Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55601) Crytek válasza Chiller (#55597) üzenetére


Crytek
veterán

Remélem az EA példáját még fogja majd követni 1-2 nagyobb cég,mert a többi az hurka :(

Next PC Upgrade: 2022

(#55602) Chiller válasza Mate (#55599) üzenetére


Chiller
őstag

(#55603) Arkennys válasza Lajti (#55595) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, majd megnézem mit tehetek. Nem szeretem mikor a magyarítás ilyen problémás :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#55604) marcusa válasza Mate (#55599) üzenetére


marcusa
addikt

Nvidiához adták nemrég az új Batmant, meg mostanában az AC4-et és a Splinter Cell-t.

:-)

(#55605) Mate válasza Chiller (#55602) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

Erre a cikkre emlékszem is, de a gondom, hogy hazai forgalmazónál nem találom.

(#55606) djculture válasza Mate (#55605) üzenetére


djculture
félisten

Itthon még az a széria kapható a kártyából ahol még a + 16500ft ajándék játék bonusz jár free to play játékokhoz. Még van belőlük háromszázezer darab a nagykerekben addig nem is lesz más. Nagykerekből emiatt ne fogják kidobálni a kukába a 660 ti kártyákat meg egybeket.

[ Szerkesztve ]

(#55607) Mate válasza djculture (#55606) üzenetére


Mate
nagyúr

Így legalább könnyebben választok :) Nem kell figyelnem melyikhez adnak játékot és melyikhez nem.
BF4 nekem 2000-et érne meg, hogy el tudjam adni 9000-ért, de 9000 felárat semmiképp.

Köszönöm a segítséget és bocsánat, ha off voltam!

(#55608) djculture válasza Mate (#55607) üzenetére


djculture
félisten

Itt mire elfogy a régebbi akciós kártya kb március lesz:) 50-60 ezres kártyákért nem szaladnak a vásárlók... Meg úgy világszinten se divat már a diszkrét vga, csak az ilyen pc játék mániások veszik kis tételbe mint mi vagyunk. Mindenki más ezer éves kártyákkal nyomul max akkor vesz ha tönkremegy a gépébe.

[ Szerkesztve ]

(#55609) cskamacska válasza Chiller (#55597) üzenetére


cskamacska
addikt

Vagy egyszerűen hozzászoktattak a jóhoz olcsón, és most megy a morci, mert nincs mindennap karácsony. :P Pedig voltak ám régebben intő szavak. Amit Gaben meg is hallgatott, mert legalacsonyabb árak már évek óta nem Steamen vannak, hanem piacot szerezni akaró újabb versenyzőknél(pl Amazon, Nuuvem, Green Man), illetve a GoG is azóta szállt be az aláígérő versenybe, mióta ki akarnak kászálódni az antikvárium szerepből.

Itt megjegyezném hogy a régi kiadói csomagok is eltűntek az elmúlt 1-2 évben. :( Nincs már a Valve Complete Pakkon kívül semmi, Activision, 2k, Rockstar, Sega, Codemasters, Bethesda, Popcap, Mumbojumbo Square-Enix(Eidos), Ubisoft, THQ(RIP), Atari(RIP), Capcom, Strategy First, 1C, Medirian 4, mind eltűnt. :Y
Ami véletlen megmaradt Star Wars Collection, NovaLogic Everything Pack, annak borzasztó ára van, és nem is akciózzák.
Tavaly ilyenkor morcogtam, hogy a Lucasarts bohóckodik a SW játékok árával zakció közben. Most nem kell, mert a legtöbb nincs leárazva, ha mégis, akkor nevetséges szinten. :O

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#55610) echterion válasza Lajti (#55583) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi neked is és a többieknek is az infókat. :R

**********

(#55611) #79621120


#79621120
törölt tag

Szegény osztrák szomszédainknak többe kerülnek ezek a játékok :

The Killing Floor Twisted Christmas Event € 4,49
Van Helsing € 5,09
Tower Wars € 1,74

(#55612) Arkennys válasza #79621120 (#55611) üzenetére


Arkennys
addikt

Legalább nem mindig mi szívunk. Azért szerintem ők is megoldják okosban

szerk: lol...KF DLC-k már csak -50 ben vannak, mint alapvetően egész sale alatt voltak. korábban azok is 75 ben voltak mikor a játék maga napiba került. Még jó, hogy ami kellett megvettem az alatt.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#55613) #79621120 válasza Arkennys (#55612) üzenetére


#79621120
törölt tag

Hmm . Nekem még ezek hiányoznak :

Killing Floor - Mrs Foster Pack
Killing Floor - Golden Weapon Pack 2
Killing Floor - Community Weapon Pack 2
Killing Floor - Camo Weapon Pack
Killing Floor - Community Weapons Pack 3 - Us Versus Them Total Conflict Pack
Killing Floor - Reggie the Rocker Character Pack

(#55614) Arkennys válasza #79621120 (#55613) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, ha érdekel vélemény, akkor ezekből aminek értelme is van szerintem:

A két community weapon pack, de főleg a 3 as. Többi, hát...ha nem lettek volna benne bundleban, nem is lennének meg, mert nem sok értelmük van. Fegyveres viszont ad új cuccokat amivel érdekesebb a játék. Én is a pack 3 at vettem most még 75-ben

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#55615) Frod


Frod
addikt

Tower Wars-ról mi a vélemény, azoknak akik már játszottak vele? Most a két példányt adó pakk, 2,5 € és gondoltam öcsémmel beruházok rá.

Do you see the white shadow?

(#55616) ruti válasza Frod (#55615) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én csak gép ellen játszottam, de az nem elégített ki
az alapötlet jó, de a megvalósítás helyenként átláthatatlan helyzeteket teremt,
ismerőssel jó lehet

nem sok pénzről beszélünk, egy próbát megér

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#55617) bullseye válasza cskamacska (#55609) üzenetére


bullseye
addikt

Valóban, a túlzott akciók - bár én szeretem őket - ártanak a játékoknak, igaza volt a GOGnak. És azóta ott is 75% csomagokat nyomnak, 50% egyéni akciókkal :)
De legdurvább akkor is Amazon szokott lenni, 100+ dolláros csomag, 10 dolcsiért-kupon. Nem panaszképpen mondom :DDD

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#55618) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

A Bioshock Triple Pack az amazonon regiozaras? Lehet hasznalni europai steam accounton?

(#55619) nepszter1


nepszter1
addikt

Megéri megvenni a Skyrimből a Legendary-t vagy elég a sima játék is ? Mert amazonon 7,5$ az alap game

(#55620) VoidXs


VoidXs
nagyúr

GamersGate, Saints Row IV, 5€. Kérdésem: Steam kulcsot ad?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#55621) genndy válasza nepszter1 (#55619) üzenetére


genndy
addikt

Megéri a LE, mert sok plusz dolog ami az alapjátékban is számít csak a DLC-kkel jön. Ha meg sokat is akarsz vele játszani, akkor meg főleg (200+ óra az alap, DLC-kkel ez még kb. +50).

VoidXs : mindenképpen azt ad. A kérdés csak az hogy régiózáras-e.
szerk: te nem a Season Passt nézed véletlenül? Vagy még inkább a 3-at?

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#55622) Bazzzs válasza Robo sapiens (#55618) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én ezt vettem havernak karácsonyra. Sikerült beaktiválni, bár az Infinite végén ott volt, hogy NA a termékkulcs beváltásakor. Ettől függetlenül bekerült a játékkönyvtárba.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#55623) dejaris válasza VoidXs (#55620) üzenetére


dejaris
addikt

Nalam 34 euro. Megint felrearazas volt?

(#55624) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Offtopic:

Nem bírom tovább Win 8.1 alatt, holnap cserélem...mit tegyek fel helyette? Vissza Win 7?

(#55625) marcusa válasza maddionmax (#55624) üzenetére


marcusa
addikt

Mi a baj vele, nálam már jó ideje 8.1 és nincs vele semmi gubanc. :)

:-)

(#55626) Hunbeast87 válasza marcusa (#55625) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Sztem az NT-t :DD

Ja, és Maddion-nak akart menni :D már késő van asszem :) ideje inkább filmezni

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#55627) stevve válasza maddionmax (#55624) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez tényleg elég off kérdés volt itt.

Tegyél fel vizet teának helyette. :DDD

(#55628) maddionmax válasza marcusa (#55625) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Akad, fagy, GPU-t szétpörgeti...munkára bevált, de játszani rajta nem. :(

(#55629) marcusa válasza maddionmax (#55628) üzenetére


marcusa
addikt

Érdekes, én pedig csak böngészésre és játékra használom az otthoni gépet, és nincs ilyen problémám... :)

:-)

(#55630) djculture válasza maddionmax (#55624) üzenetére


djculture
félisten

8.0-át :)

(#55631) tipuka


tipuka
addikt

hali!
FarCry3-at akarnék amazonról, 7,5$ ez tökéletes a számomra? régió stb...? :)) előre is köszi! :R

(#55632) dejaris válasza maddionmax (#55628) üzenetére


dejaris
addikt

Piros kartyad van? Ott mar hallottam a problemarol. Nezz be a topikjaba, hatha tudnak segiteni. Nalam hiba mentes a 8.1.

(#55633) szami777 válasza tipuka (#55631) üzenetére


szami777
addikt

jaja, vedd bátran.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55634) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Azoknak, akik benézték az Amazonos Assassins Creed 3 Season Passt és Uplayes verzióhoz vették és nem rendelkeznek Steames alapjátékkal:

Az Amazon visszafizeti az árát és törli a vásárolt játékok közül, mindössze a chaten el kell panaszolni a problémát és a chat supportos küld a digitális részlegnek egy emailt a nevedben a problémával. 1-3 munkanap alatt szoktak válaszolni, de nekem 2 alkalommal is órákon belül jött a válasz.

Azért 2x, mert az első alkalommal azt írták, hogy nem lehet visszaváltani a játékot, 'így jártál", 2. alkalommal viszont adták a refundot (amit azóta fel is dolgoztak). 2. alkalommal a chat supportos is profibb volt és valószínűleg a továbbított levelet is jobban megírta.

Röviden: Aki benézte az AC3 Season Passt, az visszatudja kérni a pénzét.

(#55635) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok. Olyan játékot keresnék amiben jól ellehet "hülyülni" fél-egy órát. Coop vagy multim gyengébb gépen is menjen, mert hvaeromnak csak 8600gt van a gépben. Összeségében egy olyan játék kéne ami low spec és ketten tudunk vele játszani. Ja és olcsó! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#55636) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Trine 2 jut most így hirtelen eszembe, amibe nem kell sok időt ölni és co-op. Ráadásul most akciós is.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#55637) szami777 válasza skitzoo (#55635) üzenetére


szami777
addikt

worms-ök, régebbi battlefield(1942 ingyenes), unreal tournament, quake, ghost recon aw, sw battlefront.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55638) dejaris válasza skitzoo (#55635) üzenetére


dejaris
addikt

TF2, dungeon defenders.

[ Szerkesztve ]

(#55639) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Steam-en ez mit jelent: "A meghatározott tárgy már nincs a raktáradban, vagy nem cserélhető a Közösségi Piacon." Snow Globe #1-re írja, meg Superfrog kártyára. A #1-ből már elpasszoltam egyet az előbb. Hogy éri meg jobban? Kártyát, vagy kitűzőt eladni (már ha lehet utóbbit persze). Snow Globe kártyák érvényessége mit jelent? Addig lehet felhasználni őket?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55640) Chiller válasza Dilikutya (#55639) üzenetére


Chiller
őstag

Beszart megint a market, ennyi az egész.

Kártyát jobban megéri eladni, az első kraftolt ajándékok (háttérkép/emoticon) rendszerint annyit érnek, mint egyetlen kártya.

[ Szerkesztve ]

(#55641) skitzoo válasza szami777 (#55637) üzenetére


skitzoo
senior tag

Leginkább FPS játék kellene. :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#55642) szami777 válasza skitzoo (#55641) üzenetére


szami777
addikt

amiket mondtam 90%-a az :)
gyorsba originről bf1942-t leszeditek, én még ma is elvagyok vele.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55643) stevve válasza skitzoo (#55641) üzenetére


stevve
nagyúr

Akkor ahogy írta: UT, Quake, Battlefielf 1942, Halo, stb.

[ Szerkesztve ]

(#55644) Wolverine válasza Dilikutya (#55639) üzenetére


Wolverine
félisten

A szöveg azt jelenti a hógömböknél, hogy utána el fognak tűnni az inventorykból.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#55645) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Steam el tud tűntetni kártyákat? :D

Kiküldtem market-re, de onnan eltűntek, nem lettek eladva és nincsenek a raktáramban sem :)

(#55646) Arkennys válasza maddionmax (#55645) üzenetére


Arkennys
addikt

Ha épp döglődik, időlegesen el. Ha észhez tér, fent lesznek marketen.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#55647) maddionmax válasza Arkennys (#55646) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Frenetikus, köszi :D

(#55648) dejaris válasza maddionmax (#55645) üzenetére


dejaris
addikt

Amiota vannak a kartyak, azota nekem mindig hianyzik par darab. Pedig azonta nem volt nonstop sale sem.

(#55649) tipuka


tipuka
addikt

Na megvettem 7,5$-rt amazonról, aki szeretne majd coopozni irjon rám ph!_n vagy steamen vagyen fel tipuka1991 néven, de előtte írjon ph-n h felfog venni, mert automatán nézem, ha valaki felveszek. :)

(#55650) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Ki keresett múltkor steam-es Wolfensteint? :)

[link]

Állítólag steames... Meg állítólag csak UK-ből megvehető :F

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.