Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55951) ollie válasza maddionmax (#55943) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne csak a fogyasztási cikkeket nézd. A szolgáltatások sokkal drágábbak.

Amúgy ez offtopik.

***

(#55952) #79621120


#79621120
törölt tag

Szerintetek érdemes ezeket megvásárolni ?

Hostile Waters: Antaeus Rising
Incoming + Incoming Forces
Expendable
Shattered Steel
Terminal Velocity

(#55953) cskamacska válasza #79621120 (#55952) üzenetére


cskamacska
addikt

Protip: Ha nem tudod mi az, akkor ne vedd meg. :R

De mivel te már rég nem azért vásárolsz, hogy játsz is vele, így vedd meg nyugodtan mind. :P

más:
Sang-Froid - Tales of Werewolves 3.75$ a Humble Storeban

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#55954) #79621120 válasza cskamacska (#55953) üzenetére


#79621120
törölt tag

Neked nem a CoH 2-t kellene nyúznod ahelyett , hogy ilyen hasznos tanácsokat osztogatsz ? :P

(#55955) reelc válasza #79621120 (#55952) üzenetére


reelc
veterán

Most néztem mindegyikről Youtube videót, mert soknak csak a neve rémlett, hogy micsoda, már nem... öregszem, na. :)

Én azt mondanám, hogy ha régen nem játszottál ezekkel, és nincs az irányukba erős nosztalgikus érzésed, akkor ne vedd meg őket.

De tessék, normálisabb vélemény:
A Hostile Waters tetszik, nem tűnik rossznak.

Az Incomingot próbáltam régen, valami videókártyához volt lemezen a demója. Nem jött be. De az csak demó volt.

Expendable ez sem tűnik rossznak.

Shattered Steel: szerintem el lehetne vele lenni, de inkább ez. Nem tudom, hogy áll a projekt, ingyenes Mechwarriornak készült régen. Tényleg, hogy eltűntek a Mechwarriorok! Meg talán még a Battlezone 1-2 volt ilyesmi. Csak azért írtam őket, hátha felbukkannak a GOG-on valamikor.

Terminal Velocity: helyette talán inkább a Descent 3. Szebb, mint a Descent 1-2, és már nem csak klausztrofób helyeken lehet benne repülni.

[ Szerkesztve ]

(#55956) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Bocsi előre is az offért! Ets2 (Euro truck simulator 2)-ben lehet multiplayerezni?

(#55957) BomiBoogie válasza reelc (#55950) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is megvettem a Gian Sisterst, szerencsére már Easy mode is van benne a platformer lámák kedvéért (pl. az enyémért). :K :D

(#55958) zedok válasza BomiBoogie (#55957) üzenetére


zedok
senior tag

Már 1.79 ajró a steamen a Giana Sisters, szóval behúztam én is :B

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#55959) ollie válasza #79621120 (#55954) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bannoljam, hogy legyen ideje CoH 2-zni? ;]

Ja, amúgy adok neked háttérképeket Steamen, ha kellenek még.

[ Szerkesztve ]

***

(#55960) reelc válasza zedok (#55958) üzenetére


reelc
veterán

Én a Bundle-t vettem, nagyon jó áron meglett mindkettő, erre a jó áras alkalomra vártam.

Sajnos mindíg is fehér holló kategória volt PC-n a szinvonalas platform játék. Annyira a konzolok sajátja lett (még régen).

(#55961) #79621120 válasza ollie (#55959) üzenetére


#79621120
törölt tag

Köszönöm . ( mármint a háttereket )

(#55962) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Deadpool 25% HÁHÁHÁ sírjak vagy nevessek :D

(#55963) cikasz válasza warcat (#55928) üzenetére


cikasz
őstag

Csak, hogy pontosítsuk. Tehát ha onnan megveszem a BL2 season pass-t kapok egy kódot a steam aktiválja nekem pc-n?
Nem akadékoskodni szeretnék hanem pontosítani.
Esetleg valaki már megvette?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#55964) Rent


Rent
senior tag

mai deal vicc akar lenni? :D garrys torchligh2t is volt mar jobb akcióban. :]

pontosították közben az árakat..

[ Szerkesztve ]

(#55965) Rent válasza cikasz (#55963) üzenetére


Rent
senior tag

ez engem is erdekelne :)

(#55966) warcat


warcat
veterán

Semmi elárazás,csalódtam.

EA: It's in the crate!

(#55967) Dilikutya válasza Rent (#55964) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rögtön a kirakás után módosítottak. Garry's 1,99 volt, Deadpool 12, a RAGE is 4,99, ezek -75% voltak. Csak a RAGE már megvan, Deadpool-t pedig nem ismerem, látatlanban nem adok 12€-t sem érte.

Szerk.: megint -75%.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55968) reelc válasza warcat (#55966) üzenetére


reelc
veterán

Frissítsétek, most vannak jó árak.

(#55969) DeFranco válasza Dilikutya (#55967) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Deadpool megéri a 12 dólát szerintem, ha hajlandó vagy ilyen árszínvonalon vásárolni egyébként.

Némi angoltudás nem árt, hogy értsd is a poénokat, de amúgy egy igen jó játék... ha van kontrollered.

(#55970) zone


zone
őstag

Injustice miért nincs nálunk? Az lenne a 3. szavazási opció.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#55971) Renok válasza DeFranco (#55969) üzenetére


Renok
senior tag

Épp most tolom Deadpool-t, bill-vel+egérrel is tökéletes!

(#55972) warcat válasza zone (#55970) üzenetére


warcat
veterán

Az egyik szereplőn sarlókalapács van.

Deadpool 9.99 USD amazonon már most/egy ideje/, a dust 3.49 dollár lesz

Király lenne egy steames black flag, de tegnap a dont starva kapcsán szomorúan agyaltam azon,hogy hasonló kétszeres leárazás után is még 29 euró lett volna,marhára megéri... :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#55973) Dilikutya válasza zone (#55970) üzenetére


Dilikutya
félisten

A PC-s Injustice Ultimate állítólag nem kapható Magyarországon. Valami fasz önkényuralmi jelképet látott benne, és emiatt került tiltólistára. Hivatalos forrásból nem találkoztam ezzel a hírrel, fórumokon olvastam.

djculture: PC kliensen nekem eleve csak 2 lehetőség volt szavazni, de először azokra se tudtam.

Más: érdemes nézelődni, mert nem csak azok vannak akcióban, amiket a címlapra tesznek. Pl. a Kingpin is kapott egy -75%-ot, 2,49€ most, bár még gondolkozok rajta. Annak idején játszottam vele sokat, de akkor nem is volt olyan nagy a felhozatal, nem biztos, hogy újra elővenném, néha már a Quake 2-őn is érzem, hogy nem tegnap rajongtam érte. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55974) djculture válasza zone (#55970) üzenetére


djculture
félisten

Még ekkora baromságot, az alsóra szavaztam de arra mindig kiirta hogy probléma adódott a szavazáskor (négyszer próbáltam) erre megnyomom a felsőt elfogadta egyböl. De mutatni már a felsőt mutatja hogy erre szavaztam :)

[ Szerkesztve ]

(#55975) #57919488 válasza Renok (#55971) üzenetére


#57919488
törölt tag

A rantott hust is meg lehet enni kanallal ha nincs kes es villa de attol meg nem lesz tokeletes :P
(elnezest kivanok, veletlen volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#55976) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

Most a Brothers - A Tale of Two Sons olcsobb, mint az amazonon.

(#55977) ollie válasza Dilikutya (#55973) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez mennyire biztos infó? Csak mert pl. Japánban sem árulja a Steam, és ott nem hiszem, hogy a sarló/kalapács problémás.

mod: most látom, hogy fórumokon olvastad. Szerintem kamu.

[ Szerkesztve ]

***

(#55978) djculture válasza Robo sapiens (#55976) üzenetére


djculture
félisten

Nekem akkor se kellene ha fizetnének érte mivel csak kontrollerrel játszható.

(#55979) #57919488


#57919488
törölt tag

Fallout 3, tudom nem Goty de Steam-es es akinek nincs meg vagy toroltette (valami bosszu volt itt valamikor vagy mi :P ) az beszerezheti (ujra) ;] :DDD
Ja hat es a szokasos Voucher sem maradhat el : GMG20-ZB5D1-93X49 es a 2,49 EUR-os alap meg jobb lesz :)

(#55980) Renok válasza #57919488 (#55975) üzenetére


Renok
senior tag

Deadpool bill+egér kombóval tökéletes, nekem legalábbis.

(#55978) djculture: Végülis, TB szerint az év játéka, Te meg csak az irányítás miatt skippeled. Te tudod :B

[ Szerkesztve ]

(#55981) Dilikutya válasza ollie (#55977) üzenetére


Dilikutya
félisten

576-nál és a CD Galaxis oldalán sincs. Valami DVD Galaxis nevű shopban találtam 2(!) példányt, van a veszprémi és dunakeszi üzletükben, nem tudom, miféle bolt ez. Nem igazán látom nyomát se a játéknak, de hír sincs arról, hogy miért nem. Csodálkoznék, ha a sarló-kalapács miatt lenne, ilyen nem volt nálunk, mint a németeknél. Tudom, van ez a kommunista-fóbia elmúttnyóccévéknél, de azért ennyire nem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55982) Mate


Mate
nagyúr

Nem találtam neki külön topicot, de sürgős a dolog így itt kérdezem meg.

Tegnap megrendeltem az új vga-mat. Nagy-nagy huzavona után döntöttem asus helyet gigabyte mellet (10k-val olcsóbb)

Ma néztem és már jár az nvidia kártyák mellé két játék:

Assassins Creed IV: Black Flag + Splinter Cell: Blacklist

Egyik se érdekel túlzottan, így eladnám őket.

A kérdésem az, hogy mennyiért rakjam fel, hogy ha mindkét félnek jó üzletet akarok?

Azért sürgős a dolog, mert így lehet beleférne az Asus kártya a keretbe :D

[ Szerkesztve ]

(#55983) Arkennys válasza Renok (#55980) üzenetére


Arkennys
addikt

Engem tudna érdekelni, nagyon is a karakter miatt. De kivárom, mikor már az ember után dobják, hamar lebírkóztam a vásárlási ingert, ami nem is volt oly nehéz, mivel a tegnapi dont starve ninja vásárlás közbeni árjavítás elvitte a walletem egy részét is :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#55984) dejaris válasza Renok (#55980) üzenetére


dejaris
addikt

Ne is foglalkozz vele! Neki semmi, de semmi nem tetszik.

(#55985) warcat válasza Mate (#55982) üzenetére


warcat
veterán

Annyiért amennyiért maross is árulja :) Black flag kb 20 dodókért elmegy,a Splinter Cell az már változó mert kulcsos boltok tele vannak vele,meg volt is már olcsóér'

EA: It's in the crate!

(#55986) reelc válasza ollie (#55977) üzenetére


reelc
veterán

De az tény, hogy nem lehet kapni. Valami oka csak van?
Sem 576, sem CD Galaxis, stb?
Most rákerestem az interneten, árulja pár konzolbolt, de gondolom külföldről szerzik be. Legalábbis borítón nem láttam magyar szöveget.
Az a röhej, hogy sok cikket találtam, hogy most jelenik meg PC-re (1 hónapja), meg minden, és arról hallgat minden oldal, miért nem kapható. Én is fórumban találtam magyarázatot:
"Solomon Grundy meg egészen pontosan sarló + kalapáccsal a kezében + a fején vörös csillagos sapkával vigyorog :) "

Mondjuk lehet lesz majd nálunk is, ha valahogy megcsinálják, hogy azt a ruszki skin packot ne érhessük el.

(#55987) szami777 válasza Mate (#55982) üzenetére


szami777
addikt

min 5k-ért tedd fel.
mehet többért is, de 6 felett már nem hiszem h vinnék (legalábbis gyorsan nem, főleg hó végén, karácsony után)
én öcsémnek ezt vettem karácsonyra, szóval jó ideig figyeltem az árakat :)
ha tudod ,akkor rakd külön, szerintem úgy esélyesebb. a black flag több embernek kell. 2k blacklist 4.5 k black flag :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55988) cikasz válasza Mate (#55982) üzenetére


cikasz
őstag

Maross 6500-ért adja.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#55989) Mate válasza warcat (#55985) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

Meg is nézem mindjárt az árait :D

xsanyi77: 1 kódot ad csak ügye? És csak uplay-re lehet beaktiválni?

Nem akarod öcséddel multizni a játékokat? ;]

cikasz: Na, már ezt se kell megnéznem, köszönöm! :D

Egyszerűbb lett volna egyből a mesternek írnom :D

[ Szerkesztve ]

(#55990) Balesz1899 válasza zedok (#55958) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hol annyi a Giana Sisters? Steamen csak 4,94-ért látom :(

(#55991) djculture válasza dejaris (#55984) üzenetére


djculture
félisten

Szerinted. Van ami tetszik van ami nem ennyi. Én a pc-t azért szeretem mert billentyűvel meg egérrel lehet játszani ha nem lenne ez akkor vennék konzolt és ennyi. De volt már pár konzolom csak idegesített a kontroller, autós játékhoz jó másnál sokkal rosszabb irányitani számomra.
De hogy te minősítsél egy embert ahhoz meg nulla jogod szerintem. Vagy majd én is elkezdek hülyeségeket irkálni rólad meret megtehetem.

[ Szerkesztve ]

(#55992) Csapoati válasza Balesz1899 (#55990) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lejárt az az akció 7-kor.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#55993) DeFranco válasza Renok (#55971) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Persze, lehet hogy jó úgy is, de kontrollerrel jobb azért... ez tipikusan olyan cím, amit ha van lehetőség, azzal kell játszani

(itt jegyezném meg, hogy láttam F710-et a Fóti madarasóceánban 8k-ért, volt még 6 db, ennyiért nem is volt, nem is lesz (nem gyártják már) aki gondolja csapjon le rá, mert soha vissza nem térő alkalom)

[ Szerkesztve ]

(#55994) Mate válasza DeFranco (#55993) üzenetére


Mate
nagyúr

710-et nem gyártják?
Úgy tudtam, csak f510-et hagyták abba.

Mindenesetre 8k-ért jó vétel. Bár sajnos nehéz kideríteni, hogy első vagy második szériás.

(#55995) dejaris válasza djculture (#55991) üzenetére


dejaris
addikt

Na akkor azt a mondokat forditsd le magadra es a jatekfejlesztokre. Ok nelkul szidsz minosegi jatekokat...

(#55996) djculture válasza dejaris (#55995) üzenetére


djculture
félisten

Ja leforditom, ezért van ennyi gagyisztán játék mert a te felfogásodban élők szaladnak megvenni a .alien colonial marines-t is mert az évezred játéka.:)

[ Szerkesztve ]

(#55997) DeFranco válasza Mate (#55994) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az egész ágazatra ráhúzták a lepedőt, semmilyen kontrollert nem gyártanak momentán. Mi a különbség a két széria között?

@dejaris: van akinek a szar is ízetlen, hagyd rá... nem gondolod, hogy ezt a szigorúan monoton szarozást bárki komolyan veszi, nincs ennek már súlya semmi

[ Szerkesztve ]

(#55998) reelc


reelc
veterán

Ha többen akarnak Torchlight II-őt venni, van 4-pack is, -75%-ban.

(#55973) Dilikutya: tényleg fent van a Kingpin. Mondjuk nem sokat játszottam vele, abban az időben a Soldier of Fortune első része jött be.

(#55999) dejaris válasza djculture (#55996) üzenetére


dejaris
addikt

2 dollarert teljesen jo volt, bo tiz orat beleraktam. De most milyen jatekba kotottel bele?

[ Szerkesztve ]

(#56000) djculture válasza dejaris (#55999) üzenetére


djculture
félisten

Abba kötöttem bele hogy pc játék és elvárnám hogy ne kontrolerrel kelljen hülyéskedni egy pc játékban. Ha szerinted ez nem normális igény irj minden kiadónak hogy nem kell egér meg billentyűzet támogatás

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.