Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49401) MBazsee válasza genndy (#49400) üzenetére


MBazsee
tag

Én azt hittem, hogy tegnap 4,42 dollárért csak az alapcsomagot kapom meg és nem a teljest.

Annyit azért nem számít, de az már három sör! :D

(#49402) maddionmax válasza genndy (#49400) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem keseregtem, csak bosszantott, mert a BTA sem annyi volt amikor vettem :)

(#49403) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kíváncsi leszek a WB bundle bónuszokra. A két Batman megvan már, a F.E.A.R. nem érdekel, még ha azok lesznek a bónuszok, amikről volt itt kép, akkor sem hiszem, hogy áldozok rá egy vasat is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49404) Hunbeast87 válasza szami777 (#49391) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én bnőm bátyjának gépén próbáltam ki a játékot (nálam nem futna el -.- ), a multija pedig nem halott. Játszanak vele, legalábbis mindig elsőre talált játékot.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#49405) cskamacska válasza FollowTheORI (#49332) üzenetére


cskamacska
addikt

Pöh, ez esetben:
1. belépsz a Hookups Steam csoportba
2. Company of Heroes 2 Pre-Order Edition - $14.99 / Total War: Rome II Preorder - $19.99 / Batman Arkham Oranges Preorder - $23.99
3. PROFIT!

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#49406) bladegery válasza cskamacska (#49405) üzenetére


bladegery
senior tag

Hogy lehet jelentkezni vagy meghivatni magad ebbe a groupba?

gergely-szabo.com

(#49407) cskamacska válasza bladegery (#49406) üzenetére


cskamacska
addikt

Egy teljesen nyílt Steamcommunity csoportba? Nagy ződ gomb jobb felső szélen?

De akinek egy telefonos g2a megerősítés piskóta(igazolványos tükörpózolásról nem is szólva ^^), az a Paypal invoice-tól sem ijedhet meg. ;)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#49408) joe-ker válasza cskamacska (#49407) üzenetére


joe-ker
senior tag

A zöld gomb helyén,nem véletlenül kérdi: Tagfelvétel csak meghívóval

(#49409) FollowTheORI válasza cskamacska (#49407) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez nem nyert. Amugy mit akartál mondani ezzel? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#49410) #79621120 válasza cskamacska (#49407) üzenetére


#79621120
törölt tag

" De akinek egy telefonos g2a megerősítés piskóta(igazolványos tükörpózolásról nem is szólva ^^), az a Paypal invoice-tól sem ijedhet meg. "

:))

(#49411) echterion


echterion
nagyúr

Szerintetek megéri 10 euróért az Euro Truck Simulator 2 Gold? Vagy vegyem meg a simát 6,78 euróért? A virágboltit kipróbáltam, bejövős, így lehet, megvenném, de nem tudom, várható-e karácsony környékén egy ennél is jobb leárazás esetleg steam-en? Van ott a wallet-en majd' 9 euróm és akkor inkább abból venném meg.

**********

(#49412) Niczo válasza echterion (#49411) üzenetére


Niczo
senior tag

Megéri a Gold, mivel a kiegészítőben Magyarországon is tudsz menni, azt azért nem kéne kihagyni :K Én korábban megvettem a simát steamen, amint a dlc is kap egy leárazást, már húzom is be (wallet miatt várok én is a steamre)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#49413) cskamacska válasza FollowTheORI (#49409) üzenetére


cskamacska
addikt

Szóval lezárták. Megint trollkodtak biztos. :(
Akkor módosítanám: Company of Heroes 2 6000-ért eladó. ;] Tagsági 2000Ft nagyon akciósan!

Az biztos Ayo, Bigblue, Zamery, és sokan máson tagok, csak nem maradtok meghívó nélkül. :K

De még ez sem kell hozzá:
Company of Heroes 2 Pre-Order Edition - $14.99 USD "Renjility"
Includes 2 Tank Skins & 4 Multiplayer Commanders

Company of Heroes 2 Pre order 4-pack - $54.99
Yes, This is a Steamworks title and the CD key activates on Steam.

After you have contacted the seller and requested an invoice:
1) The seller will respond within 48 hours by sending you a Paypal invoice
2) Pay the Paypal invoice
3) The seller will email you your keys within 48 hours of your invoice payment

*This whole process usually takes about 24 hours if you're prompt with your payment, but due to high demand can take as long as noted above.
"The seller will not send you an invoice until they have your key in hand"

Info:Email the company/seller at:
esxrenjility@gmail.com

You would will need to say something like this in the email:

"Hey I'm Sammy's friend and would like the CD keys only for the game Company of Heroes 2 Pre-Order Edition, could you send me a Paypal invoice for $14.99 USD?
Thanks,
(You)

After you have contacted him with the info provided, you will need to give him at least 24-48 hours to respond because there might be a high volume of requests for this particular game. Within 24-48 hours he will send you a Paypal invoice for this particular game for $14.99 USD.

After payment is made, he will then email you copies of the cd keys (ROW) "Rest of the World" which is an English copy, and no different then buying from Wal-mart or any other store in America. He will send you the cd keys only so that you can put it into your Steam account. This is 110% legit and real. If you have questions or concerns please feel free to contact me directly to ask your questions. Or post them below in this discussion or post.
Thanks guys and enjoy,
Sammy

De van a fazonnak Steamtrades topikja is 170 pozitívval:
[H] Black Ops II , Rome II, Batman Arkham Origins + more [W] Paypal offers only!

echterion: Nem! Vedd meg az angol oldalról 3 dollárral kevesebbért. :P

Niczo: Sajna a kiegészítő magában 4 font, még kedvezménnyel is csak 3,2. De én nem vennék mérget hogy Steamen olcsóbb lesz. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#49414) maddionmax válasza echterion (#49411) üzenetére


maddionmax
aktív tag

(#49415) echterion válasza maddionmax (#49414) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, ezt nem is láttam, köszi.
Ha még találnék valakit, akinek van a 20%-os kedvezménye, akkor valszeg, nem is gondolkodnék. :))

**********

(#49416) maddionmax válasza cskamacska (#49413) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Valaki árulja el, mi abban a buli, hogy a csoportban vagyok pénzért tag, amikor a fazon Steamtrades-en is árul?
Ehhez én azt hiszem túl kezdő vagyok.

Most nézem a srác profilját, 4-es szint, 26 játékkal és kulcsokat árul.
Pont ilyen fazontól vettem a lopott kártyával vásárolt ArmA 3 kulcsomat. Ha ütnek se vásárolnék tőle, pedig egy amatőr vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#49417) djculture válasza maddionmax (#49416) üzenetére


djculture
félisten

Én meg eleve kerülöm az ilyen tradereket, valahogy nem kedvelem ha lopott kulcsért majd még nekem kell magyarázkodni. g2-ről vettem már 50+ kulcsot nem egy kókány tarder behuzom a pénzedet valami kókány lopott kulcsért módszer, igaz drágább is de ez van.
Aki kókánykodni akar mert 1 euro-val olcsóbb valami az később ne sírjon ha eltünnek a játékai és ez még a jobbik eset.

[ Szerkesztve ]

(#49418) #79621120 válasza maddionmax (#49416) üzenetére


#79621120
törölt tag

Azért az apróhírdetések sem szentekkel van tele .

(#49419) JoolsNOS válasza cskamacska (#49405) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Éljenek az Arkhami narancsok! :DDD

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#49420) Niczo


Niczo
senior tag

Darksiders 2 ~ 500 Ft
orosz nyelv, régiózár ügyében inkább a nálam okosabbak nyilatkozzanak ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#49421) cskamacska válasza maddionmax (#49416) üzenetére


cskamacska
addikt

Látod ezért nem olvasok Gamepod hozzászólásokat. :(

djculture: Szerintem a külvárosi panelba bejegyzett(Players.hu benéz, e? ;] ) játékkereskedelmi market leader-el pont egy szinten mozog. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#49422) djculture válasza cskamacska (#49421) üzenetére


djculture
félisten

Csak azt tudom hogy vagyok egy lengyel fórumon és magam is vásároltam 50 cuccot már onnan a lengyel haverok meg több milliót sehol semmi probléma még nem volt. Jó nem is tized áron árulják a játékokat mint a traderek. Ellenben a traderekböl van kismillió olyan hogy soha az életbe nem kapsz a pénzedért semmit vagy éppen kapsz egy használt kulcsot vagy lopottat. Az ilyen kulcsbiznisz huszárokból ahogy látom pár itteni ph-s aki biztos hogy megbizható..
Másik az hogy a steam-en ismeretlenkkel eleve nem szabad cserélgetni direktben mert már létezik olyan hack amivel meghivnak bizniszre amint rákattintasz a fiókodnak búcsút mondhatsz, lehet szaladni a supporthoz hogy ugyan legyenek már szívesek visszaállitani a fiókodat.

[ Szerkesztve ]

(#49423) cskamacska válasza djculture (#49422) üzenetére


cskamacska
addikt

Mint ahogy engem sem szkemmeltek meg még trédzen. Oszt? :B

Niczo: Elég korlátoltnak néz ki szegény Darksiders II :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#49424) maddionmax válasza cskamacska (#49421) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ez van, én csak a saját kő kemény két hónapos tapasztalatomat írtam le. Még szerencsém is volt,mert az eladó korrekt volt és másik két értékes játék gifttel kompenzált végül, de őt is megvezették.

Nagy értékű játékot Steamtrades-en kulcs formájában venni, elmebetegség. Még a giftek egy része is lopott, nemhogy a kulcsoké.

Mellesleg most néztem, 6800ért már a lengyel verziós COH2 kapható lengyel boltokban. Lehet aktiválható itthon is, nem néztem utan. (Igen, most per pillanat nincs belőle eladó,pár nap és lesz)

[ Szerkesztve ]

(#49425) DJGABI


DJGABI
addikt

King Arthur's Gold steamen. Aki megvette korábbról és gold member, az a kag honlapján tudja kérni a kódot. [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#49426) section9


section9
őstag

Olcsó Age of Empires 2 HD-t tud valaki szerezni Steamre?

(#49427) looser


looser
addikt

Ezt ismeri valaki? Hamar meg lehet unni? :-)
Nekem tetszik a koncepció és talán a gyereknek is tetszene (8 éves)...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#49428) djculture válasza section9 (#49426) üzenetére


djculture
félisten

16.99 AUD a legolcsóbb de hogy erre van e régiózár majd megmondja aki tudja.

(#49429) DJGABI válasza djculture (#49428) üzenetére


DJGABI
addikt

8,5$ volt amazonon kuponnal [link] talán télen megint lesz ilyen 10 dodó körül, de tény hogy nem szokták agyon akciózni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#49430) maross válasza djculture (#49422) üzenetére


maross
veterán

Hozzatennem, hogy internetezni se nagyon internetezzetek, mert meghivnak egy oldalra, es ellopjak az osszes passwordodet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49431) FollowTheORI válasza Niczo (#49420) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez biztos régiózáras... az első rész elvileg nem... de én nem próbálkoznék azzal sem. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#49433) maddionmax válasza maross (#49430) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Jó, persze...de azért az óvatosság nem feltétlenül elhanyagolható, sem az internetezési szokások, sem a Steam kulcs vásárlások körében.

Aki tőled kulcsot vesz, tudja mit kap, amíg egy vadidegentől, akinek ~20 körüli játék van a profilján, ellenben adja veszi a kulcsokat tonna szám, hát nem is tudom...még ha Steam giftként lenne lehet meg is kockáztatnám, de így biztos nem. Inkább megveszem ha kell tőled vagy másik magyar megbízható tradertől.

(#49434) Mardel válasza maddionmax (#49433) üzenetére


Mardel
őstag

Igen éna boltban is azt nézem meg, hogy az eladó fiókján mennyi játék van, hátha jobban tudják emiatt rendezni a garanciális ügyeket.

Persze ha kulcsot veszek és paypalon fizetek és ebbőla steam rendszerében semmi nem látszik, akkor ugyanúgy nemtudják megfogni, mindegy hogy 1000+ játéka van vagy 6.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#49435) Sqveeze


Sqveeze
tag

Arma 3 mért van ennyire túlárazva még kulcsért is? :D Tud valami olcsóért?

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#49436) maddionmax válasza Mardel (#49434) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Értem az iróniádat, de akkor mégegyszer:

Eladói Steam fiók (26 játék, 0 óra játékidő), minden portéka kulcsok formájában...nem szerencsés ilyentől vásárolni. Lehet, hogy korrekt eladó, de nagy többségében nem.

Inkább fizetek 1000 Ft-tal többet boltnak vagy magyar tradernek és akkor tudom, hogy nem kapok "eltávolítottuk a fiókjából" üzenetet. Olcsó húsnak híg a leve.

(#49437) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kar ezen a trader dolgon rugozni. Valaki kockaztat az alacsonyabb ar remenyeben, mas meg nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49438) Dilikutya válasza Sqveeze (#49435) üzenetére


Dilikutya
félisten

ARMA3 túlárazva? B+, az a játék nincs 2 hónapos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49439) maddionmax válasza Sqveeze (#49435) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én mondom, ArmA 3 nincs túlárazva és csak boltban vegyél!!! Felejtsd el a trade-et.

Ha nincs pénzed rá, ArmA 2-t (simát) lengyeleknél láttam 20 PLZ-ért.(~1800 Ft.) boltban.

(#49440) maross válasza maddionmax (#49433) üzenetére


maross
veterán

De te konkretan az url hack-re gondoltal, ami borzaszto egyszeruen kikerulheto: nem klikkelunk olyan (valoszinuleg angolul irt) szovegre, ami arra probal ravenni, hogy klikkelj az altala beirt linkre, es ez a "steamcommunity"-hoz erosen hasonlito oldalra visz (egy-ket betu elteressel a cimben).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49441) maddionmax válasza maross (#49440) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én generális értelemben értettem, nem kell mindent elhinni és jobb 1000 Ft-tal többet kifizetni a biztosért, mint az, hogy 1-2 héten/hónapon belül elveszik és akkor buktál mindent.

(#49442) Hangm4n


Hangm4n
tag

Nekem Gift-ekkel még soha nem volt problémám, kulcsokat meg nem szoktam venni.

(#49443) csaba951 válasza Sqveeze (#49435) üzenetére


csaba951
veterán

Iszonyú sok lopott kulcs van kint az embereknél! Csak gondod lesz vele később! Szóval kulcs formájában felejtsd el! Ja, és ingyen se fogad el (pl. steamgifts)!!!

[ Szerkesztve ]

(#49444) Crus


Crus
őstag

Ha volt már akkor DEL-t neki:

Cod4: Modern Warfare - 1.099 Ft - Steam kulcs. Működik 5 perce regeltem be.

"Kissé" fura, hogy ilyen olcsó... ezek az Activision-féle lövöldék, mindig túlárazottak. Kb. ez a reális ár értük :(((

---
reflink törölve

[ Módosította: mukibuci ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#49445) wwenigma válasza Crus (#49444) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nagyon szép 10$-os reflinket hagytal benne és még csak nem is a megfelelő helyre mutat... :U

A helyes link: [link]- és igen, már volt...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49446) Crus válasza wwenigma (#49445) üzenetére


Crus
őstag

Ezt linket dobta be vásárlás után, hogy így tudom megosztani.

Ezért írtam, hogy ha volt már del-t neki.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#49447) JoolsNOS válasza wwenigma (#49445) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem mindkettő ugyanazt dobta.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#49448) maross


maross
veterán

off

Cyberpunk 2077 Xbox One
Tipus: Játék
Platform: Xbox One
Korhatár: 16 év felettieknek
Kiadó: Namco
Várható megjelenés: 2015 <- :Y :DDD

Státusz: Előrendelhető

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49449) Hangm4n válasza maross (#49448) üzenetére


Hangm4n
tag

Ennek már régóta kerestem a Trailer-ét. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#49450) maross válasza Hangm4n (#49449) üzenetére


maross
veterán

kedvenc trailerem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.