Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) hzsolee válasza hzsolee (#650) üzenetére


hzsolee
őstag

Hehehe...úgy felhúztam magam, nem is vártam holnapig :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#652) mzso


mzso
veterán

Ha mást sikerült küldenie az egyik nyomorult partnernek mint amit rendeltem az tudom az Emag-on keresztül intéztetni? Pl bevihetem az üzletükbe? Ingyenes szállítással automatából vettem fel ma.

Elég gáz, hogy meg sem nézik mit küldenek...

(#653) mzso válasza mzso (#652) üzenetére


mzso
veterán

Most már látom, hogy lehet, de csak visszatérítést lehet igényelni, cserét nem. Közben meg megnövelték a vételárat...

Egyébként ha csomagautomatában adom vissza akkor kell csomagolni, meg címkézni, stb?

[ Szerkesztve ]

(#654) Beni2360 válasza mzso (#653) üzenetére


Beni2360
félisten

Kitoltod a vissza küldés lehetőséget és a boxot választod. Ma inteztem délelőtt jött rögtön az email, hogy OK és fogja a futarszolgalat küldeni SMS-ben a nyitó kódot. Oda csak beteszed és ők tudják, hogy a tőled jött vissza. Kitoltesnel kérdez egy indokot a vissza küldésre ott egyebb;és beirod miért. De mindenképpen előtte telefonál nekik, hogy mást küldtek és vissza küldened. Hogy tuggyanak róla miért van más a csomagban.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#655) apszi


apszi
őstag

Sziasztok!
Szerintetek mennyire esélyes, hogy az Emag-nál lévő, az emag által forgalmazott Philips oled706-os tv visszavitt darab? Azért gyanús, mert nemrég már nem volt, és most újra van? Szokott az Emag ilyesmivel huncutkodni? :F :)

[ Szerkesztve ]

(#656) Serpiko


Serpiko
addikt

A BF emagon mikor kezdődik 0:00 órakor?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#657) Beni2360 válasza Serpiko (#656) üzenetére


Beni2360
félisten

Vot már regg 7 h.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#658) mzso válasza Beni2360 (#654) üzenetére


mzso
veterán

Rakjam be csupaszon a dobozt?
Vagy bigyoláljam be? Írni nem kell rá semmit?

Tök jó hogy azt mondják náluk nincs is ilyen termék, de az emagon még mindig fent volt a rendekési lehetőség...

[ Szerkesztve ]

(#659) Ákinard válasza mzso (#658) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Én egyszer annyit írtam rá, hogy xyz sz. rendelés visszáru.
Második alkalommal csak úgy simán betettem egy feliratozatlan emag dobozban. Mindkettő átment a rendszeren hiba nélkül.

(#660) Serpiko válasza Beni2360 (#657) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm lusta voltam vissza olvasni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#661) koxx válasza Serpiko (#656) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem
6:40-7:10 között bármikor, az elmúlt évek tapasztalata alapján.

(#662) Beni2360 válasza mzso (#658) üzenetére


Beni2360
félisten

Na akkor még 1x.
Telefonon bejelenteni, majd az oldaladon a vissza küldés opciókat kitolteni, elkuldeni vagyis ok. Ezután jött egy email és másnap a futár cégtől SMS amiben a boxnyito kód volt és a dátum, hogy meddig adható fel. Kapsz egy referencia számot amit rá kell írni a csomagat.
Ui: De előtte tisztázni az áru mivoltát. Én ilyenkor szoktam a face írni nekik, hogy más bolt a csomagban esfenyjepet mellékelek hozzá persze az eredeti rendelési szám öt megirom. Nekem most vissza üzentek, hogy látják már telefonon intezkedten közbe.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#663) Serpiko válasza koxx (#661) üzenetére


Serpiko
addikt

Már itt ülök es készülök gyorsnak kell lenni. Hajrá srácok! Jo vásárlást.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#664) tutis válasza Serpiko (#663) üzenetére


tutis
őstag

szop**n le az emag, fél perc alatt minden elfogyott, vicc ez a cég...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#665) koxx válasza tutis (#664) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én elég sok mindent látok még emagon. Miért vicc? máshol egy épkézláb akció sincs. Szerinted hány tízezer ember szabadult rá az oldalra?

(#666) hzsolee válasza koxx (#665) üzenetére


hzsolee
őstag

Azért vicc, nem kimondottan ez a cég, hanem úgy cuzámmen az egész BF...

Példa emagra: volt berakva kedvencbe egy cucc. Nem akartam most megvenni, csak emlékeztetőnek. Most blekkben egy ezressel drágább mint sima áron. És beír olyan árat eredetinek ami sosem volt....na, ez a vicc.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#667) Serpiko válasza Serpiko (#663) üzenetére


Serpiko
addikt

En is lemaradtam pár dologról ilyen ez sajnos majd máskor szerencsénk lesz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#668) tibbike01 válasza hzsolee (#666) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez a te eseted, nekem sikerült pár dolgot megvennem Emagról sokkal olcsóbban, mint valaha és még 2ezres kuponom is volt. Perwoll, Finsih, Lanza, Pampers termékeket.

BF-nél csak az Emagra számíthatunk.

[ Szerkesztve ]

(#669) Ra3


Ra3
őstag

Sziasztok emag viszaküldéssel kapcsolatban érdekelnének tapasztalatok, rendeltem egy gamer fejhallgatót, de 1-2 nap használat után is annyira meleg és nyomja a fejemet hogy valószínű visszaküldöm.
A rendelésnél elhasználtam egy 2000-es kupont, ami tisztítószerekre volt jó, emiatt hozzácsaptam 3000ft értékű tisztítószert, amit nyilván nem akarok visszaküldeni.
Ilyenkor a visszatérítés hogy fog kinézni, 18ezer volt a fejhallgató, 19-et fizettem összesen a 21ezres rendelési értékre a kupon miatt.
Elveszik a kupon és visszakapok 16ezret (normál esetben erre számítok), vagy valami csoda folytán visszadják a teljes 18ezres árat?
Csak azért érdekel mert lehet árában átveszi egy kollégám, de ha visszaadják a teljes árat emagon akkor nem küzdök ezzel a vonallal.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#670) Ákinard válasza Ra3 (#669) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Szerintem ott a teljes árat adják vissza. Ha minden igaz annyi jár vissza, amennyit fizettél érte, azaz a dobozon már levonják a kedvezményt.
Én nemrég egy air fryert vettem, ott a teljes ár volt rajta (ugye erre a kupon nem érvényes), és a mellé bedobott tusfürdők ára csökkent 2000-rel.
Esetemben az Airf. visszaküldése esetén szerintem a teljes ára visszajönne, hisz az nem is csökkent kuponnal.

(#671) PNP


PNP
őstag

Ez megér egy GVH bejelentést? (Vagy mi ennek a fóruma?)
Szállítás ÉS utánvét költségből checkout közben külön utánvételi költség lesz a korábbi díjon felül. (fizetési tranzakciós költségnek becézi, de ez csak játék a szavakkal, ugyanazt jelentik)

[ Szerkesztve ]

(#672) koxx válasza PNP (#671) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem, minek?
Ez egy csomo cegnel igy van.

(#673) PNP válasza koxx (#672) üzenetére


PNP
őstag

Mi van egy csomó cégnél? Hogy menet közben megnő a végösszeg, mert kétszer fizetteti ki veled ugyanazt a szolgáltatást, csak más néven?

(#674) koxx válasza PNP (#673) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Inkabb az elnevezes helytelen, szallitasi koltseg es mivel utanvettel kered ezert van a plusz. Azer jo dragan viszik ki.

(#675) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !
Tegnap BF akcióban vettem egy telefont,áruházi átvétellel kértem.
Azt írta hogy dec 2. az átvétel, erre kaptam ma egy sms-t hogy megérkezett az átvételi pontra.
Néztem a fiókomban és ott meg írja hogy átvehető a készülék és az átvételi időintervallum 11.19- től 11.19.ig
ilyenkor most mi van ? meddig kell átvennem ?
:R

(#676) juve600 válasza juve600 (#675) üzenetére


juve600
nagyúr

Az beérkezést és így az értesítést követően 5 napig van lehetőséged átvenni a rendelést, ezt követően a rendszer törölheti a rendelést és előfordulhat, hogy már nem fogod tudni átvenni.

ez vonatkozhat a BF alatt rendelt termékekre is ?

(#677) #21346560 válasza juve600 (#675) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hívd fel őket, megmondják! :U

(#678) juve600 válasza #21346560 (#677) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#679) draco31


draco31
veterán

Tegnap délkörül rendeltem, most érkezett a csomag, vidéki kis faluba. Hát nem kicsit pislogtam :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#680) laca500 válasza jobarat01 (#643) üzenetére


laca500
aktív tag

Nem értek veled egyet, ez szerintem egyáltalán nem logikus! Ha ez így törvényes lenne, akkor mások is így csinálnák! Felhívtam az Asus-t is, akinek elmondtam a szitut, mert ugye sokan úgy is hírdetik a VGA-kat, hogy gyártói garancia, csak beküldöd az Asus-hoz és ők vagy javítják vagy vissza adják az árát. A nagy büdös Franckot adják vissza. Azt mondták, hogy a kereskedőt és nagykert nem lehet megkerülni. Na mindegy, a lényeg, hogy elmondtam az eMAG-os sztorit, és rögtön mosta, hogy teljesen jogellenes, mert az eMAG-nak semmi köze hozzá, hogy ki a tulajdonos, a garancia nem személyre szól hanem a termékre! Hozzáteszem, hogy ha nem átutalásos, volt a vásárlás akkor az eMAG-nak fogalma sincs, hogy ki áll a számlán szereplő név mögött! Ezért írtam, hogy az csak egy "sablon szöveget mondott az ügyfeles srác"!

[ Szerkesztve ]

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#681) Beni2360 válasza PNP (#671) üzenetére


Beni2360
félisten

Utánvétnél a szállító ceg át utalja az Emagnak a pénzt tehát tranzakció jön létre. Neked is felszamol a bank az átutalásnal tranzakciós költséget.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#682) Ákinard válasza Beni2360 (#681) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Nem ezt kifogásolta.
Hanem azt, hogy az összegző oldalon szállítási ÉS (!!!!) utánvét költségnek 6990-et ír, majd a következő oldalon ez a 6990 simán szállítási költség lesz és KÜLÖN 490 utánvétel.

Magyarul az első oldalon tévesen írja ki.

(#683) jobarat01 válasza laca500 (#680) üzenetére


jobarat01
tag

Amúgy gyakorlatban ezen nem aggódnék személyes ügyintézéskor, ha nem mondod nekik, hogy nem a te neveden van a számla, akkor valószínűleg fel se fog nekik tűnni, mert nálad van a számla és a termék is

(#684) Beni2360 válasza Ákinard (#682) üzenetére


Beni2360
félisten

Hibás programozas, mivel mellettze jobra már csak szállítási költség szerepel.
Ez olyan mint a nyomdai hibáért feleloseget nem vállalunk. :B Lejebb meg irva is van az utánvét miertje. Stb

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#685) Ákinard válasza Beni2360 (#684) üzenetére


Ákinard
aktív tag

"Ez olyan mint a nyomdai hibáért feleloseget nem vállalunk."

Jaja, meg a pénztártól való távozás után blablabla, amit már 1000x cáfoltak, hogy messze nincs így...
Ez szimplán téves tájékoztatás. Más kérdés, hogy egy csokis croissant áráért akar-e harcolni velük az ember. (GVH) Vagy szimplán köp egyet, és nem rendel onnan többbet. (Ha megsértve/átverve érzi magát :D)

(#686) laca500 válasza jobarat01 (#683) üzenetére


laca500
aktív tag

Igen, ez így lenne, ha nem lenne regisztráláshoz kötve a vásárlás! A megvásárolt akármi meg hozzá van csatolva a fiókhoz. Igazából csak akkor van nagyobb gond ha nem tudják cserélni és már csak a pénz visszafizetése jöhet szóba.
Igazából nem is ez lenne a lényeg, hanem az, hogy szerettem volna valaki olyannal beszélni, aki már esetleg végig járta ezt az utat. De csak értetlenkedés volt, hogy miért itt kérdezek, inkább hívjam fel őket! Hát felhívtam, és azt kaptam amit vártam! Viszont ha tényleg így működik, akkor nem veszek eMAG-os használt, de garis cuccot.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#687) mzso válasza Ákinard (#682) üzenetére


mzso
veterán

Nem mert az kezelési költség. Azt azért számolják fel, mert kezelniük kell a pénzt és nem az utánvétel miatt. :P
Jogilag tökéletes... :))

(#688) PNP válasza mzso (#687) üzenetére


PNP
őstag

Az utánvét is önmagában arról szól, hogy kezelniük kell a pénzt, hiszen nem közvetlenül az eladónak fizetek. Lehetne még pénzforgalmi hozzájárulásnak is hívni, és akkor még egyszer hozzá lehetne csapni a rendeléshez, nem? :U
Szóval nem gondolom, hogy ez "jogilag tökéletes", ezért kérdeztem rá, de örülök, hogy legalább Ákinard érti hogy miért problémás ez a gyakorlat. (És nyilván nem a tétel mértéke zavar, főleg egy hűtő ára mellett, hanem hogy ilyen pitiáner fogásokkal próbálkoznak, ami persze az ő oldalukon elég sokszor megjelenik többlet bevételként, szolgáltatás nélkül.)

(#689) #21346560 válasza Ákinard (#685) üzenetére


#21346560
törölt tag

Drága megboldogult nagyim jut eszembe mindig a "pénztártól való távozás után..." szövegről!

Visszament a pénztárhoz, hogy
- Aranyoskám, rosszul tetszett visszaadni!
A 30-as pénztáros hölgy lekezelő stílusban:
- Engem nem érdekel, ki van írva, hogy pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!
Nagymamám megvonta a vállát:
- Csak szólni akartam, hogy 1000 Ft-al többet adott vissza, de akkor mindegy...
És otthagyta a nagyon hülyén néző pénztárost.
A 90-es évek végén történt meg, amikor 1000 Ft még ért valamit! :DDD

(#690) 8 válasza PNP (#688) üzenetére


8
senior tag

Nem jótékonysági intézmény hanem a vásárlók pénzével maximális profitra törekvő versenypiaci szereplő. Ha ki lehet sajtolni a vevőből, akkor a rendelésenként +1 Ft is millókat-tízmilliókat-százmilliókat jelent éves szinten. Amit csak jogilag védhetőnek gondolnak azt meg is lépik, a jogilag nem tökéletes világosszürkezónában is.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#691) Tamás2310


Tamás2310
csendes tag

Sziasztok!
eMAG Easybox-ba rendelt előre kifizetett csomagot ha nem tudtam időben átvenni akkor mi lesz a sorsa, automatikusan visszautalják az árát vagy lehet rá kérni újbóli kézbesítést.

(#692) Beni2360 válasza Tamás2310 (#691) üzenetére


Beni2360
félisten

Hivd oket fel és kerd a további bent tartást., hosszabbítást. Megadjak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#693) Tamás2310 válasza Beni2360 (#692) üzenetére


Tamás2310
csendes tag

De már tegnap kivették az automatából a csomagót.

(#694) Ákinard válasza Beni2360 (#692) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ha benne lenne, hogy meghosszabbítsàk neki, valószínűleg kivette volna belőle…
Írja, hogy nem tudta időben átvenni…

(#695) Beni2360 válasza Tamás2310 (#693) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez nem volt nekem egyértelmű, hogy kivettek mar. Akkor is telefonálni kell mert a vissza utaláshoz kell nekik a banki adatok. És ha már meg van akkor is kell telefonon kerni. Aztan lehet akkor a kiszallitasrol egyeztetni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#696) hzsolee


hzsolee
őstag

Ez is szép... Megrendelés folyamán ingyenes minden, majd utána 490-et felszámol, ha az automatánál fizetem.

Szépen vissza lesz mondva, aztán megrendelem újra online fizetve... :U

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#697) pn4hvq válasza hzsolee (#696) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nem fog kérni 490-et pluszba. Többször rendeltem már így.

(#698) hzsolee válasza pn4hvq (#697) üzenetére


hzsolee
őstag

Még pár hét, aztán kiderül :D Nem nagyon kapkodnak a kiszállítással....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#699) tutis válasza koxx (#665) üzenetére


tutis
őstag

a vicc az, hogy egy teljes napot kijelölnek akcióba. hetekkel előtte promózzák hogy mondjuk a top termékeket mennyiért lehet megvenni. Aztán nyitás után fél perccel már nincs az a termék raktáron olyan áron, majd mégis van kb teli áron..Etikátlan black friday-nak hívni ha csak black seconds..az akciós árképzést meg ismerjük, felviszik magasra a teli árat hogy nagyobbnak tűnjön az akció. Én pl Black friday után vettem annyiért legót a gyereknek, mint a black friday akciós ár, ugyanúgy az emagon :) Nem mondom hogy nem akcióznak, de egy milliárdos forgalmú cégnél 200 db termékeket kitenni akcióba, többit meg teli áron árulgatni akciós nap alatt, hát mit ne mondjak....

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#700) Ádyka


Ádyka
őstag

Sziaszto!

Meddig érdemes várni? Hol lehet számon kérni?
Köszi

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.