Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) dreynreh válasza Polllen (#44000) üzenetére


dreynreh
újonc

Igen. Szeptember végén került ki a GP-ből

(#44002) Mr.Csizmás válasza fordjee (#43999) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+Polllen kar erte.

Amikor GP-ben volt, jatszottam vele sokat, kb a tech tree feleig, de azota jott update meg dlc is hozza.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44003) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Megvan valszeg az utolsó napi játék, ultra fos:
Grand Theft Auto definitive edition

Aki játszani akar a korai Gta részekkel, azoknak inkább modokat ajánlok, ez továbbra is szégyen...

https://www.youtube.com/watch?v=9lhNz3txqxo

(#44004) section9 válasza Anonymusxx (#44003) üzenetére


section9
őstag

Xboxon GamePass-ben benne volt a San Andreas és szerintem kifejezetten jól sikerült. Ha tényleg igaz akkor nagyon boldog leszek. :)

(#44005) Anonymusxx válasza section9 (#44004) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Most jutott eszembe h valszeg a def editionhoz is vannak modok, így egy fokkal jobb lehet, am milyen fejük van már a def editionban a szereplőknek?

(#44006) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Aki szereti a beteg cuccokat ajánlom,

vermin-god
Visaual novel féle, de annyira undorító h még in kihagyom.. Viszont igényes cuccnak tűnik,.

(#44007) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Worms Revolution Gold ingyenes GoG-on.

(#44008) bobalazs válasza Savageboy (#44007) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Cool thanks, mindig akartam worms játékot ingyen. :D

(#44009) Segal


Segal
veterán

Epic Free
Severed Steel

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44010) myckey válasza Segal (#44009) üzenetére


myckey
veterán

Tegnap írtam be, hogy mi lesz ma és holnap...GGdeals forrás szerint....
Ez be is jött

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44011) A_Papa válasza Savageboy (#44007) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi! :)

Papa

(#44012) akerbis válasza Segal (#44009) üzenetére


akerbis
aktív tag

Köszi!

IT Phone :) Gábor

(#44013) myckey


myckey
veterán

Remélem ma jön a Mortal Shell Epicen, ahogy a szivárgás írta.
Behúztam a Hadest is akcióban....nagyon addiktív :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44014) KISDUCK válasza myckey (#44013) üzenetére


KISDUCK
addikt

Irigyellek a Hádész miatt, nekem nem jött át és sajnos ez akkor körvonalazódott bennem amikor átléptem a 2 óra játékidőt. :DDD

(#44015) myckey válasza KISDUCK (#44014) üzenetére


myckey
veterán

Adja nálam ez a mitológiás görögös dolog. Jók a karakterek, remek a rajzolás és a hangzás is. A játkmenet pedig pörgős és változatos ! Teli van lehetőséggel és sok sok órával. :C
Bezzeg a RDR2 pár órával ott pihen, ahogy a HZD is . Ori meg Unravel és ilyen címek mennek most, meg a JWEvo 2 .... Nincs türelmem elveszni a nyílt világokban. Mióta az AC Ody kicsavart pár 100 órával.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44016) KISDUCK válasza myckey (#44015) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát nekem sajnos a játékmenet nem jött be, de majd ínséges időben lehet hogy újra próbálkozok vele. A pénzt már nem kérhetem vissza úgyse az meg accounton elfér. :DDD
Jelenleg az AoE 3 pedig leköt, 30 óra már van a kampányban és 2/3-nál járok, utána pedig van pár megvett játék amit kéne nyomnom mint pl.: a the dungeon of naheulbeuk és a hard west. Aztán lehet hogy beleköpök a levesembe és veszek egy újabb játékot amivel majd jól nem játszok. :))

[ Szerkesztve ]

(#44017) myckey válasza KISDUCK (#44016) üzenetére


myckey
veterán

Egyzserű és nagyszerű, de mégis összetett. ez a darálós sokszormeghalós rogue-like.
elvagyok vele

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44018) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Egyik legjobb valaha készült 4X játék elég durván históriás ló most , összes DLC vel együtt:
[AGE OF WONDERS PLANETFALL PREMIUM EDITION 9$

(#44019) attiati válasza TheNewDawn (#44018) üzenetére


attiati
veterán

(#44020) TheNewDawn válasza attiati (#44019) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Húha jó kérdés, ezt passzolom bevallom őszintén magyar boltokból ritkán rendelek nagyon.
Bár a XuPe.huról nem gondolnám hogy szürke lenne, megbízhatónak is van jelölve

[ Szerkesztve ]

(#44021) ZsZso válasza attiati (#44019) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tudtommal ezek általában a G2A/Kinguin és társaira vannak rákövetve. Te megveszed nála, ő megveszi az egyik forrásból, arra teszi a sápot és ennyi. Én akkor már inkább szürkéből venném direktbe, fele annyiért. Hivatalos 8,45 € -s árből nekem 2k alatti összeg sehogy sem jön ki profittal, csak így a ~2,26€ -s forrásból, ami valami csúnya oldalé.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44022) Mr.Csizmás válasza ZsZso (#44021) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nézd a jó oldalát, magyarul tudsz reklamálni a supportnak revoke esetén.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44023) conexke


conexke
tag

[Mortal Shell] a mai epic free

[ Szerkesztve ]

(#44024) bobalazs válasza conexke (#44023) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Dishonored 2 és/vagy Dishonored: Death of the Outsider lesz a holnapi az elemzések szerint.
Én üdvözlöm mert tetszik a széria, jó kis okos hentelős.

(#44025) conexke válasza bobalazs (#44024) üzenetére


conexke
tag

igen dishonored ikonja van csak mivel most a twitchen is a dishonored 2öt adjak "ingyen" :D :D

[ Szerkesztve ]

(#44026) evitiguF válasza conexke (#44023) üzenetére


evitiguF
senior tag

+ Mortal Shell: Rotting Christ Pack az Add-Ons fülön is free!

(#44027) Anonymusxx válasza bobalazs (#44024) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Pont az? Kb az is volt már fillérekért... Mindegy, igényesebb játék mint a gta defos edition az biztos, jobban megérdemli a figyelmet...

(#44028) coolpet válasza ZsZso (#44021) üzenetére


coolpet
senior tag

G2A-ról jót nem tudok mondani, semmiért nem vállalják a felelősséget, mehetsz az eladóhoz, aki meg magasról tojik rád. Illegal cuccokat, lopott steam accountokat adnak el, majd vesznek vissza, a G2A meg hagyja mert pénze van belőle.
pl: SiaStore
Plyxa_games
Ugyanennek az Alt-ja: Plyxaltd

Engem is átvágott, 11K-t húzott le tőlem a W3 Goty-ért, mikor már észrevettem hogy acc, már nem volt visszaút. Most 4K-ért adja ugyanazt.

Javaslom, hogy inkább hivatalos store-ból vásárolj, mert ha megnézed, jó a ratingja, de 1 nap is vagy 50 komment van hogy átverte a vásárlókat.

(#44029) Egon válasza Anonymusxx (#44027) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja.
A Dishonored 2 rajta van a kívánságlistámon Steam-en, már százszor kaptam értesítést, hogy le van árazva 80%-kal (ha jól rémlik, 5 EUR-ra), de még ennyiért sem húztam be, mivel az első részt, dacára annak hogy tetszett, félbehagytam valamiért.
Így örülni fogok neki, ha az lesz holnap.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44030) sto1911 válasza Egon (#44029) üzenetére


sto1911
veterán

Amazon Prime-mal mar ma is van. (Persze nem Steames, hanem GoG kulcs, de a Steam adot fizesse be mas :D)

(#44031) Egon válasza sto1911 (#44030) üzenetére


Egon
nagyúr

Nincs Amazon prime előfizetésem. Volt anno, de kétszer is duplán vonta le az árát, szórakozni kellett vele, inkább megszüntettem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44032) sto1911 válasza Egon (#44031) üzenetére


sto1911
veterán

Triallal is be lehet húzni.

(#44033) Mr.Csizmás válasza sto1911 (#44032) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy lengyel 4500 ft/évessel is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44034) WayneGace


WayneGace
őstag

Vagy kevesebb, mint 1 euróért kulcsboltból GG deals alapján.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#44035) ZsZso válasza Mr.Csizmás (#44033) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

vagy török 180 Ft -ossal :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44036) Pici


Pici
tag

CALL OF THE WILD: THE ANGLER™ – NORWAY RESERVE LIMITED FREE PROMOTIONAL PACKAGE - DEC 2022

Xiaomi 12T Pro 5G [8/256] / Amazfit T-Rex 2 / H96 Max X4 [4/32] (CoreELEC)

(#44037) atee_13 válasza ZsZso (#44035) üzenetére


atee_13
őstag

:Y az hogy éves 180?

(#44038) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Rockstar kliensben 10495 Ft a GTA Trilogy Definitive Edition. Nem tudom, volt-e már ennyiért, de jó vétel lehet annak, aki olvasta a pletykát az Epic osztásról mára. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44039) #65537792 válasza Dilikutya (#44038) üzenetére


#65537792
törölt tag

Dishonored-re gondolsz?

(#44040) Zolás válasza atee_13 (#44037) üzenetére


Zolás
addikt

Nem éves, havira annyi jön ki. Szorozd fel, és kijön nagyon olcsón.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#44041) Dilikutya válasza #65537792 (#44039) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, arra. Valaki írta egy pletykát hogy a GTA Trilogy lesz, azt cáfolták a Dishonored-del. :) Így a hoppon maradtak egy talán HL árral vigasztalódhatnak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44042) TheNewDawn válasza Dilikutya (#44038) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát, ha fizetnének érte ennyit akkor talán, bár akkor sem érné meg hogy felinstalláljam azt a retkes szutyok -1000/0 ás mobilos fostalicska portnak is gagyi hulladékot a gépemre egyetlen mp re is, még ha menne is instant az uninstall.
Amikor a Blizz megcsinálta a WC 3 Reforgedot, akkor azt hittem, hogy tényleg az az abszolút mélypont a játékfejlesztés történetében, de tévedtem, ugye mindig van lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#44043) Dilikutya válasza TheNewDawn (#44042) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem látom ennyire tragikusnak, bár nem játszottam vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44044) KISDUCK válasza Dilikutya (#44043) üzenetére


KISDUCK
addikt

Amikor kijöttek akkor a mém oldalak tele voltak velük és ha jól emlékszem talán még az OST is meg lett nyesve liszenszek miatt.

(#44045) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Sok HL ár nem akad Steam téli vásáron, de azért 6-7 et biztosan lehet találni, ha az időt rászánja az ember, egyet találtam is : Mármint Epicen lehet még hajszállal olcsóbb a kuponnal, de azt a pár 100 ft ot megéri azért hogy Steam kulcs.
METRO EXODUS GOLD EDITION -80% 9.99€

(#44046) Zolás válasza KISDUCK (#44044) üzenetére


Zolás
addikt

A zene a meglévő játékokból is ki lett véve utólag, kipeccselték belőle gémeresen mondva. Szóval ha igazán játszani akarsz vele, és kell az eredeti élmény, irány a torrent.
Ahogy a mondás is tartja, ha már megvetted, szívjál vele ha használni is akarod.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#44047) MrTwister válasza TheNewDawn (#44042) üzenetére


MrTwister
őstag

WC 3 Reforgedot azóta rendesen kikalapáltak a tonnányi patchel, mintha valahol olvastam volna, vagy csak ennyire naiv vagyok? ;]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#44048) Dilikutya válasza KISDUCK (#44044) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt már évekkel ezelőtt megnyesték.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44050) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Romániában (Bulgáriában, Marokkóban, Algériában, Tunéziában és Nigériában is) állítólag ingyenesek az AC Chronicles játékok Epic Store-ban, ha esetleg van itt szomszédos honfitársunk.

Forrás: steamgifts (gondolom ha valaki nincs regisztrálva, akkor is látja). Hárombetűs trükközés nem játszik, ez nem Microsoft.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.