Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14265) Heavyrain


Heavyrain
őstag

GOG

(#14266) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Ennél olcsóbb maximum IndieGala HH-ban lesz:
Lichdom: Battlemage 0.45€

Erősen kételkedek abban, hogy ez best buy, hogy ha már fillérekért szórják. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#14267) Out válasza Hunbeast87 (#14266) üzenetére


Out
addikt

Viszont a játék nekem tetszett anno, 37 órát játszottam vele :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14268) #57919488 válasza Hunbeast87 (#14266) üzenetére


#57919488
törölt tag

Fizetesnel csak nalam nincs Paypal?

(#14269) WayneGace válasza #57919488 (#14268) üzenetére


WayneGace
őstag

Én is úgy akarnám fizetni. De nem választható számomra sem.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#14270) Out válasza #57919488 (#14268) üzenetére


Out
addikt

Eltűnt a PayPal. Remélem csak átmeneti probléma.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14271) cikasz válasza Heavyrain (#14265) üzenetére


cikasz
őstag

Megéri a 14-et a blood and wine?

Én megvettem kártyával a battlemage-t. :U

szerk : Már megvolt LOL! :U

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#14272) Pocok256 válasza cikasz (#14271) üzenetére


Pocok256
veterán

Alsó hangon 30-40 órányi jatekido van benne. EA ezt külön jatekkent adná nem dlc ként. Ha érted mire gondolok :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14273) cikasz válasza Pocok256 (#14272) üzenetére


cikasz
őstag

Megveszem akkor, de remélem nem lesz olcsóbb már az idén! :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#14274) #57919488 válasza WayneGace (#14269) üzenetére


#57919488
törölt tag

(#14270) Out:
Mar van Paypal opcio is. Igy mar tenyleg best buy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14275) x_o_n válasza Out (#14270) üzenetére


x_o_n
veterán

ott van alul a paypal lehetőség

Egészen kedvet csinál a video hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#14276) Out válasza x_o_n (#14275) üzenetére


Out
addikt

most már van, de akkor mikor néztük páran, akkor nem volt és nem is lehetett azzal fizetni :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14277) reelc válasza Hunbeast87 (#14266) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a jelzést.
Megnéztem, véletlenül megvan.
Ezekben a bundlikban volt.

[ Szerkesztve ]

(#14278) betyarr válasza Hunbeast87 (#14266) üzenetére


betyarr
veterán

köszi,behúztam.ennyiért megér egy próbajátékot :R

(#14279) gyimger


gyimger
őstag

Az UBI-naptárban az első ajtó mögött: Rayman Classic mobilra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14280) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Castle Crashers® - 2,39€
Volt korábban amazonon olcsóbb, de nem tudom lesz-e még ennél is olcsóbban.
Valahonnan lehet olcsóbban is?

(#14281) eszement24


eszement24
aktív tag

GOG-on elindult a téli vásár, 2 napig ingyen Neverwinter Nights Diamond Edition (első rész) RPG játék! (Nem steames, még mielőtt valaki ezt kérdezi)

Ezeket tartalmazza:

alapjáték
- Shadows of Undrentide kiegészítő
- Hordes of the Underdark kiegészítő
- Kingmaker (3 kalandmodul)
- kalandmodul szerkesztő
- játékosok ingyenes moduljai (nem mellékelve, de interneten elérhetőek)

[ Szerkesztve ]

(#14282) ayo


ayo
Topikgazda

Kedves mindenki,

Decemberben szokásosan karácsonyi sorsolások lesznek a blogon. 220 játékból lehet válogatni, fődíj pedig egy GTA V Steam gift. Bízom benne, hogy jó helyre kerülnek idén is a cuccok, hajrá!

http://jateknaplo.blog.hu

(#14283) reelc válasza eszement24 (#14281) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm, hogy szóltál.
Van egy másik akciójuk is. Witcher 3 ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#14284) FollowTheORI válasza reelc (#14283) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért volt eszük, korántsem a season passt akciózták le... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14285) x_o_n válasza FollowTheORI (#14284) üzenetére


x_o_n
veterán

Igen,mondjuk ritka nagy szarrágás minden cégnél hogy azok szivnak akik megelölegezik a bizalmat és rögtön megveszik a játékot...

(#14286) i2k válasza x_o_n (#14285) üzenetére


i2k
senior tag

Bizony. :(((

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#14287) xuser


xuser
tag

azoktól kérdezem akik mostanában a sale alatt vettek skyrim legendary-t hogy volt e upgrade se-re, mert külföldi forumokon van aki szerint jár hozzá van aki szerint nem..

(#14288) KubanitoS válasza xuser (#14287) üzenetére


KubanitoS
veterán

Október 31-ig járt hozzá ingyenes upgréd lehetőség.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14289) xuser válasza KubanitoS (#14288) üzenetére


xuser
tag

tudom, de volt aki irta hogy megkapta, ezért kérdezem hogy itt is volt e? mert szkeptikus vagyok ez ügyben

(#14290) cikasz válasza reelc (#14283) üzenetére


cikasz
őstag

Megvettem a blood-ot és átváltott GOTY-ra a witcherem..

szerk :
Vagyis nem.. lett egy GOTY is meg ott maradt a sima is :)

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#14291) reelc válasza FollowTheORI (#14284) üzenetére


reelc
veterán

Gondolom úgy gondolták így éri meg nekik, elvégre az egyik DLC épp most fél éves, a GOTY 3 hónapos, ez utóbbi igen tisztességes leárazásban van, figyelembe véve az alapjáték korát is. Meg azt is, hogy nem bukott játék, amiből már bevétel sincs.

(#14285) x_o_n: Előrendelés, 1 day vásárlás, Early Access mind rizikós kategória, és úgy látszik, egyik fél sem tanul belőle.
Erre nem megoldás a hazudozás, a valótlan bemutatása, a sajtópéldányok visszatartása a megjelenésig, stb. Néha az jut eszembe, hogy a marketingesek felét inkább játéktesztelésre kellene átnevelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14292) FollowTheORI válasza reelc (#14291) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze hogy így éri meg... meg igazából ezen én már nem lepődök meg, csak furcsa hogy 2 DLC-t (ami persze külön drágább, mint az SP) leárazták, az SP-t nem. De már öreg róka vagyok tudom mi a dörgés. EA dettó ugyanezt csinálja. :)

Csak logikailag furcsa ez az akciózzuk le a GOTY meg az alapjátékot, (meg most oké a DLC-ket, picit drágábban), de az SP-t meg mintha a fogukat húznák úgy csinálnak.

Mert ugye oké kicsengeted a teljes árat az alapra tegyük fel... 40-50 EUR, aztán kihozzák a GOTY, azis mondjuk 40-60 EUR.

Előbbit lassan utánad dobják ingyen... 10 EUR-ért... GOTY -40% 30 EUR... de ha neked egyik se kell, mert egyik megvan, másik meg fölösleges, és ott az SP, amire ugyanúgy dobhatnának a GOTY alapján egy -40/50%-ot... hogy legyen 15-20 EUR (és még ígyis ugye többet fizetnél mint a GOTY összegészében)... de nem. Csak tunám ez miért fáj nekik megtenni (vagyis tudom, pénz pénz. :DDD).
Szóval vagy SP-t veszel drágán, és majdnem teljes áron megint... vagy GOTY-t veszel megintcsak mégegyszer kifizetve a játékot (és 2x fizetsz az alapért, kvázi).

Vagyis fizess 2x majdnem teljes árat... ki van ez találva. Ennél profibban nem is lehetne lehúzni. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14293) reelc válasza FollowTheORI (#14292) üzenetére


reelc
veterán

Értem amit mondasz, de van olyan lehetőség is, hogy egyszerűen kivárod az olcsóbb GOTYt, és azt veszed meg. :) Így egyszer fizetsz mindenért.
Ha pedig ennél sürgősebb, akkor - a korábbi tapasztalatok alapján - rátudsz a dologra, hogy megint megszívtad. :)
Nekem soha nem volt még olyan játék, ami annyira sürgős lett volna, hogy 6e-nél többet adjak ki érte. Sem most, sem 10 éve. Az az összeg is a plafon. Tudom, hogy kisebbség vagyok ezzel a felfogással.

De most látom ez nem az OFF topic.

[ Szerkesztve ]

(#14294) x_o_n válasza cikasz (#14290) üzenetére


x_o_n
veterán

És ez mennyire biztos?hogy ha veszek a w3 mellé egy blood-ot lesz egy goty is?vagy megvolt a heart kiegészitő?mert akkor azért

[ Szerkesztve ]

(#14295) caris1 válasza x_o_n (#14294) üzenetére


caris1
tag

Meg kell hogy legyen az alapjáték és a két kiegészítő, akkor kapod meg a GOTY változatot. Legalábbis így kell működnie, én még levelet is kaptam róla:

You have been upgraded to The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition! You are receiving this because you own The Witcher 3: Wild Hunt and all its expansions on GOG.com. Don't worry, those games are still in your library - the GOTY Edition has been added as a separate product.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#14296) reelc válasza wesker24 (#14222) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm az infót, mint kiderült egy régebbi bundliban meg is volt, most beaktiváltam és meg is kaptam.

(#14230) maross: köszönöm az infót. Szintén régebbi bundliból most aktiváltam be a 2-ik részt, és az összes DLC-t, ill az SP-t. A linkeddel tudtam aktiválni a Darksiders II Deathinitive Editiont, megkaptam.
Úgyhogy infó: akinek megvan a második rész az összes DLCvel, az SPvel, Maross linkjén most is tudja aktiválni az újabb változatot!

Igen, le a kalappal előttük, számomra az év egyik meglepetése volt az ingyenes Titan Quest Anniversary Edition, mert megvolt a régi változat. Jó volt újra játszani vele!
(Épp most jött le a TQ-hoz egy újabb patch, jó látni, hogy foglalkoznak is vele.)

[ Szerkesztve ]

(#14297) cikasz válasza x_o_n (#14294) üzenetére


cikasz
őstag

megvolt nekem a heart is igen.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#14298) kwzatz


kwzatz
őstag

Yogscast Jingle Jam 2016 - Humble Bundle

Hű, ez kicsit zsákbamacska jellegű, de van egy olyan érzésem, hogy összességében meg fogja érni, minimum karácsonykor gondolom bedobnak egy nagyobbacska címet. Persze főleg annak lehet jó, akinek nincs sok játéka steamen. Érdemes megemlíteni a 100% charity-t is.

Bár most jöttem rá, hogy később is meg lehet venni, szóval mégsem zsákbamacska, de ott van, hogy "Limited availability", úgyhogy a végtelenségig nem lehet húzni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14299) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Dishonored 2 a kiváló PC-s port miatt már kapott is Steamen egy 33%-os jóárasítást, mindössze három héttel a megjelenés után. Kár érte mert maga a játék jó, már amikor éppen nem fagy szarrá, vagy esik be 60-ról 35-re a framerate high-end konfigokon is. Legyen bármilyen jó a játék, sajnos ez is fel fog kerülni a legjobban elszart PC-s portok képzeletbeli listájára az év végi visszatekintőkben.
Ettől függetlenül azért érdemes rajta elgondolkodni, van aki tud vele játszani + előbb-utóbb csak kikalapálják annyira, hogy mind tudjunk. :DDD

(#14300) KubanitoS válasza Fitzgerald (#14299) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jó lesz ez 5 euroért jövőre. Hova sietni? Főleg ilyen árak mellett...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.