Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gyors kérdés: nvidia-s promó kódok beváltásához kell a geforce experience, de maguk a játékok nem igénylik ugye? :U (mármint a saját kliensükben tudom beváltani...)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30002) FunPro válasza Mr.Csizmás (#30001) üzenetére


FunPro
senior tag

Én már találkoztam online beválthatóval is, de amúgy ja.

Experience-be beírod a kódot, majd megadod az adott platformos (steam,uplay) adatokat. Onnantól a játék jelen lesz a profilodban.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#30003) Mr.Csizmás válasza FunPro (#30002) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pont hogy elajándékoznám a kódokat. (rtx bundle, control + wolfi)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30005) section9 válasza Mr.Csizmás (#30003) üzenetére


section9
őstag

Mindketto elajandekozhato. Geforce Experience-ben beaktivalod oket es kapsz egy Bethesda meg asszem Origin kulcsot amit mar szabadon tovabbadhatsz.

(#30007) echterion válasza section9 (#30005) üzenetére


echterion
nagyúr

Kivéve, ha úgy van, mint amd-nél volt a Division 2, ott linkelni kellett az amd progiját az uplay-jel, mert nem kulcsot adott, hanem aktivált egyből account-ra.

**********

(#30008) Mr.Csizmás válasza echterion (#30007) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ ysengrin :R

GEX-ben próbálhatja hozzákötni, mert nv fiókom van, más nincs hozzákötve, se fb, se semmi.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30010) section9 válasza echterion (#30007) üzenetére


section9
őstag

Itt nem igy van, en is elajandekoztam mindkettot.

(#30011) CactuS válasza echterion (#30007) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az is simán "eladható/ajándékozható volt. Div2-t megtartottam, mert érdekelt Resident Evil 4-et meg simán továbbadtam. A trükk, hogy az amdrewards oldalhoz hozzáférést kell adni, annak, akinek odaadod a játékot, mert onnan tudja aktiválni a fiókjára. A hardveres check már előtte megtörténik, nem kell neki a kártya hozzá.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30012) AnonymusX válasza Golden9 (#29996) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ez nem HL ár, az ugyanis 1,74 euró volt és a Gamesplaneten volt ennyi:

[link]

(#30013) reelc válasza AnonymusX (#30012) üzenetére


reelc
veterán

Igen, volt ennyi, de ez a HL dolog valahol csapda is, mert egyszer volt 6 éve annyiért, amennyiért írtad, és azóta egyszer sem.
Ok, hogy a legalacsonyabb árat jelenti, de mit ér az ember vele, ha évekig, vagy talán soha nincs többet hasonló áron?
Nem infó annak, aki most jött a fórumra, vagy akár 4 éve.
Iránymutató lehet, de várni rá... sokszor nincs értelme ilyen régi címeknél. Persze kiadó függő is.
Meg ugye fél órás elárazás is megjelenhet az ITADban, volt már példa rá, és erre ugye nem lehetett építeni.

Amúgy, ha jól rémlik nem volt még ingyenes. Nem volt pontos az infója.

(#30014) AnonymusX: Egyetértek, a "HL"-t indokolt esetben kellene használni.

[ Szerkesztve ]

(#30014) AnonymusX válasza reelc (#30013) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ezzel teljesen egyetértek, viszont tévesen se állítsuk már azt, hogy sosem volt ennyire olcsó, mint most. A fórumtárs meg ugye ezt tette, akaratlanul félrevezetve azokat, akiknek ez is egy szempont a vásárlásnál.

(#30015) phenomHUN válasza AnonymusX (#30014) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nézd meg, hogy melyik játékról van szó, és teljesen irreleváns lesz az állításod...

(#30016) echterion válasza CactuS (#30011) üzenetére


echterion
nagyúr

Tudom, én is így adtam el őket. Csak ezt akkor még nem tudtam, így fura volt ezt meglátni először. Szerencse, hogy személyes átvétellel adtam el, így relativ gond nélkül ment a biznisz.

**********

(#30017) Dilikutya válasza AnonymusX (#30012) üzenetére


Dilikutya
félisten

6 éve. Ez így most megint csóri fillérnek szárazon análba.

Ha számít az hogy HL ár legyen, én árulok Borderlands 4-et 69,99€-ért. Ennyire olcsó még sosem volt!!!444négynégynégy

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30018) kwzatz válasza Dilikutya (#30017) üzenetére


kwzatz
őstag

"Ez így most megint csóri fillérnek szárazon análba."

Amikor az ember kommentjeinek a felét ez, illetve ennek variációi teszik ki, akkor az azért már elgondolkodtató. Honnan jön ez a fixáció? :D

(#30019) Dilikutya válasza kwzatz (#30018) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak már iszonyú unalmas ez a nem is tudom milyen mértékű garasoskodás, amikor már az is számít, hogy valami történelmi ár legyen, akkor is, ha csak fél euróval olcsóbb, mint a korábbi rekord. Meg nem vesszük meg 4€-ért, mert 6 éve 2 volt, azóta meg nem. Közben meg ugyanezek az emberek többszázas méretű fiókokkal rendelkeznek, persze a jó részük bundliszemét, meg legalább fele soha sem lesz elindítva. Egy ingyen Witcher-t vagy bármi ingyen adott nagy játékot kb mindenki leszól, hogy volt már ingyen, de ganyé a kiadó stb, stb. Ha valami nem kap 50%-nál nagyobb akciót, akkor a kiadó pénzéhes, de azt elfelejtik, hogy élelmiszert is csak a szavidő végén adnak 50+ %-os akcióban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30020) AnonymusX válasza Dilikutya (#30017) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Akárhogy is csűröd csavarod, a mondandóm lényege nem ez volt. A fórumtárs tévesen úgy reklámozta az akciót, hogy sosem volt olcsóbb. Ha ennyire zavar itt mindenkit a HL-ezés, akkor le kéne tiltani a használatát - főleg, ha az tévesen is történik.

[ Szerkesztve ]

(#30021) kwzatz válasza Dilikutya (#30019) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem is tartalmilag gondoltam, mert azzal végül is egyetértek. Na mindegy. :)

Amúgy szerintem abból ered, hogy annyira olcsóak a játékok (és rengeteg az ingyenes is), hogy sokaknak már inkább gyűjtögetés lett belőle. Már szinte nem is azért vásárolják a játékokat, hogy játsszanak velük, hanem hogy "meglegyenek", így próbálják minél olcsóbban beszerezni. 1-10€ között vannak régi/új nagy nevek, jó játékok... Gyakorlatilag mind megéri ezt az árat, ha belegondol az ember, hogy 10+, sőt sokszor akár 100 órát szórakozik velük.

(#30022) reelc válasza AnonymusX (#30020) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem nem önmagában a HL-ezés, hanem a mostani, megalapozatlan HL-ezés a ludas.
A Topik Összefoglalóban szerepelnek az ár összehasonlító oldalak (pl. ITAD), az abból kinyert infóval (valóban HL-e adott játék mostani ára, vagy "csak" kellően alacsony), mindenki számára elérhetőek.
Ahogy fentebb írtam ez néha csapda, benne lehetnek pl. félórás elárazások.

Az eredeti posztolónak nem a kedvét akartam szegni az akciók beírásától - márcsak azért sem, mert ez a topik lényege - hanem a "HL" megalapozottabb használatát. Vagy elhagyását.
Szerintem ezzel más is egyetérthet. Ha nem, irány az OFF topik a továbbiakban!
Köszönöm.

Én az Augmented Steam nevű böngésző bővítményt használom, persze ez eléggé célzott dolog, arra a pár játékra ami érdekel. Az Enhanced Steam utódja.
Meg persze ezt a topikot. :)

[ Szerkesztve ]

(#30023) Egon válasza AnonymusX (#30020) üzenetére


Egon
nagyúr

A vitát generáló gordiuszi csomót kettévágandó, javaslom hogy kerüljön az összefoglalóba, hogy (a "nagy" bestbuy topic mintájára) ontopic kétféle jelölést kelljen/lehessen alkalmazni (pontosabban a kettő közül valamelyiket):
#HL: sosem volt még ilyen olcsó;
#BB: perpill. legolcsóbb ár (ami nyilván a jelenlegi vitát generálóhoz hasonló esetekben lenne használandó).

Megjegyzem szerintem sem kellene egy párszáz forintos tételnél kötözködni, de mindegy (ha valaki megveszi, tévesen HL-nek gondolván az árat,azzal egészen pontosan mekkora "kár" is éri?).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#30024) bullseye válasza Egon (#30023) üzenetére


bullseye
addikt

Én egyszer előfizetési díjként 19900-at írtam a levelezésben 19990 helyett (ezt mondták a terjesztésen), ami amúgy a reklámban 8 oldallal arrébb szerepelt. És jöttek a felháborodott telefonok a 90 Ft miatt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30025) Golden9 válasza AnonymusX (#30012) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem HL-t írt. Ez az ITAD egy bughalmaz. :W

The Elder Scrolls: Morrowind GOTY Edition

Megnyitom a linked:
Historical Low GamesPlanet UK on 2013-12-06 75% off 1,74€

Rákeresés után: Historical Low: 4,94€ 67% on Fanatical.

Bejelentkezek az ITAD-ba, megnyitom a linked:
Historical Low GamesPlanet US on 2013-06-21 75% off R$11.21

Más:

BlazBlue: Calamity Trigger

ITAD szerint:
Historical Low GOG on 2019-05-30 86% off R$2.89

Valójában a GOG-on: -85% 8.99€ 1.39€.
Most a Steamen a legolcsóbb:

BlazBlue: Calamity Trigger -85% 8,99€ 1,34€ HL (Remélem.) Steam.

[ Szeretkezve ]

(#30026) Dilikutya válasza Golden9 (#30025) üzenetére


Dilikutya
félisten

R$ != $

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30027) vorosmarti válasza AnonymusX (#30020) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ha ennyire zavar itt mindenkit a HL-ezés, akkor le kéne tiltani a használatát - főleg, ha az tévesen is történik.

Vagy csak újbeszél-ül lehetne kimondani hogy HL. Egyébként elvinne a gondolatrendőrség. Esetleg az ostoba fonetikus modoroskodást is be lehetne tiltani. És csak déltől 2-ig lehetne kommentelni :)

No offense, csak nem értem h miért tér ez a HL hülyeség vissza kétnaponta. Ha valakinek ez számít a vásárláskor, az úgyis állandóan nézi ezeket az oldalakat. Ha meg vki jóindulatúan leírja, de véletlenül benézi, nem biztos h egyből bíróság elé kell állítani...

(#30028) echterion válasza vorosmarti (#30027) üzenetére


echterion
nagyúr

Akinek ez ennyire számít, az nem ezekről az oldalakról vásárol játékot, hanem a szürke zónában nézelődik, ott vannak az igazi HL árak. ;)

**********

(#30029) Out válasza vorosmarti (#30027) üzenetére


Out
addikt

Eleve nincs értelme HL-ezni egy magyar fórumon. Inkább írják azt hogy LÁ :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#30030) Dilikutya válasza Out (#30029) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó hogy mondod, általánosban Zsolnay tanterves voltam, ami eléggé rámegy az anyanyelvi szintű magyarra, és irritálnak is az ilyen faszságok, amikor van rá rendes szavunk, de inkább hunglisül vartyog rá valaki valamit. A gém a halálom, amit még egy hosszú combú, hosszú nyakú, kis mellű gázlómadárnak tanultam. A gamma meg az a sugárzás, amitől Bruce Banner felcseszi az agyát. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30031) l.skywalker válasza Out (#30029) üzenetére


l.skywalker
félisten

OFF Topikban-ban folytatva a beszélgetést - ott olvasható az én válaszom.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30032) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Celeste - 9,99€ (Steam) - most volt ingyenes nemrég Epic-en

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30033) bullseye válasza Golden9 (#30025) üzenetére


bullseye
addikt

Fura, mert augmented Steam szerint meg: "Historical Lowest Price: 0,89€ at Voidu on 2018. 02. 16"
Ettől függetlenül baromi jó ár annak, akit érdekel.

BTW (csak, hogy Grétsy László is örüljön) a HL-ezés nem azért indult, mert ennyire sznobbak szeretnének lenni egyesek, hanem mert ha valaki beírt egy ilyen -85% 1,34 EUR akciót, rögtön jött valaki, hogy ez már kit érdekel, mert volt alacsonyabb 6 éve 30 percig, tehát elfogadhatatlanul magas valójában és ha valaki így is megvenné #mindmeghalunk.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30034) Mr.Csizmás válasza bullseye (#30033) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho ami AAA cím (volt kiadáskor ofc) és/vagy metacritic 90+, az simán lehet HL (vagyis BB) vétel ha mondjuk 4-5€ alá megy. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30035) Jimbo75


Jimbo75
tag

Engedjük már el ezt a HL baromságot, és maradjunk az akcióknál....

(#30036) warcat


warcat
veterán

Éjjel amúgy volt megint Xbox Game Pass for PC kódosztás alienwarearénán, de úgy tűnik a nagy historic low vitában ez az aprócska hír kimaradt :))

EA: It's in the crate!

(#30037) cskamacska válasza warcat (#30036) üzenetére


cskamacska
addikt

Legutóbb abból is hiszti lett, és az érintettek elfelejtettek poszt tolni. :U

más

Humblin Rebellion szél van átlagos árakkal, ellenben a havi Scambli tulajok itt megkapják a teljes 20% kedvezményt az árakból.(adományok mértékét a rewards fülön lehet változtatni, az alapértelmezett alapítványt pedig a.. ö, valahol :B )
Így
1,67 euróra jön ki a Woolfe The Red Hood Diaries
4,59€ a Battlezone 98 Redux Odissey Edition(felújított Battlezone 1 plusz kieg)
és 4€ a Battlezone Combat Commander(Battlezone II felújítva), azaz mindegyiken Históriás Ló csücsül. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30038) MrGeE


MrGeE
csendes tag

GMG-n [blasphemous] HL ;]

(#30039) l.skywalker


l.skywalker
félisten

14-től megint ingyenes lesz a Dirt Rally? [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30040) Lackki válasza l.skywalker (#30039) üzenetére


Lackki
senior tag

14-16 között igen

Privátot hamarabb észreveszem

(#30041) Lackki


Lackki
senior tag

Borderlands 3 14.000 Ft
CLAPTRAP30 kuponkóddal!

Privátot hamarabb észreveszem

(#30042) Vertigo18 válasza Lackki (#30041) üzenetére


Vertigo18
addikt

Reméljük hamar lemegy az ára a kiadás után, kellene két példány a hyper-szuper Deluxe kiadásból! :)

Ezzel a kóddal az már "csak" 23k... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#30043) Golden9


Golden9
addikt

Conarium -100% €19.99 €0,0000000000000000000000000000000 HL Epicgames.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#30044) norti


norti
addikt

Endless Space Collection FREE

Plusz 1 Steam key: 04K2V-BLR96-3ETFD

@Segal: hja, mert így este már nem hogy azt nem tudom, milyen nap van, hanem azt sem, hogy éppen honnan linkelek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30045) Segal válasza norti (#30044) üzenetére


Segal
veterán

steam kulcsot ad :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#30046) dashed válasza norti (#30044) üzenetére


dashed
senior tag

Vittem a kulcsot :R

Itt egy másik

0AJ9J-0DP4P-2DHHR

[ Szerkesztve ]

(#30047) Hzoltan969 válasza Vertigo18 (#30042) üzenetére


Hzoltan969
tag

Ha hamar szeretnéd megvenni, akkor inkább csapj le erre. 30%-nál nagyobb kedvezmény pár hónapig nem valószínű, hogy lesz.

(#30048) i2k válasza norti (#30044) üzenetére


i2k
senior tag

S még mielőtt valaki félreértené:

Benne:
* Endless Space (1)
* Endless Space (1): Disharmony

Semmi több.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#30049) Solymi81


Solymi81
aktív tag

Endless Space Collection:

0WR4Q-BQJJI-D67IA

(#30050) Robeast


Robeast
tag

Endless Space Collection

0XDW8-4TWTH-QARKP

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.