Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) kalozhun100 válasza eszement24 (#15599) üzenetére


kalozhun100
őstag

Ez volt valamelyik oldalon 0,99 Dolcsiba. Csak sajna lecsúsztam róla:( Jah meg Battlefront 2 volt még, amit behúztam.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15602) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Ingyenes Dirt Showdown a HB-n. :)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#15603) hitvanyalak válasza Hunbeast87 (#15602) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#15604) Serpiko


Serpiko
addikt

INGYEN DIRT Showdown! [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#15605) drtimot válasza Hunbeast87 (#15602) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ráadásul jár hozzá -10% Humble Monthly kupon elvileg, a még olcsóbb XCOM2-ért :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#15606) szami777 válasza Hunbeast87 (#15602) üzenetére


szami777
addikt

Köszi :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15607) Louro válasza drtimot (#15605) üzenetére


Louro
őstag

Csak az első vásárláskor jár a 10%. 10% off Humble Monthly for New Subscribers Only

Ha valaki venne az 55 eurós Civ6-ból, akkor egyre befizetnék.
Lehet összeírhatnánk és akkor lehet lenne, aki besegítene :)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#15608) Niczo válasza Hunbeast87 (#15602) üzenetére


Niczo
senior tag

akkor most a Dirt Showdown is el fog tűnni a steam storeból :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#15609) Landro


Landro
tag

Bocs, látom már volt

DiRT Showdown ingyenes a Humble Bundle-n még két napig
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15611) oAcido


oAcido
aktív tag

Sziasztok!

Bundle Stars-on megéri most behúzni a LEGO-kat 3,66-ért (~1160HUF)? És ha igen, mely részek ajánlottak? Tudom sok lesz a kérdés, de esetleg kupon van? :)

(#15612) Mr.Csizmás válasza oAcido (#15611) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha vevő vagy rá, igen, pár órányi garantált röhögés tuti lesz egy marék apróért :K 1160 ft-ért nálunk még egy pizzát se kapsz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15614) eami


eami
addikt

(#15616) szami777 válasza oAcido (#15611) üzenetére


szami777
addikt

Nekem a lego lotr abszolút favorit. Az legyen benne a háromban szerintem.
Az se mindegy melyik filmalap áll közelebb a szívedhez. (én ez alapján dönenék) A lego harry potterek jók lennének de ott nincs szinkron, hanem csak artikulálatlan gügyögés. Nagyon bugyuta hatást kelt sajnos. Lotr pl a a filmből vette át a szinkront és az eléggé megdobja a játékélményt. Lego hobbit ugyanez, én azt is élveztem

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15617) Dilikutya válasza szami777 (#15616) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem pont addig volt jó, amíg gügyögtek. A filmes szinkron meg végképp nem passzol ide szerintem.
Amúgy jó még a Marvel Superheroes is. Meg a Star Wars. Igazából az volt a legjobb, az még LEGO játék volt, sokkal legósabb környezettel. Manapság már csak a figura építőkocka, meg az, amivel valamit kezdeni is kell. Kicsit kiégett szerintem a sorozat, legalábbis felnőtt fejjel. Gyerekek lehet, hogy élveznék még mindet, bár nekik pont a LEGO Star Wars nem mond szerintem semmit, nem hiszem, hogy a mai 10 évesek még megnéznék a régi trilógiát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15618) asuskiddd


asuskiddd
tag

Aki megvenné a LEGO® MARVEL's Avengers-t és a Season Pass-t hozzá, azok ezt a 2 dlc-t nem kapják meg.

Marvel’s Captain America: Civil War Character Pack
Marvel’s Ant-Man Pack

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15620) echterion válasza maross (#15615) üzenetére


echterion
nagyúr

Kérdezte, hogy végigmegy-e, megválaszoltam neki, mindenféle rosszindulat nélkül. Nekem is segitett már ilyen ügyben, nem bántás volt a célom vele.

(#15619) pigster: Szánalmas...

**********

(#15621) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

már most januárban megjelent a Steamen az Év Játéka, és még 20% kedvezmény is van rá [link]

/s

(#15645) ayo


ayo
Topikgazda

Ismét töröltem az ide nem tartozó hsz-ket, mert 80-90% OFF volt.
Próbáljatok kevesebbet OFF-olni, köszönet!

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15646) #41133696


#41133696
törölt tag

Sniper: Ghost Warrior Trilogy Daily Deal

€18.99
€0.95

(#15647) FrozeN`


FrozeN`
tag

Van itt olyan, akinek meg van már a Dirt Showdown, és hajlandó lenne átadni ezt az ingyen kódot? Most külön ezért nem nem csinálnék még egy HB reget, viszont második accra is szeretném beaktiválni. (Otthonra multizni pont jó lenne) Nagyon örülnék neki. Köszi előre is! :R

(#15648) maross válasza FrozeN` (#15647) üzenetére


maross
veterán

kb feleannyi ido letrehozni egy hb reget, mint ez a posztod, es a szuk keresztmetszed a +1 steam account, amid mar megvan

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15649) Dilikutya válasza FrozeN` (#15647) üzenetére


Dilikutya
félisten

Írtad volna, hogy se kezed, se lábad, egyik heréd nem szállt le, és még fél szemedre is vak vagy, akkor még oda is adtam volna. De hogy ingyen játékért is lusta vagy... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15650) FrozeN`


FrozeN`
tag

Félreértitek. Ezer éve van HB regem, csak teljesen feleslegesnek tartom külön csak ezért regisztrálni még egy accot, tudva, hogy soha nem fogok még egyszer azzal belépni. :) Nem lustaság ez. Persze ha nem jelentkezik senki, marad az a megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.