt meg, az nem is tűnt fel a játékok sorában, kikértem ezt a kódot, kitöröltem a régi licenszét a fiók beállításokból, aktiváltam a kódot, és most ott díszlik a Life is Strange pluszegysorként, még külön EP1-re utaló neve sincs neki, persze a többi epizódot nem lehet kijátszani. :) Kártyákat pedig gyorsan tiltották az ingyenesség után, mert a szokásos Steam ügyeskedők elkezdték ipari méretben farmolni, pedig anno az EP1-hez is jártak kártyák, ne feledjük hogy ez anno fizetős demó volt."

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14739) reelc válasza cskamacska (#14738) üzenetére


reelc
veterán

Értem.
Köszi.

(#14740) Highground


Highground
aktív tag

Valaki mostanában vásárolt a Kinguin-on? Nem tudok vásárolni a mastercard kártyámmal :( Új kártyás felület van náluk. Valami "3D secure vertification" kellene neki :F Mindig csak azt írja, hogy vissza lett utasítva a kifizetés. A mastercard oldalára dob át, ahol be kellene regisztrálni valamiért :F De ott meg még nincs is Magyarország a listában. Fingom nincs mi ez az új rendszer. Lemaradtam valamiről?
Más: Ha ez a Kinguin nem jön össze (nagyon úgy néz ki), akkor a cdkeys.com-ot ismeri valaki? Megbízható oldal? Itt ha jól látom nincs "buyer protection"? A Dishonored 2-t szeretném megvenni, és itt a legolcsóbb.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#14741) NyMRooD válasza Highground (#14740) üzenetére


NyMRooD
őstag

3d secure-nak tudtommal nem kellene fennakadást okoznia (az csak plusz kommunikáció a bolt, a kártyás fizetést szállító cég és a mastercard között). Annyira "megbízható" mint a kinguin, de ugyan úgy szürke bolt, én nem adnám meg egyiknél sem a kártyaadataimat, használj inkább paypalt (ha van rá lehetőséged).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14742) bigrob válasza Highground (#14740) üzenetére


bigrob
őstag

Ismerősökkel többször vásároltunk cdkeysről még soha nem volt semmi problémánk (4 fő)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#14743) csaba951


csaba951
veterán

Tárt karokkal vár mindenkit az off topik! Beszélgessetek ott! ;]

[ Szerkesztve ]

(#14744) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ha valaki pesten lát valahol Alienes gamestart, ne tartsa magában az infot, előre is köszi.
:-)

(#14745) sagem válasza Balesz1899 (#14744) üzenetére


sagem
addikt

Kevés már rá az esély, de a Cdgalaxisnál 1690 Ft most a játék.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14746) Louro


Louro
őstag

A mostani HB az hogy van? Ha most befizetek rá, akkor a további napok ajándékait is megkapom? Sajnos tényleg nem értem.

Mess with the best / Die like the rest

(#14747) sagem válasza Louro (#14746) üzenetére


sagem
addikt

Igen, úgy van ahogy írod:)
Elvileg ez egy limitált csomag, így előfordulhat hogy valamikor már nem lehet majd belőle többet venni, de akik megvették azok az összes játékot megkapják.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14748) szami777 válasza sagem (#14747) üzenetére


szami777
addikt

Egy kis pontosítás:
Van olyan játék, amiből csak ötvenezer kulcs van. Ha benne vagy az első 50k-ban akkor megkapod mindet, ha nem, akkor azokat a kulcsokat nem kapod már meg.
Legalábbis a hivatalos reddit komment a fejesektől erről szól.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14749) sagem válasza szami777 (#14748) üzenetére


sagem
addikt

ööö, az biztos hogy hivatalos személytől származott? Mert akkor szerintem ez az oldalon is ki lenne írva/jelezve lenne (pláne, hogy már 60+ezer vásárlásnál járunk), de az oldalon és a Facebook oldalukon is csak azt írták, hogy maga a csomag limitált, arról sehol nem tesznek említést, hogy külön-külön is lenne limit.

A FB oldalukon viszont hivatalosan válaszoltak egy hasonló kérdésre:
"-Had a quick question if i paid around $35 to get all the games, will i have to pay more to get the games that come out a day later and so forth?"
- If you pay over $30, you get all the games for the month! They unlock automatically"

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14750) szami777 válasza sagem (#14749) üzenetére


szami777
addikt

[link]

[link]

Ezek alapján ez jön le.
Egyébként könnyen lehet, hogy mivel hamar elérte az 50k-t , ezért a fejlesztőktől szereztek még kulcsot, nem tudom, csak azért írtam, hogy benne van ez alapján a pakliba, hogy mondjuk egy esetleges nagy durranást karácsony fele csak az első 50k kap meg.

Egyébként biztos jelezni fogják valahogyan, mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.