Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) vizerg


vizerg
csendes tag

Valakinek nincs kedve az új PC-Guru kollekciót elfelezni? Nekem csak az újság kellene, a 4 db játékot vihetné.

Ezek vannak benne:

Sniper: Ghost Warrior
Alien Rage
Meridian New World
GROTESQUE TACTICS

(#15452) warcat


warcat
veterán

Originen ingyenes (On the House) a Mass Effect 2.

EA: It's in the crate!

(#15453) Dilikutya válasza warcat (#15452) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gondolom, a sztori erősen épít az első részre. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15454) [Prolixus] válasza Dilikutya (#15453) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem, teljesen független a két rész. A főszereplők egyezése csak a véletlen műve. :DD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15455) gyimger válasza warcat (#15452) üzenetére


gyimger
őstag

Köszi, mostanra ért be az a 12.20-ai "elgépelés" :D
Hátha egyszer végigjátszom. Az elsőt már többször is befejeztem, de a második fél óra után mindig a szemetesben végezte.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15456) ForRedGlory válasza gyimger (#15455) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Hátha egyszer végigjátszom. Az elsőt már többször is befejeztem, de a második fél óra után mindig a szemetesben végezte."

Végül is, csak 94%-on áll metascore-on, plusz jobb, mint az első, de te tudod...

(#15457) Serpiko


Serpiko
addikt

Barrier X jelenleg ingyenes steamen!
[link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#15458) Dilikutya válasza ForRedGlory (#15456) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem még csak nem is érdekel, metacritic ide vagy oda. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15459) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Elkezdtem újra játszani, sok évvel a kiadás után, és nagyon jó a hangulata, megállja a helyét. Épp azon gondolkodtam miért nem csinálnak ilyen jó játékokat manapság. Aki szereti a sci-fit annak kötelező!

(#15460) Cheesus válasza bobalazs (#15459) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ebből már csak az nem derül ki, hogy mi is az a játék :)) (netán a fentebb említett Mass Effect 2?)

https://www.twitch.tv/csehla

(#15461) bobalazs válasza Cheesus (#15460) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Da.

(#15462) ForRedGlory válasza bobalazs (#15459) üzenetére


ForRedGlory
félisten

The Expanse nevu sorozatot nezd meg, ha jo scifit akarsz.

(#15463) bobalazs válasza ForRedGlory (#15462) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Néztem már. Sorozat topikba is írtam róla mikor kijött.

(#15464) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Itt a januári Humble monthly (benne a Project Cars!!!), februárra meg XCOM 2 jár! :Y

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15465) fogtunder válasza Csapoati (#15464) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Wow, ha nem rendeltem volna elő, akkor must have lenne.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15466) Hunbeast87 válasza fogtunder (#15465) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Most néztem, hogy a novemberi bundle óta az összes eddigi monthly közül összesen 4 játéknak kértem le a kulcsát, abból egy nem is az enyém lett. :DDD
Talán le kellene most már mondani ezt az előfizetést.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#15467) sagem válasza Csapoati (#15464) üzenetére


sagem
addikt

Naaa...az első amit behúzok :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15468) maross válasza Csapoati (#15464) üzenetére


maross
veterán

csak nekem nem adott xcom2-ot? bug vagy feature?

megfogadtam az xcom1 utan (enemy within dlc folyamatosan dragabb volt mint a complete pack) hogy csak fullosat veszek, de rogyadoznak a falak

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15469) sagem válasza maross (#15468) üzenetére


sagem
addikt

Még nekem sem érkezett meg, szerintem olyan sokan ráugrottak, hogy rogyadozik a rendszerük :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15470) eami válasza maross (#15468) üzenetére


eami
addikt

nekem sem adott még.

(#15471) GoZoL válasza Csapoati (#15464) üzenetére


GoZoL
senior tag

Xcom-ot látok mindenhol. Simán csak fizessek elő 1 hónapra és megkapom a Project Cars-ot? Mikor kell lemondani ha nem kérem tovább?

(#15472) Csapoati válasza GoZoL (#15471) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A pCarsot már buktad, azt december elején kellett volna megvenni előre. Mindig egy játékot fednek fel a következő haviból, a többit azt a hónap első péntekkjén tudod meg, hogy mi lett. Ez ilyen zsákbamacska féleség.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15473) sagem válasza GoZoL (#15471) üzenetére


sagem
addikt

Azt már nem kapod meg, az az előző havi csomag ajándéka volt amit utólag már nem lehet megvenni. Az aktuális az Xcom + valamik, amik majd február 3-án derülnek ki.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15474) GoZoL válasza Csapoati (#15472) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi a választ. Akkor aki lemardt itt egy kicsit olcsóbban megveheti :)

(#15475) sagem válasza GoZoL (#15474) üzenetére


sagem
addikt

Sajnos nem olcsóbb :) A PR mellé kaptál még hat másik játékot is, pont azért volt jó deal ;) De a Steames árnál olcsóbb, az biztos :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15476) Hokunda válasza Csapoati (#15464) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Day 0 árat is megérte. Ha nem bug akkor fizetem is elö és megy giftbe.

(#15477) f_you


f_you
tag

Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy a DLGamer-es Dishonored Definitive Edition-t megvehetem-e nyugodtan? Steam-en alapból az RusHunCzPol verziót ajánlja, ez meg a "sima". Vagy a probléma csak a másik irányba szokott lenni?

(#15478) Mr.Csizmás válasza f_you (#15477) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szokott az olcsóbb is lenni :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15479) f_you válasza Mr.Csizmás (#15478) üzenetére


f_you
tag

Meh, most ráizgultam, most kéne :D Meg ha jól látom 3 euróval volt max lejjebb, annyit kibírok :D

(#15480) Louro válasza GoZoL (#15471) üzenetére


Louro
őstag

Én most vettem és meg is kaptam a kódot. (Már töltöm is.) Ha következő hónapban a Stellaris lesz, akkor nagyon kiakadok, mert nemrég vettem meg :DDD

Költséges ez az utóbbi 2 hét. (Stellaris+pár apróság és most ez.)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#15481) fogtunder válasza f_you (#15479) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az RHCP mondjuk volt 3,3€ most karácsonykor.

(#15480) Louro: az jó, sógoromnak úgyis meg akartam venni ajándékba jahogy ez nem biztos

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15482) JóGéza válasza f_you (#15477) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
A decemberi Gamestar-hoz volt mellékletként. Ha találsz belőle valahol még, azzal járhatsz talán a legjobban.Aktiválás után RHCP változatként jelenik meg, 7 DLC-vel.

(#15483) csaba951 válasza f_you (#15477) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs benne gyárilag magyar nyelv. Ha ez nem érdekel, akkor nyugodtan megveheted!

Magyar verzióban meg a német, francia, olasz, spanyol nyelvű változat nincs benne. Angol viszont mindkettőben van.

Második résszel már nem lesz ilyen problémád! ;]

[ Szerkesztve ]

(#15484) f_you válasza fogtunder (#15481) üzenetére


f_you
tag

De az csak az alapjáték volt, nem? Ez DLC-s, mondjuk nem tudom mennyire érdemes megvenni őket.

(#15482) JóGéza: Köszönöm a tippet! De túl kényelmes nekem a digitális vásárlás :D

(#15483) csaba951: Köszönöm szépen! Úgyis jobban szeretem angolul :B

(#15485) De4d válasza csaba951 (#15483) üzenetére


De4d
őstag

Ja ahhoz már nem is készült magyar felirat :\
Pedig simán "megtisztelhettek" volna minket az első rész sikere után, és ha jól emlékszem itthon is jól ment, ami talán a magyar feliratnak is köszönhető.

Minden jó, ha a vége jó!

(#15486) #41133696 válasza De4d (#15485) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az ilyen dolgot én mindig úgy tekintem, mint a fejlesztők saját művének a leköpése. Ha egy sorozat elején volt magyar nyelv, utána meg nincs, az olyan mintha nem lenne komplett.

(#15487) ollie válasza #41133696 (#15486) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert hogy a magyar nyelv világnyelv? Vagy mi indokolja? Magyar felsőbbrendűség? Tényleg nem értem.

***

(#15488) Dilikutya válasza #41133696 (#15486) üzenetére


Dilikutya
félisten

A legritkább esetben rakják bele a különféle nyelveket a fejlesztők önszorgalomból és saját akaratukból. És még ritkább, hogy ők fordítják. Máskülönben plusz költség egy döglött piacra.

Ráadásul a társaság jó része itt is a mindenféle magyar nyelv mentes szürke forrásokból vadászta a játékot, szóval a felháborodás itt okafogyott szerintem. Így nincs értelme bajlódni a magyar nyelvvel. Nem épp olyanok vagyunk, mint a francia vagy német piac, arányaiban sem.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15489) Dilikutya válasza ollie (#15487) üzenetére


Dilikutya
félisten

Végül is igen... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15490) #41133696 válasza ollie (#15487) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem félreértettél. Ha egy adott játék első része - vagy ME esetén a második is - megjelent y számú nyelven, de a következő része már csak x számú nyelven jelenik meg, az olyan mint amikor egy lexikon új kiadásával játsszák ezt el.

Megjegyzem a cseh sem egy világnyelv, mégis több játéknál - azt hiszem a Battlefield szériánál is választható.

(#15491) #41133696 válasza Dilikutya (#15488) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azon én nem lepődőm meg ha egy játék egyáltalán nem jelenik meg egyik részében sem magyarul, GTA, Battlefield, CoD-ok sosem jelentek meg magyarul, én csak az olyanoknál nehezményezem, amelyek megjelentek, pláne ha még jól is fogytak, mint a Dishonored 1.

Az is fura, ha az első rész nem jelent meg magyarul AC széria, a többi meg igen :) Akkor már visszafelé is célszerű lenne pótolni a hiányosságot.

[ Szerkesztve ]

(#15492) Louro válasza #41133696 (#15490) üzenetére


Louro
őstag

Elég felszínesen vizsgálod a dolgokat.

Elnézést, de a Nyócker című filmből, had idézzek: "Mi mozgat mindent? A pééééénz."

Szóval ahogy téged, a szoftvergyártókat is a pénz motiválja. Minél kevesebb fejlesztési idő alatt egy olyan terméket a piacra dobni, amiért sokat el lehet kérni. +nyelvek írása munkaórákat igényel. Tudom, hogy nem nyelvészeket alkalmaznak többnyire.

1. Esetleg, ha egy dolgozó önszorgalomból, munkaidőn kívül megírja a megfelelő nyelvi fájlokat a játékhoz az jó.
2. Mi eléggé feketepiac vagyunk. Persze nem a topiklakók, de nekem is sok olyan ismerősöm van, aki nevetve kiszór az ablakon akár jattokra több ezer forintot havonta, de egy 5000 forintos játék árán hőbörög. Ha meg letölti feketén,akkor utána a játékról úgy ír, úgy osztja a véleményét, hogy egy buggal teli verziót ismer és nem a gyártók által támogatottat.

Amíg nem írjuk fel magunkat a becsületes játékvásárlók nagy térképére, addig merő jófejségből fordítják le magyarra a játékokat. Az, hogy egyszer valamibe feccöltek energiát, hogy megírják 52 nyelvre, aztán azt látták, hogy adott országból alig van bevételük, akkor a folytatást miért írják meg legalább ugyanarra az 52 nyelvre?

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#15493) twollah1976 válasza Louro (#15492) üzenetére


twollah1976
őstag

Ott a nagy pont.

Én azt szoktam mondani, hogy megvesszük az S osztályos Mercedest (géééémer konfig) a benzint (játékot) meg lopjuk a benzinkútról.

De ezt másra is írhatnám.

Kihozzuk a szolgáltatótól n+1 év hűséggel, n+1 ezer forintos előfizetéssel az új csodatelefont, utána meg sírunk, hogy milyen drága az előfizetés.

Megvesszük a drága szifont és alig várjuk, hogy kijöjjön a jailbreak, mert a játékra már fogtechnikusok vagyunk.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15494) Vertigo18 válasza #41133696 (#15490) üzenetére


Vertigo18
addikt

Engem annyira nem szokott zavarni a magyar nyelv hiánya, viszont én is úgy gondolom, hogy ha egy játék első részében volt magyar nyelv, akkor az visszalépés, ha a másodikban nincsen. Egy játék pedig részenként fejlődjön (még ha nem is mindig van ez így...)!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15495) fogtunder válasza Vertigo18 (#15494) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hát miután elkezdtem magyarul a Dishonored első részét magyarul, szerintem inkább fejlődés az elhagyása, irgalmatlan zavaró. Én eleve a játékok fordítását nem tartom célra vezetőnek, anno a gaming nagy szerepet játszott abban, hogy elkezdtem aktívan angolul tanulni és a mai napig a nyelvtudásom az, amiből a legtöbbet profitáltam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15496) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nem tudom, nekem alapvetően az összes hasonlatnál a LOPÁS szóval van gondom. Én is, mint szerintem a topik-Lackók nagy többsége, már réges rég nem warezolok. Nekem is ugyanaz az indokom, ami itt többeknek, igaz, nekem kicsit más indokom is van: egyszerűen példát akarok ezzel is mutatni évek óta a fiamnak. Nagyon nehéz megértetni egy 6-7 éves gyerekkel, hogy olyan dologért kell fizetni, amit utána nem tud kézbevenni! Viszont, ha nem tudja kézbevenni, akkor miért nem jobb inkább "simán" letölteni és játszani...? Szóval, mivel eléggé nehéz elmagyarázni, egyszerűen példát mutatok neki ezzel, hogy már ebben nőjön fel, így könnyebb lesz majd a warezt mellőznie. Szerintem.

Visszatérve: ezer helyen meg van fogalmazva... Lopás az, amikor mástól valamit ELveszel. Tehát a továbbiakban Ő már nem fog azzal a dologgal rendelkezni, mivel elvették tőle. Magával a warez kiszorításával egyet értek, a "lopás" szó az, amit nem tudok ilyen esetben hová tenni.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15497) SH4D0W2011 válasza f_you (#15484) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A The Knife of Dunwall és The Brigmore Witches DLC-ket érdemes beszerezni, azok nagyon jók. :)

(#15498) fogtunder válasza Vertigo18 (#15496) üzenetére


fogtunder
nagyúr

És akkor minek hívod azt, hogy igénybe veszed valakinek a munkáját, de utána nem fizeted ki? Nekem pl. olyan melóm van, ami semmilyen kézzel fogható dolog termelésével nem jár, de a cégnek súlyos pénzeket spórolok meg. Innentől nem lopás az, ha hó végén nem fizetnek ki?

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15500) Vertigo18 válasza fogtunder (#15498) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezt hívják csalásnak. Mást tévedésbe ejt és ezzel vagyoni hátrányt okoz. Mindenre megvan a kifejezés! De félre ne érts(etek) már, teljes mértékben a warez ellen vagyok, csak a "lopás" szó "bánccsa" a fülemet. Ott van "valami" kézzel fogható, amit el lehet venni, átruházva ezzel a tulajdont...

Out: Kösz, bazzeg, most megnyugtattál! :D

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.