Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) TheProb válasza marcusa (#15198) üzenetére


TheProb
veterán

Pont ezt kérdeztem pár Hsz-el lejjebb Division kapcsán... :D De mindjárt kiderül, mert megvettem steam-en is, aztán megnézem hogy uplay elfogadja-e az SP-t

(#15199) torma1981: Akkor fasza

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15202) maross válasza TheProb (#15201) üzenetére


maross
veterán

ha szivas lesz, nagy szivas lesz...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15203) kigyi_23 válasza maross (#15202) üzenetére


kigyi_23
addikt

Attól függ mikor vette és mennyit tolt bele steam-en, mert még lehet neki refund opciója is :D A Steam-es verzióra gondoltam, ha nem sikerül összeboronálni a kettőt max beaktiválja a uplay-es alapjátékot és, ha nincs 2 órája a steamesben és most vette a téliszél alatt akkor a steam-en refundolhat.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15204) maross válasza kigyi_23 (#15203) üzenetére


maross
veterán

uplayes season passre kotve hiszem

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15205) TheProb válasza maross (#15202) üzenetére


TheProb
veterán

Mi lenne szívás?

Ha nem megy a dolog, akkor steam-re refund, ahogy a kolléga mondta. Bár mivel uplay-re is aktiválja, egyelőre nem látom akadályát. Ha meg igen, akkor aktiválom steam refund után a uplay-es amazonos verziót, aztán csá. Egyébként meg megy g2a-ra vagy hardverapróra az amazonos kulcs.

Egyelőre azért lobbyzok az isteneknél, hogy legalább játszható fps-t produkáljon a 760M... ;]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15206) maross válasza TheProb (#15205) üzenetére


maross
veterán

ja ertem, azt hittem ezer eve megvan a division, es most bovited seasonnel

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15207) FollowTheORI válasza warcat (#15183) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Érdekes hogy amazonon minden évben van egy ilyen "félreáarazás", és szinte mindig valami ubi címmel... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15208) tomsolo


tomsolo
őstag

Van új humble, az 1 dolláros tuti megéri.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15209) szami777 válasza marcusa (#15198) üzenetére


szami777
addikt

Érdekes, nálam ac3 nál sem működött.
Egyébként kb 10 duplicate játékom van és a válaszom ezek alapján nem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15210) torma1981 válasza warcat (#15183) üzenetére


torma1981
veterán

Elfogyott. :( Vagyis drága már.

(#15211) TheProb válasza TheProb (#15205) üzenetére


TheProb
veterán

Megpróbáltam, azt írja, hogy sikeresen aktiválta. Hol látom uplay-en belül, hogy milyen dlc-k vannak ténylegesen? Semmi ilyet nem látok hirtelen, letölteni se tölt semmit.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15212) kigyi_23 válasza TheProb (#15211) üzenetére


kigyi_23
addikt

(SP-t) Aktiválni akkor is engedi, ha nincs meg az alapjáték. Szóval ez még nem jelent semmit :D Amúg y ajátéknál kellene, hogy kiírja mi van meghozzá a uplay-en.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#15213) TheProb válasza kigyi_23 (#15212) üzenetére


TheProb
veterán

Első mondatod lesz akkor a kulcs, pont ezt kérdeztem a játék topicjában.

Szerintem akkor ebből steam refund lesz :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15214) nepszter1


nepszter1
addikt

Valakinek nem maradt eladó sima divison a pakkbol?

[ Szerkesztve ]

(#15215) TheProb válasza TheProb (#15213) üzenetére


TheProb
veterán

Na, akkor a konklúzió:

Steam-es verzió egy különálló entry-t kap uplay-ben, magyarul a uplay-es és a steames release egymás mellett szerepel uplay-ben, ezáltal nem hatja meg a steam-es verziót a uplay-es SP. Miután beaktiváltam a uplay-es alapjátékot, egyből megjelentek a DLC-k.

Tehát letesztelve a kérdés: steam-es verzióhoz nem jó a uplay-es SP, mert más release-nek veszi őket a uplay.

Steam refund in progress. "Rendesek", mert teljesen az előző állapotra állítja vissza majd a balance-ot a steam. Fele megy vissza steam account-ra, másik fele megy PayPal-ra.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15216) De4d


De4d
őstag

[link]

Elég kedvelt lett ez a We are the Dwarves itt pedig bundleba van sokad magával 6 eu alatt Tier 2

Minden jó, ha a vége jó!

(#15217) Marci79


Marci79
aktív tag

Alien Isolation: The Collection 11$!

[link]

(#15218) csaba951 válasza Marci79 (#15217) üzenetére


csaba951
veterán

Available Regions for Activation
Across the globe, except China, Hong Kong SAR China, Japan, North Korea, South Korea, Taiwan, South America, Europe and United Kingdom.

Sajna, mi kimaradunk belőle! Pedig árban talán ez az eddigi történelmi mélypont.

[ Szerkesztve ]

(#15219) i2k válasza Marci79 (#15217) üzenetére


i2k
senior tag

Nuuvemet ideje lenne már elfelejteni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15220) Marci79 válasza csaba951 (#15218) üzenetére


Marci79
aktív tag

Valakinek biztos jó így is. Sosem tudni.

(#15219) i2k:

Igaz. Az utóbbi időben már én sem vásárolok náluk. Nem éri meg, ami megérné meg itt nem használható. De néha csak-csak belesek hozzájuk, hátha....

(#15221) i2k válasza Marci79 (#15220) üzenetére


i2k
senior tag

Én is felnézek hozzájuk - van 37 játék is az accountom alatt náluk -, de csak szörnyülködöm, mit tettek velük a kiadók... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15222) Dilikutya válasza i2k (#15221) üzenetére


Dilikutya
félisten

Semmit. Brazil shop, abban a régióban kedvükre vásárolnak onnan az emberek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15223) i2k válasza Dilikutya (#15222) üzenetére


i2k
senior tag

Amnéziád van? Előtte egész Európa is vásárolhatott ott...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15224) eami válasza i2k (#15223) üzenetére


eami
addikt

már vagy évek óta nem vásárolgathatott ott Európa, csak kivételes esetekben amúgy meg trükkökkel.
Amúgy ha valóban van brazil ismerősöd és tudod hogy kell megnézni hogy adott cucc régió korlátos e, akkor csak meg kell kérni hogy vegyen neked. A nagyobbacska bökkenő csak az, hogy nem nagyon jellemző hogy PayPalt használnának arrafele az emberek.

(#15225) i2k válasza eami (#15224) üzenetére


i2k
senior tag

"már vagy évek óta nem vásárolgathatott ott Európa, csak kivételes esetekben amúgy meg trükkökkel."

Nem fogom beszúrni a teljes listámat - a 2014-es Nuuvem Winter Sale-en (és az előtt is) alatt dőzsöltem náluk (semmiféle trükköt nem használtam, PP-al fizettem), és 2015.04.10-én használtam életemben először HOLA-t, a Nuuvemen.
Az utolsó vásárlásom 2015.07.03-án volt a Nuuvemen.
Utána már VPN-nel sem lehetséges.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15226) eami válasza i2k (#15225) üzenetére


eami
addikt

"2015.04.10-én használtam életemben először HOLA-t, a Nuuvemen."

Erről van szó... azaz évek óta nem lehet trükközés nélkül.

(#15227) [Prolixus] válasza eami (#15226) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem pont ezért írta a dátumokat, hogy évek azért túlzás, az említett vásárlás is cirka másfél éve volt, amit éveknek nevezni erős jóindulat. ;]

Amúgy pont írni akartam, hogy van egy brazil srác aki fix tarifával megvesz bármit, saját csoportja van steam-en plusz steamtardes-en folyamatosan irkálja az akciós deal-eket. Erre most látom, hogy a paypal nemrég lekapcsolta az accountját. :(((

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15228) nepszter1


nepszter1
addikt

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition 8$ ennyire olcsó még nem volt

(#15229) #92888064 válasza nepszter1 (#15228) üzenetére


#92888064
törölt tag

steam-en 10€-ba kerül, szóval annyira azért nem durva akció. ha nem wallet pénzből akarod megvenni, akkor természetesen megéri.
szerk.: le is nullázom a walletet, nehogy elfelejtsem.

[ Szerkesztve ]

(#15230) eami válasza [Prolixus] (#15227) üzenetére


eami
addikt

szerintem meg nem túlzás. én is rengeteg címet vettem tőlük azt megelőzően is, de már akkor sem volt elérhető minden trükközés nélkül. de ezt ő is nagyon jól vágja...

(#15231) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az volt már, hogy a kupont nem kibocsátó GMG-n a GMG15 kupon működik és 15% kedvezményt ad még a VIP árakból is? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15232) i2k válasza eami (#15226) üzenetére


i2k
senior tag

Nézd meg csak a dátumot... nincs ott évek...

(#15230) eami --- nem "vágom", mert nem papír.

Évekkel korábban, és 2015 ELEJÉTŐL a KÖZEPÉIG meg simán tudtam VPN nélkül.
Ahogy írtam: 2015 KÖZEPÉTŐL nem lehet már VPN-nel sem vásárolni onnan.
Elég jól kiemeltem, olvasható?

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15233) Plebi


Plebi
senior tag

Windows store-ban most jó áron van a Forza Horizon 3. Ennél van olcsóbban valahol? Gondot okozhat, hogy a windows 10 (szánom bánom bűnöm ;] ) nem eredeti? Minden játékom steamben van, warez évek óta nincs, de win az maradt így.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#15234) finest


finest
őstag

Sziasztok! A gamesdeal.com oldal megbízható, vagy sem? Van vele tapasztalatotok?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15235) wjbhbdux válasza finest (#15234) üzenetére


wjbhbdux
veterán

tipikus szürke kulcsos oldal, facebookon elég sok az 1* értékelés, aztán lehet hogy azokat csak a g2a botjai írják és ez jó oldal, ki tudja.

/s

(#15236) finest válasza wjbhbdux (#15235) üzenetére


finest
őstag

Kösz a választ. Eszembe sem jutott lecsekkolni facén. :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15238) sagem válasza Plebi (#15233) üzenetére


sagem
addikt

A Forzát csak a Win storeban lehet megvásárolni PC-re, sehol máshol nem kapható (a dobozos X verzió pedig nem regisztrálható PC-re), szóval nincs olcsóbb ;)

Win: elvileg nem baj neki, ha fenn vannak a szükséges frissítések és a store is rendben működik, de ezt passzolom, nálam eredeti :)

(van egyébként egy Forza topik is itt a PH-n :) )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15239) eami válasza i2k (#15232) üzenetére


eami
addikt

így visszanézve az említett időszakot, többször is volt olyan ajánlat nuuvemről a másik topikban, ami bizony csak "trükközéssel" volt elérhető.

de zárjuk le a témát, mert vágom, nyilván mint mindig, most is neked van igazad.

amúgy nálunk a kenyeret sem hasíccsák, csak úgy szimplán vágják, esetleg szegik ;] ;]

on: ha valaki kisebb gyereknek keresne valamit amivel el lehet lenni és közben fejleszti is kicsit az irányítást, azoknak simán javaslom: On A Roll 3D $1.19. Volt már bundliban is, de ennyiért is simán megéri.

[ Szerkesztve ]

(#15240) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Ez eléggé bestbuy főleg az öreg rókáknak. Én már lecsaptam jó pár darabra, de többet nem merek bezsákolni, mert így is megőszülök, mire végigtolom, amiket kaptam.

[link]

Mess with the best / Die like the rest

(#15241) TheProb


TheProb
veterán

Besiege-ban mennyi a tartalom, mennyire változatos? Megéri az árát?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15242) Bibgr0 válasza Csapoati (#15231) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Köszi! Pár dolgot be is húztam.

(#15243) Pocok256 válasza TheProb (#15241) üzenetére


Pocok256
veterán

Mostani árát megéri, de elég csiga a fejlesztése. Persze csak akkor ha szereted a szöszmötölős építkezős stílust :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15244) cskamacska válasza eami (#15239) üzenetére


cskamacska
addikt

Speciel most igaza is van.. a saját szemszögéből. :) Nuuvemen folyamatosan volt VPN only(már a legelejétől), és minden korlát nélküli buli is, nyilván szigorodás után egyre kevesebb, majd semmi.
De idén júniusban még simán volt 14,4 reálos Modern Warfare 2 zakció VPN és minden nélkül, amíg le nem rabolták a készletet.

TheProb: Besiege 1 évvel később is csak egy építgetős-rombolgatós proof of concept, még pár röpke év és rendes játék is lesz talán körülötte. :)
Space Engineers ill Medieval Engineers darabja ugyan 6 helyett 12 euró, jobban zabálják a gépet, és ezek is inkább Minecrafthoz hasonló de nagy adag fizikával megtoldott sandbox építkezdék, de azért már jóval előrébb tartanak a rendes játékká válás rögös útján.
NI:
Space Engineers - Commandeering A Ship
Space Engineers - Armoured Train Destruction

Medieval Engineers - Catapult Battle , Destroying Castles
Medieval Engineers Now With Planets

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15245) ayo


ayo
Topikgazda

év végére egy igazi best buy (ingyenes Steamen) ajánlatom: Brief Karate Foolish

http://jateknaplo.blog.hu

(#15246) Dilikutya válasza ayo (#15245) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elképesztő, egyesek micsoda szarok megalkotására pazarolják az idejüket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15247) ayo válasza Dilikutya (#15246) üzenetére


ayo
Topikgazda

naja

http://jateknaplo.blog.hu

(#15248) cyberkind válasza ayo (#15247) üzenetére


cyberkind
félisten

Főleg egy BD25-ös lemezre amikor egy pendrive is sok lenne. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#15249) Mr.Csizmás válasza ayo (#15247) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15250) i2k válasza ayo (#15247) üzenetére


i2k
senior tag

Hálás lehet a munkatársának az a fejlesztő, akit kitakar egy felkar... neki legalább nem kell megkerülhetetlenül szégyenkeznie az utcán... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.