Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) gyurkikrisz válasza szami777 (#15800) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Miért jobb a cdgalaxisnál, ha szabad kérdeznem? Úgy tudom muve-n azonnak megkapod, ott meg csak munkaidőben küldik ki. Vagy nem?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15802) FollowTheORI válasza gyurkikrisz (#15801) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem CDGalaxisnál tök változó lehet... én már volt hogy vettem éjfélkor és éjjel 1kor küldték a kódot is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15803) szami777 válasza gyurkikrisz (#15801) üzenetére


szami777
addikt

Jó hát valakinek a működő kulcs is lehet szempont. ;]
Cdgalaxisról nem hallottam még sohasem, hogy rossz kulcsot küldtek volna a másik bolttal ellentétben. én is vettem már a galaxistol párat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15804) kwzatz válasza szami777 (#15803) üzenetére


kwzatz
őstag

Az áraik amúgy egy-két kivételtől eltekintve valahogy szinte mindig megegyeznek, ugyanazok a termékek akciósak, szóval szerintem egy helyről szerzik be a cuccaikat, és mindkettőnek a cenegához van köze, ha nem tévedek.

(#15809) s7evcsenko válasza csaba951 (#15750) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Látom képben vagy... :B

Jól értem, hogy a Assassins Creed III The Battle Hardened Pack DLC csak multira vonatkozik?
Amit, ha én nem űzök, akkor tök felesleges?

Valamint, megvan az Assassins Creed III The Tyranny of King Washington Part 1 The Infamy DLC, ezért nekem csak ez a 3 érdekes?

Assassins Creed III The Tyranny of King Washington Part 2 The Betrayal DLC
Assassins Creed III The Tyranny of King Washington Part 3 The Redemption DLC
Assassins Creed III The Hidden Secrets Pack DLC

Vagy van még egyéb hasznos is a season pass-ban?
Előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15810) #41133696 válasza bigrob (#15794) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :)

:C

(#15813) bigrob válasza #41133696 (#15810) üzenetére


bigrob
őstag

Üdv a klubban :DDD
Nálam is végre aktiválódott. Paypalnak nem tetszett hogy opskinsről dollárban kaptam a pénzt és HUF-ban volt még a maradék és át kellett konvertálni őket GBP-be és úgy sikerült... Kemény 10 perc küszködés volt :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15814) KisApám válasza muve.hu (#15811) üzenetére


KisApám
addikt

Kb. 6 órája írtam (a cégnek is), hogy az Assassin's Creed IV Black Flag Freedom Cry DLC (PC) DIGITÁLIS anyag kulcsa amit kaptam már használt volt... szerencsére a másik kb. 9 játék kulccsal amit nálatok vettem nem volt gond.
Remélem legkésőbb Hétfőre megoldódik a helyzet.
Gondolom az UPLAY-nál csak meg lehet tudni, hogy az adott kulcsot mikor aktiválták, ha már nálam nem működött.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#15815) Franklin válasza Louro (#15757) üzenetére


Franklin
addikt

Most tettem fel a Steam-es IG2-t, jelentem van benne magyar felirat és szinkron (bár az intro angol).

Viszont én angolul szeretném játszani, de még nem jöttem rá, hogyan tudom átállítani. Steam-en a játék tulajdonságainál a nyelv angolra van állítva, Steam-em is angol nyelvű, mégis magyarul indítja :F

(#15818) ayo válasza muve.hu (#15811) üzenetére


ayo
Topikgazda

szerencsére best buy topikban pro-kontra minden van, ami a dealekkel kapcsolatos, tehát ha egy bolt jó megbízható, akkor azt mindenki helyeseli, itt most inkább a gondok jöttek elő "Klassz..nekem is volt mar veluk ketszer problemam, pedig tul sokszor még nem vasaroltam naluk :). " így szerintem érthető a kérdés.

köszi a választ és remélem mindenkinek meg fog oldódni a dolog. :R

(#15817) [Prolixus] : :DDD

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15819) csaba951 válasza s7evcsenko (#15809) üzenetére


csaba951
veterán

>The Battle Hardened Pack DLC

Igen ez csak multi dlc. Ha nem multizol, akkor felesleges.

>The Tyranny of King Washington

Érdekes az alapötlete, de sajnos nem tudtak egy épkézláb forgatókönyvet írni hozzá. Nekem nagyon nem jött be. Egyébként semmi köze az alapjátékhoz. Nem gond ha kihagyod!

>Part 1 The Infamy DLC

Egy olyan hibát tartalmaz pc-n és konzolon is, ami miatt nem lehet befejezni ezt a részt. Én is YT-n néztem meg a végét. Ez gáz, mert ugye ez egy összefüggő történet első része. Meg a rengeteg patch ellenére nem lett kijavítva. Viszont pénzért árulják, pedig ők is tudják, hogy hibás. :(((

>The Hidden Secrets Pack DLC

Ebből a majás kifejezetten jó volt! Egyáltalán nem illeszkedett a játékba, de érdekes helyszínen játszódott. A három tengeri ütközet semmi nyomott nem hagyott bennem. Az egyik plusz öltözet nem jött be, a másik meg nem érdekelt.

(#15820) Franklin válasza Franklin (#15815) üzenetére


Franklin
addikt

Na megvan a megoldás, az ig2.settings fájlban kell kiszedni a '//' jelet a language=en elől :)

(#15821) Dilikutya válasza csaba951 (#15819) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kötekedésképpen, de ha egy máig kijavítatlan hiba miatt nem lehet végigjátszani se konzolon, se PC-n (a hiba feltehetően platformfüggetlen kódban van, talán nem egy fordított binárisban), akkor a Youtube-ra hogy került fel róla videó? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15824) csaba951 válasza Dilikutya (#15821) üzenetére


csaba951
veterán

Mert egy speciális viselkedéssel meg lehet kerülni a hibát, és akkor be tudod fejezni az első részt! :DDD

Pontosan már nem emlékszem rá, de az volt, hogy a dlc kezdetétől nem szabad semmit gyűjteni, konfliktusba kerülni az ellenfelekkel (esetleg a megölt ellenségektől felszedni valamit). A gond az, hogy a hibás rész a dlc kb. 70%-75%-nál van. Tehát igen nehéz idáig eljutni ezzel a viselkedéssel, mert egyébként a játék (sőt, a sorozat!) nem erre a stílusra épül.

A másik két részben már nem kell így játszani, az már mehet "rendesen".

[ Szerkesztve ]

(#15826) KisApám válasza gyurkikrisz (#15823) üzenetére


KisApám
addikt

Én vettem a muve.hu-n Assassin's Creed GOLD kulcsot.
Kapta megy GOLD kulcsot, amit csak az alapjáték volt, DE küldtek hozzá egy Season Pass-t, hogy GOLD legyen.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#15827) gyurkikrisz válasza KisApám (#15826) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Köszi, szóval akkor ez tulajdonképpen az alapjáték + Season Pass, és így jön össze a Gold. Köszi. :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15828) KisApám válasza gyurkikrisz (#15827) üzenetére


KisApám
addikt

Igen. Azzal nincs gond.

VALAKI vett Assassin's Creed Black Flag Freedom Cry-t?
Még mindig gondom van vele. :(

Írtam az UBISOFT-nak (support), hogy nézzék már meg, mikor voltak aktiválva a kulcsok, amiket kaptam, vagy hol van a hiba.
Remélem segítenek.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#15829) Louro válasza Franklin (#15815) üzenetére


Louro
őstag

Azért lehet ez csak kezdeti bénázás. Valószínűleg hamar javítják majd, ahogy egyre többen szóvá teszik

Mess with the best / Die like the rest

(#15830) FollowTheORI válasza csaba951 (#15824) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rég toltam végig, de nekem sem rémlik hogy hibás lenne...

Szerintem ez már nincs, vagy nem mindig jön elő.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15831) maross válasza FollowTheORI (#15830) üzenetére


maross
veterán

en kb fel-egy eve, nekem se volt gond vele

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15832) Louro


Louro
őstag

Nem találtam, ezért megosztom.

Az Imperium Galactica első része tartalmazza a magyar nyelvet. VAlószínűleg a 2. is.

Ha angol lenne a default, akkor a Steam-ben jobb klikk és ott a tulajdonságok alatt lesz egy Nyelvek fül és ott lehet állítani.

Én már bele is toltam pár órát.

Pedig most vettem meg a Stellarist és az XCom2-öt is. Szerintem idénre le is vagyok kötve:D

Mess with the best / Die like the rest

(#15833) eszement24


eszement24
aktív tag

A Black Flag Season Pass mennyire szükséges az alapjáték mellé? Úgy értem, hogy single szempontból van-e benne valami jó és hasznos tartalom, a multi nem érdekel. És mi a különbség a Freedom Cry és az FC standalone game között? Csak annyi, hogy netkapcsolat nélkül is lehet játszani?

(#15834) Dilikutya válasza Louro (#15832) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy bajom van az Imperium Galactica 1. részével, hogy technikailag semmit sem változott, csak alátettek egy előre konfigurált Dosbox-ot. Ebből a szempontból az Open-IG sokkal jobb, a felület 1080p lett, és a bolygófelszín is, ami így szebb, és átláthatóbb. A 2. részt ilyen téren javították

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15835) Franklin válasza Dilikutya (#15834) üzenetére


Franklin
addikt

Viszont a 2. részben kivették a grafikai opciók állításának lehetőségét, illetve nem működnek az időszabályzó gyorsgombok sem (1,2,3, szóköz).

Remélem ezt hamar beleteszik, mert nagyon macerás az egérrel állítgatni az időt.

(#15836) bullseye válasza eszement24 (#15833) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem semmi. Freedom Cry meg csak akkor kell, ha már végignyomtad az alapot, de még akarsz egy kicsit belőle. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15837) FollowTheORI válasza eszement24 (#15833) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

SP része a Freedom Cry és még pár apróság... szóval megérheti inkább az SP-t venni... mint csak külön a Freedom Cry-t.

A standalone értelemszerűen önállóan is futtatható változata a Freedom Cry tartalomnak.
Lehet net nélkül is játszani, de pár dolog nem fog működni, illetve nyilván az első aktiváláshoz/futtatáshoz kell net.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15838) szami777 válasza eszement24 (#15833) üzenetére


szami777
addikt

Akkor van értelme talán, ha bejön az alapjáték és szeretsz lófrálni a világban, kimaxolni mindent, a freedom cry mellett csak fegyverek,ruhák hajó skinek vannak, meg ha jól rémlik 2 új sziget ahova elutazhatsz (viszont azt nem tudom, hogy season pass tartalom-e, én előrendeltem, lehet preorder extra volt), nagyjából ennyi. Én megvettem, nem bántam meg, de az alapjátékhoz mérve nem méltó hozzá a season pass szerintem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15840) BaLee_ válasza Skullwipe (#15839) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Zonitron Productions Ten Games Pack : ez tartalmazza ezeket is, és még olcsóbb (a hónap végéig).

(#15841) Skullwipe válasza BaLee_ (#15840) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Le is csaptam rá, nagyon köszi, de azok ingyen vannak :R

(#15843) Louro válasza Dilikutya (#15834) üzenetére


Louro
őstag

Open IG és az Imperium Galactica többször is végigjátszás.

Az Open IG mellett a rengeteg hasznos jelölő szól, amik nagyban megkönnyítik a rengeteg bolygó kezelését.

Az eredetiben pedig a csaták másként folynak le. Aki játszott mindkettővel, az tudja.

"Csak" 3 eurót nekem megért. Lehetett volna kicsit turbózni grafikailag, de akkor lehet a nosztalgia-faktor esett volna. Esetleg öcsimentek és kártyák lehet dobták volna még rajta.

Mess with the best / Die like the rest

(#15844) Dilikutya válasza Louro (#15843) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor jól emlékeztem, hogy a csata kicsit más volt. Hol 3€ az IG1? Részemről tényleg csak a nagyobb felbontású bolygófelszín szól az Open-IG mellett, az viszont nagyon is. De lehet a mostani árán is behúzom az elsőt, meg majd a másodikat, ha kap egy kicsivel többet. Steam-en van szinkron is az elsőhöz?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15845) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Ez a Fallout 4 mennyire Best Buy?

Megéri? Vagy szokott lenni DLC-kkel együtt?

PS4-en játszottam vele, de az is csak az alapjáték volt, viszont szeretném a DLC-ket is megszerezni.

(#15846) csaba951 válasza #81999360 (#15845) üzenetére


csaba951
veterán

Karácsony előtt GMG-n sikerült 11 € környékére kihozni (kuponnal). Ez volt eddig a történelmi mélypont.

SP sajnos soha nem volt még igazán olcsó. Én mindenesetre kivárok a vásárlással, nehogy már pozitív megerősítést kapjon a Bethesda, hogy ezentúl az SP az alapjáték (magasan) fölé árazható! ;]

(#15847) #81999360 válasza csaba951 (#15846) üzenetére


#81999360
törölt tag

Tehát akkor reménykedhetek benne, hogy lesz olcsóbb? :)

Mi az az SP?

(#15848) Cheesus válasza #81999360 (#15847) üzenetére


Cheesus
senior tag

Season Pass :)
Ez tartalmazza (általában) a játékokhoz kiadott összes DLC-t.

https://www.twitch.tv/csehla

(#15849) Louro válasza Dilikutya (#15844) üzenetére


Louro
őstag

Bocs, GoGgal levettem. Steam-en 4 euró egy cent híján.

Szinkron az első részben biztos van. Második része meg én is várok egy jóárasításra.

Mess with the best / Die like the rest

(#15850) gyimger válasza Louro (#15849) üzenetére


gyimger
őstag

Ennyit nekem megér, időtálló játék.
Pedig közvetlen Steamről ritkán vásárlok.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.