Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) micafighter válasza kwzatz (#15950) üzenetére


micafighter
nagyúr

És ez nem az egyetlen ilyen cikk, nem csak egy fejlesztő irt ilyet :K Kiváncsi vagyok, ezekről olvastak-e a G2A-t ajánló forumtársaink, én sajnos ezek tudtában nem tudom már nyugodt szivvel ajánlani :(

(#15952) bigrob válasza kwzatz (#15950) üzenetére


bigrob
őstag

Tovább megyek, single játékért nem adok ki pénzt. (kivétel talán a San Andreas mert valami 2 dollár volt)
Lehet törni a pálcát.

Amúgy cdkeysről volt szó, nem én hoztam fel a G2A-t... De igaz, hogy ha valami ott olcsóbb akkor ott veszem. Mostanában inkább cdkeys és kinguin, bár Divisionért is elugrottam 576-ba mert talán még olcsóbb is volt mint online. (season pass meg Greenmanről van)

További jó szórakozást.

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15953) i2k


i2k
senior tag

Csak tudnám, hogy miért kell mindig másnak a pénztárcájában turkálni... :F

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15954) kwzatz válasza bigrob (#15952) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem tör pálcát senki, mert senkit nem érdekel, hogyan szerzed a játékaid. Tényleg senkit. Csak azért vicces, hogy mellé vérpistikézed azokat, akik vásárolni mernek, és azt még csak nem is a szürke piacon teszik. :D

(#15955) MasterMark válasza Heavyrain (#15947) üzenetére


MasterMark
titán

Ez most valid? Ez hova kerül akkor? Már meglévő battle net acc-ra is jó? :R

Switch Tax

(#15956) ollie válasza bigrob (#15952) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Menj még tovább jó, már úgyis rég bannoltam valaki warez miatt.

***

(#15957) MasterMark válasza Heavyrain (#15947) üzenetére


MasterMark
titán

Megvettem már települ is, nagyon szépen köszi. :R :C

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#15958) BoneDragon válasza MasterMark (#15957) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tudsz játszani? Minden oké vele? Lehet beruházok rá, hm...

[ Szerkesztve ]

(#15959) Zolás válasza BoneDragon (#15958) üzenetére


Zolás
addikt

Megvettem, játszottam párat, minden ok.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15960) MasterMark válasza BoneDragon (#15958) üzenetére


MasterMark
titán

Eddig játszottam, minden oké szintén.

Switch Tax

(#15961) KisApám


KisApám
addikt

A G2A-hoz:
9 alkalommal vásároltam ott, mindegyik jó volt
1 esetben küldtek már használt kulcsot - az eladó 30 percen belül küldött egy jót.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#15962) NyMRooD válasza KisApám (#15961) üzenetére


NyMRooD
őstag

Már rengetegszer le lett írva, hogy saját felelősségre nincs is vele gond, aprón is rengeteg vásárlás megtörténik és 99%-val nincs is gond. Ha én most vennék valamit G2A-n 10 ezerért és átvernének, gondolom nem fizetnéd ki nekem, amiért te ajánlottad (vagy ha egyszer te járnál így, utána hányszor vásárolnál még onnan?). Tudom tudom, aki nem megbízható embertől vásárol az így járt, de mond ezt annak aki feljönne ide megkérdezni, hogy valamelyik játék hol a legolcsóbb és megkapja ajánlatnak a G2A, na ő abban lesz, hogy az egy megbízható bolt és nem pedig abban, hogy egy piactér, ez vele a gond. Ráadásul még bejön a képbe az is, hogy a fejlesztők sem javasolják őket.

Nem vérpistikeként irtózom a g2a-tól, én is vásároltam onnan, de én tisztában is vagyok azzal, hogy mire kell odafigyelnem, azok miatt kellene itt hanyagolni, akik évente 1-2x esnek be ide tanácsért és nincsenek azzal tisztában, hogy ezeknél az oldalaknál oda kell figyelni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#15963) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Még jó, hogy ez az ontopik - bár már az offban is unalmas -. Nem lehetne ezt végleg elfelejteni? Ott az alapelvek meg a TIR, minek ezeket a köröket újra és újra megfutni?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15964) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Nem lehetne ezt az egészet egyszer és mindenkorra lezárni mondjuk azzal, hogy aki ajánl egy szürke boltból valamit az írja oda zárójelbe, hogy szürke bolt aztán kész utána nincs vita, ha valaki csak beszédül ide is egyből látni fogja mi az ábra, persze akinek van energiája a megbízható boltnál is odaírhatja, hogy megbízható hely. És többet nem robban ki miatta vita nem szól be senki. és bocs az offért, de már nekem ez kicsit kezd sok lenni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15965) arty válasza bigrob (#15949) üzenetére


arty
veterán

töröltem inkább, nem éri meg

#15964: le van az már zárva egyszer és mindenkorra, csak van aki nem ért a szóból :)

"G2A, Kinguin és társairól:
Nem Best buy téma, minden ezzel kapcsolatos dolgot, akciót az OFF-topikban lehet megbeszélni."

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#15966) MasterMark válasza Heavyrain (#15947) üzenetére


MasterMark
titán

Egyébként a koreai régióban is olcsóbb: [link]

Tudni erről valamit, hogy miért van, meddig lesz így, stb.? :R

Switch Tax

(#15967) Ronam válasza MasterMark (#15966) üzenetére


Ronam
addikt

Naluk most van a holdujev, gondolom amiatt akcios, de hogy meddig tart az akcio arrol nem tudok. Mindenesetre koszi a tippet, ennyiert eleg jo vetel!

[ Szerkesztve ]

(#15968) warcat válasza MasterMark (#15966) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem is a kínai újévvel lehet kapcsolatban, az ünneplés ha jól tudom legalább február 2-ig tart de csak 3-án vagy 4-én indul be az élet.
Blizzard nem áraz 50% alá szóval ennél olcsóbb egy jó ideig nem lesz, max hasonló.

EA: It's in the crate!

(#15969) MasterMark válasza Ronam (#15967) üzenetére


MasterMark
titán

Én is erre gondoltam, de a kínai battle.net-en érdekes mód nincs leárazva.

Switch Tax

(#15970) Heavyrain válasza MasterMark (#15966) üzenetére


Heavyrain
őstag

Igen,de ott nincs PayPal.

(#15971) lafaty80 válasza Heavyrain (#15970) üzenetére


lafaty80
őstag

egyébként ez a taiwani és koreai vásárlás mennyire lehel legal/illegal? :) Benne voltam már pár dologban, de most fájna egy blizzard ban vagy retorzió más játékok miatt...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#15972) Heavyrain válasza lafaty80 (#15971) üzenetére


Heavyrain
őstag

A Pre-Ordert szinte mindenki az US régióból vásárolta, mert ott olcsóbb volt. Azóta nem bannoltak senkit ezért.
De, mivel ők hirdetik, hogy ""Play in any game region" nemhiszem, hogy probléma lenne később belőle.

(#15973) Csapoati válasza ForRedGlory (#15918) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Közben kockáztattam és megvettem a játékot 25 dollárért, lesz ami lesz. Tényleg kibővült az opciók sora, bár azért a magja nagyjából ugyanaz a mobilosnak. A tutorial után tetszik, egyedül a 3D nézetben fura az autók mozgása sokszor (darabos, de nem akad a játék). Ennyit szerintem továbbra sem feltétlenül ér a játék, csak a műfaj szerelmeseinek, de relatíve igényesen ültették át PC-re.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15974) bullseye


bullseye
addikt

Úgy tűnik a Playfield-nek is annyi.
Aki nem kapott levelet a kódjaival, keresse meg őket!

"Below you can find the Steam keys and / or download links for games you've purchased on Playfield.
Please reclaim these keys and download the games within the next two weeks.

We will be discontinuing the Playfield service on February 17th.
Thank you for being our customer!"

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15975) nepszter1


nepszter1
addikt

Valaki tud vmi kupon kódot gmg re?

(#15976) Cheesus


Cheesus
senior tag

Nem volt rövidebb a Payday 2-es Humble Bundle?
Épp most gondolkodtam, hogy ideje lenne bezsákolni, aztán látom hogy már a 2 hetesből is csak egy nap van hátra, úgyhogy valamit nagyon benéztem :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#15977) kwzatz válasza Cheesus (#15976) üzenetére


kwzatz
őstag

Csak 3 nap volt talán.

(#15978) warcat


warcat
veterán

Steamen nagy nehezen végül dobtak egy -40%-ot a Witcher 3 Season Pass-ra : 14.99€

Téli vásár alatt sem voltak hajlandóak rá, és esélyes,hogy továbbra is túszként tartják a Steam alapverziósakat,
következő lépcsőfok -50% lesz amire nem biztos,hogy érdemes várni.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#15979) DrTechnoid válasza Cheesus (#15976) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Valóban lekésted, mert ki volt írva hogy 72 órán keresztül tart csak, gondolom inkább a Dead By Daylight miatt.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15980) x_o_n válasza warcat (#15978) üzenetére


x_o_n
veterán

:Y :R be is huztam,nem várok tovább,igy kb most annyiba van az egész mint a goty

(#15981) JóGéza


JóGéza
aktív tag

(#15982) i2k válasza JóGéza (#15981) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15983) Frod válasza warcat (#15978) üzenetére


Frod
addikt

GOG alapverziósként is hasonlóan kiszolgáltatva érzem magamat...
De lehet most megtörök.

Do you see the white shadow?

(#15984) Mr.Csizmás válasza JóGéza (#15981) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15985) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Farm Expert 2017 [Online Game Code] $ 19 99 $2822.71 Save $2,802.72 (99%)

a teljes árú kiadáshoz jár egy igazi traktor is? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15986) Lackki válasza Mr.Csizmás (#15985) üzenetére


Lackki
senior tag

best buy lenne :D hinnye

Privátot hamarabb észreveszem

(#15987) Dyingsoul válasza warcat (#15978) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Aki most vesz alapjáték nélkül Witcher 3-at, ugye annak a Goty verziót érdemes választani és nincs értelme Season Pass-t venni? Úgy tudom már nem érkezik több DLC és a GOTY-ban minden benne van, de javvítsatok ki ha tévedek, mert az ujjam már a buy gombon van. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15988) Hunbeast87 válasza Dyingsoul (#15987) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

GOTY verziót vegyél, megéri az árát. Ezt te is be fogod látni. Nem a szokásos 3 skin kapsz DLC-kről van szó, ha kidolgozott kiegészítőkről, ami ugyanúgy magába fog szippantani, mint az alapjáték.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#15989) csaba951 válasza Dyingsoul (#15987) üzenetére


csaba951
veterán

Igen! Új vásárlóknak egyértelműen GOTY! :K

(#15990) morfondőr válasza Dyingsoul (#15987) üzenetére


morfondőr
őstag

GOTY-ben mindent megtalálsz, újabb DLC nem várható, de a kettő nagy kiegészítőn kívül mindegyik ingyenes volt.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#15991) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a válaszokat! :R

Olvastam steam review-kat és valóban sokan dicsérték a DLC-ket, sok-sok játékidő és értelmes tartalom. Azért jó látni, hogy vannak még ilyen fejlesztők akik nem csak 3 új skint adnak 20 $-ért. :)

Én azért nagyon sajnálom, hogy elmúltak azok az idők mikor még normális kiegészítőket kaptunk a játékokhoz, nem DLC-ket. Gyakorlatilag még egy plusz részt kaptak kedvenc játékaink a kiegészítők által.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15992) ooooobi


ooooobi
senior tag

Egy napig ingyenes GOG-on a CONSTRUCTOR
Annó tizenévesen nagyon szerettem.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#15993) WayneGace válasza ooooobi (#15992) üzenetére


WayneGace
őstag

Ennek a játéknak van olyan változata, ahol bűnözői dolgokat lehet csinálni? Védelmi pénz szedés ilyesmi. A dizájn ismerős.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15994) reelc válasza ooooobi (#15992) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, hogy szóltál!

(#15995) Kareszovics


Kareszovics
addikt

3,32-ért lehet behúzni Shadow Warrior 2-őt ha van Payday 2-őd, 91% valszeg price glitch!!!!!!

MOD: ahogy nézem ennyi is volt. :Y

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#15996) eami válasza Kareszovics (#15995) üzenetére


eami
addikt

még sikerült behúzni, de már javították mire ide értem :)

(#15997) snemeth válasza Kareszovics (#15995) üzenetére


snemeth
aktív tag

Már javították, úgy látom.

(#15998) tomsolo válasza eami (#15996) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem nincs payday2-m, de a logouts bundle berakás működik - kérdés a SW2-t megkapnám -e giftbe

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15999) Kareszovics válasza snemeth (#15997) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nagyon gyorsan ja.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16000) eami válasza tomsolo (#15998) üzenetére


eami
addikt

max a trükkel, de mi az a logouts bundle?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.