Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) TheProb válasza [Prolixus] (#15300) üzenetére


TheProb
veterán

Hát az a DOOM akkor tényleg nem túl hosszú :/

Fallout-ból a 3 és NV eléggé bejött, így remélem a 4 sem lenne kevésbé jó. Annyi a gond, hogy az már tényleg játszhatatlan e jelenlegi gépemmel. Ezért szemezgetek jelenleg a DOOM-mal, mert ez elég jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15302) ayo válasza TheProb (#15301) üzenetére


ayo
Topikgazda

Mennyi legyen a Doom? 50 óra, 300 óra? :)
Egy rendes AAA játék 10-20 óra szokott lenni ilyen kategóriában. Ez ne legyen negatív egy FPS-nél, hogy nincs benne több 100 óra unalmas grind...

Aki FPS műfajt szereti az a tökéletes Wolfenstein reboot után a Doomot is ugyanúgy fogja szereti.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15303) gtamate2 válasza TheProb (#15301) üzenetére


gtamate2
veterán

Szerintem egyikkel sem lősz mellé, bár nekem a Fallot 4 annyira nem jött be, a 3 sokkal jobb volt szerintem.
A Doom valami piszkosul jól néz ki, élvezetes is szerintem, viszont rövidebb ideig tart. A Fallout 4 monotonabb picit, de sokkal több játékidőt biztosít.

*Sn0w

(#15304) TheProb válasza ayo (#15302) üzenetére


TheProb
veterán

Nem egészen értem ezt a hsz-ed, szerintem nem mondtam semmi degradálót...

Jó, hogy nem azt mondod, hogy minél rövidebb annál jobb...
De ha már példálozni kell, érdekes a GTA és még jó pár cím tud jóval többet és abban se kell grindelni. Bár ezt az analógiát se értem, csak az lehet hosszú amiben grindelni kell? :U

(#15303) gtamate2 Köszi, hasonló kaliberű megnyilvánulásokat vártam. :K

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15305) maross válasza TheProb (#15304) üzenetére


maross
veterán

Egy fpsnél manapsag a tiz ora is ritka, a doom pedig meglepoen hosszu a maga 15+ orajaval, szoval well done.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15306) Csapoati válasza TheProb (#15304) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A GTA viszont nem egy egyszerű történetet bemutató FPS. :) Egyébként nem is értem a dilemmát, ha a géped nem bírja a FO4-et. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15307) micafighter válasza TheProb (#15304) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ayo FPS játékra gondolt mint cod, bf stb single kampány része. Gta egész más műfaj ahogy a fallout is. Nekem megvan amúgy F4 és a doom is, ha a kettő közül kell választani akkor az döntsön hogy melyik műfaj jön be jobban. A falloutban rengeteg dolgot tudsz csinálni, open world rpg, míg a doom egy csöjáték fps lövölde. Mindkettő jó a maga nemében. Ha csak arra kell hogy végigszaladj a storyn akkor doom, ha szereted az RPG játékokat, szeretsz kóborolni, felfedezni akkor sokkal inkább a fallout 4 ;)

(#15308) TheProb válasza Csapoati (#15306) üzenetére


TheProb
veterán

DOOM is épphogy elmegy... :D

De am én is erre szavazok jelenleg.

GMG-n fizetett mostanában valaki PP-al? Miért rányomok a PP-s felületen a fizetésre, tekereg, majd visszairányít GMG oldalára, de azt írja, hogy megszakítottam a tranzakciót. (You’ve cancelled your payment. Please complete your order with another payment method.)

u.i.: Kártyás vásárlás se megy, levonja, majd egyből sztornózza, mi a szar van. :Y

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15309) ayo válasza TheProb (#15304) üzenetére


ayo
Topikgazda

nagyon jó példa a GTA.... csak hát az nem egy történet alapú lineárisabb FPS játék....nem hiába példálóztam a Wolfensteinnel.

Az meg hogy valami hosszú, nem jelenti azt hogy jó is, ezért írtam a grindot. Nem szeretem, amikor feleslegesen túl van húzva egy játék, csak hogy oda lehessen írni hogy 50, 100 óra játékidő.
Ezen alapozva simán mondom, hogy inkább legyen rövid, mint hosszú és unalmas.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15310) Anonymus23 válasza TheProb (#15308) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hogy lehet ilyen 20%-os kupont szerezni a GMG-re?
Pont ezt a 2 játékot akarnám megvenni.. :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#15311) Csapoati válasza Anonymus23 (#15310) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha elég a 15% is, akkor ott a GMG15 kuponkód.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15313) MrTwister válasza TheProb (#15299) üzenetére


MrTwister
őstag

Szia! Hogy kaptál ilyen 20%-os kupont? Szülinapod van? :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#15314) ayo


ayo
Topikgazda

Év végi takarítás közben maradt pár kulcsom. Olyan emberek jelentkezését várom privátban, akik játszanának is vele
Üzenet következő legyen: játéknév + steamfiók link

Ludoku
Operation Flashpoint: Dragon Rising
Kingdom Elemental
Zombie Shooter
CrossCode
The Darkness II
Overlord

http://jateknaplo.blog.hu

(#15315) Anonymus23 válasza Csapoati (#15311) üzenetére


Anonymus23
veterán

:R :C
Ez egyszeri vásárláshoz használható fel, vagy akár többnél is?

;) - The Power of the Light Side

(#15316) Źşë' válasza ayo (#15309) üzenetére


Źşë'
addikt

GTA-ra azt mondani hogy FPS? :)) TPS még az FPS nézet ellenére is :DDD ami csak az 5. rész ficsőre, nem tudom esetleg konzolokon van e, de ha ól tudom a régebbieken nem, csak max az újabbakon.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15317) ayo válasza Źşë' (#15316) üzenetére


ayo
Topikgazda

Szerintem tudja, hogy nem FPS ő is, csak mint AAA kategória mondta, hogy az is az még is több idő. Én AAA szintű FPS játékokra gondoltam, mint példák, hogy abban teljesen átlagos az ideje.

Amúgy igen, a First Person nézett csak később jött, de mint játék nem shooter, csak First Person opciós open world valami...

Közben megnéztem a New Order nekem 10 óra volt és nem is kívántam többet belőle, max egy kis multit.

http://jateknaplo.blog.hu

(#15318) TheProb válasza MrTwister (#15313) üzenetére


TheProb
veterán

Nemtom, jött 1 levél, hogy lassan vége a winter sale-nek és hozzám vágtak 1 kupont :D

Btw: itt 1 potya kód, a vásárlás mellé adták, nekem már megvan: XJYB4-8CTEX-CV26Q

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15319) MrTwister válasza TheProb (#15318) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszönöm, vittem! :R Kár, hogy nem kártyás! ;]
Olyan levelet én is kaptam, de nem vágtak hozzám semmit...bár ahogy elnézem asszony mindjárt hozzám vág valamit ha nem kezdek el készülni az esti partira! :P

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#15320) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Akkor jól jártál, a poén kedvéért összeszámoltam, hogy naptári évben mennyit hagytam "náluk"és bizony 192 font jött ki, de nem adtak kupont. :DDD Mármint a Sale10et megkapja mindenki, de az meg nem összekombinálható a gmg15-el.

A vásárlások mellé meg mindenki kap egy 0.49es mysery packot, a benne lévő játékok általában ehhez az értékhez igazodnak, bár leírások szerint jó adag mákkal komolyabb AAAt is össze lehet szedni.

(#15321) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Nekem 2 gmg-s accomra csak a sima 10% -os email jött viszont a másik 2-re 20% -os érdekes mert azokról nem is vásároltam ebben az évben :D
Nem tudom, hogy átruházható e más fiókból történő vásárlásra, de ha valaki próbát akar tenni pmben elküldöm az egyik kupont az első érdeklődőnek :)

Sztornó, most derűt ki h fiókhoz van kötve...

[ Szerkesztve ]

(#15322) Egon válasza ayo (#15302) üzenetére


Egon
nagyúr

Tökéletes Wolf reboot? LOL... A RtcW-t kb. ötször toltam végig. Az újabb Wolfokat 15 perc után kukáztam.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15323) ayo válasza Egon (#15322) üzenetére


ayo
Topikgazda

tudom, régen minden jobb volt... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#15325) Egon válasza ayo (#15323) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem, ez nem ez a helyzet (utoljára idén játszottam újra a RtcW-t).
Csak éppen nem vagyok polip. Valahogy nem komálom, ha 28 billentyű+egér kell egy fps irányításához (biztos én vagyok a h*lye). De inkább nem offolok tovább.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15326) ayo válasza Egon (#15325) üzenetére


ayo
Topikgazda

írtam privibe ;)

(#15327) Samus: jaja, szerintem neki is tetszene, ha picit bele tudna merülni, de tény, hogy nem 20 éves bill. kiosztással készült.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15327) Samus válasza Egon (#15322) üzenetére


Samus
addikt

Nekem bejöttek a rebootok, a New Order-nek tetszett az alaptörténete, az Old Blood pedig elég nosztalgikus lett. Nem sűrűn jön ki értékelhető Wolfenstein (a 2009-es fura lett). A polip dolgot nem értem, a szokásos billentyűkön kívül más nem kellett hozzájuk...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15328) TheProb válasza MrGeE (#15321) üzenetére


TheProb
veterán

Lehet, hogy azok kapnak aki már rég nem vettek ott semmit. Én legalább 1,5éve nem vettem ott semmit.

Amúgy elég tisztességes mérete van a DOOM-nak (~80giga) :Y

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15329) ayo válasza TheProb (#15328) üzenetére


ayo
Topikgazda

na megvetted? grat hozzá! :C

http://jateknaplo.blog.hu

(#15330) eami válasza TheProb (#15328) üzenetére


eami
addikt

jó játékot! kevés olyan játék van amit első indítás után folyamatosan pörgetek, de ez olyan volt :)

[ Szerkesztve ]

(#15331) i2k válasza TheProb (#15328) üzenetére


i2k
senior tag

76,7 GB. Nálam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15332) tomsolo válasza eami (#15330) üzenetére


tomsolo
őstag

Én elég hamar meguntam :) Az AI szörnyen gáz, még Doom szemmel is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15333) eami válasza tomsolo (#15332) üzenetére


eami
addikt

szóval nem raktad fel az anime modot :) amúgy ennél pont nem annyira zavar hogy mennyire jó az AI. jó zene jó kis daralas.

(#15334) i2k válasza eami (#15333) üzenetére


i2k
senior tag

Első dolgom volt kilőni a zenét... főképp, hogy Juhtyúkon még a vásárlás előtt valamikor bele lehetett hallgatni a szándtrekbe...
Zene nélkül is épp olyan jó.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15335) eami válasza i2k (#15334) üzenetére


eami
addikt

persze, bármilyen zenére jó ebben darálni. betolsz egy kis Mozart vagy Vivaldi, pont ugyanannyira adja :)

(#15336) oriic válasza eami (#15333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen modot? :D

Live-Die-Respawn

(#15337) eami válasza oriic (#15336) üzenetére


eami
addikt

jogos, mangát akartam írni ;] ;]

(#15338) Casoli


Casoli
őstag

Hahó, BUÉK! Lenne egy Rise of the Tomb Raider felesleges kódom, ezt elcserélném, mondjuk egy Mass Effect Trilógiára. Többit priviben. Azért írtam ide, mert amit adnék az sokkal nagyobb értékű, mint amit kérek. Ettől Best buy :D

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#15339) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok, BUÉK mindenkinek!

The Division alapjátékot pc-re, honnan lehet behúzni most a legjobb áron? 5800-ra sikerült maximum lemennem az árban GMG-n GMG15ös kóddal. Ennél olcsóbban esetleg tudtok? Köszi! :R

(#15340) Anonymus23 válasza run4fun (#15339) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jelenleg 5490 a legjobb ár (szállítás nélkül).

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15341) TheProb válasza ayo (#15329) üzenetére


TheProb
veterán

Jah, rászántam magam. :D Csak azt sajnálom, hogy nem fogom tudni megcsodálni a szépségét. De majd max kiviszem még 1x, ha normális gépem lesz.. :D

Meg most eléggé rákaptam a Division-re.

(#15330) eami: Reméljük így lesz nálam is, bár utóbbi időben nagyon kevés single player game volt ami lekötött volna.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15342) MrTwister


MrTwister
őstag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy meddig tart a GMG-en a sale?
BUÉK mindenkinek! :DD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#15343) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Originre tudtok kuponkódot?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15344) Dilikutya


Dilikutya
félisten

SecuROM most hogy van? A Steam GTA4-nél nem írja a gépenkénti aktiválási korlátot, a Crysis-nél igen. Ez még így van, vagy csak a Steam-en nem írták át? Azt hiszem, ez a szar nem akad össze a Windows 10-zel, a GTA4 megy buherálás nélkül is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15345) Louro


Louro
őstag

Sziaszotk!

Régi, újságos teljes játékokra, amik Steam-en is megtalálhatóak, - de nem tudom Steam-esek voltak-e - valahogy aktiválhatóak? Vagy marad a CD-ről install? :)

Kösiz

Mess with the best / Die like the rest

(#15346) [Prolixus] válasza Louro (#15345) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ha találsz hozzájuk kulcsot, akkor megpróbálhatod aktiválni őket steam-re. Ha nincs kulcs vagy nem eszi meg a steam, akkor általánosságban nem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15347) Dilikutya válasza Louro (#15345) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ami már az újságban is Steam-es volt, nyilván aktiválható. Ami nem Steam-es, de azóta ott is kapható, az jó eséllyel nem. A régi kódokat még akkor se nagyon szerette a Steam, ha elvileg működnie kellett volna, pl. a dobozos G4WL-es Batman Arkham Asylum, a WB supporttal kellett leleveleznem a működő kódot. Olyan játéknál, ami meg saját rendszerbe, valami régi egzotikus DRM-be, vagy épp sehova nem aktivált, biztos, hogy a Steam nem fogja elfogadni a kódot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15348) Louro válasza [Prolixus] (#15346) üzenetére


Louro
őstag

Köszi mindkettőtöknek!

Mess with the best / Die like the rest

(#15349) arty válasza Egon (#15322) üzenetére


arty
veterán

kiöregedtél, van ilyen

szerk: jahogy ez ontopik. bocsánat. nézek valami akcióst ;)

---

Birds of Steel PS3

4 éve vártam leárazásra! Végre!
Aztán persze nem megy a joyommal (nem ps3 kompatibilis, de erről biztos infó nem volt)...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#15350) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Dying Light hol a legolcsóbb most?

Samsung Galaxy S7 Edge

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.