Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) csaba951 válasza mmili (#5000) üzenetére


csaba951
veterán

Biztos felvettek pár korábbi GamersGate dolgozót! ;]

(#5002) ooooobi


ooooobi
senior tag

www.dlh.net-en most Gorky 17 kulcsokat lehet kérni.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#5003) Ventur@


Ventur@
senior tag

dlh.net-en Gorky17 kulcsot lehet igényelni :) (Gorky17 Steam Store and Retail néven regisztrálja be a kulcsot). Mindig ki akartam próbálni ezt a játékot, így most már legalább meg van :) .

Lassú voltam, de már nem törlöm ki inkább :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5004) kalozhun100 válasza Ventur@ (#5003) üzenetére


kalozhun100
őstag

Köszi.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#5005) cskamacska


cskamacska
addikt

pofátlan kopipészt az új lapon.rovat

Bundlistarson Graviteam Tactics Bundli van jövő hétfőig!

Az egyik legjobb háborgós RTT összecsomagolva az összes kiegészítőjével, és mindez csak 7,39€(vagy 7,5 dollár/5.59 font, de annyira megroggyant az Euro, hogy 100 forint alatt van a tunnelbéla haszna), ruszkiktól is drágább szokott lenni zakciósan. :K Bundlistars pluszegysor kulcsot ad, de maga a játék DRM nélküli, simán ki lehet másolni Steam mappából lemezre íráshoz, vagy csak kliens nélkül indítani.

Erősen szoktam ajánlani, mert jó grognard szimhez hűen kell pár nap mire az ember beletanul mi merre hány méter(bár easy módban Company of Heroes-ról áttérve sem vészes), de utána rettenetes élvezetes tud lenni. Egyik nagy erénye a ténylegesen dinamikus kampány: ahol az egyik alkalommal előretörtem és simán bekerítettem az AI-t, mert épp a front másik felén a beásott egységeim szórakoztatásával volt elfoglalva, ott a másik alkalommal a sunyuló taktika a támadó erők katlanba záródásával végződött, és a következő köröket az elit egységeim kimentésével töltöttem. :B
Nem válik hátrányára a körökre osztott stratégiai szint és a valósidejű zakciózás átjárhatósága sem, az ember tényleges századokat tologat a stratégiai térképen, amiket szépen meg lehet tapogatni 3D-ben. Mikor a térképen el lett rekesztve az utánpótlástól az ellen, akkor pár roham után tényleg nem lesz mivel lőni, legnagyobb meglepetésem volt az AI egyik kitörési kísérleténél, hogy nagy rakás járműve volt elvileg, de nem támadott egyikkel sem. Mint kiderült elfogyott az üzemanyag és a lőszer, az meg szépen hátrahagyta őket. :) De az sem volt rossz, mikor megtámadtak és én szépen az ellenséggel szemközt jól beástam magam gondolva a hülye AI majd jól besétál a csapdámba, aztán tényleg meg is jelent pár szakasz lekaszaboltatva magát, én már dörzsöltem a tenyerem és vártam a tankjait, erre a tankok hatalmas kerülővel jól oldalba kaptak, én meg vonulhattam vissza kvázi mindent hátrahagyva. :D

Érdemes megemlíteni, hogy a Harkov melletti világháborús harcok felett olyan nyalánkságok szerepelnek a kiegészítők között, mint az angolai polgárháború Cuito-Cuanavale csatája, ahol másodvonalas hidegháborús ruszki és nyugati/dél-afrikai haditechnikát(pl T-55 vs Centurion) lehet összeakasztani, egy képzelt afganisztáni összecsapás a szovjetek és az iráni hadsereg között, ahol már komolyabb vasak is előfordulnak(T62 - T55 vs M60 - Cheftain), illetve egy teljesen elfeledett 1969-es szovjet-kínai határincidens is.

Most jöjjön a kép spam :B








[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5006) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Cubic Bundle: November Cubic Bundle

Pay $1 for:
Escape Goat
Sacraboar
Invasion
500 Years Act 1
Hammerfight
Bernie Needs Love

Beat the Average to unlock:
Alien Shooter 2 Conscription

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5007) KubanitoS válasza Ventur@ (#5003) üzenetére


KubanitoS
veterán

+Enclave is van ingyen.

+ Earth 2150 - The Moon Project 1500 kulcs fél óránként.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5008) maross válasza BigBlue69 (#5006) üzenetére


maross
veterán

Nem is rossz, elso bundlijuk, vagy csak en nem ismertem?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5009) tomsolo válasza maross (#5008) üzenetére


tomsolo
őstag

hát lényegében Escape Goat 1 dollárért bundli ez, rémes mik vannak benne :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5010) maross válasza tomsolo (#5009) üzenetére


maross
veterán

alien shooter is minden penzt meger :DDD. En remekul szorakoztam az egesz szeriaval.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5011) tomsolo válasza maross (#5010) üzenetére


tomsolo
őstag

az jó - meg a zombie shooterek is - de ebben csak egy rész van

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5012) ollie válasza tomsolo (#5011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak egy rész, de azt minimális pluszpénzért adják.

***

(#5013) tomsolo válasza ollie (#5012) üzenetére


tomsolo
őstag

drága ;] :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5015) Urguru


Urguru
tag

Kis okosság :)

[FREE] Don't Starve + DLC (DRM-FREE) nem steames ..

https://steamcommunity.com/groups/jogosbra#announcements/detail/45395274261886545

(#5016) Buuster


Buuster
tag

Ingyen Desert Thunder IndieGala-n.

[ Szerkesztve ]

(#5017) Dilikutya válasza Buuster (#5016) üzenetére


Dilikutya
félisten

Többnyire negatív. :)

Viszont a DLH.net-en van még Gorky 17, én most kértem. De durva, hogy 16 éves játék már, még anno az egyetlen PC Guru számban olvastam róla, amit valaha megvettem, Gamer-ből volt később is pár szám, de Guru szerintem csak ez az egy. Imperium Galactica volt a mellékleten, meg Quake 3 demó. Ami nem futott a gépemen, tekintettel arra, hogy a Quake 2 is 3D gyorsítás nélkül volt csak játszva hardver híján. :) Jól elfeledkeztem róla, pedig erre nagyon kíváncsi voltam akkoriban. Attól nem félek, hogy megkopott volna, bátran nekiesek minden játéknak abból a korból, bár manapság főleg csak azoknak, amikkel akkoriban is játszottam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5018) Zamery válasza i2k (#4855) üzenetére


Zamery
senior tag

Köszönöm szépen az infót. Kicsit lemaradtam, mert csak 10-én írtam nekik, de küldtem képeket, meg mindent, és láss csodát, ma megkaptam a DS2DE-hez! :D

Szupi a Nordic szupport, le a kalappal előttük! :))

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#5019) i2k válasza Zamery (#5018) üzenetére


i2k
senior tag

Szívesen ;)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#5020) Egon válasza Dilikutya (#5017) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem ez anno kimaradt (és őszintén szólva most sem érzek késztetést: túl sok idő telt el azóta), pedig a stílust nagyyon megszerettem. A legnagyobb királynak mondott Jagged Alliance-szel sem játszottam, sőt, az UFO-játékok is kimaradtak... :B
Ellenben az Incubation-nel iszonyatosan sokat toltam: nagy játék, többször is végigjátszottam (főleg a kiegje lett nagyon eltalálva), a Fallout Tactics pedig a mai napig nagy kedvencem (mérges is vagyok, hogy a Fallout 3 és most már a 4 farvizén nem jelent meg folytatás).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5021) tomsolo válasza Egon (#5020) üzenetére


tomsolo
őstag

Incubation állatkirályjóságság. Crytek összes játékát odadnám egy jó remake-ért :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Más:

Turbo pug - 0,59€

Nagyon durva egygombos játék, a flapping birdhez tudom hasonlítani. 5000 pont felett kész halál, ráadásul van eső, villám ami belédcsap, este, meg havazás. Ja és kártyás :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5022) SityiSXT válasza tomsolo (#5021) üzenetére


SityiSXT
őstag

GOG-on fent van az Incubation - csomagban sok más Battle Isle játékkal (kicsit hozzádobsz most, hogy a külön kapható Andosia War is meglegyen, és teljes a sorozat)

[ Szerkesztve ]

(#5023) tomsolo válasza SityiSXT (#5022) üzenetére


tomsolo
őstag

Incubation megvan lemezen, kieggel

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5024) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Péntek 13 akció van a wingamestore-ban, többek közt elég olcsók a Tropico címek, pl a Waterborne 4,99$. Ja és két tételnél él a pcgames5off kuponkód is -5%-ért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5025) Buuster


Buuster
tag

Ingyen Particula DailyIndieGame-n.
Ami kell: megnyitni egy Facebook oldalt és csatlakozni a DIG Steam csoportjához.

[ Szerkesztve ]

(#5026) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Game Giveaway of the Day - The Secret Legacy: a Kate Brook’s Adventure

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#5027) nepszter1


nepszter1
addikt

StarCraft II Legacy of the Void hol a legolcsóbb szálítással mindennel együtt ? Akár digitális is érdekelne megbízható boltból :)

(#5028) Lackki válasza nepszter1 (#5027) üzenetére


Lackki
senior tag

Megbízható?
Blizzard gameket csak battlenetről tudsz megbízhatóan venni digitálisan.

Privátot hamarabb észreveszem

(#5029) Starpunk


Starpunk
csendes tag

H1Z1 jatekot szeretnem megvenni, hol tudom a legolcsobban beszerezni vagy inkabb erdemesebb lenne megvarni a Fekete Penteket November vegen hatha learazak?

Valaszokat elöre is köszönöm!

(#5030) reelc


reelc
veterán

A Humble Storeban még majdnem 2 napig fél áron van a Grim Dawn 11,49 Euro.
Early Access, gőzerővel fejlesztik.

[ Szerkesztve ]

(#5031) mcwolf79


mcwolf79
veterán

SW Battlefront lesz kupon vagy egyéb olcsóbb beszerzési formában?

Hmmm... Az kellemetlen :O

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5032) FollowTheORI válasza mcwolf79 (#5031) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5033) maross válasza reelc (#5030) üzenetére


maross
veterán

Koszi, pont ezt vartuk haverral, o is beugrik a mokuskerekbe :).

#5020 Egon : Xcom enemy unknown a legjobb ami fallout tactics ota tortent :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5034) AtHoS válasza maross (#5033) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nyomta már ezt valaki "élőben"?

Érdekel róla minden vélemény :K

read-only mode on the forum

(#5035) reelc válasza maross (#5033) üzenetére


reelc
veterán

Szivesen.

AtHoS: a vicces az, hogy ezt már kérdezted pár hónapja, és választ is kaptál. :)
Nekem nagyon tetszett, majdnem 4 hónapig játszottam decembertől (előtte meg fél évig a Titan Questet). Csak azért hagytam abba, hogy jelentős frissítés után ülhessek neki, ill. azért mert munkatársak rábeszéltek a Diablo 3-ra, és azt együtt (is) szoktuk játszani. De hamarosan folytatom a Grim Dawnt, nekem nagyon tetszik.
Wesker24 ajánlója óta tovább fejlődött a játék!

[ Szerkesztve ]

(#5036) tomsolo válasza maross (#5033) üzenetére


tomsolo
őstag

Original Sin meg jobb ha már TBS :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5037) maross válasza tomsolo (#5036) üzenetére


maross
veterán

Elegge mas stilus, eszembe jutott nekem is. Akkor mar Shadowrun returns jobban illeszkedne a vonalba.

Athos: nagyon jo lett, ha szereted titan questet, akkor be fog jonni ez is, gyakorlatilag a masodik resze.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5038) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]

instant-gaming on megvettem a SC2 LOTV-t 25euro volt gond nélkül be tudtam regisztrálni battlenetre :)

(#5039) AtHoS válasza reelc (#5035) üzenetére


AtHoS
nagyúr

4 hónapja is érdekelt, azóta meg csak lefolyt a Dunán egy kevés víz, szóval.... :DDD

read-only mode on the forum

(#5040) edemark


edemark
csendes tag

Szerintem ennyi meg nem volt:
Grim Fandango Remastered USD 3,74
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5041) maross válasza Egon (#5020) üzenetére


maross
veterán

De hulye vagyok, Wasteland 2 a teljes regi fallout feeling. Es még jol is sikerult.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5042) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Game Giveaway of the Day - Questerium: Sinister Trinity

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#5043) tomsolo válasza maross (#5041) üzenetére


tomsolo
őstag

látszik sokat toljuk :D

Egyébként az intro utáni beszélgetésen még mindig nem tudtam túl jutni, a simát is ott töröltem le

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5044) tomsolo


tomsolo
őstag

Hektor - Steam 0,99$
BTA: 1,06$ és akkor két kulcs

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5045) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#5044) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Van egy felesleges kulcsom. akit érdekel csere, privátban keressen!

(#5046) Egon válasza maross (#5033) üzenetére


Egon
nagyúr

Megvan, megvettem, de még nem mertem kipróbálni... :B

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5047) lolmetal


lolmetal
csendes tag

Sziasztok!
Industry Giant 2 + Professional Farmer 2014 Platinum Edition (1dodo)
https://groupees.com/bab10
Üdv! :R

(#5049) maross válasza tomsolo (#5043) üzenetére


maross
veterán

Pedig abszolut jol el van talalva, jopar orat jatszottam vele, de egyszeruen nincs mar hosszu jatekokra idom/energiam, en hibam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5050) genndy válasza maross (#5049) üzenetére


genndy
addikt

Ezek szerint mondjuk a szegény Witcher 3 a 150 órájával ott fog megrohadni a könyvtáradban? :O

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.