Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) tlac válasza CPT.Pirk (#550) üzenetére


tlac
nagyúr

jogilag a garancia a termékhez van kötve, nem a személyhez
gomb lehet nincs rá, de ettől még tudnod kell intézni, meg van hozzá minden dokumentumod

(#552) CPT.Pirk válasza tlac (#551) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én is így tudtam, de weben semmit nem találtam náluk, így az ügyfélszolgálathoz fordultam.

Az az eljárás ilyenkor, hogy küldenek egy emailt az eredeti vevőnek, akinek az erre írt válasz levélben meg kell adja az én nevem, telszámom és email címem, ezzel jóváhagyva a garanciáztatást.

Azt nem tudom mi történne, ha az eredeti vevőt már nem lehetne elérni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#553) tlac válasza CPT.Pirk (#552) üzenetére


tlac
nagyúr

:Y
ez elég necces
ezt telefonban mondták vagy megvan írásos formában is?

(#554) CPT.Pirk válasza tlac (#553) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Telefonon... Nem firtattam tovább a dolgot, mert szerencsére ismerős az eredeti vevő és intézkedett is gyorsan.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#555) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Ha rendeltem easyboxba és nem veszem át akkor terhel valami költség? Rendeltem valamit de közben megoldódott és nem igazán van másikra szükségem :D

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#556) Ákinard válasza ridiculous (#555) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Nem.

(#557) Beni2360 válasza ridiculous (#555) üzenetére


Beni2360
félisten

Appban amíg át nem vettem ott volt a rendelés lemondasa gomb alul. Próbáld ki.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#558) ridiculous válasza Beni2360 (#557) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Néztem, már nincs ott. :(
..már futárnál van, ma rakja be a boxba (valószínűleg).

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#559) Ákinard válasza Beni2360 (#557) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Amikor útnak indítjàk a csomagot, eltűnik. Utána már csak az a megoldás van, hogy nem veszi át.

(#560) Beni2360 válasza Ákinard (#559) üzenetére


Beni2360
félisten

Most megkerestem és üzleti atvetelnel volt a lehetőség.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#561) szekra válasza Beni2360 (#557) üzenetére


szekra
őstag

Nekem van olyan rendelésem ami szeptember eleje óta csücsül az easybox-ban, lemondás/törlés gomb nincs, hiába írtam nekik, hogy nem fogom átvenni, semmi. :D

(#562) #21346560 válasza szekra (#561) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azt hogy? Nekem mindig odaínak egy dátumot, hogy meddig vehetem át! És az kb 1 hét szokott lenni!

(#563) Serpiko válasza #21346560 (#562) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem mindig 72 órát írnak, hogy ennyi idom van átvenni. Mondjuk napi szinten járok arra így nekem egyszerű.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#564) Ákinard válasza #21346560 (#562) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Sehogy. Jó eséllyel rég nincs benne, csak nem regisztráltàk be.
Tippre nem emagos rendelés volt, hanem partnertől, ők meg hanyagabban kezelik a rendszert. Én rendeltem Romàniából, átvettem, de hetekig azt írta ki, hogy jön a csomag. Majd egyszer átàllt arra, h csomag átvéve, de dátum-időpont meg sem közelítette a valósat 😀

(#565) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Lányom egy tws fülest küldene vissza.
Partner a Bervolo, adatoknál romániai cím van megadva.
Akkor oda kell küldenie a csomagot vagy érte jönnek vagy mi várható?
Email-ből nem derül ki, csak annyi, hogy tudomásul vették a visszaküldési kérelmet.

#?*@&!

(#566) Ákinard válasza zeon.hu (#565) üzenetére


Ákinard
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#567) omfgk válasza zeon.hu (#565) üzenetére


omfgk
addikt

Ott kezdődik ,hogy a fülhallgatót nem is kell ,hogy visszavegyék.

Persze visszavehetik, ha akarják, de ilyen termékeknél nem kötelező.

A fogyasztó nem gyakorolhatja elállási jogát

e) olyan zárt csomagolású termék tekintetében, amely egészségvédelmi vagy higiéniai okokból az átadást követő felbontása után nem küldhető vissza (Például használt fogkefe, golyós dezodor, fehérnemű, masszázsolaj, szexuális segédeszköz, kozmetikumok, étrend-kiegészítők. Fontos azonban tudni, hogy a higiéniai vagy egészségügyi okból vissza nem szolgáltatható termékeket is visszaküldhetjük, amennyiben a csomagolást, a védőfóliát még nem bontottuk fel, vagyis a terméket még nem vettük használatba.);

A felsorolás mondjuk elég beteg, de a fül - fülhallgató kapcsolata elég egyértelmű. :))

[ Szerkesztve ]

(#568) zeon.hu válasza Ákinard (#566) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx!

Kizárólag futár lehetőség jön fel, nem biztos, hogy megéri.
Ügyes...

#?*@&!

(#569) zeon.hu válasza omfgk (#567) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elfogadták az elállást.
Egyébként tényleg vacakul szól. Hogy mind ilyen (nem hiszem) vagy hibás darab, az most mindegy.

#?*@&!

(#570) omfgk válasza zeon.hu (#569) üzenetére


omfgk
addikt

Tudomásul vették ,hogy visszaküldöd.

Ahogy az emag által forgalmazott termékeknél is. Felületen bejelölöd és máris automatikusan dátumozza.
Ez még nem azt jelenti ,hogy bevizsgálták és elfogadták.

[ Szerkesztve ]

(#571) Ákinard válasza omfgk (#570) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Gondolom az áru jellege miatt ha nem akarnák visszavenni, már megírták volna neki.
Tőlem is vettek vissza vízálló MP3-at boltban, (webes rendelés volt). Mondtàk, hogy ugyan nem gyakorolhatnám az elállást, de láthatóan nem volt használva.

(#572) zeon.hu válasza omfgk (#570) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rendben, thx!

Ezzel szerint újabb email várható a végleges döntésről?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#573) omfgk válasza Ákinard (#571) üzenetére


omfgk
addikt

Fontos azonban tudni, hogy a higiéniai vagy egészségügyi okból vissza nem szolgáltatható termékeket is visszaküldhetjük, amennyiben a csomagolást, a védőfóliát még nem bontottuk fel, vagyis a terméket még nem vettük használatba.

De ezt még nem tudják.
Tehát a fülest tényleg vissza lehet küldeni bontatlanul is.

(#574) Beni2360 válasza zeon.hu (#568) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is vettem fejhallgatót, sz@r volt a hangja, telefonon jeleztem az EMagnal az elállási jogot, felette a vissza küldesz és futárt küldött. Esetleg ajánlat box vissza küldés ha oda kérted. Ilyen is volt már nálam. Nem a forgalmazóval vagy kereskedelmi kapcsolatba. Majd az Emag rendezi a továbbiakat.
Ui: ha nem veszik vissza jótállásban kell vissza küldeni és ha 3. alkalommal is az a hiba lép fel csere vagy pénzt ajánlanak fel. De köztudott, hogy az Emag elsőre fissza fizet és nem javittat.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#575) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, ha az emag volt az eladó, és visszaviszem gariztatni a terméket, akkor mi a menete az egésznek?

Visszakapom a pénzt, vagy előbb bevizsgálják és majd csak utána fogják visszaadni, ha bizonyossá válik a gariztatás jogossága?

Köszi előre is a válaszokat.

(#576) Beni2360 válasza HdRew (#575) üzenetére


Beni2360
félisten

Fel hívod őket és akkor a termék alapján döntenek, hogy pénz vagy javittatas.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#577) HdRew válasza Beni2360 (#576) üzenetére


HdRew
őstag

Köszi szépen. :)

(#578) 8


8
senior tag

Ebben a pillanatban érkezett meg easyboxba egy csomagom (késve, már tegnapelőttre volt jelezve), persze négynapos hosszú hétvége előtti nap, ma már nem tudom átvenni, csak kedden este legközelebb, de átvételi határidő vasárnap délelőtt.

Nem először fordul elő. Ilyen esetben alapból beállíthatnák a 3-4 napos hosszú hétvégék utáni munkanapot átvételi határidőnek, illetve a pénteken érkező csomagoknak alapból a hétfőt mindegy milyen sűrű forgalmú az automata.

Így csak az ügyfélszolgálatnak generálnak több munkát, mert minden pénteken külön kell kérnem a hosszabbítást hétfőig ebben az automatában, gondolom nem egyedül vagyok így.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#579) Ákinard válasza 8 (#578) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ha alapból hosszú idő lenne hagyva, valszeg az sem menne el érte korábban, aki amúgy megtehetné. Nekik meg tele lenne a box. Így akinek szüksége van rá, hosszabbítást kér, a többiek meg ürítik.

(#582) mzso


mzso
veterán

Helló!

Hol a búbánatban lehet fizetni, ha elsőre kiléptem a fizetésből az emag alkalmazásban?
Nem igaz hogy ennyire szerencsétlen, hogy nem lehet újra felhozni az opciót. Se appon, se weboldalon.

Mindenhol azt írja, hogy a jóváhagyásra várnak... Arra várhatnak ha nem enged fizetni...

(#583) pn4hvq válasza mzso (#582) üzenetére


pn4hvq
senior tag

E-mailben jön link kb. 15 perc múlva. Ha jól rémlik, ugyanekkor a terméknél is megjelenik a fizetés gomb.

[ Szerkesztve ]

(#584) mzso válasza pn4hvq (#583) üzenetére


mzso
veterán

Nem volt ilyen. Csak a rendelés részleteihez volt gomb. Ahol már voltam.

(#585) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok,
eMag visszaküldés ha jól látom ingyenes. Kérdésem, hogy visszajár az eredeti szállítási költség is amikor visszafizetik a termék árát? Köszi

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#586) #21346560 válasza ZS3NI (#585) üzenetére


#21346560
törölt tag

:C

(#587) koxx válasza ZS3NI (#585) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem visszaadták.

(#588) Beni2360 válasza ZS3NI (#585) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen, igen, de a vissza fizetést telefonon kérni kell még akkor is ha már meg adtad a banki számla számot. Második alkalommal hívtam őket és kérte a sz számot. Mondom ott van a múltkor rögzítették, várjak, majd ok küldjük.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#589) trebrona


trebrona
nagyúr

Üdv, van ez az Appról easyboxba ingyen promóció. Próbálnék rendelni, de egyszerűen nem enged box-ba, sem alkalmazásból, sem webes felületen. A termék mellett ott a piros promó jelölés, tehát megjelölt termékről van szó. A következő kép fogad, ha ki szeretném választani a boxot: kép. Természetesen van egy csomó box a városban, rendeltem is már sokszor oda. Másnál működik?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#590) Ákinard válasza trebrona (#589) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Melyik ez a termék?

(#591) trebrona válasza Ákinard (#590) üzenetére


trebrona
nagyúr

Konkrétan ez: [link]

https://www.emag.hu/a-slim-vedotok-kindle-paperwhite-4-hez-10-generacio-2018-hand-red-kp4bred/pd/DT3P86BBM/?utm_medium=ios&utm_campaign=share%20product&utm_source=mobile%20app
De kipróbáltam valamelyik Samsung S szériával is, eredmény ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#592) Thoty válasza trebrona (#591) üzenetére


Thoty
senior tag

Nekem is azt írja, hogy Easyboxba nem lehet szállítani. Szerintem valahol rosszul van megadva a mérete és ezért nem engedi. Ilyenkor ügyfélszolgálat elvileg tud segíteni, irj nekik Messengeren.

[ Szerkesztve ]

(#593) trebrona válasza Thoty (#592) üzenetére


trebrona
nagyúr

Köszi, hogy megnézted. Nagy kedvem nincs chat-elgetni velük. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#594) Serpiko


Serpiko
addikt

Mikor lesz az emagon a BF?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#595) razorka777 válasza Serpiko (#594) üzenetére


razorka777
veterán

November 18.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#596) Serpiko válasza razorka777 (#595) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm akkor várok a rendeléssel hátha jól fogok járni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#597) mzso


mzso
veterán

Az hogy a halálba van, hogy az egyik cég majdnem teljese kínálata kb az egyik napról a másikra eltűnik?
Rendeltem pár LED-es fényforrást. Ma vettem át. Gondoltam rendelek még pár nagyobbat is. Erre már nincsenek meg. Négy terméke maradt ennek a partnernek, és volt majd száz csak fényforrásból még néhány napja...

[ Szerkesztve ]

(#598) trebrona válasza mzso (#597) üzenetére


trebrona
nagyúr

Lejárt a szerződés, nem akarnak már az eMag-on jelen lenni, bármi lehet. Rendelhetsz tőlük közvetlen, nem gondolom, hogy drágább lenne: https://vtacimpex.hu/

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#599) Ákinard válasza trebrona (#593) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Bocsi, elfelejtettem akkor visszalépni ide.
Én is írnék nekik messengeren, különösebben nem is kell chatelgetni, írsz nekik egy üzenetet akár most is, legközelebb amikor olvassák, megcsinálják maguktól.

(#600) Ákinard válasza mzso (#597) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Akár a vtac.hu-t is próbálhatod, a kínálat sztem kb ugyanaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.