Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) x_o_n válasza TheProb (#17996) üzenetére


x_o_n
veterán

F4 complete 15eu
44-45eu postával a 3 db

(#18002) morfondőr válasza x_o_n (#18000) üzenetére


morfondőr
őstag

Előre is köszönöm! :R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#18003) Egon


Egon
nagyúr

Batman Arkham Origin-t és/vagy Arham Knight-ot vennék. Hol érdemes, illetve várható-e Summer Sale ideje alatt 5 Euro-s ár környékén?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18004) Dilikutya válasza Egon (#18003) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arkham Knight mostanában volt 5€ környékén bundlicsillagon. Origin meg még az alatt is szokott, igaz a DLC-kkel már túllépi. Szóval 5€ környékén sanszos.
Nuuvem-en régebben be lehetett szerezni az alapjátékot a fontosabb DLC-kkel 5€/5$ környékén, de ott már régóta nagy korlátozások vannak, nem tudom, meg lehet-e még venni, ha akciós.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18005) TheProb válasza x_o_n (#18001) üzenetére


TheProb
veterán

Részemről ennyiért még kihagyom. De köszi azért.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18006) wesker24 válasza x_o_n (#17991) üzenetére


wesker24
senior tag

A 17 Euros Resident Evil 7-re engem simán felírhatsz mint a huzat, ennyit lazán megér ! :R

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#18007) reelc


reelc
veterán

A GOGon debütált a Fallout 3 GOTY, a Fallout New Vegas Ultimate Edition, és az Oblivion GOTY Deluxe.
-50% kaptak, ezzel együtt az összes Bethesda játék akciós pár napig.

[ Szerkesztve ]

(#18008) Louro


Louro
őstag

Na ne már!!!! Meg se említitek, hogy az Imperium Galactica most 5 valuta a Steam-en? Így már azért befér +1 sor ;)

Mess with the best / Die like the rest

(#18009) gyimger válasza Louro (#18008) üzenetére


gyimger
őstag

Köszönöm, megyek nosztalgiázni! :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#18010) Dilikutya válasza Louro (#18008) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2. rész kerül 5€-ba, az 1. csak 2,49€. Abból viszont jobb az ingyenes Open-IG, mivel tudsz normális felbontást is beállítani.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18011) morfondőr


morfondőr
őstag

Tekken 7 GMG-en 31.99 GBP Vip áron (~11k HUF)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#18012) #41133696 válasza Louro (#18008) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ft-ban sem adnék érte 5-öt nemhogy €-ban...

(#18013) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Bundlestars-on most 4€ a Mad Max: [link]

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#18014) bepken válasza [Prolixus] (#18013) üzenetére


bepken
veterán

instant buy volt

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#18015) [Prolixus] válasza bepken (#18014) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, régóta kísértett engem is, eddig bírtam ellenállni. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#18016) i2k


i2k
senior tag

Következő havi:
https://www.humblebundle.com/monthly - "DARK SOULS II: Scholar of the First Sin" (STEAM adatlap)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#18017) Louro válasza #41133696 (#18012) üzenetére


Louro
őstag

Az te vagy. Nekem ilyenek az autós, fps és verekedős játékok. Nem kell, hogy mindenki ugyanazt szeresse, még nagyon leterheltek lennének a szerverek multik esetén :DDD

@Dilikutya: Elnézést, valóban elfelejtettem leírni, hogy csak a 2. rész.

Mess with the best / Die like the rest

(#18018) maross válasza bepken (#18014) üzenetére


maross
veterán

jo is :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18019) cikasz válasza [Prolixus] (#18013) üzenetére


cikasz
őstag

Csak érjek haza már veszem is! :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#18020) pengwin válasza i2k (#18016) üzenetére


pengwin
addikt

Az előző monthly bundle nagyon erősre sikeredett, ez is jól indul, bár engem nem érdekel.
A júniusiban volt a Stellaris+Plague Inc. Evolved+Superhot+Ashes of the Singularity: Escalation...

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#18021) Egon válasza [Prolixus] (#18013) üzenetére


Egon
nagyúr

:W
Már 20 Euro...:(

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18022) TheProb


TheProb
veterán

Titan Quest Anniversary Edition elég jóáras: [link]
Így rework-ölve elég játszhatónak néz ki, mennyire jó a game mai szemmel?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18023) i2k válasza TheProb (#18022) üzenetére


i2k
senior tag

"mennyire jó a game mai szemmel?"

Épp olyan jó, mint amilyen annak idején is volt --- elég nehezen lehet abbahagyni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#18024) TheProb válasza i2k (#18023) üzenetére


TheProb
veterán

Annak idején se játszottam vele, a stílust gyakorlatilag D3-mal kezdtem el. (Igen, D2 is kimaradt, csak bele-bele néztem.) Ránézésre D2-re hasonlít leginkább.

Szal akkor innnen már szubjektív döntés.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18025) morfondőr válasza TheProb (#18024) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem egyedül a turn based harcrendszer miatt nem tetszik! Pedig ezen kívül jónak tűnik!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#18026) i2k válasza morfondőr (#18025) üzenetére


i2k
senior tag

A Titan Quest Anniversary Edition nem TBS.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#18027) morfondőr válasza i2k (#18026) üzenetére


morfondőr
őstag

Valóban, bocsánat! Divinity: Original Sin Enhanced Edition-el kevertem! :B

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#18028) maross válasza TheProb (#18024) üzenetére


maross
veterán

erosen megszepultek a diablo2 emlekeid, ha a grafikara gondolsz :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18029) TheProb válasza maross (#18028) üzenetére


TheProb
veterán

Ránézést nem szó szerint értettem... :U :P

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18030) shaddy1027 válasza TheProb (#18022) üzenetére


shaddy1027
tag

Szerintem nagyon jó játék, igaz én elfogult vagyok vele. Barátokkal vagy szólóban is élvezetes. Nagyon jó karaktereket lehet építeni, és a küldetések is változatosak! :K

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#18031) De4d válasza TheProb (#18022) üzenetére


De4d
őstag

Ez egy super játék volt anno, és most lett rosszabb, max a grafika "évült" a játékélmény semmit se.

Minden jó, ha a vége jó!

(#18032) W.Wilson válasza Louro (#18008) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

IG2 most 2,5 dollár Amazonon.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#18033) hitvanyalak válasza morfondőr (#18027) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Azt meg javaslom mégiscsak próbáld ki a TBS ellenére is, iszonyatosan nagy élmény, taktikázni kell a harcban, van története :R és humora is

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#18034) hitvanyalak válasza TheProb (#18029) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Jó a Titan Quest én amikor Androidra megjelent, még azon is sokat játszottam :)
Bár Ha most kellene megvennem, nem tenném a Path of Exile miatt.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#18035) drtimot válasza W.Wilson (#18032) üzenetére


drtimot
aktív tag

Linket adsz? Én amazon.de-n 2.49-ért látom az IG1-et, 4,99-ért az IG2-t.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18036) W.Wilson válasza drtimot (#18035) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Itt van, de amazon.com.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#18037) TheProb válasza hitvanyalak (#18034) üzenetére


TheProb
veterán

PoE nekem is bejött, próbáltam magam rávenni már jó párszor, hogy újra belekezdek. De aztán a letöltés után, már el nem indítottam.. ;] Valahogy nincs kedvem megint guide-okat nézegetni, meg böngészni a piacot, stb.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18038) hitvanyalak válasza TheProb (#18037) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Na én azt nem csinálom. Megyek az öt zombimmal és ölök. Pont. Ha meguntam kilépek :) Annyit akartam,hogy legyen. Csóva varázslat,mint a diabloban, van. Azzal ölök. Boldogság egy hosszú nap után :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#18039) De4d


De4d
őstag

HRK-n kipróbálta valaki ezt a golden "random" keyt 1$-ért?

Minden jó, ha a vége jó!

(#18040) rumkola válasza De4d (#18031) üzenetére


rumkola
veterán

Ha most rosszabb lett, akkor kár megvenni. :D

(#18041) wesker24 válasza De4d (#18039) üzenetére


wesker24
senior tag

Én kipróbáltam de egy rakás szart nem ér az egész, :W lehet hogy csak én vagyok rohadtul peches de én kipróbáltam és a lehetö legszarabb steam játékokat dobta, aminek az értékelése a béka segge alatt van.

Annak az esélye hogy 1 dolcsiért egy Tripla AAA játékot kapj az 1:a Millióhoz esélyed sincs, csak arra jó az egész hogy egy rakás pénzt elkölts rá hátha esik egy jó játék, én vettem 3-at de mind 3-xszor elég pocsék játékokat dobott. :W

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#18042) hitvanyalak válasza De4d (#18039) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Kiakartam, de mindig elfelejtem, hogy nincs PayPal, szóval majd máshol.Amúgy szeretem az egy dolláros randomokat, mindig valami nagyon gagyit kapok, de nem adom fel :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#18043) tipuka válasza hitvanyalak (#18042) üzenetére


tipuka
addikt

vegyél 10 darabos random kulcsot, legalább kevesebb pénzt b@$z0l el :D

(#18044) De4d válasza wesker24 (#18041) üzenetére


De4d
őstag

Akkor én is kihagyom, nem is gondoltam hogy AAA dob, de valami normálisat csak csak (nem ilyen amiga szintű, plusz egy sornak se jó vackokat) :F

Minden jó, ha a vége jó!

(#18045) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

A Steamen most akciós a Company of Heroes mindegyike. Nekem az 1-nek a mindene megvan, játszottam is vele sokat. Elvileg a 2 is megvan, de mégsincs meg, mert humbliban vettem anno, és szerintem csak a multit tartalmazza. Ahányszor játszani akartam eddig vele, felajánlotta, hogy mehetek vásárolni szaporán...Ha megveszem most a Master collectiont 10 euro-ért, akkor tudok végre rendesen kampányt játszani? Vagy amúgy is tudnék, csak suta vagyok?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#18046) hitvanyalak válasza tipuka (#18043) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Azokat is szoktam, aztán mennek a steamgifts-re :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#18047) Csapoati válasza De4d (#18039) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne. Múltkor valami 20 centeset adott.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18048) reelc válasza TheProb (#18024) üzenetére


reelc
veterán

Nekem tetszik nagyon a Titan Quest.
A Diablo 2 után sokmindent kipróbáltam (Dungeon Siege, Sacred, stb.), de ez az egy fogott meg. A dupla kasztrendszer, a sztori/környezet, stb. Nagy kedvenc lett. Igazából jobban tetszett, mint a Diablo 2.

PoE-t nem próbáltam, több másikat az elmúlt évekből igen. A Diablo 3-at kicsit parkolópályára tettem, most újra előszedtem a Grim Dawnt (a Titan Questesek egy részének az újabb játéka). Ebben a stílusban ez tetszik a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#18049) TheProb válasza reelc (#18048) üzenetére


TheProb
veterán

Hát jó, adok neki 1 esélyt... ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18050) hitvanyalak válasza reelc (#18048) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Uhh tényleg a Grim Dawn is jó volt! Mondjuk nekem a Van Helsing széria is tetszett, sőt egy pár órát a Victor Vran is le tudott kötni. Ami hatalmas csalódás volt az a Dungeon Siege 3, főleg az első kettő után.

Sci-Fi-ben nagyon kibírnék egy ilyesmit.
A Helldivers ilyen?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.