Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) kwzatz válasza sagem (#14749) üzenetére


kwzatz
őstag

"pláne, hogy már 60+ezer vásárlásnál járunk"
Azt ne felejtsd el, hogy ez az összes vásárlás és nem mind 30$ feletti. Esélyes persze, hogy a nagy része az, de a pontos számokat nem tudhatjuk.

(#14752) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos nem találtam jobb témát a kérdésemhez, ezért itt tenném fel.

Találtam egy ilyen packot: Quake Collection

Elvileg az alábbi játékokat tartalmazza:

– Quake
– Quake Mission Pack 1: Scourge of Armagon
– Quake Mission Pack 2: Dissoultion of Eternity
– Quake II
– Quake II Mission Pack: Ground Zero
– Quake II Mission Pack: The Reckoning
– Quake III Arena
– Quake III: Team Arena
– Quake IV

A bolt oldalát most direkt nem hivatkoznám be, de az egész csomag - számomra - elég baráti áron van. Az adatlapon az van feltüntetve, hogy a játék DVD-n található. De aztán mindenféle netes aktiválást is lehet olvasni... Sőt, a neten rákeresve olyan infót is találtam, hogy steam fiók is szükséges az aktiváláshoz.

Esetleg valaki már vásárolt ilyet és tudna nekem segíteni? Én korábban úgy vettem ilyen pack-okat (pl. C&C), hogy a telepítési kódok a DVD tokjában voltak. Persze voltak olyan részek, amihez kellett a net is, de egyéb (pl. steam) felhasználói fiók nem.

Előre is köszönöm a segítséget és bocs, ha OFF lett a hozzászólásom.

Üdv.
P1eTr0

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#14753) genndy válasza P1eTr0 (#14752) üzenetére


genndy
addikt

Pedig az adott oldalt belinkelve számíthatnál a leghasználhatóbb válaszokra... :U
Steamen van ilyen csomag, tehát ha a bolttól egy kulcsot kapsz, akkor az Steamen aktiválható. Lehet hogy egy dobozos változat kódját kapod csak meg. Csomó DVD-s játék is egyre többször már Steam-kóddal jön, és akkor csak az a lényeg, a koronggal onnantól kezdve mondjuk gurigázhatsz, másra nem jó (főleg a manapság divatos többgigás 0day patchek korában).
Egyébként az id-címek jogai már a Bethesdánál vannak, ők meg Steamesek, szóval szerintem ha dobozos is a cucc, akkor is Steam-kódos.
Következő lépésként várunk szeretettel az OFF-topikban a linkkel, mert szinte biztosra veszem, hogy az ajánlat valami szürkeboltos (G2A, cdkeys és társai), ha már "direkt nem hivatkozod be" és olyan "baráti áron" van, akkor marhára nem ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14754) reelc válasza P1eTr0 (#14752) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Gondolom valami ilyesmibe akadtál bele.

Megveszed, a noboxon aktiválod, ami ad egy Steames kódot. A Steames kódhoz meg kell egy Steam fiók. Onnan tudod telepíteni és futtatni a játékokat.

Régen vettem dobozos játékot, nekem ez új dolog. Tippre így van kispórolva a lemez, csak kód árulás. +1 lépés ahhoz képest, mintha Steam kód vagy lemez lenne benne (Steam kóddal).

Rengeteg játékhoz kell Steam fiók.

Ha nem ebbe futottál bele, hanem másféle ajánlatba, akkor az előttem lévő bejegyzése a mérvadó. :)

(#14755) P1eTr0: "A dobozban egy NOBOX kulcs található." Le van írva az oldalukon. Ez a lényeg. Még ha lenne benne lemez is, akkor is ott lenne a lehetőség, hogy a Steamről szedd le a pakkot, mert az mindenféleképpen kell a játékok futtatásához. A Steam áruház és másolásvédelem is egyúttal.

[ Szerkesztve ]

(#14755) P1eTr0 válasza reelc (#14754) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Pont sikerült beraknod az oldalt :) (igazából nem tudtam, hogy szabad-e).

Csak azért bizonytalanodtam el, mert ott fel van tüntetve, hogy Adathordozó: PC DVD. Gondoltam maga a játék korongon van, steam fiókom pedig nincs.

[ Szerkesztve ]

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#14756) cskamacska válasza sagem (#14749) üzenetére


cskamacska
addikt

Na ez az égető kérdés is gyorsan megoldódott, mert egyes játékoknál már ott a Partially sold out(for new purchases) (december 19, 30, 31-nél) és a Sold out(for new purchases)(King Arthurs Gold és december 23-as ajándéknál) sárga figyelmeztető szöveg.

más

ingyen Pixel Puzzles 2: Anime! az IndieGala Voodo játékának promó oldalán

más

Ahnaryo: The Dream World-öt lehet szerezni az AdventureGamers oldalán
The Black Watchmen vagy annak DLC-je is eshet, de leginkább a spinoffot szórják

Barátunk a TunnelBear :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14757) sagem válasza cskamacska (#14756) üzenetére


sagem
addikt

Jaja, most már tényleg fel lettek ezek is tüntetve, szóval igaza volt a kollégának :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14758) genndy válasza P1eTr0 (#14755) üzenetére


genndy
addikt

A dobozban van lemez is, arról is lehet telepíteni, de játszani Steam fiók nélkül nem fogsz tudni vele, mindenképpen csinálnod kell egyet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#14759) Louro válasza cskamacska (#14756) üzenetére


Louro
őstag

Azért az elég vicces, hogy ha most venném, akkor már az ajándék is elfogyott, ami azt se tudom mi. Így lehet kihgyom. Bíztam benen,hogy jó deal lehetne, de így, hogy lassan a fele már jelölt....

Mess with the best / Die like the rest

(#14760) schawo válasza Louro (#14759) üzenetére


schawo
titán

Egy csomó érdektelen cím. Gondolom pont az érdekesek fogytak el, szóval kell a francnak. 10000 forint elég sok pénz sok semmiért.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14761) Marci79 válasza sagem (#14745) üzenetére


Marci79
aktív tag

De az nem a Nostromo Edition! Azt azért tegyük hozzá.

Mellesleg debrecenben sehol nem volt már a megjelenés napján, délelőtt 11-kor. -.- Ha országosan kiadhattak 50 darabot, még lehet sokat is mondok vele.

[ Szerkesztve ]

(#14762) Marci79 válasza genndy (#14758) üzenetére


Marci79
aktív tag

Tud vele játszani. Csak "okosban". :)

(#14763) kwzatz válasza schawo (#14760) üzenetére


kwzatz
őstag

"10000 forint elég sok pénz sok semmiért. "
Jótékonykodásra nem sok. :)

(#14764) schawo válasza kwzatz (#14763) üzenetére


schawo
titán

jaa, mondjuk ez elkerülte a figyelmemet, hogy ez 100% charity

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14766) tupacamaru válasza MoVieFaN (#14765) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14767) maross válasza MoVieFaN (#14765) üzenetére


maross
veterán

Koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14768) ayo válasza MoVieFaN (#14765) üzenetére


ayo
Topikgazda

a két GO az igen csak szép!

http://jateknaplo.blog.hu

(#14769) maross válasza ayo (#14768) üzenetére


maross
veterán

biza, nemreg vettem meg larat playre, 1 ojro koruli aron (megerte, most is kifizetném)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14770) Louro válasza MoVieFaN (#14765) üzenetére


Louro
őstag

:R

Bár Hungary van beállítva, mégis azt írja, hogy not eligible. Vagy ha elfogyott, akkor inkább írja azt :S Pedig kipróbáltam volna szívesen.

Mess with the best / Die like the rest

(#14771) kalozhun100 válasza MoVieFaN (#14765) üzenetére


kalozhun100
őstag

Ezeket hogyan lehet megszerezni?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#14772) MoVieFaN válasza kalozhun100 (#14771) üzenetére


MoVieFaN
tag

Egy kis segítség hozzá. (thx ayo :R )

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#14773) gyimger


gyimger
őstag

A Bundlestaron megigényeltem az ingyenes Minion Masters kulcsot, ami aktiválás után bekerült a listámba, de a raktáramba is kaptam egyet, amire van "elajándékozás" és "könyvtárhoz adás". Kettőt kaptam?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14774) warcat válasza gyimger (#14773) üzenetére


warcat
veterán

Igen ,redditen írták,hogy így megy (játék a listádba + egy steam gift) viszont nem sok értelmét láttam mivel nem kártyás és megjelenés után free to play lesz.

EA: It's in the crate!

(#14775) gyimger válasza warcat (#14774) üzenetére


gyimger
őstag

Feltelepítettem, de most látom, hogy PVP only. Uninstall.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14776) Dilikutya válasza x_o_n (#14728) üzenetére


Dilikutya
félisten

A játék nemzetközi sikerével nem vagyok tisztában, szerintem nem volt ahhoz elég ismert. Bár egy remake még önálló, mások számára ismeretlen játékként is megállná a helyét, mivel egy elég jó, komplex stratégia. Az űrharcokat kéne kicsit látványosabbá tenni, bár az a videós megoldás sem volt rossz.

Lehet, hogy karácsonyra meg is lepem magam vele, régóta terveztem már, hogy felrakom az open IG-t. PC Guru mellékletről megvan még a játék, az is bármikor működik ma már, hála a dosbox-nak. Ha tippelnem kéne, ez a kiadás is arra épül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14777) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Nem tudom hogy új akció-e, de a gog galaxy most feldobott egy hírlevél feliratkozós oldalt, ami adott f2p Gwent kártyacsomagot és a Witcher 1 Enhanced kiadást ingyenessé tette a storeban.

[ Szerkesztve ]

/s

(#14778) Louro válasza Dilikutya (#14776) üzenetére


Louro
őstag

A régi újságos, CD-s megoldáshoz kell a DosBox. De ehhez Win10 és DosBox mentesen, ha minden igaz. Sajna hétvégén nem volt időm vele játszani :(

Bár én is örülnék egy remake-nek, de nem volt akkora siker és a Nordic nem hinném, hogy ebbe ölne pénzt. Mivel megvette a régi Digital Reality játékokat, várható az IG2 is gog-ra.

Sajnos az a komplexitás nem elég egy mai 4x játékhoz. Elég sok funkciót és tartalmat kellene beletenni. Az Open-IG kisebb extrái nagyon megkönnyítik a bolgyók áttekintését. Bár, ha a csatát felturbózzák és egy korhű grafikát adnak neki, akkor helytállhat. (De ahhoz idő és pénz kell, ami szerintem megérné, de Nordic-nál a labda.)

Mess with the best / Die like the rest

(#14779) Dilikutya válasza Louro (#14778) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az OpenIG java alapú, ahhoz biztos nem kell dosbox. A gog-os viszont azzal érkezik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14780) Louro válasza Dilikutya (#14779) üzenetére


Louro
őstag

Tegnap csak azért feltettem és elindítottam és valóban DosBox-szal indul a játék, de nem kell állítani DosBox paramétereket. Egyszerűen az IG ikonjával lehet elindítani.

Amikor a GoG oldaláról töltenénk le a telepítőt, ott lehet nyelvet választani. (Esetleg, ha valaki belefutott volna az angol nyelvbe elsőre.)

Amúgy a csaták kicsit eltérnek az eredeti és az Open IG között.

Mess with the best / Die like the rest

(#14781) Dilikutya válasza Louro (#14780) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én még nem tettem fel, remélem, akciós még pár napig. De ha nem, úgyis lesz még.

Nincs gond a Gog dosboxos megoldásával, szépen be van állítva, bár egyébként sem nehéz, én indítottam el a régit már így. Máshogy nem is lehet ezeket a régi játékokat működésre bírni, ha alapból nem mennek. Ugyanígy a Scumm motoros kalandjátékok, azokat meg a ScummVM-mel egybecsomagolva kínálják. Bár a ScummVM-et mintha még a Dosboxnál is könnyebb lenne bekonfigurálni, talán nem is kell semmit, csak betallózni a játék mappáját.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14782) Egon válasza Louro (#14780) üzenetére


Egon
nagyúr

A régi Dos-os játékok digitális verziói általában ilyenek. Megvan pl. a Raptor Steam-en, az ugyanígy indul.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14783) Skullwipe válasza Egon (#14782) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ott van ingyen a Shadow Warrior, az ilyen, bárki kipróbálhatja.

(#14784) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#14785) BomiBoogie válasza Rankerz (#14784) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Quell kollekció 500 forintért ajándék, én nem vagyok logikai játék fan, de ezzel órákat töltöttem, tévén is hangulatos, családbarát, mert mondhatod, hogy csak azért játszol, hogy fejleszd az agyad. :D

(#14786) ZsZso válasza Rankerz (#14784) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tipp: aki jobb szereti a PayPalt, az a konzolokszervize.hu -n ugyanennyiért veheti a címeket PP -n keresztül.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#14787) i2k


i2k
senior tag

A CDGalaxis digitális akciójából szemezgetve (leárazási százalékok az adatlapon):
- Bioshock (1) - 523 Ft (eurósoknak: 1,68 euro)
- Bioshock 2 - 523 Ft (eurósoknak: 1,68 euro)
- Bioshock 2: Minerva's Den - 748 Ft (eurósoknak: 2,4 euro)
- Mortal Kombat XL - 2748 Ft (eurósoknak: 8,81 euro)
- Tales of Symphonia - 2003 Ft (eurósoknak: 6,42 euro)
- Tales of Zestiria - 3277 Ft (eurósoknak: 10,50 euro)
- XCOM 2 Deluxe Edition - 8321 Ft (eurósoknak: 26,68 euro)

* = (Eddigi digitális ára: 2 090 Ft – 75%-os, kedvezményes ár az akciós készlet erejéig, legfeljebb 2016. december 30-ig)

//jav

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#14788) Out válasza i2k (#14787) üzenetére


Out
addikt

Ezt jól megcsillagoztad ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14789) i2k válasza i2k (#14787) üzenetére


i2k
senior tag

Kicseszett "eredeti" linkelési kódolás... A lényeg, hogy https-sel is hibát dobott.
Státuszsoron javítható manuálisan, megnyitás után - vagy valamelyik modi által itt.

//Out: az átkozott linkelési megoldásnak köszönhetően többször is kellett editálnom.
//SG.hu-ra simán ment a Notepad++-ból, ide még a karaktercserék után is hibát dobott a linkek elejére "%D3"-t tett. Végül már annyit szerkesztettem, hogy kifutottam az időből - tekintettel arra, hogy nem vagyok Veri Importánt Perszón.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#14790) ayo válasza i2k (#14789) üzenetére


ayo
Topikgazda

ha szeretnéd megírhatod újra, azt meg törlöm.

http://jateknaplo.blog.hu

(#14791) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Lenne most ez a kis csoda akciósan, a gondom csak annyi, hogy nincs lemezes meghajtóm. Ha kérek egyet kölcsön, akkor egyszer felrakom és köszöntem, utána már nincs szükség a lemezre? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14792) sagem válasza F.B.I. (#14791) üzenetére


sagem
addikt

Nem kell betenni a lemezt, van a tokban/kézikönyvben kód, azt elvileg beregeled Steam alá és annyi :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14793) F.B.I. válasza sagem (#14792) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! Akkor veszem! :R :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14794) vajaskifli


vajaskifli
tag

A CDGalaxis digitális akciós Bioshock részekhez megkaptam a Remastered verziókat is! :Y

(#14795) [Prolixus] válasza vajaskifli (#14794) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mindenki megkapja őket akinek megvan az eredeti.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14796) schawo válasza ZsZso (#14786) üzenetére


schawo
titán

link?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14797) micafighter válasza P1eTr0 (#14755) üzenetére


micafighter
nagyúr

Steamtöl nem kell félni, szeretjük :) ha van kérdésed gyere nyugodtan az összefoglaloban linkelt offtopikba ;)

(#14798) csaba951


csaba951
veterán

Én ezeket vettem CDGalaxis PC digitális akcióból:
* LEGO Marvel Avengers Deluxe DIGITÁLIS;-75%;2248 Ft
* LEGO Jurassic World: Jurassic World DLC Pack DIGITÁLIS;-75%;138 Ft

JW: ez csak dlc!

Ezek még egy -75%-os akcióban is többe kerülnének Steam-en. Őszi akcióban egyébként csak -55% és 0%-ot kaptak. Szürke boltokban is többe kerülnek.

Emberi jóváhagyással megy a vásárlás. Ennek ellenére meglepően gyorsak voltak! Munkaidőben a fizetés utáni megerősítő e-mail elküldése után kb. 5 perccel már meg is jött a kód.

(#14799) i2k


i2k
senior tag

https://www.bundlestars.com Winter Sale

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#14800) ZsZso válasza csaba951 (#14798) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Konzolokszervize tapasztalat / ha már az előbb írtam róluk /

Ugyan ezek az árak vannak ott is, ahogy a muve -n is, de csak itt lehet PayPallal fizetni. A lényeg, hogy itt is ez a kézi jóváhagyásos sztori megy, de vicc az egész.

1. Az oldalon nem látom sehol, hogy több órát is igénybe vehet a letöltőkód vásárlásos mizéria.
2. A digitális terméknél az alábbi szöveg szerepel: Azonnali letöltés
3. A megrendelésnél kapott e-mailben ez áll:
"Felhívjuk figyelmedet, hogy a letöltő linkeket a sikeres fizetés ellenőrzése után emailben küldjük el.

Kifizetted és még mindig nem kaptad meg?
Hívj fel minket nyitvatartási időben!"

Azonnal fizettem természetesen. Vásárlás után 3 órával jött meg a kód, miután elküldtem a PP tranzakció azonosítómat és rákérdeztem, hogy mikor küldik a kulcsot (munkaidőről beszélünk végig). Érteeeed - hívd fel őket, hogy elment a pénz PP! :((

/ Osszátok el a felháborodásom 2 -vel, mert más miatt éppen elég ideges vagyok amúgy is /

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.