Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) bobalazs válasza pn4hvq (#1850) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Az van opció amit mondtam. Jött email hogy:
A visszaküldésed sikeresen lezárult. Most újra élvezheted az elmentett bankkártyád előnyét, hiszen a visszatérítés várhatóan 30 percen belül megérkezik a kártyádra.
Merthogy beraktam egy automatába, visszaküldtem. Szóval, jó tudni, EMAGnál nincs csere.

(#1852) axlfsi


axlfsi
veterán

... azért ennyire a kutya szájából még sosem kaptam csomagot! Semmit nem manipuláltam, ez ennyire még volt marva :U

Még a bubis is ki volt tépve, szinte már majd kiesett a csomagolt termék. Szerencsére sértetlen maradt a beltartalom.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1853) SUPREME7 válasza axlfsi (#1852) üzenetére


SUPREME7
őstag

Valaki megnézte, mit rejt a csomag :) Ez kizárt, hogy véletlenül szakadt ki ennyire.

(#1854) gyuri2008 válasza axlfsi (#1852) üzenetére


gyuri2008
veterán

A termék doboza nem bontott?
Én egy iphone 13 minit ugyan így kaptam meg a telefon doboza bontott volt :((( ment is vissza....

(#1855) tylerddd


tylerddd
veterán

Tegnap rendeltem emag által forgalmazott, raktáron lévő, népszerűnek jelölt terméket ingyenes szállítással automatába. A minden lezárása után, beleértve a fizetést is, jön az SMS és e-mail, hogy dec. 5 a várható átvétel időpontja. Na, mondom fa**a! Melyik fenti feltételnek kellett ahhoz teljesülnie, hogy egy raktáron lévő terméket ilyen sokára kapjak meg?! Jó lenne, ha legalább egy hozzávetőleges időpontot megjelölnének és nem a rendelés leadása, kifizetése után dobnák oda! Már elindult volna a karácsonyi cunami vagy ez még a black friday utószele?! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#1856) Silentfrog válasza tylerddd (#1855) üzenetére


Silentfrog
veterán

Még a fekete pénteki őrület. Nagy lehet a katyvasz, nekem tegnap ért ide a rendelésem hajvágógép helyett egy bontott gagyi akkus munkalámpa volt a boxba. :U

(#1857) gyuri2008 válasza Silentfrog (#1856) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem értem :F
Meddig feszíti a húrt az emag :(((
Csak a gond van velük. :U

(#1858) erdey_a válasza gyuri2008 (#1857) üzenetére


erdey_a
őstag

az megvan, hogy még mindig nem kötelező náluk vásárolni?

Vérboci

(#1859) Llew válasza axlfsi (#1852) üzenetére


Llew
senior tag

Engem ilyen csomag vart az automataban:

Szerencsére a tartalom sértetlen volr.

#1855 tylerddd
Nekem a fenti egy héttel rendeles után jött, de az automatak is tele vannak a sok rendelés miatt.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1860) bul07 válasza tylerddd (#1855) üzenetére


bul07
nagyúr

Menj oda az automatához és pofoz fel mindenkit aki csomagot vesz át, mert oda merték rendelni a cuccukat, és így a te csomagod csúszik pár napot :DDD ;] ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1861) tylerddd válasza bul07 (#1860) üzenetére


tylerddd
veterán

A lényeg nem ment át, igaz?! A probléma az, hogy a tranzakció végén jelzi, hogy mikorra tudják kiszállítani, miközben egy korábbi lépésnél már kiválasztom az automatát, tehát elvileg tudja, hogy dugig van, feltéve, ha ez a probléma.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#1862) South Velen


South Velen
addikt

Mondjuk annak is tudnék örülni ha az egy rendelésben lévő 3 termék nem különböző napokon érkezne az automatába. Ráadásul mindegyikre másfél nap van átvenni így egy rendelés miatt 3* el kell zarándokolni az easyboxhoz.

(#1863) bul07 válasza tylerddd (#1861) üzenetére


bul07
nagyúr

A termék lapján én látok olyat hogy kb mikkor lesz a kiszállítás[kép], bár nem tudom mennyire valós adat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1864) gyuri2008 válasza erdey_a (#1858) üzenetére


gyuri2008
veterán

Részemről nem is vásárolok.

(#1865) erdey_a válasza gyuri2008 (#1864) üzenetére


erdey_a
őstag

akkor eggyel több hely lesz az automatákban. köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#1866) gyuri2008 válasza erdey_a (#1865) üzenetére


gyuri2008
veterán

Neked nagyon szívesen :C
Szerintem zárjuk le ezt a témát.
Köszönöm. :R

(#1867) Llew válasza bul07 (#1863) üzenetére


Llew
senior tag

Semennyire. Kb mindig az adott het penteket tezsi be het elejen, aztan kesobb kiderül, hogy megsem.
Bar a dec 5. az dec 1. 10:00 utan van, szoval vegül is nem mondanak ellent maguknak.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1868) Ákinard válasza Llew (#1859) üzenetére


Ákinard
aktív tag

(#1869) umek válasza Ákinard (#1868) üzenetére


umek
tag

Engem így várt nemrég a kávérendelésem. Szerencsére a belsejének nem lett baja, de megreklamáltam és kaptam kupont... :U

Légy korrekt.

(#1870) Silentfrog válasza umek (#1869) üzenetére


Silentfrog
veterán

Tigrist is rendeltél? Lehet kiszökött a dobozból. :D

[ Szerkesztve ]

(#1871) Llew válasza Ákinard (#1868) üzenetére


Llew
senior tag

Ok, nyertél :C

#umek:
Mekkora kupon? Erdemes reklamalni?

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1872) axlfsi


axlfsi
veterán

Nem vagyok egy Alza fan, de azért van hova felzárkóznia emagnak;
1. 27-n (vasárnap) délután 2-kor vásároltam valamit appból,
2. jött az értesítés, hogy várhatóan holnap, azaz 27-n 11h-tól kiszallitasra kerül az Alzaboxba
3. 27-n 10:38-kor jött egy email, hogy ne haragudjak, valószínűleg késni fog
4. 27-n - még aznap - 18h környékén jött az értesítés, hogy átvehetem...

erre ma kapok egy ilyet:

...majd egy 990Ft-os kupont a következő levélben (a termék 3200 Ft volt, amit vásároltam).

Több, mint elégedett vagyok, ezt nevezem! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1873) koxx válasza axlfsi (#1872) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Emag a fasorban sincs alzahoz kepest. Se rendeles sem pedig elallas eseten.

(#1874) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Rendeltem 22-én egy saját készleten lévő laptopot, azt írja várható kiszállítás holnaptól, tracking nincs, honlap szerint továbbra is rögzített rendelésben, vagyis a 0. lépésben áll.

Normális ez mostanában, és csak besűrűsödtek a BF miatt, vagy itt valami gubanc lesz ennyi idő elteltével?

Ja, mellesleg azt írja, hogy 10 üzletben személyes átvétellel azonnal elérhető, de a rendeléskor ez nem volt opció. Vajon át tudom fordítani személyes átvételre valamelyik üzletükben?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1875) balintdavid válasza Ákinard (#1802) üzenetére


balintdavid
tag

Na, úgy néz ki az a kisebbik gond volt, hogy 5 különböző nap küldték ki a cuccaimat.
A mosógép amit kaptam zárlatos, levágja az automatát.
Ettől a bagázstól is most rendeltem utoljára.

kazuár

(#1876) umek válasza Silentfrog (#1870) üzenetére


umek
tag

Lehet, hogy be is kávézott és bepörgött tőle. :DDD

Llew: 2000 Ft, 3 hónapig tudom felhasználni
"Az utalvány más akcióval összevonható; újracsomagolt termékekre nem érvényes, és csak egy alkalommal használható."

Légy korrekt.

(#1877) bul07 válasza balintdavid (#1875) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem inkább azt a gyártót kellene hanyagolni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1878) Dictator^ válasza Silentfrog (#1856) üzenetére


Dictator^
veterán

Melyik volt az a hajvágógép? Belinkeled?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1879) Silentfrog válasza Dictator^ (#1878) üzenetére


Silentfrog
veterán

[link]
Ezt rendeltem, ezt használom, fodrász vagyok, ennyiért jó lett volna tartaléknak.

Te kaptad? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1880) Dictator^ válasza Silentfrog (#1879) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja nem, csak kíváncsi voltam, hogy az eMAG-nál b@szták el, vagy a Partner adott fel rossz terméket :D
Itt a 2. történt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1881) balintdavid válasza bul07 (#1877) üzenetére


balintdavid
tag

Direct Drive-os LG volt amúgy, úgy néz ki már ott se régi a MEO-zás.

kazuár

(#1882) axlfsi


axlfsi
veterán

...lassan kezdem azt gondolni, hogy ez a tendencia nem véletlen és direkt(!) lesnek bele a szállítmányba a futárok. Mondjuk, engem nagy kár nem érne, ha ellopja, jellemzően utánvéttel vásárolok, automatánál fizetéssel, de a végén valakinek az ájfontizenötöse bánja, ha előre fizette és meglátja a futár!
(ha meg nem erről van szó, akkor mégis mivel magyarázható, hogy minden egyes szállítmány nyomorult csomagolása meg van marva, hogy látható legyen annak tartalma?!).

Ha tudnám, hogy van értelme, jelezném az ügyfélszolgálatnak, de kb. annyit nézek ki belőlük, mint aki ezeket a csomagokat szétcincálja (hogy szaradna le a keze!):U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1883) zsiz válasza axlfsi (#1882) üzenetére


zsiz
őstag

Már pedig jelezni kéne. Nyilván vissza tudják követni, melyik futárhoz kerültek ezek a csomagok. Szerintem is tuti, hogy nem véletlen van kiszakadva. Én megírnám az info@emag.hu címre. Még lehet, hogy valami utalványt is kapsz kárpótlásul.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1884) qltsar


qltsar
addikt

Sziasztok!

Átnyálaztam a vásárlási utalvány felhasználására vonatkozó leírásokat az eMAG oldalán, de nem jutottam egyről a kettőre. Mielőtt ügyfélszolgálatot keresnék gondoltam megkérdezem itt.

Fel lehet használni partnercégnél is eMAG ajándékutalványt, vagy csak eMAG által forgalmazott termékeknél működik?

Köszönöm :R !

(#1885) smiti


smiti
addikt

12 nap után talán a pénz is megérkezik....

Üdvözlünk!

Visszatérítési kérelme jóváhagyásra került és a(z) xxxxxxxxxx számú megrendelésnek megfelelő 32740 Ft összeg jóváírásra került bankszámláján. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a banki átutalás több napot is igénybe vehet. Köszönjük türelmét!

Természetesen szó sem volt kérelmemről, számomra érdekes indokkal törölték a megrendelést.

Na meg a banki átutalás több nap????? Na ne már!!!!! :W

Biztosan hanyagolom mostanság ezt a tróger bandát. :(((

(#1886) sajtos365 válasza qltsar (#1884) üzenetére


sajtos365
tag

Már próbáltam, másnapra stornózták az egészet, vissza tették az utalványt és a kártyára is visszakerült a pénz.

(#1887) qltsar válasza sajtos365 (#1886) üzenetére


qltsar
addikt

Köszi, akkor megy simán kártyáról. :R

(#1888) d@vee válasza qltsar (#1884) üzenetére


d@vee
őstag

Nem lehet. Legtöbbször maga a rendszer nem is húzza rá, ha mégis véletlen akkor sztornó :)

Ja

(#1889) umek válasza axlfsi (#1882) üzenetére


umek
tag

Mindenképp megírnám (ahogy meg is írtam a saját esetemet). Nem is csak az utalvány miatt, amit kaptam, hanem azért, hogy legalább jusson el a megfelelő helyre, hogy probléma van. És ha egy futárnak egyszer szar napja van, oké, de ha már a sokadik ilyen bejelentés megy miatta, akkor vélhetően elgondolkodnak vele kapcsolatban... Remélem...

Légy korrekt.

(#1890) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Viberen keresztül ma jött egy üzenet, hogy Emagos csomagom érkezik, és fizetni kell.
De emag honlapon nézve sehol nincs olyan csomagszám, amit viber üzenetben írtak.
Ilyenkor mi a helyzet? Találkozott már vki ezzel?
Se sms-ben, se emailben nincs infó róla, hogy jön bármi is Emagtól...
Van nyitott emag rendelésem, de nem az említett rendelés számmal.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#1891) lsebestyen válasza FireFox1996 (#1890) üzenetére


lsebestyen
addikt

Adathalász/vírus esetleg?

(#1892) FireFox1996 válasza lsebestyen (#1891) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

De hívott az előbb is a futár, hogy itt a csomag. Szerencsére nem voltam otthon, nem vettem még át... :Y

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#1893) FireFox1996 válasza FireFox1996 (#1890) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Áh megvan. Egy rendelést többször és több partner szállítja ki, így mindegyiknek külön száma van. Én meg a főrendelés számot néztem :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#1894) Mosqu!to válasza qltsar (#1887) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én vettem emag utalvánnyal több tételt, volt benne partnercéges is. Megkaptam gond nélkül.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1895) jodzsy


jodzsy
csendes tag

Bfridaykor akciós nyomtató easybox átvételéhez pin kódot nem kaptam.Chates gyönyörűségek nem tudnak segíteni semmiben.Szerintük viberen kaptam az smst.Ezt 3 nap alatt levelezték le a Samdayyel.Se újra küldésben; sem a csomag visszaszállításának megállításában nem voltak kompetensek.Részemről is lehúzhatják a rolót.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#1896) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Valaki megkapta már aki rendelt a coca colát ? Coca Cola szénsavas üdítőital, 8x2.25l

December 1 et írtak legkésőbb szállításnak de még mindig azt írja a futár megrendelve. :C :D

(#1897) alexnagy777


alexnagy777
csendes tag

Üdv!

Rendeltem 3 terméket box-ba. Az egyiket mégsem kérném, előre fizettem, kártya mentéssel. A rendeléseknél van egy olyan gomb (konkrétan ennél is), hogy "kiszállítás törlése". Ha megnyomom mi történik? Nem hozzák ki és pénz vissza? Nem emag forgalmazó, marketplace partner. Számla már jött róla és "elküldve" a státusza. Valószínűleg nem egyszerre hozzák a 3 rendelt terméket.

:R

[ Szerkesztve ]

(#1898) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, hátha más is futott már bele ilyenbe, tanácsot szeretnék kérni, hogy ezt helyre lehet-e hoznni.

Continental promócióban kaptam egy 25.000ft-os emag utalványt, aminek EGY RÉSZÉT felhasználtam (~10.000ft), a Continental játékszabályzatát elolvastam --> kapok egy utalványt 'xy' feltétel után (amit teljesítettem), amit az emagon felhasználhatok --> szuper.

Itt sajnos hibáztam, mert az emag utalványos ászf-t nem olvastam el, így most látom, hogy a maradék 15.000ft elveszett.

Ez, hogy is mondjom eléggé felháborított és abszolút nem érzem korrektnek.
Van erre valamilyen mód, hogy ezt visszaszerezhessem?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1899) bobalazs válasza alexnagy777 (#1897) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

kiszállítás törlése"
Visszakapja a pénzét.

(#1900) pn4hvq válasza mycso (#1898) üzenetére


pn4hvq
senior tag

FB Messengerben kérdezz rá az eMagnál,
de "az emag utalványos ászf-t nem olvastam el" - "eléggé felháborított és abszolút nem érzem korrektnek" :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.