Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Gallmix válasza DrBubo77 (#1698) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Már nem garanciás? Mert akkor cserélni kellene, vagy helyettesíteni egy hasonló termékkel. Végső esetben kapnád csak vissza az árát. Nálam így mentek ezek régen.

(#1702) DrBubo77 válasza MaxxDamage (#1700) üzenetére


DrBubo77
addikt

eMag. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1703) DrBubo77 válasza Gallmix (#1701) üzenetére


DrBubo77
addikt

De, még garanciás.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1704) Gallmix válasza DrBubo77 (#1703) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Akkor kérd, hogy cseréljék.

Nekem Bd meghajtót cseréltek régen, de az a típus, márka már nem volt, kaptam helyette másikat, ami azóta is működik.

[ Szerkesztve ]

(#1705) MaxxDamage válasza DrBubo77 (#1702) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

eMAG az cseréli, de ha valami külsős cég eMAG-nál már nem biztos. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1706) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Haljon meg holnapra aki kitalálta az emag caocha hitelesítés t, :W :W :W :W

(#1707) DrBubo77 válasza MaxxDamage (#1705) üzenetére


DrBubo77
addikt

Arra mindig figyelek, hogy eMAG-e a forgalmazó. Kis apróságoknál annyira nem számít, de műszaki cuccoknál mindig eMag. :K

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1708) MaxxDamage válasza DrBubo77 (#1707) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nagyon helyes! :K :C
Az alap dolog...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1709) pohár


pohár
félisten

sziasztok!

kaptam egy eMAG-os vásárlási utalványt még pár hónapja, azt nemrég felhasználtam (majdnem 1 hónapja), de most ha visszaküldeném az egész pakkot, amit rendeltem, visszakapom azt vajon azonnal, vagy időbe telik, míg megint felhasználható lesz?

hátha volt már valakinek ezzel tapasztalata, köszi :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1710) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az emag által forgalmazott samsung galaxy watch 6 cllasic óránál mi ez Termékkód: OSAM-SM-R960NZSA :F
A többi forgalmazónál nem ilyen a Termékkód: OSAM-SM-R960NZSA.
Lehet,hogy nem Magyar a forgalmazó?
Az OSAM furcsa..... [link]
Ez már megint egy átverés?

[ Szerkesztve ]

(#1711) MaxxDamage válasza pohár (#1709) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Azt már újra nem kapod vissza sajnos.
De azért kérdezz rá náluk Chaten, hátha... :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1712) pohár válasza MaxxDamage (#1711) üzenetére


pohár
félisten

úgy lesz, köszi :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1713) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok!
Nov.6.-án vettem Emagról egy sportórát 218-ért, de ma 30 ezerrel olcsóbb. Visszaküldhetem a drágábbat 30 napon belül, és megrendelhetem ma az olcsóbbat? Nem csinálnak problémát abból, hogy nyilvánvalóan az olcsóbb ár miatt küldöm vissza?

(#1714) fradi81


fradi81
veterán

Még nem rendeltem nagygépet, ebbe a 7000Ft-ba benne van hogy első emeletre segít felhozni vagy ez csak a főbejáratig szól?

moto g72, Ninebot d28e

(#1715) erdey_a válasza zaskar (#1713) üzenetére


erdey_a
őstag

mész a listára...

Vérboci

(#1716) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok!
Szeretnék belépni az EMAG fiókomba, de hitelesítést kér. SMS-ben kaptam egy 11db(betű/szám) karakterből álló kódot, de a belépésnél, csak 6db számból álló kódot lehet beírni. Ilyenkor mi a teendő?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1717) sajtos365 válasza abdulka1 (#1716) üzenetére


sajtos365
tag

Próbáld meg a 6 db számot beírni.

(#1718) MaxxDamage válasza fradi81 (#1714) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Címre kell hogy vigyék. :K
Amit megadtál, pl. 1 emelet 10. Ajtó
Oda kellene vinniük az ajtó elé :D
Panelos/társas házas ismerősnek is úgy szokták.

Nem panelba lakom, emeletes családi házba, és mi szoktuk a gépeket (mosógép, hűtő, stb..) haza hozni és berakni helyére. Van nagy furgonunk is amibe könnyedén elhozható.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1719) abdulka1 válasza sajtos365 (#1717) üzenetére


abdulka1
őstag

Csak 2db szám van. :O

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1720) sajtos365 válasza abdulka1 (#1719) üzenetére


sajtos365
tag

SMS felső részén kell legyen 6 db szám is.

(#1721) fradi81 válasza MaxxDamage (#1718) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi na kíváncsi leszek :)

moto g72, Ninebot d28e

(#1722) abdulka1 válasza sajtos365 (#1720) üzenetére


abdulka1
őstag

A szégyen megöl, de közben rájöttem. :B :DDD

Köszi hogy segíteni próbáltál. :R

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1723) zaskar


zaskar
senior tag

Na még egy kérdés. Easybox-os visszaküldés esetén a dobozra semmit nem kell írni, a dobozba a terméken kívül semmit nem kell helyezni, pl. számla? Az emailben küldött PIN kód alapján azonosítja a terméket, hogy melyik fiókban van? Köszönöm.

(#1724) Llew


Llew
senior tag

Reg használtam az oldalt vagy az appot, igy nem emlékszem, hogy mindig ilyen szar volt vagy csak most? Egyszerűen nem tudok belepni egyik be se, mert a kurva hitelesítesi sms nem jön meg órak óta. Először azt hittem térerő miatt, de nem. Egyszwrűen szar.
Bezzeg a reklam ertesítök megjönnek. Mondjuk vasarolni nem rudok belőlük ha akarnek se. Ez így elég vicces

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1725) lsebestyen válasza Llew (#1724) üzenetére


lsebestyen
addikt

BF miatt lehet le van terhelve az SMS szerverük (amire mondjuk gondolhattak volna). Telefonszám tuti jó?

(#1726) Llew válasza lsebestyen (#1725) üzenetére


Llew
senior tag

Értem én, hogy BF, de 4 órája varok kb az sms-ekre, és semmi. Ez így szanalmas, mint vezető webáruház. A szám jó ezer éve ez van regisztrálva

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1727) lsebestyen válasza Llew (#1726) üzenetére


lsebestyen
addikt

SMS szerverek általában úgy vannak beállítva, hogy egy idő után eldobják a sorbanálló SMS-eket ha OTP (one time password) üzenetet kéne kiküldeni. Ilyenkor érdemes újraküldetni mondjuk 10 perc után. Aztán lehet az emagnál nem így van, de próbát megérne.
Ebben a topikban olvasni cifrábbakat is, de elhiszem, hogy idegesítő. (Nekem pl 2 hónapig ültek a csomagomon ami ki volt fizetve, végül egy szakadt dobozban jött meg két elnyomott cigicsikkel :C )

(#1728) Llew válasza lsebestyen (#1727) üzenetére


Llew
senior tag

Újrapróbaltam több soron, de semmi. Ez van. Pedig én hülye pénzt akarnék náluk hagyni.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1729) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Nekem ma az emag mindenre dec. 1-ig ki lesz szállítva időpontot adott meg. Most tényleg ami raktáron van az is lehet csak de 1-én jön meg?

(#1730) pn4hvq válasza Stylewars_kp (#1729) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem is így indult, jelenleg a futárcég raktárában van és holnap-holnaputánra van már időzítve a kiszállítás.

(#1731) DrBubo77 válasza zaskar (#1723) üzenetére


DrBubo77
addikt

A múltkor láttam Foxpost ürítést, gondolom itt is hasonlóan megy.
Valami szerviz menüben elindította a csomagkivételt, és utána az automata felváltva kinyomott egy címkét és kinyitott egy boxot, a futár pedig a címkét rányomta a kivett csomagra.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1732) zaskar válasza DrBubo77 (#1731) üzenetére


zaskar
senior tag

Kösz szépen, gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet. Most próbálkozom majd vele először az eddigi futárnak átadós módszer után.

(#1733) Stylewars_kp válasza pn4hvq (#1730) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Na a telefonra már hétfőt ír. Durva javulás.

[ Szerkesztve ]

(#1734) bul07


bul07
nagyúr

Most fizettem kártyával és nem volt kétfaktoros hitelesítés hogy lehet ez?
Rendelésnél az írja hogy Sikeres fizetés
Nem volt mentve a kártya, beírtam az adatait

Most nem tudok belépni a Netbankba megnézni hogy tényleg levette e, mert ez a jó képességű Erste bank vásárlási rohamba tart egy napos leállást :F :F
Fejlesztési okokból a George Web 2023. november 18. 14:00-ig nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1735) Llew


Llew
senior tag

Ezek szerint csak nálam szar a belépés. Pedig a telefonszám jó, és más sms-eket megkapok.

#1734 bul07
Az vicces, mert engem meg a nem működő kétfaktoros miatt belépni sem enged

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1736) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Rendeltem lg monitort k&h nem bírtam kifizetni ezért utánvéttel rendeltem meg.... 5x is próbáltam vicc de már volt bajom bele szerencsére van revolut is sajnos nem mindig jó :((( . Levonta lóvét de közbe nemvont le semmit .... :U

[ Szerkesztve ]

(#1737) bul07 válasza Llew (#1735) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a bankos kétfaktoros hitelesítés hiányolom, ami elméletileg egy éve kötelező, anélkül nem lehetne fizetni elméletileg.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1738) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Szerintetek írjak chaten az miatt, hogy tegnap éjfélig nem tudtam kettő terméket megvenni mert technikai hibára dobott a mobilos felület?
Van arra esély, hogy az egyik kedvezményes árú terméket megkapjam BF áron ez után?
(Délelőtt sikeresen rendeltem több "apróságot" azokkal nem volt gond)

(#1739) vacs válasza Nikaré (#1738) üzenetére


vacs
veterán

Nincs rá esély.

(^)(>.<)(^)

(#1740) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Tegnap vettem 3 terméket az emagon, kifizettem kártyával. Ha most törlöm a rendelést mennyi idő múlva kapom vissza a pénzemet? 2 termék olcsóbb lett egy változatlan áron van.
Megveszem újra fene beléjük a fekete péntekükbe. :DDD

(#1741) Nikaré válasza vacs (#1739) üzenetére


Nikaré
őstag

Jó, nem is erőltetem.
Várok, hátha közeli jó áron lesz ismét.

(#1742) Stylewars_kp válasza Silentfrog (#1740) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Most egy termékkel én is így jártam. Töröltem, majd lesz vmi.

(#1743) Gallmix válasza Llew (#1726) üzenetére


Gallmix
aktív tag

hehe, én még sms nélkül lépek be, csak jelszót kér :)

(#1744) Gallmix válasza bul07 (#1737) üzenetére


Gallmix
aktív tag

De lehet, egy algoritmus dönti el, ami a felhasználási szokásaid alapján is tanul. Ezért nem mindig kéri.

(#1745) Bilux válasza Nikaré (#1738) üzenetére


Bilux
veterán

Sajnos tuti nem

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1746) Dreimus válasza bul07 (#1737) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ennek semmi köze az eMag-hoz, ilyenkor a saját bankodnál van kikapcsolva a két faktoros hitelesítés az elérhetetlenségük miatt, hogy emiatt tud a pénzed költeni :) legalábbis az MBH múltkori leállásnál ezt csinálták, gondolom más bank sem kivétel ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

(#1747) DarkByte


DarkByte
addikt

Rendelni szeretnék egyben több dolgot, amit több eMAG partnertől fognak így leszállítani.
easybox csomag automatában szeretném átvenni. Ha utólag fizetem azt írja 490Ft költsége lesz, ez eddig oké. Viszont két szállítási dátumot ad meg, illetve még ezen belül is a 3 beszállítóra szét van bontva. Most akkor ennek egyszer lesz +490Ft költsége, vagy vagy 3x? :F

[ Szerkesztve ]

(#1748) bul07 válasza Dreimus (#1746) üzenetére


bul07
nagyúr

Erste bank
Alza és más netes fizetésnél mindig kéri a belépő jelszót és küldi a sms-be a kódot

De most az emagnál semmi, mintha mentve lett volna a kártya de nem volt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1749) d@vee válasza DarkByte (#1747) üzenetére


d@vee
őstag

Ne rendelj semmit partnercégtől.
Inkább valami hazai weboldal ahol megvan ugyanaz.

Ja

(#1750) DarkByte válasza d@vee (#1749) üzenetére


DarkByte
addikt

Egy telefontokról és egy kijelző fóliáról van szó ami partnertől jön. Nincs túl nagy tétje. A nagy tétel a csomagban közvetlen az eMAG-tól érzekik és más dátummal. Kb. úgy tekintek a másik kettőre mint valami AliExpress rendelésre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.