Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14352) x_o_n


x_o_n
veterán

diablo 3 -battlechest 30eu ha kell valakinek ,a szokott modon mehet.
dishonored 2:metal c. pack kiadás szintén 30eu

(#14353) kalozhun100 válasza RedMan (#14324) üzenetére


kalozhun100
őstag

Előző havi meg a draon's dogma: dark arisen, a többit amit adtak hozzá meg nagy kaki. Nekem meg előfizum van.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#14354) wjbhbdux válasza x_o_n (#14352) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A D3 csomag bneten is csak ennyi már, dollárban is.

/s

(#14355) nepszter1 válasza wjbhbdux (#14354) üzenetére


nepszter1
addikt

lassan 1:1 ben váltják a eu dollárt :D

(#14356) FollowTheORI válasza Pocok256 (#14342) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Minden MM egy külön Kft... így ilyen alapon egyik MM üzletnek sincs köze a másikhoz. Ráadásul 10%-ban pl az üzletvezető a tulaj, és ő dönt a raktárkészletről stb stb.

Ettől független nagyon van közük egymáshoz, mert a többi részt MS Holding tulajdonolja mindegyikben, tehát kvázi mégis egy cég, és semmi licenszelgetés nincs... szóval hülyeséget azért ne terjessz. :)

Mellesleg ez így van minden cégnél, az Euronics is pl külön szerzi be az online árult portékát, nem az üzletektől szedi vissza.
Ettől független mindkét cég odaírja hogy egy egy termék melyik boltban vihető el azonnal. Szvsz ha sürgős, akkor fáradj be érte. A szállítási idő mindig csak tájékoztató jellegű és a visszaigazolás a mérvadó. Azt meg csak akkor kapsz ha beérkezett az áru, akkor megmondják mikor vehető át vagy mikor küldik pontosan. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14357) x_o_n válasza wjbhbdux (#14354) üzenetére


x_o_n
veterán

jó hát van akinek a diszes diszdoboz is kell

(#14358) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#14359) #79621120


#79621120
törölt tag

(#14360) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Az Assassin Creed 3 lesz az Uplay 30 decemberi ajándéka (kár hogy már régen megvan :DDD )

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#14361) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Mostani Mounthly Bundleben Warhammer: End Times - Vermintide+DLC van. DLC-ken mit értenek?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#14362) cikasz


cikasz
őstag

Bundlestars-on €1.13 28 db játék. Én megvettem. :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#14363) RedMan válasza kalozhun100 (#14361) üzenetére


RedMan
tag

[link]

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#14364) VTom válasza #79621120 (#14359) üzenetére


VTom
veterán

A brothers nagyon jó szerintem, akár ketten is lehet játszani (egy kontrolleren) úgy kifejezetten szórakoztató :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#14365) Marci79 válasza Anonymus23 (#14360) üzenetére


Marci79
aktív tag

Nem csak neked. Ráadásul a Washington Edition van meg. Ez szívás! :(((

(#14366) Csapoati válasza Marci79 (#14365) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szívás, hogy megvan egy 3 éves játék? Szerintem inkább jó fejek, hogy egy ilyen címet adnak ingyen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14367) gyimger válasza Marci79 (#14365) üzenetére


gyimger
őstag

A szívás, hogy a Crew-ra pazaroltam el a videokártyám kuponját, nem a Far Cry 4-re. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14368) kigyi_23 válasza gyimger (#14367) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na az szívás :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14369) reelc válasza kigyi_23 (#14368) üzenetére


reelc
veterán

Az én szememben ezek (az előtted lévő pár hsz-szel együtt, nem "szívás" kategória, hanem utólag könnyű okosnak lenni kategória. Ha mást vettetek volna és azt adják, akkor az lenne a baj. De beleöltetek x órát, játszottatok sokat, és ezt bánjátok? :)
Hát igen, nem is lehet mindenkinek megfelelni.

Nekem jól jött a Crew és az AC3 is jó lesz, mert nincsenek meg. + még rengeteg cím nincs meg. Vannak amik igen, és nem bosszankodok, ha ingyen adják ami megvan, hanem szólok ismerősöknek, hogy itt egy jó ajánlat, éljenek vele.

[ Szerkesztve ]

(#14370) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Sziasztok!
Superhot nevu programot probalta valaki? 3700ft koruli arat meger? Olvastam h eleg rovid, de tetszik a koncepcio, es vizsgaidoszakban rovid tanulas megszakitasra pont idealisnak tunik :)

[ Szerkesztve ]

(#14371) Anonymus23 válasza reelc (#14369) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, azzal nincs baj, hogy ingyen rendelkezésedre bocsát az Ubi játékokat.
Pusztán annyi, hogy ezek közül nekem kb 4 megvolt.

Legalább a végére tettek volna annyi engedményt, hogy lenne X játék, amiből választhatok. Ha abból az X játékból is mind meglenne, akkor elég komoly vevője lehetek az Ubinak nem?
Szóval csak annyi, hogy ebbe a projektbe lehetett volna kis plusz erővel sokkal többet belevinni, és sokkal több elégedettebb ember lenne.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#14372) ayo válasza Gerr'y (#14370) üzenetére


ayo
Topikgazda

jó, de tényleg rövid.. ha nagyon pro vagy talán 2 órán belül is végig lehet nyomni a story-t. én még várnék egy humble vagy hasonló akcióra.

http://jateknaplo.blog.hu

(#14373) Dilikutya válasza Anonymus23 (#14371) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olyan játékot sosem fognak tudni ingyen adni az eddigi repertoárjukból, ami senkinek sincs meg. A hörcsögtopikok lakóinak meg még ezek is megvannak bundliból. Szóval mindig lesznek olyanok, akiknek egyik vagy másik megvan.

Amúgy érdekes ez a sírás, 1-2 évesnél idősebb, akciósan fillérekért beszerezhető játékokat szoktak ilyenkor ingyen adni, ami amúgy jók, csak az akciók, szürkeboltok, a piac levitték az értéküket. Viszont akit érdekelnek, annak megvannak, nekem is az UBI30-ban csupa olyan volt, ami vagy megvan már, vagy nem érdekelt, pl. AC3. Ilyen ez az ajándék játékos szakma.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14374) [Prolixus] válasza Dilikutya (#14373) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"Amúgy érdekes ez a sírás, 1-2 évesnél idősebb, akciósan fillérekért beszerezhető játékokat szoktak ilyenkor ingyen adni, ami amúgy jók, csak az akciók, szürkeboltok, a piac levitték az értéküket."

Pont ez a sírás oka. Az ember megörül, hogy kap valami érdekeset, aztán rájön, hogy effektíve mégsem kap semmit, mert már régóta megvan neki, vagy ha nincs is, bármikor beszerezheti fillérekért. És innen szerintem sokakban a csalódás. Ugyanakkor a "másik tábornak" is teljesen igaza van, hiszen ingyen van, nem kérnek érte semmit, ajándék lónak meg ne nézzük a fogát. Nekem is picit keserű a szájízem az Ubis ajándékok után, mert vagy mind megvolt, vagy ami nem, az szimplán nem érdekel. Ugyanakkor teljesen jogtalan picsogni egy ajándék kapcsán.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14375) Dilikutya válasza [Prolixus] (#14374) üzenetére


Dilikutya
félisten

Adhatnák ingyen a The Division-t vagy a Far Cry Primal-t is, de azért az nonszensz, lássuk be. Így is volt viszonylag friss játék, a The Crew minden, csak nem régi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14376) Samus


Samus
addikt

Most komolyan azon megy a vita, hogy ingyen adnak játékokat? Oké, be lehetett szerezni egy részüket olcsón, de például a The Crew esetében nem emlékszem, hogy bundliban, a 4500 forintos áránál olcsóbban hozzá lehetett volna jutni. Én örültem neki, hogy ingyen adták. Tényleg nem értem az embereket...van az a mondás, tudjátok. Van akinek a ****** sem elég nagy, és az ingyen sem elég olcsó.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14377) [Prolixus] válasza Dilikutya (#14375) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Engem speciel egyik sem érdekel, egy forintot sem adnék ezekért egyébként sem. :) Egy Far Cry 4-nek viszont nagyon tudtam volna örülni, mondjuk a Crew helyett.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14378) Marci79 válasza Csapoati (#14366) üzenetére


Marci79
aktív tag

Igen, az. Ezzel mindenki így van, akinek megvan. Aki szereti a sorozatot annak nagyesélyel megvan a 3. rész már. Aki nem, az aligha fog ráizgulni ettől. Pl. egy South Park jobb választás volna. Ha az lett volna, akkor most kislányosan sikítottam volna egyet. :DDD

(#14379) Csapoati válasza Marci79 (#14378) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem szívás, mert eddig is csomó címet adtak ingyen. Az, hogy te egy korábbi jó játékukért fizettél, az még nem teszi rossz ezt a mostani lépést. Komolyan mondom, beszarok néha a reakciókon egy ilyen gesztusra...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14380) Dilikutya válasza Marci79 (#14378) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bár nem különösebben izgat az egész AC széria (az elsőt elkezdtem, tetszett is, de aztán jött a labor, ott el is ment a kedvem tőle, baromság az egész alapsztori, szerencsére kártyapénzből lett a 2. résszel együtt), a kor és környezet miatt mégis nagyobb eséllyel fogom az AC3-at kipróbálni egyszer, mint a South Park RPG-t. Szóval ez 1:1, szerintem túl lehet lépni a picsogáson, hogy nem felel meg az ingyen játék -> kell valami? Steam/Origin/UPlay.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14381) kwzatz válasza VTom (#14364) üzenetére


kwzatz
őstag

"A brothers nagyon jó szerintem, akár ketten is lehet játszani (egy kontrolleren) úgy kifejezetten szórakoztató " És így soha nem tapasztalod meg úgy, ahogy a készítők szánták, a játék egyedi, fenomenális csúcspontját, azt az egy elemet, ami kiemeli az átlagjátékok közül. :D

[ Szerkesztve ]

(#14382) reelc válasza [Prolixus] (#14374) üzenetére


reelc
veterán

& akik még érintettek: Aki játékot vesz azzal előfordulhat, hogy egyszercsak feltűnik ingyenes kínálatban a játéka. Akár évekkel később. Komolyan nem értem a beírkálások okát: megvan, miért ez, miért nem az?
Ráadásul bundlijuk is volt idén.
Nem bolondok, nem adnak olyan címet ingyen, amiből még jó pénzeket remélnek.

Mintha az emberek egy része elfelejtette volna, hogy a 30-ik évfordulójuk alkalmából már adtak havi 1 játékot ingyen. Nem lehet mindenkinek a kedvére tenni. Bele lehet kötni mint a hóemberbe: ha az elsőt adták volna, áh, nem jó mert mindenkinek megvan. A 2-ik is. Black Flag: áh, az igazából nem is AC. XY játék esetén: miért nem AC, ha már jön a film?
Akinek megvan az összes ingyenes játék, mert korábban megvette: ez a kiadó hibája? Nem hinném.

Írjunk az összes kiadónak, hogy többet semmit se adjanak ingyen, mert minden egyes megmozdulásuk kitolás azokkal, akik már megvették a játékot. Sőt szüntessék be a bundlikat is hasonló okokból! :D Az árcsökkentéseket is!
Na, szerintem kb. ennyire abszurd az egész.

Az egész 30 éves évfordulót 1db játékkal lerendezhették volna az év közepén, akkor meg az lett volna a baj, hogy nagy kiadó, jeles alkalom, és 1 játékkal szúrják ki az ember szemét, ami már (persze) mindenkinek megvan. Ehhez képest igenis fektettek energiát az egészbe!

(#14384) [Prolixus] : úgy kezdtem: "& akik még érintettek".
Ha nem jött volna át amit írtál, nem írtam volna az elejére. Szerintem érintett mindenki, aki írt a témában.

[ Szerkesztve ]

(#14383) BomiBoogie válasza #79621120 (#14359) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Dust: An Elysian Tail szerintem jó kis platformer, nekem kicsit fura volt a "furry" design, de a játékmechanizmus rendben van. :K

(#14384) [Prolixus] válasza reelc (#14382) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem tisztán és érthetően leírtam, hogy az érzelmeim ellenére (csalódás), szerintem is teljesen jogtalan sírni ajándék játékok kapcsán. De úgy látom nem jött át...sebaj. Előbbivel meg nem tud mit kezdeni az ember, ha vár valamit és nem azt kapja, akkor csalódik, függetlenül attól, hogy fizet érte vagy sem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14385) Marci79 válasza Dilikutya (#14380) üzenetére


Marci79
aktív tag

Aki itt "picsog" az nem én vagyok, hanem az, aki aki azt hiszi, hogy kérdeztem a véleményét a véleményemmel kapcsolatban! :U ;)

(#14386) ayo


ayo
Topikgazda

khm.

OFF-ok és személyeskedések. Ez nem lesz így jó. Próbáljatok többnyire ON lenni és ne itt harcoljatok.

Köszi :R

http://jateknaplo.blog.hu

(#14387) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Nemtudom, volt-e már, de újabb játékokat adtak hozzá a GOG Connect-hez :)

(#14388) De4d válasza Heavyrain (#14387) üzenetére


De4d
őstag

Óó Witcher 1-2 ingyen! Steamen már megvan, de azért ez nem semmi :Y
:R

Minden jó, ha a vége jó!

(#14389) Heavyrain válasza De4d (#14388) üzenetére


Heavyrain
őstag

A steames Witcher 1 és Witcher 2 játékokat már évek óta be lehet aktiválni GOG-on.
Link

(#14390) Skullwipe válasza Heavyrain (#14387) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Én egy Limbo-t kaptam, az is valami :R

(#14391) ooooobi válasza Skullwipe (#14390) üzenetére


ooooobi
senior tag

Mert megvan neked Steamen. Csak olyanokat kaphatsz abból a listából ami a linkelt oldal aljan van.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#14392) Skullwipe válasza ooooobi (#14391) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Igen azt értettem, hogy ami már nekem meg van, azt nem értettem hogy csak amik alul láthatók, de nem is tudtam hogy nekem meg van pedig én biztos nem szereztem be, sebaj :D

[ Szerkesztve ]

(#14393) L3zl13 válasza Skullwipe (#14392) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Limbo-t ingyen adták nem olyan rég. Nem akkor újítottad be?

Aki hülye, haljon meg!

(#14394) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#14395) szami777 válasza Heavyrain (#14387) üzenetére


szami777
addikt

Köszi az infót, 7 játékot hozzáadott. :R
Érdekes, hogy updetedre kidobta a witcher 2-t is, pedig azt már rég hozzáadtam.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14396) ProEvoFan válasza Rankerz (#14394) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi, a LEGO Marvel Super Heroes + 2 dlc megvéve:)

Azért ez nem rossz...Zsákold be a 39-féle dobozos játék egyikét a GameStar magazin 2016/12-es számához!

[ Szerkesztve ]

(#14397) Dilikutya válasza ProEvoFan (#14396) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha még mindig 2000 Ft a GameStar, akkor a Wolfenstein, Alien és a Witcher 3 is nagyon jó ennyiért. Lehet, hogy Mariska néni a bivalybasznádi piacon pult alól adta olcsóbban is, ha vettél tőle két tyúkot, de boltban szerintem egyik sem volt még ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14398) maross válasza Dilikutya (#14397) üzenetére


maross
veterán

Ss valoszinu tovabbra sem lesz ennyiert sehol, mert azt az 1 darabot elviszi ismeros, jobb esetben elso erkezo. Ha azt nezzuk hogy egy ujsagarusnal max 12darab ujsag lesz :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14399) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#14396) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

(#14394) Rankerz

LEGO Marvel Avengers sem rossz ajánlat. Ilyen olcsó még az sem volt sehol. Deluxe 2300Ft (7-8 EUR)

Én meg azt húztam be a LEGO gyűjteménybe.

Már csak a Force Awakens kéne hasonlóan olcsón.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14400) Samus válasza maross (#14398) üzenetére


Samus
addikt

Kérdés, hogy aktiválható-e Steam-en bármelyik is, kiindulva anno a HL2-ből, ami ugye nem volt aktiválható Steam-en (azt hiszen az is karácsonyi rész volt két-három éve).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.