Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) alratar válasza evitiguF (#45999) üzenetére


alratar
addikt

Lekapcsolták a szervereket, nem?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#46002) AnonymusX válasza alratar (#46001) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nem. Ígéretük szerint a hónap végén csak a játék fog eltűnni a boltokból a multi még működni fog határozatlan ideig.

[ Szerkesztve ]

(#46003) l.skywalker válasza Egon (#46000) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elég vegyesen indult. Én Game Pass-ban vittem végig az alapjátékot, annyira nem volt rossz. A negatív kritikák egy részét azért kapta, mert nem a filmbeli arcok vannak a karakterekhez kötve.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46004) Dilikutya válasza l.skywalker (#46003) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem az pont nem zavar (még nem játszottam vele), a filmekben is zömében csereszabatos színészek játszák a karaktereket.
A karaktereknek amúgy is volt már ezer arcuk, bár a képregényekben igyekeztek ezekre ügyelni, hogy a rajzoló saját stílusától eltekintve hasonlítson az eredetire. A filmek már rég dobták az alapokat. Én meg a filmeket. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46005) l.skywalker válasza Dilikutya (#46004) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a filmekkel ismertem meg a karaktereket és emiatt egy darabig zavart. De fél óra után megszokja az ember.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46006) thomasa válasza evitiguF (#45999) üzenetére


thomasa
senior tag

Fájt volna valakinek, ha az eredeti filmes karakterek vannak benne? Na jó, akkor nem 4 EUR lenne gondolom.

(#46007) l.skywalker válasza thomasa (#46006) üzenetére


l.skywalker
félisten

Így van és akkor már megjelenés előtt bukott volna :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46008) Segal


Segal
veterán

Lassan visszakanyarodhatnank az ON kategoriaba...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46009) echterion válasza l.skywalker (#46003) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyetértek. Nekem akkoriban tetszett nagyon, így az előző pc-s akcióban pár hete megvettem valami kétezerért. Néha még előveszem, mert jó kikapcsolódás, offline tartalom is van benne szerintem elég. Ha az ember nem tud elvonatkoztatni a filmektől, akkor nem szabad megvenni, ha viszont igen, akkor ennyit mindenképp megér.

**********

(#46010) Marci79 válasza evitiguF (#45999) üzenetére


Marci79
aktív tag

A szerver lelövése után még használható marad? :F

(#46011) wjbhbdux válasza thomasa (#46006) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Így időtlen a játék. a filmszereplőket cserélik pár évente, hányadik pókember meg batman van már mióta élünk?

/s

(#46012) i2k válasza Marci79 (#46010) üzenetére


i2k
senior tag

Amikor a szerverek leállnak, akkor a játék is használhatatlan lesz - ez nem kérdés.
De addig is:

"Hey there, Avengers!

As we’ve previously announced, official support for Marvel’s Avengers: Definitive Edition is ending on Sept. 30, 2023, and the game will no longer be purchasable on Steam. However, we wanted to reassure you that while the game will no longer be for sale, the game will remain playable for owners largely as it is today.

To be specific on what is and isn’t changing on Sept. 30, 2023:
All currently available content will continue to be available as-is for solo and multiplayer play after Sept. 30, 2023.
If you own the game, it will remain in your game library for download and reinstallation after Sept. 30, 2023.
Limited-Time Events like the Red Room Takeover will continue to run after Sept. 30, 2023. These events will run in a two-week rotation. Reoccurring mission chains, events, and rewards will continue to refresh on the cadences they always have.
Customer support will no longer be available after Sept. 30, 2023.
All Operations and the War for Wakanda Expansion will continue to be playable as they are now.

Thank you to all our players for joining us on these adventures and letting us tell our stories with Kamala, Bruce, Tony, Steve, Nat, Thor, Clint, Kate, T'Challa, Pete, Jane, and Bucky. For anyone who hasn’t joined us yet, we hope you jump on this final chance to join Earth’s Mightiest Heroes alongside your friends.

Remember: good isn’t a thing you are; it’s a thing you do.

- The Marvel's Avengers Dev Team!"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#46013) Marci79 válasza i2k (#46012) üzenetére


Marci79
aktív tag

Azért volt kérdés, mert single player mód is van benne. Nem csak multi.

(#46014) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem nagy akció, de ha valakit érdekel viheti:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46021) wjbhbdux válasza Anonymusxx (#46020) üzenetére


wjbhbdux
veterán

GOG-nál már arra is kell figyelni, hogy az ingyenjátékért cserébe már nem csak hírlevelet küldenek, hanem harmadik félen (google/facebook/instagram) is átfuttatják az email címed, és az ezekről leszívott játékos infók után bombáznak majd reklámmal.

Vagyis nem 1 hanem 2 X-et érdemes kivenni a beállításokban minden ajándékuk után itt gog.com/en/account/settings/subscriptions

/s

(#46022) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!
STAR WARS™: Squadrons 3,99€-ért? :)

(#46023) DJGABI válasza Danecay (#46022) üzenetére


DJGABI
addikt

Mótvá olcsóbban is, talán Amazon Prime-val. 1 dodóért szórták epic-re a kulcsokat. Megvettem, de azóta sem telepítettem a Battlefront 2-ben tetszett az űrdogfight, bár ott van 3rd person nézet.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#46024) Dilikutya válasza DJGABI (#46023) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem szempont, hogy volt már. :)
Meg az másodkézből volt 1 dollár, mert a havi Prime-ban volt ajándék. Amúgy van benne külső nézet emlékeim szerint, bár rég játszottam vele, valamitől megdöglött.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46025) Danecay válasza Dilikutya (#46024) üzenetére


Danecay
őstag

Nem értem az embereket. Másik topikba is bedobtam és ott is megkaptam, hogy az Epic Store-on volt már ingyen, meg hogy benne van a Game Pass-ban. Így akarjon jót az ember. Nekem is az Epic-ről van meg, ezt csak találtam, de gondoltam hátha lesz akinek jól jön, erre tessék.

(#46026) wjbhbdux válasza Danecay (#46025) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szerintem sincs értelme olyan kommenteknek, amik egyszeri alkalmas korábbi akciókra hivatkoznak.

Az, hogy epicnél/amazonnál/humblechoice stb vótmá.. Ezeknél újrázás pici eséllyel lesz valaha.

Akkor a fizetésed se vedd fel, mert a lays chipsben volt ingyen pénz régen :D

/s

(#46027) basaharc502 válasza Danecay (#46025) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Most érted...akit ez a játék kicsit is érdekelt, az 99,99%, hogy nyomon is követte valamennyire és be is húzta amikor ingyen adták.
Aki lemaradt róla annak viszont jó deal.

(#46028) Dilikutya válasza Danecay (#46025) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az 1 dollárost amúgy nem volt jó üzlet, G2A és társai adták ennyiért a Prime kulcsokat. Én is vettem belőle, ahelyett hogy a Prime-ra előfizettem volna arra a hónapra. Be is aktiváltam, aztán el is vették. Bár azért a 900Ft-ért is jól járt, akinek volt Prime előfizetése.
De az más, nem rendes leárazás, olyanra nem érdemes várni.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46029) conexke válasza Dilikutya (#46028) üzenetére


conexke
tag

Sziasztok van valami olyan forum ahol osztogatnak warthunder kodot meg egyebeket? köszi köszi :R

(#46030) Dilikutya válasza conexke (#46029) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szia! Én ezt passzolom, elvből nem játszok ilyen "ingyenes, de vegyél minden szart hogy tudja haladni" játékokkal. :)
Multival se, de az simán csak nem érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46031) l.skywalker válasza Danecay (#46022) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi! :K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46032) Mr.Csizmás válasza conexke (#46029) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

War Thunder - MMO Combat Game

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46033) conexke válasza Dilikutya (#46030) üzenetére


conexke
tag

akkor lehet rosszul fogalmaztam meg :D olyan csopi ahol a felesleges kodok osztogatnak

(#46034) Egon


Egon
nagyúr

Gears Tactics -75% 9.99€ [link] Elvileg HL.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#46035) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Steamen fél áron van a Warhammer 40k - Chaos gate, az mennyire best buy? Túl sok mindent nem találtam a játékról, steames negatív kommentek szerint túl nehéz, de a pozitívak is említik ezt, plusz valamelyik tesztoldalon említették hogy elég gyengén fut a játék, mert többször voltak nagyobb fps dropok.

(#46036) phenomHUN válasza KISDUCK (#46035) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nemrég volt bundlizva, így 5-6 euróért lehet kapni több helyen is.

(#46037) mepet válasza Danecay (#46022) üzenetére


mepet
addikt

Koszi szepen, ez vegre steames, instant get! :R

(#46038) reelc


reelc
veterán

Beírom, hátha más is járt így.
Egyszercsak kaptam egy e-mailt ma, hogy megvettem a GOGról a Fahrenheit - Indigo Prophecy Remasteredet. Ár is volt a levélben, de nem találtam nyomát levonásnak.

Most tudtam rákeresni: "All owners of the original will receive the Remastered version as a gift, and all who purchase the Remastered version will receive the original as a gift! No such thing as too much Fahrenheit and we want you to enjoy it however you prefer."

Bevallom először megijedtem.
Nem $0 volt, mint a giftek.

(Direkt nem rakom OFFba, mert Bestbuy annak aki kapott)

[ Szerkesztve ]

(#46039) reelc válasza reelc (#46038) üzenetére


reelc
veterán

Az előbb jött a GoGtól e-mail, hogy technikai probléma miatt jelzett összeget.

(#46040) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Dark Pictures: Man of Medan giveaway:
https://beta.bandainamcoent.eu/en/cb/man-of-medan-for-free

Aki hülye, haljon meg!

(#46041) Thunder23


Thunder23
csendes tag

Sziasztok.
Nincs mostanában valami amihez ingyenes 1 hónapos Xbox Game Pass Ultimate jár?
Köszönöm.

(#46042) eboostr válasza Thunder23 (#46041) üzenetére


eboostr
aktív tag

A full belepő asus laptophoz kaptam legutóbb office365-el együtt.

(#46043) Maxxxim válasza csaba951 (#45976) üzenetére

Jelentem működött ez a Humble Classic Monthly felfüggesztés:

Ezt a mai napon kaptam. Lehet, ha még húztam volna egy darabig, akkor még olcsóbb ajánlat is jön, nekem jó volt ennyiért is.
Köszi az ötletet ! :R

Ohhhh és most nézem, végül csak 5.5 Eurot vont, még csak nem is 7-et, mint az emailben szerepelt :C

[ Szerkesztve ]

(#46044) csaba951 válasza Maxxxim (#46043) üzenetére


csaba951
veterán

Örülök, hogy végül bejött!
Szombaton vagy vasárnap még várható hasonló, de 6 EUR-os levél (az valami 4,5-re jön ki) azoknak akik még mindig nem vették meg (és pause-ban vannak, és nem fogadták el a pause-kor felajánlott 8 USD-s ajánlatot). De az lesz az alja.

[ Szerkesztve ]

(#46045) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Október 5-én rajtol az új Prime Gaming csomag, a Ghostwire Tokyo lesz a húzócím:
4208320_1.jpg

Szerk.: Epic-re adja a játékot nem kódként, hanem fiókot kell hozzárendelni

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46046) Mr.Csizmás válasza l.skywalker (#46045) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

karácsonyra adhatnák a deathloopot ;] :C
------------------------------------------
apropó, akinek C77 kiadásos Xbox One X-e van, kapott egy ilyet elvileg:
Nincs elérhető leírás.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46047) Anonymusxx válasza Mr.Csizmás (#46046) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Már volt bundleban..

[ Szerkesztve ]

(#46048) Mr.Csizmás válasza Anonymusxx (#46047) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Prime Gaming-on?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46049) Anonymusxx válasza Mr.Csizmás (#46048) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Nem, ebben:

https://www.gamespot.com/articles/deathloop-is-free-for-humble-bundle-subscribers-this-month/1100-6508067/

Nem volt rossz pakk... Elkerülte a figyelmed, vagy nem érte meg neked?

(#46050) Mr.Csizmás válasza Anonymusxx (#46049) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahh, elkerülte vszeg a figyelmemet, szerencsére az olcsó lengyel prime fut :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.