Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) pn4hvq válasza Silentfrog (#99) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én hasonló helyzetben az eMagnál ezt tettem és meg is kaptam a terméket az olcsóbb áron:
[link]

(#102) Silentfrog válasza UHHH (#100) üzenetére


Silentfrog
veterán

Emag vagy edigi? Írtál már nekik?

(#103) 8 válasza pn4hvq (#101) üzenetére


8
senior tag

fyi többször próbálkoztam már ediginél hasonlóval, egyszer sem hagyták jóvá
emagnál lehet hogy máshogy megy

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#104) zoleeno1 válasza UHHH (#100) üzenetére


zoleeno1
addikt

Edigiről még mindig feldolgozás alatt van egy november 18-án leadott rendelésem :D Decemberben kaptam egy 3000-es kupont, elnézést kérve a késésért, de azóta sem történ semmi... :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#105) =Mentor= válasza zoleeno1 (#104) üzenetére


=Mentor=
őstag

Írj az ügyfélszolgálatnak, vagy hívd fel őket. Én a húsvillákra vártam több mint egy hónapot, nem volt raktáron, ennyi idő alatt szerezték be. Amúgy miről van szó?

(#106) zoleeno1 válasza =Mentor= (#105) üzenetére


zoleeno1
addikt

32db-os wc papír :DDD link Hívtam már őket, látta is az ügyfélszolgos, hogy beszerzés alatt, mást nem tudott mondani. Mondjuk ez még decemberben volt. Holnap lehet megpróbálom újra :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#107) MittuDomain_ válasza zoleeno1 (#106) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Pont ilyet vettem, hogy meglegyen a vásárlás érték a 3/10e edigi kupon ellövésére.
Nekem simán kiadták időben, de sz.rd le. :P

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#108) zoleeno1 válasza MittuDomain_ (#107) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ennyi :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#109) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Sziasztok!

Emag gariztatáshoz minden tartozékot vissza kell küldeni, vagy elég magát a szerkentyűt?

Igazából megvan minden, csak egy autós kamráról van szó, aminek a kábelei szépen el van vezetve autóban, és nem szívesen szedném ki, majd vezetném el ezt újra.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110) szekra válasza SyMbioTe (#109) üzenetére


szekra
őstag

Hát. Következő tulaj hogy vezeti majd el a nem létező kábelt? Vissza kell adni mindent ami a doboz tartalma.

(#111) fordjee válasza szekra (#110) üzenetére


fordjee
aktív tag

Gariztatni akarja, nem elállni a vásárlástól. Szerintem érdemes lenne az eladót megkérdezni, hogy a tartozékokat is el kell-e küldeni.

fordjee

(#112) SyMbioTe válasza szekra (#110) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Így van, gari lenne, nem termékvisszaküldés.

Viszont most hogy végiggondoltam, nem is a kamera kábele van ott elvezetve, mert HW kit-ről kapja az áramot. :DDD
Szóval így a problémám meg is oldódott. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#113) szekra válasza fordjee (#111) üzenetére


szekra
őstag

Jogos

(#114) motosiese


motosiese
csendes tag

Sziasztok!

Másnak is kiürült a vásárlási utalványok, termékgaranciák rész az E-mag profiljában?

(#115) Nikaré válasza motosiese (#114) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Igen, de remélem visszaállítják az adatokat!

(#116) =Mentor= válasza motosiese (#114) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nem tudom mit művelnek, rendeltem egy kerti szettet 2 szék + asztal edigitalon, erre a rendeléseknél az szerepel, hogy ezt a rendelést az emag szolgálja ki, átirányít az emagra de ott nyoma sincs a rendelések között... :F :W

(#117) 0xmilan


0xmilan
addikt

Nekem most tunt el egy visszakuldesem. Csutortok este raktam be easyboxba, aztan napokig nem kerult a kovetkezo stadiumba, amit gondolom akkor kene kipipalnia, amikor leadom. Aztan most frissitettem a tabot es azt mondja, hogy "Nincs folyamatban lévő visszaküldési kérelmed". Videom van rola, hogy berakom az easyboxba es razarom a kis ajtot.
Piszkaljam az ugyfelszolgalatot vagy az egesz IT rendszeruk omlott ossze es remenykedjunk, hogy egyszer csak helyreall?

(#118) South Velen válasza 0xmilan (#117) üzenetére


South Velen
addikt

Úgy tűnik, az utóbbi történt, valószínűleg hamarabb helyreáll, mint hogy az üfsz válaszolna. Volt már ilyen, akkor kb fél napig tartott..

[ Szerkesztve ]

(#119) =Mentor= válasza South Velen (#118) üzenetére


=Mentor=
őstag

Tényleg egyre több jel utal arra, hogy az Edigital mint külön oldal meg fog szűnni, addig meg marad a fejetlenség... :U

(#120) Brian667 válasza motosiese (#114) üzenetére


Brian667
csendes tag

Hoppá, igen. Volt gari, nincs gari. :D

(#121) 0xmilan válasza 0xmilan (#117) üzenetére


0xmilan
addikt

Visszatert a "Visszaküldéseim" menupont, viszont meg mindig nem jutott "A termek fogadasa" statuszba a mult heten visszaadott termekem. Ez normalis, hogy tobb, mint 2 munkanap utan is a legelso stadiumban van?

(#122) czanga válasza 0xmilan (#121) üzenetére


czanga
őstag

Igen, teljesen. Küldtem már vissza nem 1 tételt. Nyugtalanító, de nincs semmi gond, majdnem biztosan. :)

(#123) 8 válasza 0xmilan (#117) üzenetére


8
senior tag

egy olyan topik is kéne, amiben meg lehet kérdezni, hogy szerintetek érdeklődjek-e az emag/bestbuy topikban, hogy írjak-e az ügyfélszolgálatnak

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#124) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#125) omfgk válasza Bigmasterl (#124) üzenetére


omfgk
addikt

https://www.emag.hu/help/kapcsolat/
-----
Egyébként ez mehetne egy összefoglalóba is. Nem is kell más oda. Csak a telefonszám.

Az ügyek nagy részének úgy is ez lesz a vége. Bármennyire is fél mindenki az ügyfélszolgálattól (legalábbis ez a tapasztalat a BB topik alapján), ők tudják megoldani a problémákat.

Email-t hanyagolnám az emag esetén. Szeretnek az ilyen megkeresések elveszni a rendszerben.

Ha a telefonos válasszal nem vagyunk elégedettek akkor meg újra meg kell próbálni csak egy másik ügyintézővel. Ha kezdőt fog ki az ember akkor simán kaphat olyan választ ,hogy ezt meg azt nem lehet elintézni...

De legalább van egy majdnem egész nap és egész héten elérhető magyar nyelvű call center. Ami manapság már-már piros pont.

[ Szerkesztve ]

(#126) pn4hvq válasza Bigmasterl (#124) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Telefonszám: (06 1) 885 5500

Vagy rákérdezhetsz FB Messengerben, szoktak válaszolni (hogy hasznos vagy sem, az más kérdés, de telefonon ugyanezt fogják mondani).

(#127) Bigmasterl válasza omfgk (#125) üzenetére


Bigmasterl
tag

Köszönöm a segítséget. Közben meg is találtam és el is értem őket. A pláne hogy 1 óra múlva jött is az sms hogy megérkezett.

(#128) 0xmilan válasza 8 (#123) üzenetére


0xmilan
addikt

Egy olyan topik is kene, amiben pityeregni lehet, hogy "egy olyan topik is kéne, amiben meg lehet kérdezni, hogy szerintetek érdeklődjek-e az emag/bestbuy topikban, hogy írjak-e az ügyfélszolgálatnak".
Normalis kerdes volt es volt, aki tudott normalisan valaszolni. ;)

(#129) kissdani válasza 0xmilan (#128) üzenetére


kissdani
senior tag

Vannak olyan emberek itt a fórumban sajnos, hogy ha kérdez valaki valamit, tudja rá a választ és nem válaszolja meg, akkor legalább maradna csandben. Ennek ellenére kéztetést érez hogy még egyet belerúgjon a szerencsétlenbe.... Tipikus magyar. :(

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#130) 8 válasza 0xmilan (#128) üzenetére


8
senior tag

én kérek elnézést a viccet nem értő szenzitív kollégáktól
a megkésett válaszom: nyugodtan hívd fel őket, és rövidebb idő alatt választ kapsz a kérdésedre, mint ahogy begépelted a hozzászólásod

szívesen

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#131) Nikaré válasza 8 (#130) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem kell elnézést kérned.
Amúgy én is komolyra vettem.
Egy smiley javított volna a közlendő ányalásán.:)
:K

(#132) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!
Tavaly nyáron rendeltem az Edigitaltól 2 terméket.
Akkor EasyBoxba ingyenesen kiszállították és átvehettem (Debrecen MOL kút).
Most viszont szomorúan látom, hogy ez az opció 590ft.
Ez most már akkor nem ingyenes? Vagy csak bizonyos termékeknél?

(#133) blueye válasza Jamby18 (#132) üzenetére


blueye
veterán

Rendelj emag app-bol ha tudsz, az altaluk forgalmazott termekeket most is ingyenesen viszik boxba.

[ Szerkesztve ]

(#134) kissdani válasza Jamby18 (#132) üzenetére


kissdani
senior tag

Én úgy szoktam hogy megkeresem emagon, ugyan azok általában fenn vannak, beteszem pc-n a kedvencek közé. Telefonnal appon keresztül meg csak bekosarazom és megrendelem így ingyenes. ;)

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#135) Jamby18


Jamby18
senior tag

Köszönöm a segítségeket ;)

(#136) tahepa


tahepa
senior tag

Hűtő házhozszállítás ~5000 ft-ért...
Idézet a szállítást végző cég ismertetőjéből :
"...Egyéb információk:
- 80 kg feletti terméket lépcsőn kollégáink nem szállíthatnak
- Ha az ingatlan és a szállító járművel megközelíthető legközelebbi parkoló között több, mint 30 méter távolság van, úgy a terméket a szállító autónál tudjuk átadni
- Az ingatlan megközelítése a küldemény kézi mozgatásával az útviszonyok miatt nem lehetséges, vagy munka, illetve vagyonvédelmi okok miatt kockázatos, úgy a terméket a szállító autónál tudjuk átadni
- Lépcsőn történő szállítás esetén a lépcső bármilyen okból balesetveszélyes (pl. nincs korlát, a lépő felület, lépő magasság eltér a szabványostól, lépcső felülete csúszós stb…), illetve amennyiben a lépcső adottságainál fogva (szűk, a küldeménnyel nem lehet elfordulni, az elforduláshoz a küldeményt derékmagasság fölé kellene emelni stb…) alkalmatlan a biztonságos szállításra, a lépcsőn történő szállítást kollégáink megtagadják.
- Kérjük a kiszállított termék csomagolásának épségét átvétel előtt vizsgálja át!
- Felhívjuk szíves figyelmét, hogy sértetlen csomagolás alatti sérülések és hiányosságok esetében a kereskedővel kell felvennie a kapcsolatot..."

Csak én érzem hogy ez már azért nonszensz ? Ki van fizetve a szállítás és arról szó sem volt hogy ballerinának készülő kislányokkal végzik a szállítást...
Jelzem a szállítási opciónál más lehetőség nincs....és mintha lett volna valamilyen törvény a leváltandó készülék ( veszélyes hulladék) elszállítási kötelességről...jelzem erre vonatkozó választási lehetőség sincs :W

[ Szerkesztve ]

(#137) GZoli7 válasza tahepa (#136) üzenetére


GZoli7
senior tag

Mivel gyakorlatilag a 25/1998 (XII. 27.) EüM rendelet és annak a mellékleteiben foglaltak vannak leírva, így teljesen jogosnak tűnik.
Azért megnézném, hogy szaladgálsz fel 40-50kg teherrel a lépcsőn, naponta többször is.
Ha meg 4 emberrel kellene jönniük, akkor meg az olyan szállító autó és melósok díját nem akarná senki kifizetni. Nem 5000Ft lenne, hanem akár a többszöröse. Ráadásul ezek szerint rendesen tájékoztatnak is előtte...

(#138) tahepa válasza GZoli7 (#137) üzenetére


tahepa
senior tag

Akkor legyen más is opció a szállításra!
Mellesleg ki mit vállal a fizetésért azt teljesít.
Én amit a fizetésemért vállalok azt becsülettel elvégzem és pont. Tapsolni nem-e kell őket azért hogy a munkájukat végzik? Nem ingyen és szerelemből csinálják. :F

(#139) david368


david368
aktív tag

Sziasztok!
Vegyes tapasztalatokat olvasok az EMAG-gal kapcsolatban, merjek rendelni tőlük? Kártyás fizetés webshopon keresztul lenne, nagyobb osszeg (kb 800k), tv+mosogep+ porszivo. Mit gondoltok mennyire megbízhatóak?
Köszönöm elore is!

(#140) koxx válasza david368 (#139) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Utánvéttel nem tudod? előre biztos nem fizetnék ki egy cégnek sem 800k-t. Egyébként általában nincs gond a megbízhatóságukkal.

(#141) 8 válasza david368 (#139) üzenetére


8
senior tag

Az emag egy piactér, sok cégtől vehetsz árukat az emag oldalán.
Ha közvetlenül az emagtól veszed, akkor megbízható.
Bármilyen webshopnál, nagyobb összegű előrefizetésnél (is) érdemes részletesen elolvasni az ászf-et mielőtt megnyomod a fizetés gombot, különösen a kártyás fizetés, a pénzvisszatérítés, visszaküldés, garancia ügyintézés, stb feltételeit és időbeliségét, határidőket. Különösen, hogy neked belefér-e adott esetben az ászf szerinti időben legrosszabb forgatókönyv, hogy visszakapd a pénzed.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#142) GZoli7 válasza tahepa (#138) üzenetére


GZoli7
senior tag

Úgy látom, hogy pontosan leírják, hogy mit vállalnak és ez mennyibe kerül. Te másoltad. :DDD
fordítsuk meg a kérdést.
Te mit vársz, fűszoknyás lányok vigyék ki?
Abban egyetértek, hogy lehetne valami komolyabb szolgáltatás is, de annak komolyabb ára is lenne és kérdés, hogy mennyien választanák.
Lehet találtál egy piaci rést... :D

(#143) Brian667


Brian667
csendes tag

500k fölött szerintem nem visz ki senki utánvétes csomagot. Legalábbis régen így volt.

(#144) Silentfrog válasza tahepa (#136) üzenetére


Silentfrog
veterán

Kiszállítani is szoktam egy nagyobb barkácsáruháznak. A kiszállítás díja csekély 2500 ft egy kisvároson belül. Az egy raklap (800kg) terméket ami 60 darabból áll úgy gondolják a vásárlók hogy ennyiért fel is visszük a harmadik emeletre. . Szoktam mondani hogy megegyezés tárgya , 10-15 ezret szoktam elkérni érte, pluszba. Erre az a válasz hogy nem is olyan nehéz mi kerül ennyibe. Én meg mondom hogy egy szállító cég ezt 50 ezerért tenné meg illetve hogy ha nem nehéz akkor menjen fel és le ő hatvanszor csak üresen, ne is vigyen semmit próbálja ki.
Én nekem nem egy hely / emelet van naponta hanem néha 5-6.

(#145) Silentfrog válasza Silentfrog (#99) üzenetére


Silentfrog
veterán

Folytatás e digi. Fogyasztóvédelem válaszolt , hogy bár a termék ki van fizetve, és nem is elárazott termék, akkor se tudnak ráhatni a cégre hogy kiküldjék 2 hónap után se,menjek bírósághoz, sajnos ők ebben nem tudnak segíteni. Indoklás nincs. :) Pénzem 2 hónapja az ediginél árút nem küldik,a fogyasztóvédelem meg nem tud semmit tenni. :DDD

(#146) kissdani válasza Silentfrog (#145) üzenetére


kissdani
senior tag

Én felhívnám telefonon kérném azon nyomban vissza a pénzem, felmenne a pumpa az biztos.. :(

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#147) tahepa válasza Silentfrog (#144) üzenetére


tahepa
senior tag

Egy darab hűtőről van szó 67 kg +csomagolás amit normális méretű lifttel kell eljuttatni a vásárlóhoz.
Lépcső 2 azaz kettő fok normális magasságú. Korlát (kapaszkodó) van...de minek ehhez a észvesztő magassághoz...
Tehát 5000 ft-ért kivisz címre , beteszi a liftbe , kiveszi a liftből és kábé másfél métert megtéve ( csúsztatva a csomagoláson - nem megemelve) átadja a vásárlónak.
Természetesen a szállító jármű fullon megpakolva gépekkel...tehát nem egy darabbal közlekednek.
Nekem 5000 ft-ért csöppet többet kell dolgoznom....tudom ez az én dolgom....

(#148) Silentfrog válasza tahepa (#147) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem az elég nehéz lenne megoldani hogy a liftes házba X összegért a nem liftesbe másik X összegért esetleg a nem liftesbe az ötödikre vagy a földszintre kellene kiszállítani, az se mindegy azért. Magánházakba is általában csak az utcai kapun belül viszik ki a cuccokat, max ha jó fej a futár akkor hátratalicskázza a hátsó melléképületbe 100 méterre az udvarba.
Az 5000 ft meg akkor is annyi ha csak neked vinné, most azt látod hogy tele van a kocsi de ha nincs tele akkor se kapod sokkal később a csomagod mind ha tele lenne.
A gázolaj, az órabér/járulékok a jármű kopása akkor is szinte ugyanannyi mindha csak neked vinné ki a megrendelt árucikkedet.
Ha meg nem vagy otthon még egyszer kiviszi neked a futár a cuccot, árában.
Nem védek senkit, saját tapasztalatot írok.

[ Szerkesztve ]

(#149) tahepa válasza Silentfrog (#148) üzenetére


tahepa
senior tag

Sajnos megfordult a trend. A megrendelő-vásárló alkalmazkodik a futárhoz-szállítóhoz.
Rendelsz valamit akkor legyél otthon egész nap ( hűtőt nem kérek munkahelyre ha már egyszer otthon akarom használni) mert infót nem kapok az érkezésről ..még most sem amikor már minden PDA-n van rögzítve.
Nem egy esetben vártam a küldeményt és nem jött ..csak egy értesítés hogy nem voltam elérhet vagy otthon....és fussak a rendelt cuccaimért köröket főleg ha már előre ki is fizettem.
Szóval mostanában nem a szolgáltató van a megrendelőért hanem én menjek le kutyába , alkalmazkodjak és persze fizessek. Ennek így kell lennie?
Megoldanám én a szállítást ha lenne választási lehetőségem , de nincs.

(#150) LionW


LionW
tag

Ilyet sem láttam még, posta csomagpontra rendeltem 2 terméket(2 csomagban küldték valamiért 12 perc feladási különbséggel), mind 2 csomag vissza a feladónak miután leért ide a városba, mondván "ismeretlen címzett"... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.