Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) vacs válasza Sanyi.mTs (#400) üzenetére


vacs
veterán

Lehet igen, hívd fel az ügyfélszolgálatot.

(^)(>.<)(^)

(#402) Kam1kaze válasza Sanyi.mTs (#400) üzenetére


Kam1kaze
tag

E-mailben 3 nap szerepelt eddig. Tudtommal eMAG-nál nem lehet hosszabbítani (pl. Alza esetében lehet).

Szerk.: Akkor ezek szerint telefonom keresztül lehet. Alzánál a fiókon keresztül is megoldható egy gombnyomással, ilyet nem láttam eMAG-nál, azért gondoltam, hogy nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#403) #21346560


#21346560
törölt tag

Hogy tudom megállapítani, hogy melyik terméket lehet, illetve nem lehet easyboxba rendelni?
Összeállítottam egy csomagot a kuponom miatt 15.000 Ft értékben (tészták, szószok, rizs), erre nem engedi azt ingyenes szállítást boxba, csak futárral! :W

(#404) Ákinard válasza #21346560 (#403) üzenetére


Ákinard
aktív tag

10 db termèk a korlát/rendelés.

(#405) #21346560 válasza Ákinard (#404) üzenetére


#21346560
törölt tag

Volt már 12 is a kosárban, akkor is engedte még ingyen, de köszönöm, addig szórakoztam, amíg rájöttem, hogy valami db korlátozás van... :R

(#406) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

eMag üzletben személyesen vásárolt telefont vissza lehet vinni úgy, hogy visszakapom az árát (akár kupon formájában) vagy kicserélni másra? Azt tudom, hogy üzletben vásárlásnál nem kötelesek biztosítani az elállási jogot, de az eMag honlapján nem találtam olyan szöveget, hogy csak online rendelésekre vonatkozna az elállás.

(#407) fordjee válasza Tomikaa. (#406) üzenetére


fordjee
aktív tag

Alapból így szól a jogszabály, csak online rendelésnél működik. Viszont akkor is ha utána személyes átvétellel kéred boltban. Amúgy meg kell kérdezni a boltot vagy emagot, hátha vissza lehet vinni.

fordjee

(#408) mzso válasza Sanyi.mTs (#400) üzenetére


mzso
veterán

Az easybox egy vicc. Amikor berakják onnantól 24 óra (pénteken berakott az +48 óra).
Nekem például 9 óra felé rakták be. Mivel délelőtt dolgoztam így már csak aznap tudtam felvenni. Így készülni sem lehet rá, mert nem lehet tudni mikor szállítják, vagy észreveszed az e-mailt időben vagy nem.

(Az ingyenes edigitalos bolti ávétel volt egy hét + egy hét hosszabbítás...)

(#409) #21346560 válasza mzso (#408) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem meg tök jó dolog!
És rendesen rá is lehet készülni az átvételre!
Ma kaptam az értesítést:

(#410) GZoli7 válasza mzso (#408) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez nem így van. 72 óra és sms-t is küldenek, ha nem látnád az emailt.
Szerintem is elég jó megoldás.

(#411) 8 válasza mzso (#408) üzenetére


8
senior tag

futárszolgálatnál kell kérni, hogy hagyják bent hosszabb ideig, megmondod mikor tudod átvenni és addig bent lesz

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#412) Dzsano


Dzsano
tag

Ha nem kell, nem rendelek tőlük, mert vicces, hogy egy ebook olvasót és a tokját két küldeményben küldték el, ráterhelve mindkettőre a szállítási költséget, bár ezt minden tárggyal megcsinálják, de annak sem örültem, hogy a foxpost vagy mifene külterületen, egy benzinkút oldalában van, kitéve esőnek, fagynak, köszönöm szépen, jót tesz az érzékeny műszaki dolgoknak. Különben elégedett is vagyok, mert korrektül megérkezett olyan áru is, melyet már egy éve vadásztam (MO-n nem árusítják) és a szállító is rendes volt, felhozta a 4. emeletre kérés nélkül. Felemás érzések, remélem kinövik a gyerekbetegségeket.

(#413) feka007


feka007
nagyúr

Minek kamuzzák easyboxos rendelésnél az oldalukon, hogy "várható kiszállítás ma 08:00-18:00", amikor felette ott a tracking, hogy még a központi raktárukban van a cucc, és már el is múlt 18:00? Múltkor heteket vártam egy csomagra, és utólag néztem, hogy elvileg megérkezett a csomag az easyboxba, de mivel nem vettem át, így visszaküldték, de közben meg egy darab SMS sem jött...

(#414) z123456z


z123456z
senior tag

Sziasztok. Emag futár elvitt egy billentyűzetet garanciális javításra. Nem kaptam erről semmit, a futér mondta, hogy fotózzam le a ráragasztott kísérőt. Ezen kívűl semmim sincs az ügyletről, emailes visszaigazolást sem kaptam ( most hétfőn vitték el, még friss ). Jól van ez így? Hol tudok utánanézni, hogy hol tart a dolog? Még uatlást sem találtam rá az eMAG gyik között.

[ Szerkesztve ]

(#415) 8 válasza z123456z (#414) üzenetére


8
senior tag

szerintem ne aggódj..
sokszor még ráragasztott matrica sincs, csak jön felkapja és megy, mert "majd lent az autóban beüti a gépbe" - olyankor a futárt szoktam fotózni a csomaggal a kezében

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#416) #21346560 válasza z123456z (#414) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ahogy előttem is írták, nálam is pont ugyanígy működik!
Egyébként a "Saját fiók - Visszaküldéseim"-nél tudod nyomon követni!

(#417) z123456z válasza #21346560 (#416) üzenetére


z123456z
senior tag

Köszi nektek. Nem aggódom, inkább furcsállom. Egyébként a visszaküldéseim között azt mutatja, amitől elálltam, nem a javításra visszaküldöttet. Na mind1, várok.

(#418) koncsik válasza z123456z (#417) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is elvittek javításra egy garanciális nagynyomású mosót. Írtak, hogy javíthatatlan, hívjam fel őket mit szeretnék, pénzt vagy ugyanezt (emag forg.) - ugyanezt, oké, 3 nap múlva átvehetem, majd jön sms. 2-3 hétig semmi, felhívtam őket, hamarosan átvehetem - mondták, semmi 1 hétig, újra telefon, igen ott van (előző hívásnál is már ott volt), ellenőrzik. 1 perc múlva jött az sms. Semmi nem látszott a fiókomban, a futár is csak elszaladt vele visszavitelkor.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#419) z123456z válasza koncsik (#418) üzenetére


z123456z
senior tag

Igen, ennek nem így kellene működnie. Egy fejhallgatót küldtem vissza easyboxban, semmit nem kaptam róla, gép elnyelte, és semmi. Írtam nekik mailt, ott erősítették meg, hogy rendben van minden, majd jön a pénz. Eléggé gáz. De ez van.

(#420) mzso válasza GZoli7 (#410) üzenetére


mzso
veterán

Akkor egy fokkal kevésbé gáz. De az már igen hogy szombat, vasárnapot is ugyanúgy számítják. És valahogy mindig csütörtök pénteken szállítják.

(#421) sambenez


sambenez
addikt

Na így még nem jártam.
Easyboxba rendeltem, elmegyek érte kifizetem, kiírja hogy 1sor 7 ajtó, erre kinyílik baloldalon felülről a 2. ajtó (ami nem tudom milyen számítás szerint lehet a hetes) és TÖK ÜRES a box.
Még szerencse hogy hétvége van és a sameday csak hétköznap elérhető.
Mivel partnertől rendeltem félve hívtam fel az emagot, de meglepetésemre úgy néz ki segítenek megoldani a dolgot.

(#422) Beni2360 válasza sambenez (#421) üzenetére


Beni2360
félisten

En is multkor tapasztaltam ezt a kiirast de sem sor sem szam nincsen a terminalon. Minimum matricazhatnak. Vagy mar elkezdtek?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#423) sambenez válasza Beni2360 (#422) üzenetére


sambenez
addikt

Nincs számozva az ajtón. De így még nem jártam, hogy üres legyen a box ami kinyílik. Ha nem üres meg sem nézem mi van kiírva.

(#424) Nikaré válasza Beni2360 (#422) üzenetére


Nikaré
őstag

Már többször jeleztem az eMAG -nak ezt a félreértésre adható okokat!
Ez a számozás egy vicc! :B
Sőt azt is írtam, hogy néha a boxokat is takaríthatnák!

(#425) Beni2360 válasza Nikaré (#424) üzenetére


Beni2360
félisten

Én hianyoltam ezt a szamozasi rendszert mert volt, hogy csak halk katt es nem nyilt ki lathatoan az ajto. Keresgelni kellet merre van. Oszlopnak A, B, C, D stb lefele meg szamok volna jo megoldas.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#426) Nikaré válasza Beni2360 (#425) üzenetére


Nikaré
őstag

Velem ugyan ez, kattan, de nem látni melyik.
Nap oda világít a kijelzőre, ok.
Jó tudom, balról jobbra, fentről lefelé, de meglehetősen hülyén néz ki, hogy ott áll az ember és elkezd számolgatni 8, 9 ,10...
Bosszantó!

(#427) sambenez válasza Nikaré (#426) üzenetére


sambenez
addikt

Főleg ha nem is az nyílik mint ami a kiírás alapján logikus lenne.

(#428) Beni2360 válasza sambenez (#427) üzenetére


Beni2360
félisten

Mar volt olyan, hogy a 2. rendeles utol erte az elsőt de nem fert melle es egy masik rekeszbe kerult de egy fizetesre. Kinyilt a rekesz es csak egy cucc volt benne. Megyek visdza a terminalhoz es latom, hogy zarjam be a rekeszt es utana nyilik a masodik. Kivettem bezartam es nyilt a masik rekesz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#429) gg72


gg72
veterán

Mostanában automatás visszaküldésnél mennyi idő szokott lenni, míg beérkezik hozzájuk? Pont egy hete küldtem vissza valamit, de rendszer szerint még nem érkezett be hozzájuk. :F

Szerk.: Na, pont most változott a státusz, már "vizsgálat aatt" van, remélem azért ez nem fog egy hétig tartani.

[ Szerkesztve ]

(#430) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ha már easybox automaták a téma :D

Őrizetben az automaták réme
A kispesti rendőrök elfogták azt a férfit, aki csomagautomatákat tört fel sorozatosan.
https://www.youtube.com/watch?v=r1qJXLAwpVE

(#431) buday


buday
csendes tag

Igaz még úgy tudom időn belül vagyunk, de egy kupont kaptam már Emag által a Visa kártyás vásárlás miatt.
Több fiókkal, több Visa kártyával fizettem remélve, hogy játszható a rendszer.

Más kapott már több, mint egy 3k kupont a Visa kampány kapcsán?

(#432) Nikaré


Nikaré
őstag

Mi az új tapasztalat részetekről mostanában szállítás terén?
6 -án rendeltem valamit (direkt) eMAG forgalmazásút. Erre a kiszállitási időt 14 -re írja! :U
Ez az új szállítási limit??

(#433) Beni2360 válasza Nikaré (#432) üzenetére


Beni2360
félisten

En tegnap Du rendeltem es ma De mar a boxba volt az aru. Ellemiszer volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#434) South Velen válasza Nikaré (#432) üzenetére


South Velen
addikt

Ha román raktárból jön a cucc, azt néha csak heti 1x szokták áthozni, és akkor lehet hogy pont úgy jön ki hogy 7-8 nap a szállítási idő.

[ Szerkesztve ]

(#435) Nikaré válasza Beni2360 (#433) üzenetére


Nikaré
őstag

Egyszer megtörtént ilyen eset velem is. Egyszer! :)

Velen!
A 3-4 napot elviseltem volna mert épp szükséges az ami! No, de több mindent rendeltem ezen kívül és simán jött némelyikről a "törölt" rendelés értesítés. Nem elárasztott termék volt!
Utóbbi időben kezd probléma lenni a kiszállításokkal, nem egy eset volt, hogy 5 nap után telefonozok, hogy semmi értesítő a rendelésekről.
"Valami miatt beragadt a rendelés, de mostmár jó lesz" választ kapom.
Nem tetszik ez így.

[ Szerkesztve ]

(#436) Serpiko


Serpiko
addikt

Appbol rendeltem sms kaptam arról, hogy átvehetem. E-mailt nem szoktak küldeni a rendeletről? Mondjuk logikus mert az appban nyomon tudom követni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#437) Kam1kaze válasza Serpiko (#436) üzenetére


Kam1kaze
tag

Mi eddig mindig kaptunk e-mailt, pár napja hamarabb is, mint az SMS-t.

(#438) Serpiko válasza Kam1kaze (#437) üzenetére


Serpiko
addikt

Érdekes nekem nem jön de sms kapok szerencsére. Majd megnézem a beállításokatm valami tutit nem jo.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#440) Beni2360 válasza fadarkasam (#439) üzenetére


Beni2360
félisten

Először felhivod őket és el mondják, hogy miképpen csináld. Persze mindent vissza tisztán a dobozba.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#441) Serpiko


Serpiko
addikt

Kupont mikor kapok? Vagy miért adnak?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#442) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Tavaly rendeltem az eMAG-tól egy Mi Stick-et, ami most nem akar működni. A honlapon most 24 hónapot ír, de a jótállási jegyen 12 hónap van. Ezzel így foglalkoznak?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#443) pn4hvq válasza DrBubo77 (#442) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ha már lejárt a 12 hónap, szerintem meg sem jelenik a fiókodban a Termékgaranciák pontban. Én azt mondanám, hogy sajnos így jártál :(.
Azért ellenőrizd a Termékgaranciák pontban, hátha mégis 24 hó volt rá tavaly is.

(#444) roti86


roti86
őstag

Sziasztok!

Üzletben történő átvétel esetén lehet még kérni 5-10% kompenzációt, ha nem érkezik meg a termék a kívánt időben? :U

(#445) HUN_Sector válasza roti86 (#444) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Csak ha nem akciós és/vagy kuponos a termék

(#446) Benoe77


Benoe77
őstag

Sziasztok!

van egy 2000Ft-os Emag kuponom, 19.07.2022-ig érvényes. Amikor berakok a kosárba egy 18.990Ft os emag által forgalmazott terméket, nem vonja le a kupon összegét belőle: Ha a weboldalon próbálom, akkor a szállítás összegét vonja le, appból, ingyenes szállítással meg semmit. Találkozott már valaki ilyen problémával?

Ez az a termék, amit meg szeretnék venni: [link]

(#447) tama2000 válasza Benoe77 (#446) üzenetére


tama2000
tag

A 2000ft-os kupon csak meghatározott kategóriában lévő termékekre használható. Pl. drogéria, háztartási, stb. Amit akarsz, arra nem használható fel.

(#448) Benoe77 válasza tama2000 (#447) üzenetére


Benoe77
őstag

Köszi, ez lesz az. Fura viszont, hogy a szállítási díjat nullázza a weben.

(#449) Petikeje válasza Petikeje (#370) üzenetére


Petikeje
tag

Sziasztok, nem voltam kitartó, meguntam... 1 hónap huzavona után visszakertem a pénzt. Még akkor is azzal hitegettek, hogy mindjárt szállítják. Még 2 hét volt amíg visszautalták. Asszem 3-szor vagy 4szer telefonáltam.
Euronicsba volt ugyanaz a tv 10kval olcsóbban, megrendeltem: körbe a keretén bevilagitott, visszakuldtem. Pikk-pakk elvitték, viszont a másikat b@sznak hozni...
Szóval keresem az "Euronics vélemények, tapasztalatok" fórumot, megyek át oda.
Kicsit olyan érzésem van, mint amikor árvizbe a papnak Isten küldi a mentohajokat...

(#450) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Vásároltam EMAG-on app-ból ingyenes szállítással egy autós mobil töltőt 07.13.-án. (persze online kifizetve).
Azóta semmi kommunikáció hogy feladták/átvehető lenne.
Mennyi idő alatt szokták kiszállítani?
Easybox-ba jön a csomag elvileg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.