Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) pn4hvq válasza Ádyka (#700) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én FB üzenetben kérdeztem rá, relatív hamar válaszoltak.
Mondjuk a várható kiszállítás két dátuma érdekes :D.

(#702) Because


Because
őstag

Sziasztok!

Segítenétek?!

Korábbi Ediginél vásárolt terméket, most hogy lehet garanciáztatni?

(#703) Beni2360 válasza Because (#702) üzenetére


Beni2360
félisten

Van a fő oldan erre egy link.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#704) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Kikészít az emagnak a futár cége. 10 napra kaptam meg a csomagom, többszöri rákérdezés után sikerült megtalálni a helyes megyét. 5 alkalommal járta meg Pest -Békés megyei utat .Egyszerűen nem találták meg a helyes boxot.

Ez egy csomag útja volt , és még nem is teljes a lista, nem fért rá.

Így ért ide a csomag.

Most a fekete péntekes rendelésem kezdi ismét, 3 műszaki cikk, 3 részletbe elküldve.
Már megint Békés megyében vannak, a kiszállítás sikertelen.
Agyam eldobom ezektől. Csongrád megyében lakom.

(#705) csƵ


csƵ
őstag

18-án este leadtam egy rendelést, ami még mindig csak rögzítve van és 12.02-es szállítással előrejelezve. Másnak is van ilyen?
Érdemes lenne új rendelést leadni, amire a kosárban 11.25-ös szállítást ír vagy rögzítés után az is átáll 12.02-re?

(#706) Thorim válasza Silentfrog (#704) üzenetére


Thorim
csendes tag

Ez érdekes, nálam mind a 2 rendelés megjött másnapra (igaz Pesten). Sőt, az első rendelés felét külön, a második felét pedig a 2. rendeléssel egyszerre szállították,szóval meg is lepett, hogy értelmesek. :D

(#707) 8 válasza csƵ (#705) üzenetére


8
senior tag

igen, mindenképp töröld és adj le új rendelést, egy négy nappal későbbi rendelés sokkal gyorsabban megérkezik

;]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#708) Nikaré válasza csƵ (#705) üzenetére


Nikaré
őstag

Én töröltem ez miatt tegnap.
Viszont a termék ára az mostanra megugrott. Ezért nem rendelem újra!

(#709) csƵ válasza Nikaré (#708) üzenetére


csƵ
őstag

Ennek még akciós, ezért nem tudom, mit tegyek.

(#710) Serpiko válasza csƵ (#705) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is ugyanez van sajna. Feleségemnek viszont tegnap módosult 12.02. dátumról 11.25.-re.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#711) Ákinard válasza csƵ (#705) üzenetére


Ákinard
aktív tag

BF után rendeltem, az is nov valahanyadikára volt írva, de ugyanúgy dec 2-re igazolták vissza. Uh nem javaslom a törlést 😀
Amúgy nekem 2 rendelés már szombaton megjött, más már 3 napja úton a bemutatóterembe. Ez ilyen, BF dömping idején ez van.

(#712) csƵ válasza Ákinard (#711) üzenetére


csƵ
őstag

Akkor nem adok le újat.

(#713) Exelsior24 válasza csƵ (#705) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Szia!
Mondom benézek ebbe a topikba, megérdeklődni másoknak hogyan állnak a rendeléseik, de látva az írásodat megnyugodtam, meg szerintem te is megnyugadhatsz nem vagy ezzel egyedül.
Nekem egy 18-i 12-13 óra közötti rendelésem van, ami még mindig csak rögzített, szintúgy 12.02.-es legkésőbbi kiszállítás van rá kiírva. Mindez vidéki nagyvárosba, címre kérve, mert az easybox-ba már nem engedte, full-ra jelezte.
Biztos vagyok benne, hogy rengeteg volt a megrendelés most is és alig győzik kiszállítani őket, de azért remélem 12.02-ig nem kell várnunk majd, mert az még nagyon sokára lesz.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#714) gyuszos válasza Exelsior24 (#713) üzenetére


gyuszos
tag

18. este 7 óra rendelés 12.02.-es dátum változott mai kézbesítésre.
Kár, hogy erről a posta nem tud, ők egyenlőre arra várnak, hogy megkapják a csomagot....
Szóval biztosan felesleges aggódni, vannak ellentmondások bőven.

(#715) Nikaré válasza csƵ (#709) üzenetére


Nikaré
őstag

Jelenlegi tapasztalatok alapján és ahogy írják mások is, ne töröld a rendelést. :N

(#716) hcs57


hcs57
őstag

Rendeltem EasyBoxba motyót, amit aznap tettek bele, amikor már úton voltam.. ma ki akartam venni, de a box nem fogadta el a kódot.
A rendeléseimnél így látszik a csomag. Hogy jutok hozzá?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#717) csƵ válasza Nikaré (#715) üzenetére


csƵ
őstag

Rendeltem most két másik dolgot, kifizettem ezúttal előre. 24-én jön.

(#718) Serpiko válasza hcs57 (#716) üzenetére


Serpiko
addikt

Hívd fel őket szerintem az a leggyorsabb. Ez érdekes lehet megmokolták a boxot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#719) 8 válasza hcs57 (#716) üzenetére


8
senior tag

Nem lehet, hogy O-nak nézted a 0-t, vagy fordítva?
Próbáld meg a QR kódot megetetni vele a kód beírása helyett
A sameday oldalán a csomagszám (nem rendelésszám) alapján a csomagkövetésben meg tudod nézni, hogy valóban a boxban van-e a csomag

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#720) hcs57 válasza 8 (#719) üzenetére


hcs57
őstag

A QR kód sem tetszett neki, de a 7 kódban sem volt O, vagy 0.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#721) Serpiko válasza hcs57 (#720) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért majd írd meg mi lett a vége mert kiváncsi vagyok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#722) hcs57 válasza Serpiko (#721) üzenetére


hcs57
őstag

A sameday oldalán az látszik, hogy amikor ki akartam venni a csomagot, akkor már nem volt ott, kivették, visszaviszik. 48 órát volt a boxban, csak én nem voltam ott.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#723) Serpiko válasza hcs57 (#722) üzenetére


Serpiko
addikt

Értem így már világos. Gondolom kiviszik újra majd. Nekem múltkor 72 órám volt rá kivenni.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#724) smog86


smog86
senior tag

Mi van akkor ha BF-es áron vettem valamit, de nem pontosan azt kaptam?
Csak a visszaküldés opciót látható választhatónak, de akkor meg bukom a BF-es árat. :U

[ Szerkesztve ]

(#725) Ákinard válasza smog86 (#724) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, és tárgyaljátok meg, hogy ez történt, cserét kérsz.

(#726) csƵ válasza csƵ (#717) üzenetére


csƵ
őstag

Felhívtam őket. Teljesen külön kezelik a BF szállításokat. Tehát valószínűleg hamarabb megkapom, ha ugyan azon az áron rendelem meg ma, mint a múlt héten leadott rendelés.

(#727) Ákinard válasza csƵ (#726) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ezt elhiszed? :)

(#728) csƵ válasza Ákinard (#727) üzenetére


csƵ
őstag

Elhiszem vagy nem, az ügyfélszolgálatos mondta ezt.

(#729) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Easybox csomagautomatákat milyen táj fele töltik? Elvileg mára kell oda érjen, de még nem kaptam semmi értesítést.

(#730) Beni2360 válasza KisTücsök (#729) üzenetére


Beni2360
félisten

Reggel felveszi a csomagokat, dzortirozza mint GPS és indul. Amikor sok csomag van a végső pontokra később ér oda. Van mikor 2x kell fordulni.
Pl az Alza tegnap Du fél 4-kor küldte az SMS-t.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#731) KisTücsök válasza Beni2360 (#730) üzenetére


KisTücsök
addikt

nah megkaptam, hogy sikertelen a kézbesítés. Gondolom televolt.

(#732) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Rendelni szerettem volna 2db ventilátort EasyBox-ba, de csak egyet enged az oldal. Ilyenkor mi a teendő? Két külön rendelést adjak le - pl. fizetési teljesítéssel egymás után (már ha tudok) -, vagy esetleg "palizzam be" az egyik kedves Családtagom/Barátom, hogy Ő is rendeljen egyet?

Kicsit fura, hogy bármelyik ventire ránéztem, csak egyet hagyott volna venni. Csak nem ilyen kurta a raktárkészlet. :U

Válaszokat előre is köszönöm szépen! :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#733) Beni2360 válasza Vigneau (#732) üzenetére


Beni2360
félisten

Probald meg 2x-i rendelést. Utana akar le is mondhatod percekkel később.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#734) gyuri81


gyuri81
veterán

A 14 napos elállás/ visszaküldés meddig számít? 14 napon belül lett rendelve a futár, de tuti nem fog a termék beérni ténylegesen az emag-hoz 14 napon belül.
Köszi!

(#735) hzsolee válasza hzsolee (#698) üzenetére


hzsolee
őstag

Valóban nem volt plusz. Viszont annyira gagyi a termék, hogy még az automatából kivéve, kicsomagolva már rendeltem is a visszaküldést. Hát az sem volt jobb mint a kiszállítás. Adott egy elég tág intervallumot (nov22-dec7) Aztán ma minden előzetes jelzés nélkül megjelent a címen egy MPL futár és elvitte. Azért egy "csá, majd ma megyünk" szerintem jó volna... :U

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#736) koxx válasza gyuri81 (#734) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az igény benyújtása számít, annak kell megtörténnie 14 napon belül. Illetve ha egy terméknél jelzed az elállást akkor a lehető leghamarabb, de maximum 14 napon belül kell visszajuttatni az eladónak.

(#737) Vigneau válasza Beni2360 (#733) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen a tanácsod! :R

Mint kiderült, csak egy példány volt valóban jó áron. De legalább kipróbáltam a törlést, újrarendelést is. Elsőre nem tűnt fel, hogy kártyás vásárlásnál +0.5k kezelési költséggel is kell számolni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#738) Beni2360 válasza Vigneau (#737) üzenetére


Beni2360
félisten

Nm.
Az az utanvetes 490 Ft valojaban nem elő opció. Hetek óta ott virít, de minek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#739) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Nem tudom, hogy a topikot olvasók közül hányan rendeltek a 3x16 db-os Zewa toalett papírból az emagtól, aminek az eladója az Extreme Digital, de gondoltam elébe megyek annak, hogy átvételnél derüljön ki, hogy 1x16 db-os csomag, ahogy az Extreme Digital számlán látható vagy tényleg 3x16-os, ahogy az emag oldalán látszott.

Írtam az emag ügyfélszolgálatának, most napokkal később jött a válasz, hogy mivel marketplace partner az eladó, nem tudnak segíteni, de bíznak benne, hogy azóta megoldódott a problémám :DDD. Értem én, hogy technikailag nem az emag az eladó, hanem az Extreme Digital, de összeolvadtak már egy ideje, egy cég. Mi a fityfenéért van ez így? Egyáltalán mi a francért van külön Extreme Digital eladó még az emagon?

Persze ezek költői kérdések, csak gondoltam megosztom ezt az érdekességet.

[ Szerkesztve ]

(#740) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ha nincs hely a tárolóban, akkor nem kéne másikba átvigye? Foxinál így volt nekem múltkor. Már 3. napja sikertelen a kézbesítés, mert nincs hely abban az easyboxnál.

(#741) Beni2360 válasza AnonymusX (#739) üzenetére


Beni2360
félisten

Koszi a figyelmeztetés majd figyelem a számlát de meg semmi hír a szállításról.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#742) Beni2360 válasza AnonymusX (#739) üzenetére


Beni2360
félisten

Kicsit rákerestem az Ext Dig-re
A WC papírnál a rendelésnél ők a forgalmazók és a kiszállítók.
Ha rá klikkelek a termékre már nem elérhető és az Emag a forg és a kiszállító is. Nagy zsiványok ezek :W
Itt az Emag linkje tehát ne jöjjenek avval, hogy ........

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#743) abdulka1


abdulka1
őstag

Most akkor ez hogy is van?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#744) Beni2360 válasza abdulka1 (#743) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha egy kicsit visdza olvasnál lathatad volna a valaszom. Ott a * után csak a kejelolt arura és a fő oldalon irva vagyon, hogy mikre. Roviden nem az Emag forgalmazza.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#745) Ákinard válasza abdulka1 (#743) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Hibásan van jelölve. Én is kérdeztem tőlük (Balaton csoki) hasonlót, meg volt jelölve a termékoldalon, mégsem lehetett boxba kérni. Azt írták, utánanéznek.
Végül levették a csokiról az "Appról easyboxba ingyen" megjelölést... :D :D

Mondanám, hogy írj nekik, de neked is csak le fogják szedni a jelölőt róla...

Beni2360
Roviden nem az Emag forgalmazza.
Ha esetleg te is elolvasod, az is oda van írva, hogy csak magyarországi és romániai forgalmazókra vonatkozik, így makkmindegy, hogy nem az emag forgalmazza, mert egy bukaresti cég a forgalmazó.

Szimplán szarul van megjelölve, mint a csokim is volt.

[ Szerkesztve ]

(#746) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Azért tök rendes az emag, hogy suttyomban 2 napra rövidítette az easybox átvételi időt. Jó persze tudom a blekfrájdéj miatt sok a rendelés, de legalább küldhettek volna valami értesítést, hogy bocsi de ez van...

(#747) abdulka1 válasza Ákinard (#745) üzenetére


abdulka1
őstag

Köszönöm! Este írtam nekik, kíváncsi leszek, hogy mit válaszolnak.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#748) Viktoár válasza abdulka1 (#747) üzenetére


Viktoár
addikt

Sziasztok

Nemrég voltam átvenni a csomagjaimat az automatánál és most látom hogy az egyik csomag nem az én nevemen van. Facebookon ráírtam az összes olyan nevű egyénre amilyen név szerepel a csomagon hátha jelentkezik a tulaj, de ha nem akkor hogy tudom jelenteni az emag felé? Van a weboldalon ilyenre lehetőség?

Üdv:Viktor

(#749) Beni2360 válasza Viktoár (#748) üzenetére


Beni2360
félisten

A facen van jo duport. Vagy telefonon.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#750) Viktoár válasza Beni2360 (#749) üzenetére


Viktoár
addikt

Sajnos már kibontottam a csomagot, akkor lepődtem meg hogy mi a lóf... én ilyet nem is rendeltem. A címkét megnézve láttam hogy más neve szerepel rajta. Egy kb 1600ft-os tétel, valószínűleg összeragadt a két csomag mert a címke nagyobb mint a boríték és ragad a széle. Erre azért figyelhetnének a srácok akik pakolják be az automatába. Viszont most hogy jobban megnéztem a címkét van rajta egy telefonszám, dobok rá egy sms-t. :)

Üdv:Viktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.