Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) [Prolixus] válasza warcat (#15000) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na ez komoly ár a Dishonored 2-ért, köszi. :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15002) i2k válasza [Prolixus] (#15001) üzenetére


i2k
senior tag

Szerény véleményem szerint: nem kell még rohanni a játékért... mire rendbe hozzák teljesen...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15003) asuskiddd válasza warcat (#15000) üzenetére


asuskiddd
tag

Dishonored 2-höz még jönnek DLC-k, mint az első részéhez? Mert akkor megvárom a GOTY Edition-t.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15004) TheProb válasza warcat (#15000) üzenetére


TheProb
veterán

Volt már F4, Doom ennél olcsóbb valaha? Elég jó ár értük, már csak annyi a gond, hogy egyik se fut el játszhatóan a gépen... :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15005) [Prolixus] válasza i2k (#15002) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem akarok játszani vele egy darabig még, nem lesz rá időm. De 3 eurókért sem akarom majd jóval később behúzni, mert abból alig van bevétele a fejlesztőnek. Ennyit reálisnak tartanék érte viszont.

Az a baj ezzel a "szarul optimalizálták, ne vegyük meg" hozzáállással, hogy nem lehet tudni hogyan interpretálja a stúdió a "bojkott" következményeit. Lehet azt fogják gondolni, látván az elég gyengusz PC-s eladásokat, hogy pl. jogosan nem költöttek normális portra, mert alig van rá kereslet, vagy akár azt, hogy egyáltalán nem is fogják a jövőben PC-re portolni a folytatást (ha lesz egyáltalán), mert nem éri meg.

Ha amúgy fosul sikerült volna a játék nem technikai szempontból, akkor persze, venné a f@szom, rossz játékért nem fizetek. De a Dishonored 2-ről mindnehol csak szuperlatívuszokban beszélnek, a legkevésbé rossz vélemény kb az, hogy nem sokat fejlődött az elődjéhez képest.

Nekem nagyon kedves játék az első rész, és hiánypótló is szerintem. Úgyhogy mindenképpen támogatni akarom a fejlesztését, abban bízva, hogy lesz folytatása a jövőben. Főleg így, hogy amúgy nem fogy olyan jól, mint remélték...Szóval itt inkább az a dilemma, hogy támogassak-e egy minden bizonnyal kiváló játékot azon a platformon, ahol nagy szükség lenne a pénzemberek felé a pozitív megerősítésre, vagy "büntessem" őket, mert nem foglalkoztak a PC porttal.

(#15003) asuskiddd

Nem tudni még.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15006) i2k válasza [Prolixus] (#15005) üzenetére


i2k
senior tag

Jogos a dilemma - nekem is viszket az ujjam a gombon [és más forrásból is tudtam volna korábban még olcsóbban is], de én sokkal inkább az IDŐ miatt nem voksolok a pénztárcámmal: ki tudja mikor kerülne sor a játékra,,,

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15007) tomsolo válasza i2k (#15006) üzenetére


tomsolo
őstag

LESZ HOZZÁ DLC.

ráér

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15008) [Prolixus] válasza tomsolo (#15007) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ezt olvastad valahol vagy csak tippelsz?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15009) reelc válasza [Prolixus] (#15008) üzenetére


reelc
veterán

Mondjuk lassan nagyítóval kell keresni a DLC nélküli (nem csak AAA kategóriás) játékokat. Olyat, amihez nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15010) [Prolixus] válasza reelc (#15009) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondtam én, hogy nem lesz? Szerintem is lesz, pont ebből az egyszerű okból kifolyólag. De ő annyira határozottan, kijelentette, hogy lesz, mintha tudna valamit, amit mi nem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15011) Dyingsoul válasza Heavyrain (#14992) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Huhh nagyon köszönöm a gyors választ, régóta kerestem már akcióban de sosem volt. Így már értem miért nem. Meg fogom venni de nem akciós időszakban amikor más játékokra kell a pénz. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15012) Mr.Csizmás válasza [Prolixus] (#15008) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alapból van egy preorder dlc :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15013) TheProb


TheProb
veterán

Próbálta ezt valaki? Elég jók az értékelései

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15014) [Prolixus] válasza Mr.Csizmás (#15012) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem az volt a kérdés, hogy van-e hozzá egyáltalán, hanem hogy lesz-e a jövőben. :) Ismétlem, szerintem is lesz még, de a szerintem lesz vs nagybetűkkel deklarálom, hogy lesz között van némi eltérés úgy gondolom.

Amúgy én végül megvettem. Elnézve pár "most anticipated games of 2017" listát, összesen egy AAA játék van amiért hajlandó leszek érdemi pénzt kiadni, a Mass Effect Andromeda. PS4-en lenne még vagy 2 cím, de az meg nincs és nem is lesz még egy darabig. Szóval meh, fuckit.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15015) sagem válasza TheProb (#15013) üzenetére


sagem
addikt

én csak gameplay videókat láttam róla (keress rá, van magyar is), de szerintem rettenetes, ez inkább fun game, amolyan 1-2x poén a haverokkal kategória, mondjuk most árában van legalább, annyit érhet, mert kártyás :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15016) TheProb válasza sagem (#15015) üzenetére


TheProb
veterán

Számomra is csak fungame lenne, de mondjuk a készítők is annak szánták. :D

Közben SOMA-val szemezgetek, képek alapján elég jónak tűnik. csak nemtom mennyi a játékidő.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15017) kwzatz válasza TheProb (#15016) üzenetére


kwzatz
őstag

Howlongtobeat alapján 10 óra körül.

(#15018) [Prolixus] válasza TheProb (#15016) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ennyi.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15019) Skullwipe válasza TheProb (#15013) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Én tolom, rohad jó móka ;]

(#15020) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Originen Need for Speed Deluxe Edition megéri 14 EU-ba?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15021) tomsolo válasza kalozhun100 (#15020) üzenetére


tomsolo
őstag

nem

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#15022) BomiBoogie válasza Ghard (#14975) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem túl korrekt, hogy akinek már megvan a Phantom Pain, ugyanolyan drágán tudja megvenni a Definitive Experience-t, mint bárki más... :W

(#15023) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mafia II: Digital Deluxe Edition (PC) DIGITÁLIS 695 huf

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15024) KisApám válasza Mr.Csizmás (#15023) üzenetére


KisApám
addikt

Akinek nincs meg KÖTELEZŐ!!! :C

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#15025) kalozhun100 válasza tomsolo (#15021) üzenetére


kalozhun100
őstag

Mert?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15026) Mr.Csizmás válasza KisApám (#15024) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

493 db akciós tétel muve.hu-n abc rendben

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15027) T0rnad0 válasza Mr.Csizmás (#15026) üzenetére


T0rnad0
addikt

best

Z Fold 4

(#15028) Mr.Csizmás válasza T0rnad0 (#15027) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolkoztam rajta, hogy a ninja topicba bedobom valami AAA címnek bekamuzva ;] 500 ft-ot megért volna a felháborodás :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15029) #41133696 válasza #41133696 (#14984) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#15030) szami777 válasza kalozhun100 (#15025) üzenetére


szami777
addikt

Ea accesbe probáld ki, ne hallgass másokra,csak magadra, az nfs rohadt megosztó játék sorozat lett mára, vagy tetszik vagy nem.
1200 forintért egy honapra a tied a játék.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15031) norti


norti
addikt

Aki Doomot venne gamersgate-n: kifogytak egyelőre a kulcsokból...

(#15032) i2k


i2k
senior tag

Gamersgate UK - "Dishonored 2" - 20 font (*364,13) = ~7262 Ft.

//(ugyanez a "Ft-os" oldalon: 9306 Ft... :Y )

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15033) warcat válasza norti (#15031) üzenetére


warcat
veterán

Arról nem is beszélve,hogy korrigálták az árakat, már 12 font a Doom, a Fallout 4 meg 11.40 - pár száz forint eltéréssel meg lehet venni muve.hu-n is (4617 vs 4392)

EA: It's in the crate!

(#15034) Anonymus23 válasza warcat (#15000) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van valami kód ezekhez? A Fallout4 nálam 11,4 GBP...

Szerk:
Jah pont most írtad, akkor evvan....

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15035) nak0n


nak0n
aktív tag

Szívem szerint megvenném a Doomot is, Dishonoredet is, de még a Divisionben is van mit csinálnom, pedig nem mai darab, megjelenéskor vettem meg, aztán letöltve várakozik a Mafia 3 meg a Civ 6, bele se szagoltam egyikbe sem, pedig ezek miatt meg a Ghost Recon Wildlands miatt vettem új gépet is. Fel kéne mondanom a munkahelyemen, vagy nem aludni egy hónapig, hogy tartsak is valahol. :)

(#15036) reelc válasza nak0n (#15035) üzenetére


reelc
veterán

Igazad van, a márciusi Division már annyira régi, hogy 5EURért kellene dobálnia a GoGnak. :D

Ha nem mondasz fel, és végigtolod azokat amik megvannak, addigra lehet újra akcióban lesznek amik kellenek. Lehet még jobba, mint most. Elvégre van Summer Sale is. :)

[ Szerkesztve ]

(#15037) i2k


i2k
senior tag

GMG - "Might & Magic® Heroes® VII : Complete Edition" - Uplay - 68% - 13 font = ~4720 Ft.
+ ne feledjétek el használni a WINTER10 kupon kódot sem!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15038) nepszter1


nepszter1
addikt

A cd galaxis mikorra küldi a kulcsot ?

(#15039) i2k válasza nepszter1 (#15038) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, lehet hogy ma, az ünnepi készülődésre aló tekintettel: vagy lassabban, vagy nem - és majd csak kedden...
Amúgy meg: állítólag emberi közreműködéssel küldik, munkaidőben, 5-10 percen belül.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#15040) nepszter1 válasza i2k (#15039) üzenetére


nepszter1
addikt

ohhhhhhhhhhhhhh ha ezt tudtam volna akkor inkabb megveszem a Spintires instant gamingon ott legalább egyből megjön a kulcs . :U

[ Szerkesztve ]

(#15041) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

SW Battlefront megéri 10 pénzért, vagy van ahol olcsóbb még? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15042) oriic válasza Mr.Csizmás (#15041) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Star Wars: Battlefront árak

Live-Die-Respawn

(#15043) Mr.Csizmás válasza oriic (#15042) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15044) DJGABI válasza Mr.Csizmás (#15041) üzenetére


DJGABI
addikt

mehikóból az alapváltozat 6,99$. ahogy néztem a deluxe-s extrák unlockolhatóak.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#15045) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#15044) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a mehikói repjárat megszűnt, vagy nem? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15046) szami777 válasza Mr.Csizmás (#15045) üzenetére


szami777
addikt

A Brazil szűnt meg tutira, tudtommal Mexikóba még lehet jegyet venni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15047) betyarr válasza oriic (#15042) üzenetére


betyarr
veterán

ez játszható single-ben is vagy csak kizárólag multi?

(#15048) nimfas válasza DJGABI (#15044) üzenetére


nimfas
addikt

Hogy lehet unlockolni? Nekem Sima változat van meg...

(#15049) oriic válasza betyarr (#15047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak multi, de van bot-okkal egy két kisebb mission, de nincs sztori mód.

Live-Die-Respawn

(#15050) MrTwister válasza oriic (#15049) üzenetére


MrTwister
őstag

Battlefield One is ilyen? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.