Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Hegyirabló válasza Beni2360 (#898) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Parancsolj.

Bizonyos esetekben a vállalkozás a fogyasztási cikk cseréjére, ha pedig ez nem lehetséges, a vételár visszafizetésére lesz köteles a következők szerint:

- ha a kijavításra az igény közlésétől számított 30 napig nem kerül sor.

Aquila non captat muscas.

(#902) Hegyirabló válasza Beni2360 (#900) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nem? Tehát a jogszabályokat nem kell betartania a vállalkozásnak? Érdekes a nézeted erről.

Aquila non captat muscas.

(#903) Hegyirabló válasza Beni2360 (#900) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Legfeljebb kapsz egy 3000 ft kupont mint en egy kifolyó csap szűrő törése es nem utana küldött potlas vegett, es meg a penzt is vissza utaltak a kifolyoszár 1530 ft volt.

Hogy mi?

Húsz éve közigazgatásban dolgozom, választott köztisztviselőkén, dolgoztam a törvényhozásban is, most pedig önkormányzati területen vagyok. Egy időben társadalmi munkában foglalkoztam fogyasztóvédelemmel. Nem emlékszem olyan esetre, amikor a vállalkozásnak adtak volna igaza ilyen vagy hasonló esetben. Nemzetközi multicégek ellen nyertem milliós pereket és eljárásokat. Te mivel is foglalkozol?

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#904) Beni2360 válasza Hegyirabló (#902) üzenetére


Beni2360
félisten

En nem ezt irtam. De ki lehet jatszani. Es evvel mehetsz panaszra ahova akarsz nem állandó eset. Ha akcios volt ugysem kuldebek másikat, hanem visdza fizetik es megy az UCS-ba javítás utan.
Akkor hajra.
En mar ledolgoztam 50 év 4 hónapot eleg volt. Es az utolsó 30 evet a kereskedelembe dolgoztam mint magán vállalkozó.
Es akkor most fejezzük be. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#905) Hegyirabló válasza Beni2360 (#904) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Őszintén érdekel, hogy szerinted hogyan lehet kijátszani.

Aquila non captat muscas.

(#906) Hegyirabló válasza Beni2360 (#904) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ha kereskedelemben dolgoztál, azt jelenti, hogy ismersz minden jogszabályt úgy, mint egy jogvégzett vagy olyan, aki a jog- és rendeletalkotásban ezzel foglalkozik húsz éve? Értem. Jó, fejezzük be.

Aquila non captat muscas.

(#907) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Kérlek titeket, hogy privát beszéljétek meg a leírt tapasztalataitokat, ami nem szorosan ide tartozik. KÖSZÖNÖM! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#908) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

A 2000 huf-os kupon osztogatás végetért?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#909) Beni2360 válasza sonar (#908) üzenetére


Beni2360
félisten

Mar par hete. Vagy napja.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#910) blackydan


blackydan
senior tag

Tudja valaki a sameday-nél hogyan működik az easybox? Futár elindul random dobozokkal a raktárból és megpróbálja elszórni a boxban ami befér alapon a többi meg visszakerül a kiindulási pontra? Vagy azért van egy rendszer amin azért látják mennyi szabad rekesz van az adott helyen?

[ Szerkesztve ]

(#911) radi8tor válasza blackydan (#910) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Látják távolról, ami trükkös lehet az a csomag mérete. A nagyobb rekeszekből kevesebb van, ezért azoknak várniuk kell.
Az enyémről továbbra sincs hír, már hétfőn ott kellett volna lennie. Azért nagyon remélyem eMagtól vissza lehet kérni a pénzt céges vásárlás után is, ha képtelenek kézbesíteni...
Amatőrök.

Alza ehhez képest a vasárnap rendelt cuccost már hétfőn berakta az automatába.

⭐ Stella

(#912) blackydan válasza radi8tor (#911) üzenetére


blackydan
senior tag

Nekem is leszállították már a csomagom három hete 😅 Most két naponta jönnek a sameday-től a legkülönfélébb ígéretek mikor is kapom meg. Tiszta kabaré...viszont eMag ügyfélszolgálattal is felvettem a kapcsolatot mert jó lenne a pénzt visszakapni. Sajnos ez sem egy egyszerű menet: felveszik a kérelmet, majd megkérik a sameday-t küldjék vissza a csomagot a forgalmazónak (romániába). Amennyiben azok megkapják úgy már utalják is vissza a pénzt. Megkérdeztem ennek is az átfutási idejét, amire azt a választ kaptam hogy 10 nap alatt általában rendeződni szokott, de vannak azért csúszások. Na igen itt már nyerítettem rendesen.

(#913) 8 válasza blackydan (#910) üzenetére


8
senior tag

A boxok állapotát egészen biztosan látják távolról.
A futárcégek sokszor a szállítás előtti nap este zárják a másnapi csomagokat és útvonalat (a samedaynél nem tudom hogy működik), ilyenkor még nyilván csak becsülni tudják, hogy a boxtöltésig mennyi fog ürülni, mert ugyebár boxtöltés előtt 1 perccel is átvehetnek a kliensek 3 csomagot. Valószínűleg van náluk pár plusz csomag, ha netán épp leürülne több, mint amire számítanak.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#914) radi8tor válasza blackydan (#912) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogyan vetted fel velük a kapcsolatot? Mert Amazonról Angliából érkező csomag hamarabb ideér mint Magyarországon belül feladott sameday-es. :W

⭐ Stella

(#915) blackydan válasza radi8tor (#914) üzenetére


blackydan
senior tag

A feltüntetett szám ( 36 1 374 3890) működik, csak egyből reggel 8-kor kell hívni őket akkor nagy valószínűséggel felveszik (max 10 perc várakozás). 10 és délután 2 között már nem is kapcsolja a hívást de 3 körül újra el lehet kapni valakit.

ELG: köszi szépen!

(#916) Ákinard válasza sonar (#908) üzenetére


Ákinard
aktív tag

1,5 hónapja. Okt 31-én.

(#917) radi8tor válasza blackydan (#915) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:R
Annyira örülök hogy telefonálgathatok emiatt.

⭐ Stella

(#918) Because


Because
őstag

Szerintetek ebből lesz valami, kiszállítják, vagy engedjem el?

(#919) gorgocska


gorgocska
tag

Szerintetek érdemes az emag-rol venni hűtőt részletre,esetleg ha baj van rugalmassak a csere vagy a jótállással kapcsolatba?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#920) Exelsior24 válasza Because (#918) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ez mi valami világjáró csomag? :D
Legalábbis elég fura, hogy össze vissza utaztatják. :(

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#921) Because válasza Exelsior24 (#920) üzenetére


Because
őstag

már mindegy mert a követési szám is eltűnt a rendelésről. erről akkor ennyit :U

(#922) radi8tor válasza Because (#921) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Követhetetlen lett.

⭐ Stella

(#923) Vigneau válasza Vigneau (#826) üzenetére


Vigneau
félisten

A második csomagátvételem megvolt ma délután. Harmadjára esett le neki, hogy csomagot szeretnék átvenni. Hideg van, no... :))

A kódot begépelve úgy kipattant a kiírt fiókajtó, mint a parancsolat. Szóval ezen a téren most kellemes volt az élményem. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#924) =Mentor= válasza Because (#918) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ilyenkor írni kell a futár ügyfélszolgálatnak! :U

(#925) radi8tor válasza =Mentor= (#924) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Holnap rájuk rontok, szerencsére ott van az ÜFSZ ahol a raktáram is. :)

⭐ Stella

(#926) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
12.09-én webshopból vásároltam egy fülhallgatót, ki is fizettem, mert ajándéknak szántam, és a megajándékozni kívánt személyt adtam meg címzettnek. Az oldal szerint a termék forgalmazója és szállítója az emag. 12.13-ra igérték a kiszállítást, ezért is innen vettem, mert mindenképp azt szerettem volna, ha még a hét elején odaér. Persze nem vitték ki 13-án, és ahogy nézem az emag szállítási információit, ma se fogják, hiszen a státus megrekedt a sikeres fizetés résznél. Még akkor át se adták a futárnak, gondolom. Tegnap késő délután és ma reggel is több mint 10 perceket vártam az ügyfélszolgálat telefonját hallgatva, de persze embert nem kapcsoltak. Kb ezt beszívtam, megadtak egy kamu dátumot és majd egyszer, ki tudja mikor megérkezik a csomag?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#927) Geo19870322


Geo19870322
tag

Sziasztok,
van 2 reklamációs ügyem is az emaggal, de nem reagálnak a dolgaimra. Ez normális? Van esetleg náluk valami online chat ahol emberrel tudok beszélni, vagy marad a telefonos hívásos megoldás?
Az egyik reklamációm ticketének a dátuma dec 3. a másik dec 12... :F

(#928) Csápájev válasza dethroner (#926) üzenetére


Csápájev
őstag

Elúsztak az ingyenes csomagküldés miatt.
12.07 rendeltem easy boxba, 10-re volt igérve, napok óta "csomag elküldve" -nél áll.
Ügyfélszolgálat elérhetetlen.
Korrektebb lenne,ha jeleznék,hogy a kiszállítások késnek, nem is keveset.

[ Szerkesztve ]

(#929) dethroner válasza Csápájev (#928) üzenetére


dethroner
veterán

Évek óta mindig igyekeztem tartózkodni az emagtól, és az előre kifizetett rendeléstől. Most mégis annyira csábító volt a rövid határidő, hogy beleestem a csapdába. Ráadásul még fizettem is a szállításért. Letojnám, ha nem fizettem volna ki, akkor csak visszamondom és keres máshol, de így már :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#930) Geo19870322 válasza Csápájev (#928) üzenetére


Geo19870322
tag

Akkor várjak csak és előbb utóbb előkerülnek vagy telefonon azért 'pörköljek' oda? :DDD

(#931) Csápájev válasza dethroner (#929) üzenetére


Csápájev
őstag

Hát nézd,nyilván visszautalják,ha kéred. Elállhatsz 14 napig.
Azt meg ne kérdezd,hogy mikor :)

Geo19870322
Én csak 15 percet vártam,de nekem nem vették fel.
Egy próbát megér,de erre számíts.

(#932) Igric válasza Geo19870322 (#930) üzenetére


Igric
tag

Semmit nem ér a telefonos odapörkölés már 3x próbáltam. Azóta se változik semmi, egy hónapja ülnek a pénzen, cucc sehol... :W

(#933) Csápájev válasza Igric (#932) üzenetére


Csápájev
őstag

Nekem ma megjöttek a múlt hét péntekre ígért cuccok easyboxba. Lehet szerencsém volt és ezek nem olyan népszerű boxok :)

[ Szerkesztve ]

(#934) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az én 2 hete rendelt és nem szállított cuccom ma megérkezett. Kérdés hogy számlás vásárlás esetén ha szeretnék elállni tőle mivel nem várhattam heteket a beérkezésre milyen lehetőségek vannak..? Vagy bukta, vegyem át a szilikon tokot és hajítsam el?

⭐ Stella

(#935) Igric válasza Csápájev (#933) üzenetére


Igric
tag

ez nem boxos, azok nekem is megérkeztek...

(#936) pn4hvq válasza Igric (#932) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én tavaly karácsony előtt kifizettem az 510ezres tv-t, 3 hétig tologatták. Alapból dec. 9-re volt ütemezve a szállítás, többszöri telefonálás, messengeres reklamáció után kaptam 3e-s kupont, de a végén nagyon berágtam, és telefonon jeleztem, hogy amennyiben nem kapom meg dec 24 előtt, feljelentést teszek a rendőrségen. Érdekes módon dec 23-án kiszállítottak...

(#937) Igric válasza pn4hvq (#936) üzenetére


Igric
tag

fogy. védelemmel fenyegettem őket de úgy tűnik ezt lesz@rják már... :(

(#938) radi8tor válasza pn4hvq (#936) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És kinél reklamáltál? Mert eMagnak nincs elérhetősége, most csak a futárcéget lehet nyaggatni.

⭐ Stella

(#939) Beni2360 válasza radi8tor (#934) üzenetére


Beni2360
félisten

Atveszed es a rendelésnel el allsz a vásárlástól es kered, hogy boxon keresztül kuldhedsed vissza. Kapsz majd egy sms-t ami a kodot tartamazza. A terminalnal kuldes beut kod ajto nyillik berak csuk. Ha nincs az akuntodba lehetoseg marad a telefonos jelzés es ott felveszik a kerelmed a tobbit mondja de emailba is irni fogjak.
Emag tsz; 06 1 885 55 00 ott az stvetel utani reklamációt kell valadztani ha jol emlekszem a 3. De arrol a telefon számról hivd amelyik meg van adva.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#940) radi8tor válasza Beni2360 (#939) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi! :R

⭐ Stella

(#941) pn4hvq válasza radi8tor (#938) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Az eMagot hívtam fel és beszéltem az ügyfélszolgálattal többször is. Abban a három hétben odáig jutott a státusz, hogy kifizetve és a raktárban előkészítve áll, hogy sorra kerüljön a szállításra. Csak ez engem nem érdekelt, mert benne állt a pénzem.

(#942) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

December 4-én vettem át egy online rendelt TV-t személyesen a Pólus emagban. Jól gondolom, hogy most vasárnap még visszavihetem mert mégsem kell? Tudom 14 nap, de nem akarom hogy kekeckedjenek hogy pont 14 nap. Elvileg visszavihetem még vasárnap is ugye? Illetve az óra számít? Mert 11-kor vettem át, de ha mondjuk 4-kor viszem vissza az nem gond ugye?

Illetve még egy olyan kérdés, hogy ha emag utalványt kérek, akkor az egyből elérhető lesz a fiókomban? Mert hétfőn jön helyette a másik TV.

Köszönöm! :R

(#943) Ákinard válasza Slyer (#942) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Emagnál 30 napod van visszavinni.

(#944) pn4hvq válasza Slyer (#942) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én úgy csinálnám, hogy a fiókomban bejelenteném ma az elállást (így az elállás bejelentése biztosan 14 napon belül lesz), és a bejelentéstől számítva van szintén 14 napod a visszajuttatásra. Így akár ráérsz úgy is, hogy hétfőn viszed a mostani tv-t és hozod az újat (ha nem házhoz kérted).

Szerk.: ja tényleg, 30 nap, ha eMag volt a forgalmazó.

[ Szerkesztve ]

(#945) Slyer


Slyer
senior tag

Köszönöm az infókat, jó hír!

az vajon működik hogy hétfőn visszaviszem amikor megyek az újért, és már azt húzzák is le az új árából?

Köszönöm! :R

(#946) Beni2360 válasza Slyer (#945) üzenetére


Beni2360
félisten

Kizárt dolg. A vissza fizetést a forgalmazó központjában intezik. Ellenorzik a raktarban, stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#947) DrDobos


DrDobos
őstag

Borzalmas csalódás. 3x2db gombelemet rendeltem kedden, csütörtök hajnal óta a Sameday futár depójában csücsül, véletlen sem hozzák ki ma a boxba, telefonon elérhetetlenek. Sajnos előre fizettem, így macerásabb lemondani, de már rég elkullogtam volna és megvettem volna drágábban az elemeket inkább. Hihetetlen..

Samsung Galaxy A55 5G

(#948) Igric válasza DrDobos (#947) üzenetére


Igric
tag

nekem egy hét folyamatos telefonálgatás és követelőzés/fenyegetőzés után ma szállították ki a nov. 18.ai rendelésemet... :U
egyébként a samedayes srác mondta, hogy az eMAG csúszott össze a belső nyomkövetőjük azt mutatja, hogy a samedaynél van a csomag közben pedig át sem adták még

(#949) dethroner


dethroner
veterán

12.09-én rendeltem emag saját terméket, előre fizettem. 13-ra ígérték a kiszállítást, 14-én rájuk írtam, akkor este kaptam egy emailt, hogy hamarosan átadják a futárnak és várható kiszállítás 15-e. Ha akkor nem is, de ma végre kiszállították. Mondjuk ez volt a végső határidő, ha ma nem jött volna meg, visszamondom.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#950) z67


z67
őstag

2 hete várok egy kicseszett gk aksira. 100 ígéret és semmi. Nyilván ez jól esett így karácsony előtt. Most már megvárom, amíg beteszik az automatába, csak a testmozgás kedvéért. Jó móka lesz oda, vissza vinni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.