Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8010) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Saints Row: Undercover (elvileg legálisan letölthető)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8013) ollie


ollie
MODERÁTOR

Oké srácok. Most töröltem vagy 100 hsz-t, gyakorlatilag a hsz-ek 90%-a az utóbbi időben offtopik. Ha ez így halad, ez végleg be lesz zárva, és csak az off-ban lehet majd írogatni a best buy játékokat.

***

(#8014) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek megvan az alapjáték:

Villagers and Heroes: Hero of Stronghold Pack ingyen.

Live-Die-Respawn

(#8015) L4ck091


L4ck091
csendes tag

A Rise of Tomb Raideres témát Paypallal nem lehet megvenni? Mert sajnos csak Maestro kártyám van, amit nem igazán kedvel az MS Store. :((

(#8016) ayo


ayo
Topikgazda

bár nem Tomb Raider... de 3 darab 12 is Better Than 6 steam kulcs keresi a gazdáját!

extra rövid leírás: viszonylag friss játék, hotline miami-szerű doodle grafikás lövölde.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#8017) tomsolo válasza ayo (#8016) üzenetére


tomsolo
őstag

Jó stuff én már végignyomtam!

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#8018) etejedu


etejedu
őstag

Sziasztok! Akkor most ez a HRK oldal megbízható vagy sem? Mert vennék onnan valamit, ha problémamentes.

(#8019) ruti válasza etejedu (#8018) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nekem pl. még nem volt gondom velük

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8020) Louro


Louro
őstag

Hátha belefér még a szabályokba....

Civilization-t imádom és már van benne 30+ órám és szétvett az ideg, hogy nem tudok az elején elég gyorsan terjeszkedni már a 4. nehézségi fokozaton.

A Wasteland 2-vel szemezek. Esetleg valahol, valakinél olcsón?

Mess with the best / Die like the rest

(#8021) ZsZso válasza Louro (#8020) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Itt könnyedén meg tudod nézni az összes verzió árát. Hol a legolcsóbb, mikor mennyi volt, stb.

Ezen felül ajánlom figyelmedbe az EnhancedSteam böngésző kiegészítőt, ami lehetővé teszi, hogy a játék Steam oldalán is látszódjék (többek közt az is), hogy hol a legolcsóbb aktuálisan egy játék és mennyi volt amikor a legjobb áron kínálták.

Ha nem hivatalos viszonteladótól akarsz vásárolni, akkor a hardverapró a barátod lehet, csak üsd be a keresőbe, hogy Wasteland 2. Ha hajlandó vagy még több rizikót is vállalni ezen felül, akkor pedig keress rá itt és lesd meg, hogy a szürkeboltok mennyiért árulják.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#8022) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Most sikerült a kártyámra rakni zsét, és szeretném win 10-re megvenni a tomb raidert 2700Ft köröl. :)
Próbálom a linken amit fentebb írtatok, de átvált a magyar store-ra és 17 ezerért nem szeretném megvenni.

Egyáltalán van még ez az akció, illetve aki megvette annak remekül működik, nincs korlátozva?

(#8023) micafighter válasza Ateszpapa (#8022) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én játszottam vele 2-3 órát pár nap alatt , gond nélkül.

(#8024) L4ck091 válasza Ateszpapa (#8022) üzenetére


L4ck091
csendes tag

Vezérlőpult - Régióban állítsd át Ukrajnára.

Nekem is műkődött esdig hibátlanul.

OFF: valahol át lehet állítani, hogy hova telepítse a játékot az Áruház? :F

(#8025) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Azt már megtettem, Ukrajnára átállítottam, találomra írtam ukrán címet is meg irányító számot...de a vásárlásnál azt írja ki, hogy "Nem sikerült feldolgozni a fizetését" :(

Amúgy 234,00-ba kerül.
Nektek is ennyi volt tegnap?

Esetleg valami tipp miért nem tudom megvenni?
:R

(#8026) Ruffian válasza L4ck091 (#8024) üzenetére


Ruffian
tag

Fentebb volt rá válasz, de leírom, ne keljen keresgetni ;)
Gépház->Tárterület

(#8027) ZsZso válasza Ateszpapa (#8025) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

További beszélgetés céljából ajánlom figyelmedbe az OFF topikot! (hogy miért?) :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#8028) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Need For Speed™ Most Wanted ingyen beszerezhető Originre

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#8029) szami777 válasza ZsZso (#8028) üzenetére


szami777
addikt

Nem rossz ajánlat, remélem a multit is felpezsdíti.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8030) 2thletme2day válasza ZsZso (#8028) üzenetére


2thletme2day
őstag

:R

(#8031) D.Orion


D.Orion
veterán

Átszerkesztve, hogy ha már Most Wanted-ról lemaradtam, akkor is legyen valami hasznos:

A héten ingyenesen játszható a Star Citizen

[ Szerkesztve ]

(#8032) Out válasza ZsZso (#8028) üzenetére


Out
addikt

Origin? Akkó' nem kell! :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8033) ayo


ayo
Topikgazda

najó kicsit nem figyelek erre szuper játék Originen... és micsoda humble bundle !

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#8034) micafighter válasza ayo (#8033) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hoppá :R

(#8035) TBT válasza ayo (#8033) üzenetére


TBT
addikt

A 2012-es Most Wanted minden, csak épp nem szuper. Nem csodálom, hogy már ingyen adják. Kutyánakse kategória. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8036) i2k válasza ayo (#8033) üzenetére


i2k
senior tag

Nem csorbítva, csak kiegészítés [lustáknak]:

https://www.humblebundle.com/ - Ubisoft Bundle

Pay $1 or more to unlock!
* Call of Juarez: Gunslinger
* Grow Home
* Rayman Origins

Pay more than the average of $4.54 to also unlock!
* Far Cry 3
* Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™
* Assassin’s Creed Chronicles: China

Pay $15 or more to also unlock!
* Assassin's Creed Rogue
* The Crew

Pay $75 or more to also unlock!
* Tom Clancy's The Division Pre-Order
* Exclusive Tom Clancy's The Division T-shirt

Ja és:
* 66% off up to any three Ubisoft titles in the Humble Store coupon (excludes certain items)
+ More games coming soon!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#8037) x_o_n válasza ayo (#8033) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem rossz,de ebböl is meg van minden,sebaj inkább audio cd-ket veszek :DDD

(#8038) Crytek válasza i2k (#8036) üzenetére


Crytek
veterán

Létezik olyan akinek nem kell az Assassin’s Creed Chronicles: China? Lebontva átvenném!

Next PC Upgrade: 2022

(#8039) Egon válasza x_o_n (#8037) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem ezekből egy darab nem sok, annyi sincs meg - még gondolkodom, melyik verziót válasszam (jó lenne tudni, mi lesz a meglepi játék a közepes csomagban... ;] ).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8040) huskydog17 válasza ayo (#8033) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez nagyon király csomag, mármint az 1 dolláros, be is húztam! :R
Szerintem a Rayman alapból megér legalább 1 dolcsit (szerintem többet is), ezt amúgy is meg akartam venni, amint 2-3 euró környékére ér, de így még jobb. :)

#8028 ZsZso: Köszi szépen az infót, ezért a címért egyetlen forintot sem adtam volna, de ingyen behúztam. Elég meglepő, hogy 2012-es AAA címét most ingyen adja az EA.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8041) Anonymus23 válasza Egon (#8039) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem jól tudom, hogy ha most behúzod az 1 USD-s verziót, akkor az éppen aktuális BTA-ig ha később hozzáteszed, akkor ugyanúgy a tied a többi, vagy ha kiegészíted 15-re vagy akár 75-re, akkor az is a tiéd.

Egy hónapja vettem meg, azaz Karácsony előtt a Rogue-t (16 EUR-ért, igaz a DD verzió volt), a többi meg igazából megvan a kisebb árúakból.

A Division lenne érdekes :) Éppen ma kapcsolták le a Béta szervereket, rohadt jó kis játék...
Ha semmi sem lenne meg a listából, akkor 75 dollároson is elgondolkoznék, de szinte mind megvan...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#8042) eami válasza D.Orion (#8031) üzenetére


eami
addikt

csak épp nem nagyon van mit rajta játszani, se fizetősen se ingyenesen :\

(#8041) Anonymus23: igen, de pont az előző bundlenél nem engedték utólag kiegészíteni.

[ Szerkesztve ]

(#8043) Anonymus23 válasza eami (#8042) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az szép, akkor lehet feleslegesen húztam be az 1 dodóst :)
Mindegy, pont azokból nincs meg 2, mondjuk azokkal meg lehet az életben nem játszok, a Gunslinger megvan, azt lehet elpasszolom majd...
Kiváncsi lenék mi lesz még a hozzáadott játék, de az a baj, hogy ami érdekelt, azt eddig is megvettem (AC széria mind megvan, FC szériából is csak az első rész hiányzik).
Na majd meglátjuk.

;) - The Power of the Light Side

(#8044) csaba951 válasza Egon (#8039) üzenetére


csaba951
veterán

Teljesen mindegy! Neked mindenképpen megéri a 15 USD-s csomag is!

#8035 TBT
Fenét! Ez egy Burnout remake, Frostbyte engin-nel felturbózva! Nagyon tudom ajánlani minden arcade játékosnak, ingyen meg pláne! ;)

Terminal Velocity Pack
Ezt a dlc-t mindenképpen ajánlom hozzá. Persze csak minimum -75% akcióban! Többi dlc felejthető volt - legalábbis számomra!

[ Szerkesztve ]

(#8045) Zamery


Zamery
senior tag

A Grave Prosperity: Redux - part 1-et levették a Steamről, és mindenhonnan ahol kapható volt. Ha írsz egy levelet a fejlesztőnek, akkor kaphatsz kulcsot tőle ingyen. Forrás: [link].

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#8046) szami777 válasza csaba951 (#8044) üzenetére


szami777
addikt

A most wanted alatt nem frostbite engine fut. :)
(A run, a rivals és az idei nfs alatt fut csak az.)
Az optimalizáció ezért nem is lett valami jó, viszont marha jó kis arcade autós játék, eddig 70 órát öltem bele és minden percét élvezem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8047) NyMRooD válasza Anonymus23 (#8043) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha megnyitod a megvásárolt csomagot, akkor láthatod, hogy lehet növelni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8048) 2thletme2day válasza Anonymus23 (#8043) üzenetére


2thletme2day
őstag

Lehet növelni. Úgy döntöttem, hogy mégiscsak megveszem a 15 $-os csomagot. Szó nélkül engedte kipótolni.

(#8049) DrTechnoid válasza Zamery (#8045) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz az infót, de atyaúristen,miféle agybeteg egy termék ez nem is baj hogy lekéstem róla :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#8050) chungee


chungee
addikt

Ubisoft bundle

Véletlenül a rossz csomagot vettem meg(késő van, figyelmetlen voltam). Megválnék 1.400ft-ért a teljes 2. csomagtól.

Call of Juarez: Gunslinger
Grow Home
Rayman Origins
Far Cry 3
Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™
Assassin’s Creed Chronicles: China
+
Meglepetés

A 15 usd-set akartam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.