Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

TW Attila bundlecsillagon 8 pénz :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15902) bullseye válasza #41133696 (#15900) üzenetére


bullseye
addikt

Engem is érdekelne, de neten nagyon anyáznak a DLC meg egyéb pénzszerzések miatt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15903) Zolás válasza #41133696 (#15900) üzenetére


Zolás
addikt


Én itt tartok, igazából az 1 dolcsis változatban van a két dlc, a maszkokról nem tudok nyilatkozni, de azokért biztos hogy nem költök el pluszpénzt.
Nekem megéri a tier2, ahhoz megkapod a Goty-t, abban pedig csomó dlc van. Én csak pár maszkért biztos hogy nem veszem meg, a goty már rég megvettem, azért hogy később nyerészkedjek rajta meg nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15904) ForRedGlory válasza Csapoati (#15897) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Olvass utana, esetleg probald ki, de a hulyeseget legalabb ne a nagyvilagba kiabald.

Mindketto verzioval jatszottam tobb tucat orat, ossze sem lehet hasonlitani jatekmelysegben a kettot. Nem is ertem hogy gondoltad azt, hogy mobil atirat. :U

[ Szerkesztve ]

(#15905) Heavyrain


Heavyrain
őstag

The Witness 18.49€ Steamen!
Ha megvan a Braid, akkor csak 14.79€

(#15906) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Maszkok nem érnek semmit. Én külön megvettem g2a-n mert nagy payday 2 fan voltam, de képen vagányabban néznek ki, mint sisakként. Jól festeni se igazán lehet őket. goty verzióban lévő dlc-k nagyok alapok, az értékesebbek nincsenek benne a packba. Wick dlc a legértékesebb, az smg-je a legerősebb a játékban.

We are only Stardust...

(#15907) Vertigo18 válasza Jinxb1rd (#15906) üzenetére


Vertigo18
addikt

De a kérdés még mindig ugyanaz: megéri-e vajon megvenni a tier2-t, vagy elég csak a tier1? Megér-e annyi felárat a GotY Edition a plusz tartalmával együtt, hogy (most) hatszoros árat fizessen érte az ember?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15908) Monoton


Monoton
tag

Humble Bundlen hányszor lehet megvásárolni ua. a Tiert egy accountra? Most megvettem a Tier1-et magamnak, de megvenném giftbe ismerősnek is ha lehetséges.

(#15909) Skullwipe válasza Monoton (#15908) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Most ezt minek itt megkérdezni? Te magad próbáld ki és annál pontosabban és egyértelműen és gyorsabban senki nem tudja megmondani :F

[ Szerkesztve ]

(#15910) Monoton válasza Skullwipe (#15909) üzenetére


Monoton
tag

Korábban olvastam, hogy valaki írta a humble is korlátozásokat vezetett be. Közben egyébként megtaláltam, 3 paypal tranzakció/account.

(#15911) Csapoati válasza ForRedGlory (#15904) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ki fogom próbálni, de a képek/videók alapján egy újragondolásnak látszik, nem 0-ról újraírt cuccnak. A mobilátirat nem feltétlen jelent rosszat, a Plague Inc. is az és egy tök jó játék.
A bunkó stílusból viszont nem kérek, köszönöm.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15912) Skullwipe válasza Monoton (#15910) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Csak ennyi? Pedig ajándéknak küldve lehetne akármennyi. De ennek se sok értelme, majd gyárt aki akar magának többszáz accountot és kész... :o

(#15913) ooooobi válasza Csapoati (#15911) üzenetére


ooooobi
senior tag

Szerintem már külsöre is látszik, hogy nem egy egyszerü átirat. èn is be fogom szerezni mindenképp, a mobilos verzióval is sokáig elvoltam, viszont akkora lemaradásban vagyok játék ügyileg, hogy tuti lesz 1-2 év mire odáig jutok, de legalább addig árban is sokkal barátibb lesz :)

kis Reddit összefoglaló: Differences with the mobile game

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#15914) [Prolixus] válasza Vertigo18 (#15907) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez attól függ, mennyire jön be neked a játék. Ha odáig-meg vissza vagy tőle akkor megéri 6 dollár még mindig nem pénz. Én anno kipróbáltam ingyenes hétvége során, hát engem nem győzött meg, nem az én műfajom. Úgyhogy az 1 dolláros alapváltozatot vettem, pluszegysor+kártyás+úgy vagyok vele, hogy később lehet adok neki még egy esélyt.

Mivel mostanában a steam-en eléggé korrekt áron lehet bővíteni a különböző csomagokra az alapjátékokat, szerintem nem bukok vele nagyot, ha urambocsá valami sale-alatt szteroidozom fel GOTY-re, ha végül második kipróbálásra tetszene az alapjáték. De mondom ha neked bejön a játék, akkor szvsz no-brainer a tier 2.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15915) balage25 válasza micafighter (#15880) üzenetére


balage25
senior tag

Force unleashed, két része is van. Nekem nagyon tetszett.

(#15916) Jinxb1rd válasza Vertigo18 (#15907) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Most nézem, hogy milyen dlc-k vannak benne, nem emlékszem, hogy ennyi minden lett volna benne régen (pl clover karakter?). 6x-os árat értékileg nem éri meg, de viszont így már inkább azt választanám, ha nem akarsz hátrányba lenni játék közben.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#15917) micafighter válasza balage25 (#15915) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó játékok, megvannak és nekem is tetszenek, de nem egy kategória :)

Azért köszi :)

(#15918) ForRedGlory válasza Csapoati (#15911) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Örülök, hogy megértetted a lényeget, na téma lezárva :U :C

(#15919) ayo


ayo
Topikgazda

muve megint akciózik hátha valakit mozgat: Bioshock 523 Ft és ilyesmi (Xcom 2 pl. Humble-ban jobb, de az olcsóbb cuccok jól jöhetnek)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15923) tomsolo


tomsolo
őstag

Egy szépen összeszedett oldal a steamen futó bundle csomagokról - mehetne a fejlécbe vagy mibe

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15924) x_o_n válasza tomsolo (#15923) üzenetére


x_o_n
veterán

Ja nem lenne rossz ha a minősitése nem lenne : veszélyes weboldal :)

(#15925) MrTwister válasza x_o_n (#15924) üzenetére


MrTwister
őstag

Ja nálam is! :(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#15926) Vertigo18 válasza Jinxb1rd (#15916) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igazság szerint sosem játszottam még vele, de a fiammal kipróbálnánk. Viszont nem tudom, hogy megéri-e így a tier2-t venni... Ad-e annyi pluszt?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15927) tomsolo válasza x_o_n (#15924) üzenetére


tomsolo
őstag

simán a http miatt sírnak a böngészőitek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15928) x_o_n válasza tomsolo (#15927) üzenetére


x_o_n
veterán

speciel nem a böngészök,hanem mindkét gép két különböző védelmi rendszere kapott sikitó görcsöt,de persze biztos véletlen :DDD

(#15929) MrTwister válasza x_o_n (#15928) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem a Norton IS síkított be! :P

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#15930) cskamacska válasza Vertigo18 (#15926) üzenetére


cskamacska
addikt

Hogy megéri-e azt nem tudom, de már kevésbé éri meg mint a bundli indulásakor.

"Humble Bundle GOTY edition
As many of you are aware, the GOTY edition sold in the humble bundle had more DLC than the correct version
(így! :W ) available on Steam. This is a result of some mistakenly delivered steam keys and they will be replaced with the regular GOTY version.

Anyone who got the "wrong" version will of course, keep them, those bought after the new codes are delivered (which should be any time now) to will be the version advertised on the humble bundle site.

We apologize for the confusion this may have caused."

Magyarul az a helyzet, hogy a játékból létezik egy PAYDAY 2: GOTY Edition 2015, és egy későbbi, ár és lényegesen tartalomcsökkentett PAYDAY 2: GOTY Edition változat. Aki legelőször kapta el a bundlit az a korábbi nagyobb pakkot kapta, aki késlekedett az már a dowsizingolt kisebbiket. :U

Payday 2 jó játék, de a DLC és a mikrotranzakciós baromságai "addig üssük míg lélegeznek" igazságszolgáltatásért kiáltanak. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15931) Kareszovics válasza cskamacska (#15930) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ennek pont ellentétes példája volt a múltkor nekem az Endless Legend Collection. Kiírta, hogy nincs benne a Tempest DLC, a kis logóján ott volt a Tempest DLC. Megvettem a cuccot, nem volt benne a Tempest DLC. Úgy voltam vele, hogy így jártam, mert amúgy meg maga a játék érdekelt. Másnap kapcsolom be Steam és ott volt a Tempest DLC, valószínűleg automatikusan pótolják a régebbi csomag-összeállítást. Korrekt. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#15932) Jinxb1rd válasza cskamacska (#15930) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Furcsa is volt nekem, hogy annyira túl van tömve. :F

We are only Stardust...

(#15933) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,

NFS-t ennél olcsóbban be lehet valahol szerezni? Need For Speed PC :F

Köszi! :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15934) cyberkind válasza boogie84 (#15933) üzenetére


cyberkind
félisten

Heló!

Még az Origin-en is olcsóbb ha akció van, a sima 10EU a Deluxe meg 12-13EU, így szerintem ezt hagyd ki. :)

Paranormal Cocktivity

(#15935) twollah1976 válasza boogie84 (#15933) üzenetére


twollah1976
őstag

Ennyiért rablás.
Karácsonykor az Originen 10 euró volt az alap verzió.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15936) hitvanyalak válasza boogie84 (#15933) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Van 10-órás trial. Előbb bőven ki tudod próbálni,a vaultban is benne van,az meg 3-4€.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#15937) warcat


warcat
veterán

Nem tudom mennyire újdonság,de PSA: You can resubscribe to HB Monthly at 10% off and they'll give you $5 for your HB Wallet Működik.

Ami a lényeg,hogy a 4.5€ bármiféle ref link küldözgetése,követése nélkül jár neked 1x a saját vásárlásod után is ha voltál már előfizetőjük.Ez utóbbi nem tudom hogy feltétel-e (akinél nem teljesül,maga felelősségére próbálja), valamint ugyebár volt korábban az ingyenes játék humblin ami mellé kapni lehetett 10%off kupont a havi előfizetéses bundlijukra,ez a kupon február 3-án jár le,pont jól jön.

PayPal váltás után kb 10.56€ az előfizetés, majd a kulcsot kiadó oldalt megnyitva fent az oldal tetején lesz egy link amivel jóváírhatsz magadnak 4.5€-t a humble pénztárcára,kapsz egy 10% kupont a bolthoz (még tart épp a vásár holnap estig,el is lehet szórni valamire).

Gyakorlatilag 6 euróért XCOM2 + ami még a bundliban lesz, abban az esetben ha vásárolsz valamit majd a humble boltjában egyszer :)

EA: It's in the crate!

(#15938) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen a tanácsokat, végül a tier2-t vettem meg két példányban, ennyiért nagyon jó vétel az is. Bár az elején még más volt a tier2, meg nem biztos, hogy a tier1 és a tier2 között megéri a hatszoros ár, de ha úgy nézzük, hogy mennyi játékidő és milyen kiválónak mondott játék, nomeg hogy a hat dollár nagyon olcsó ár érte, akkor nagyon megérte!

Köszönöm még egyszer a tanácsokat! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15939) cskamacska válasza warcat (#15937) üzenetére


cskamacska
addikt

"As a reward for being a loyal Humble Monthly customer that has stayed subbed since day 1, you get nothing and fuck you." :DDD

Nekem utolsó Humbli Scamblim a decemberi volt, de se emilt nem kaptam hogy menjek már vissza jópénzé, se a -10% kupont nem vonná le a 12 dolláros árból, ami pedig kétszer is járna, ha "új" előfizető lennék. Lehet ez valami magyar szolgáltatói dolog lesz, ha most lemondod a tányéros tévét, és 3 hónapig csak az M1-en lesed a migráncsokat, akkor a megpróbáltatásaidért kaphatsz újjászületett előfizetői -20%-ot alapon. :(((

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15940) cskamacska válasza cskamacska (#15939) üzenetére


cskamacska
addikt

Tovább is van, ni:

"So there's an incentive to gaming the system by just alternating between two humble accounts with different forms of payment. I mean, is this what you want us to do HUMBLE? IT IS!?" ;]

"I have an alt account that benefits from the $5 promo as well, it seems like if you haven't resubbed after a certain date they email you with the offer. Out of around 8 alt accounts only 1 of them qualified."

"Did the same, but haven't received a discount and wallet credit. Great.
I hope, I'll get even more benefits after support ticket."
aham :o

És igen, nem tagadom, belefingotta a sajtkukacot a fülembe a dolog, mert pofázmány alapján valaki kap 5 dolláros februári Humbli Scamblit, más meg lófingot sem, de az semmiképp nem kap semmit, aki eltartotta eddig őket. ;] :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15941) boogie84 válasza hitvanyalak (#15936) üzenetére


boogie84
veterán

Az már meg volt a BF1 miatt. :B

(#15934) cyberkind , (#15935) twollah1976: Ér tem én h ha akciós... :K , de most 20/25€.
Várjak inkább egy akcióra, és vegyem originen a megbízhatóság miatt?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15942) hitvanyalak válasza boogie84 (#15941) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én vettem Origin játékot cd-keys-en és nem volt gond. (Battlefront)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#15943) gabi182 válasza boogie84 (#15941) üzenetére


gabi182
tag

Nekem pl. Most van időm/kedvem játszani vele, így én megvettem 2 napja cdkeysről. Eddig semmi gond nincs vele, a kódot azonnal megkaptam.

(#15944) bigrob válasza gabi182 (#15943) üzenetére


bigrob
őstag

Vigyázz ez itt Istenkáromlás. Mindjárt jön 6 vérpistike aki olvasta redditen hogy nem megbízható...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15945) bullseye válasza bigrob (#15944) üzenetére


bullseye
addikt

Egyrészt egyre több esetben az ilyen előzetes "de majd mindjárt bántanak" beszólásokkal indul a G2A vita
Másrészt a G2A-val idejáróknak is akadt már gondjuk
Harmadrészt a CDkeyssel még nem nagyon (max az azonosítási procedúrával, ha jól emlékszem), mivel ők jó eséllyel sima dobozos bolt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15946) micafighter válasza bullseye (#15945) üzenetére


micafighter
nagyúr

Leirtad helyettem :R

[ Szerkesztve ]

(#15947) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Overwatch 6266 Ft Paypal-al. (Taiwani Battle.net-ről, de nem kell hozzá VPN!) Az oldalon található "Play in any game region" szerint magyarországról is játszható. De tudtommal az Overwatch-nál egyáltalán nincs régiózár.

[ Szerkesztve ]

(#15948) arty válasza bigrob (#15944) üzenetére


arty
veterán

sajna egy okoska már jött, aki szerint megbízható, mert őt még nem vágták át .... :W

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#15949) bigrob válasza arty (#15948) üzenetére


bigrob
őstag

Vegyétek csak magyar boltból 2x annyiért mert az megbízható :C
Aki 2 + értékeléses emberkétől vesz G2A-n is akármit, illetve elővételben az meg is érdemli..

Részemről többet nem válaszolok ezeknek a vérpistikéknek akiktől elvették a cumikájukat. :C

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#15950) kwzatz válasza bigrob (#15949) üzenetére


kwzatz
őstag

Néhányan azt nem értik, hogy a G2A kapcsán nem csak az ár kérdése dönt, de még csak nem is az, hogy működő kulcsot kapsz-e vagy sem. Kicsit nekem olyan, mint a facebook like-olós "segítős" postok, ahol az emberek úgy érzik, hogy "segítettek a like-jukkal", csak itt az illúzió az "én bizony vásároltam a játékot" vonalon működik. Azért az csak jelzésértékű, amikor egy játékkészítő hosszas cikkben kifejti, hogy inkább kalózkodd le a francba a játékát ahelyett, hogy a G2A-n vásárolod, vagy nem így gondolod?
G2A
Én nem török pálcát azok felett, akik G2A-n vásárolnak, de ne tedd már magad nevetségessé azzal, hogy megszólsz másokat, amiért ők nem ott vásárolnak. Ezzel az erővel, az is megszólhatna téged, aki simán torrentezi a játékokat, hogy "Haha, a vérpistike a szürke piacon veszi a játékait, ahelyett hogy ingyen letöltögetné őket."

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.