Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A legújabb szemétség.Ahova beraktam 3 terméket amit tudtommal rögzít a kamera,direkt mutattam a kamera felé csak két terméket találtak a sim kártyát meg az autós töltőt a telefont nem.Az lenne a kérdésem amikor ürít a futár azt is veszi a kamera?Ha igen akkor a raktárban tűnt el?

Lehet rendőrségi feljelentést tenni? Ha igen hogyan kell?
Sajnos azIMEI számot nem tudom mert kise bontottam a csomagolást,mert akkor letiltanám a telefont

[ Szerkesztve ]

(#1152) 8 válasza gyuri2008 (#1151) üzenetére


8
senior tag

Bárhol eltűnhetett.
Én egyébként mindig felveszem videóra hogy mit teszek boxba, és ahogy rácsukom az ajtaját, visszaárunál, csomagküldésnél, stb.

Először szerintem hívd fel őket, és tegyél panaszt, kérdezd meg mit lehet tenni, és ezután írásbeli panaszt is kéne tenned az emagnál: üzletben vásárlók könyve, az a legkonkrétabb, vagy ha nincs lehetőséged bemenni, akkor online https://www.emag.hu/contact-form, mindenképpen írd bele, hogy "panasz".

Szerintem meglesz a telefon, ha tényleg betetted a boxba.

Ha elutasították, akkor ezután úgy gondolom következő lépés lehet a békéltető testület:
https://bekeltetes.hu/publikus/online-ugy-inditas

A rendőrségen bejelentést ("feljelentést") tehetsz online, de szerintem csak akkor van értelme, ha az emag elutasította a panaszodat, és a békéltető testületi eljárás sem vezetett eredményre. Ettől függetlenül persze bármikor megteheted, akár most azonnal is.
https://ugyintezes.police.hu/

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1153) gyuri2008 válasza 8 (#1152) üzenetére


gyuri2008
veterán

02.22 óta hívogatom őket de semmi érdemleges nem történik.
AZ ÜGYFÉLSZOLGÁLATOSOK TÖBBSÉGE SEM ÉRTI,HOGY MI történik.
" ha tényleg betetted a boxba"a kamera rögzítette.
Sok email telefonálás nem vezetett eredményre.
írásbeli panaszt is tettem.

[ Szerkesztve ]

(#1154) 8 válasza gyuri2008 (#1153) üzenetére


8
senior tag

Kedves Gyuri!
Így azért nehezebb bármit is javasolni, hogy apránként csepegteted az infókat.
Egyébként nem lehetsz 100% biztos benne, hogy
1) volt-e egyáltalán kamera: lehetett éppen üres is a kamerabúra
2) működött-e: karbantartás, stb
3) rögzítette-e
4) megvan-e a felvétel. Illetve ha megvan, meglesz-e még akkor, amikor arra kerül majd a sor, hogy ellenőrzik.

Írásbeli panaszra 30 napon belül kell érdemben válaszolniuk, szintén írásban, tehát arra még van idejük, ezek szerint március 22-ig.

Egyébként nyugodtan indítsd el a békéltető eljárást, és rendőrségi bejelentést is tegyél mindenképpen, így több szálon futtathatod az ügyet, és nem kell majd itt kiabálnod :R

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1155) gyuri2008 válasza 8 (#1154) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.
Feladom elegem van az egészből.
Az emag is össze vissza tájékoztat.

(#1156) Ákinard válasza gyuri2008 (#1155) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ha feladod és eleged van az egészből, miért kellett erről vagy 10-15 hozzászólás? Fentebb ahogy írták is: csak csepegtetve 1-2 infót?
Ne érezd személyeskedésnek, de nekem az elejétől kicsit olyan érzésem van, mintha csak panaszkodni akarnál, mindig jól kiemelve valamit, de a megoldást nem keresed...

(#1157) gyuri2008 válasza Ákinard (#1156) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem hagyjuk.
Úgysem fog történni semmi, igazad van kár volt felhozni.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1158) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Emagnàl vettem egy xiaomi redmi 10 note-ot de be van égve a kijelző... Ilyenkor be lehet vinni a hivatalos szervizbe vagy csak EMAG, vagy EMAG intézi? Telefon jó áron volt, 1 napos így az kéne nem pénz vissza :R

[ Szerkesztve ]

(#1159) Beni2360 válasza bigdady (#1158) üzenetére


Beni2360
félisten

Szvsz nem valószínű, nincs hivatalos gari jegyed ha jól gondolom. En sem kaptam csak egy számlát az üzletbeni atvetelnel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1160) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Mi van most ezekkel az easybox-okkal :F

Üdítőket próbálok, de sehogy sem jön össze az ingyenes szállítás.
Ha kevés az a baj, ha sok, akkor az a baj.
Ha nincs meg az ingyenes szállításhoz a limit 690-et felszámol, de ha megvan, akkor már nem lehet easybox-ba.

1 hónapja vígan lehetett 10 litert is, de most már 6 liternél reklamál.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1161) Ciccuka


Ciccuka
veterán

És lehet mindegyik cikket easybox-ba (kisebb mennyiségben)

Lehet csökkentették az egyszerre easybox-ba rendelhetők helyét (térfogat, súly)?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1162) Beni2360 válasza Ciccuka (#1161) üzenetére


Beni2360
félisten

Nsgyon szívesen le ellenőrzöm de ird mit tegyek be a kasszába. :K

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1163) ZsZso válasza Ciccuka (#1161) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én azt vettem észre, hogy 10 darab terméknél néha megáll és többet nem enged betenni easyboxba. Viszont 20k -s ingyenes limit meg ugye elég magas ahhoz, hogy kvázi kivitelezhetetlen legyen az ingyen szállítás.

Először az élelmiszereket húzzák ki (többnyire, mert Monin valamiért még most is megy!, de knorr cuccok már pl. nem), limitet emelnek, most meg ez. :W

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#1164) Ákinard válasza ZsZso (#1163) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Igen, elég érthetetlen amit művelnek. Ráadásul más, nagyértékű cucc mellé sem tudsz berakni kisebb élelmiszereket…

(#1165) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vélemények?

(#1166) 8 válasza gyuri2008 (#1165) üzenetére


8
senior tag

véleményem, hogy mindenképpen írd alá a feljelentés után

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1167) Ákinard válasza 8 (#1166) üzenetére


Ákinard
aktív tag

És ha ő gyűjti az aláírásokat?
Vagy csak puszta véletlen, hogy napokig itt standupol az ezer panaszával, amiből konkrétan nem fejt ki semmit, majd hirtelen belefut egy aláírásgyűjtő pultba, ami pont az emag gyakorlata miatt gyűjt? :DD

(#1168) Ciccuka válasza ZsZso (#1163) üzenetére


Ciccuka
veterán

Aztán néha 3 rekeszbe rakják bele, ami 1 rekeszbe is beférne, ha nem egyenként csomagolnák indokolatlanul nagy dobozokba.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1169) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Szeptemberben rendeltem egy monitort, kaptam hozzá ajándékba egy billentyűzet+egér kombót.

Sajnos az egérnek a görgője összevissza érzékel. Ha görgetem akkor kedve szerint le-fel mozgatja az oldalt, nem pedig csak abba az irányba amerre görgetem. Így nagyon idegesítő, használhatatlan számomra.
Lehet ezt garanciáztatni, ha igen mi ennek a menete? Egyszer kellett csak garanciával foglalkoznom, egy dell monitornál, ott jöttek a dell-től vitték/hozták. :)

Üdv:Viktor

(#1170) Beni2360 válasza Viktoár (#1169) üzenetére


Beni2360
félisten

Itt ilyen vedzely nem fenyeget.
Ajándék egernek ne nezd a farkát.
Facen egeszen jól kommunikálnak, ott kerdezősködhetsz. De szerintem semmi jót ne varj. Csak gondolj bele egy egér ara es a szervizelés fuvar, stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1171) Viktoár válasza Beni2360 (#1170) üzenetére


Viktoár
addikt

Sok reményt nem fűzök hozzá. Igaz hogy ajándék volt, ezért is vettem onnan a monitort, de akkor 35k lett volna a bill+egér kombo külön. :)

Üdv:Viktor

(#1172) Gallmix válasza 8 (#1152) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Mikre nem kell oda figyelni, gondolni... felvenni berakás előtt.. eszembe nem jutott volna...

(#1173) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Direkt emagtól vettem egy alaplapot, mert mindenhol 14 + munkanap volt elérhetőségre, emag azt irta raktáron van.

Erre 12-én irtak olyan emailt, hogy várható szállítás 28-án...Erre lehet valamit reklamálni vagy ilyenkor mivan? így jártam?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1174) 8 válasza Vismajor01 (#1173) üzenetére


8
senior tag

Így jártál

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1175) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok

emagról nézek egy terméket, az adatlapján feltüntetett infok pedig nem egyértelműek (nem emag, hanem egy külső -mi más román- cég a forgalmazó, így ugye a visszaküldés is problémás, ha jól értelmezem)

hogy lehet rákérdezni, hogy vajon melyik adatok a valósak (mert a névben és a leírásban eltérő adatok szerepelnek)?
köszönöm

One Ring to rule them all

(#1176) Beni2360 válasza LOTR (#1175) üzenetére


Beni2360
félisten

Igy lattatlanban jósolni tudnank.
Link a termékről?
De miert nem hivod fel az üsz-t?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1177) LOTR válasza Beni2360 (#1176) üzenetére


LOTR
addikt

köszi, igen, közben megtettem és beszéltem az emag ügyfélszolgálattal, már csak kíváncsiságból is

a kérdés általános érvényű
a konkrét esetben a termék neve és a leírásban szereplő adatok nem egyeztek meg, tehát egyértelmű a hiba (ami nyilván "elírás" és rosszul van megadva), az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy alapvetően a leírásra kell hagyatkozni, de felveszik a kapcsolatot az eladóval és értesíteni fognak telefonon, hogy mire jutottak

One Ring to rule them all

(#1178) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy Samsung soundbart.
Jelenleg emagon 85e HUF.
A Samsung hivatalos magyar oldalán meg kis kedvességkuponnal 95e HUF.
Merjek-e, szabad-e ekkora értékű eszközt emagról vennem manapság?
- ha 14 napon belül el akarok állni, lesz-e cihelődés?
- ha bármikor gariidőn belül meghibásodik, lesz-e huzavona, hogy nem akarnak vele foglalkozni és mindenáron én vagyok a hibás ill. foglalkoznak érdemben/időben a garis ügyekkel?

Vagy van-e ötletetek, hogy a gyártói webshopos árnál olcsóbban, DE megbízható forrásból hol tudok beszerezni Samsung eszközt?
Amúgy ez a nevezett termék: [link]

(#1179) Beni2360 válasza LOTR (#1177) üzenetére


Beni2360
félisten

Így már jobban tudjuk miről van szó. :D

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1180) LOTR


LOTR
addikt

haha, a kérdéses dolog szempontjából irreleváns maga a termék, ráadásul több esetben is találtam hasonló hibákat, de az ügyfélszolgálat telefonszámát nyilván csak azután leltem meg, hogy itt már kérdeztem (biztos fáradt voltam)

de kíváncsiságokat csillapítandó, azért linkelek egy ilyen esetet: [link]

One Ring to rule them all

(#1181) 8 válasza zolikaDB (#1178) üzenetére


8
senior tag

Ha emag vagy extreme digital a forgalmazó, akkor nyugodtan vedd meg
14 helyett 30 napig visszaviheted (a 15. naptól a saját feltételeik érvényesek, részletek az ászfben)

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1182) tobias88888 válasza tobias88888 (#1126) üzenetére


tobias88888
őstag

Másfél hónapba telt az egész garanciáztatás rész és visszaküldték ugyan úgy hibásan a terméket. Egy egérről beszélünk aminek nem megy a középső gombja, nevetséges.

(#1183) zsiz válasza 8 (#1181) üzenetére


zsiz
őstag

Hát én az edigitalt nem venném ide. Hiába lettek egy cég. Volt velük bajom egyesülés előtt, meg után is. Mondjuk előtte régen volt, mert miután rendeződött, megfogadtam hogy nem veszek tőlük soha többé semmit. Ezt tavaly karácsonyig tartottam is. Most úgy voltam vele, egy cég lettek, mi baj lehet?! Tavaly dec. 17. óta húzódik, hogy visszautalják a pénzem. De minden alkalommal elmondják a telefonba, hogy ne aggódjak, látják, folyamatban van, hamarosan megkapom a pénzem. Ugyanezt mondták a múlt héten is, meg két hónapja is.. Emagnál még sosem volt komolyabb problémám, pedig voltak 1000 Ft-os és 250 000 Ft-os rendeléseim is. Volt garis ügyem, meg visszaküldésem is. Mind nagyobb gond nélkül zajlott.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1184) danzig61


danzig61
csendes tag

Ebből a termékből (Liqui Moly Benzin adalék, 300 ml ) 6 db -t rendeltem easyboxba , kifizettem mind a 6 db-t 21270 Ft -t (2023.02.25.) de csak 1 db volt a csomagban , 28361082 számon rögzítették a panaszom . 2023.03.06. az easyboxba megjött (állítólag) a hiányzó 5 db , de csak a teljes vétel ár (21270 Ft) újbóli kifizetése után tudtam volna felvenni a csomagot . Ezt nem tettem meg , panaszomat 28525267 számon rögzítették , 2023.06.06.
2023.03.09. a következő email-t kaptam :
Az alábbi válasz érkezett:

"Hibát követtem el, amikor létrehoztam a csomagszámot, egy másik csomagot kell készítenem nulla összeggel. Amikor az áru megérkezik hozzám, vissza kell küldenem a csomagot Magyarországra. Bocsánatot kérek a tévedés miatt"
köszönöm szépen, kellemes napot kívánok Önnek
Tisztelettel / Best Regards,
Biro Hajnalka
Ügyfél – kapcsolattartó
eMAG és Fashion Days ügyfélszolgálat
ref:_00D0Y2IYwU._5007R3Va8rg:ref

Azóta (16 napja) semmi hír a hiányzó darabokról .
Ennyit az emagról .

[ Szerkesztve ]

(#1185) 8 válasza danzig61 (#1184) üzenetére


8
senior tag

az emagtól rendelted? vagy külső forgalmazó?
nyugodtan indíts el egy békéltetőit online

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#1186) danzig61 válasza 8 (#1185) üzenetére


danzig61
csendes tag

Az emagnál rendeltem , de Selexmo , román , a forgalmazó .

(#1187) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

16 napja küldtem vissza egy geret garanciális javításra mert a görgője behalt. Hol tudom követni a történéseket vagy fognak majd értesíteni ha van haladás?

Üdv:Viktor

(#1188) Beni2360 válasza Viktoár (#1187) üzenetére


Beni2360
félisten

Az appban a fiokodban van garanciák es visdza küldött lehetosegek. Szvsz ott keresd.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1189) Viktoár válasza Beni2360 (#1188) üzenetére


Viktoár
addikt

Ott néztem először, de semmi. Írtam a facebook-os elérhetőségükön hogy hol tudom megnézni hogy áll a dolog, ez volt a válaszuk:

"Szia, erre sajnos nincs rálátásod. Mi is csak legfeljebb a jelenlegi státuszát tudjuk ellenőrizni. Ez akár 3O napig is eltart, így az eredményt majd az illetékesek küldik ki neked e-mailben, hogy javítható volt vagy sem."

Üdv:Viktor

(#1190) Beni2360 válasza Viktoár (#1189) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor erről ennyit. Sorry

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1191) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Tegnap rendeltünk egy TV-t (forgalmazó emag), a szállításnál a mai napot adták meg, még mindig ez látszik, persze még el sem indult. Kb. mire kell számítani, mennyi nap lesz ebből a végén?

(#1192) Ákinard válasza gg72 (#1191) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Túlzás nélkül kb. bármi lehet. Nekem volt már 4 óra (!) és 2-3 hét alatt teljesült rendelésem is.
Ha eredetileg a rendelés utáni pár nap volt megadva, akkor magyar raktárból jön, és tényleg pár nap, ha több (mondjuk 1 hét) akkor románból, az azért elhúzódhat.

Én tegnap rendeltem, mai napot ígértek, de jött sms hogy pár napot csúszik. Ha nem sos, és jó árban fogtad, szerintem bárj türelemmel, érkezni fog az.

(#1193) gg72 válasza Ákinard (#1192) üzenetére


gg72
veterán

Ok, annyira nem sürgős, ha most rendelném, 31. van megadva szállításnak.

(#1194) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

üdv!
ha egyszerre több dolgot rendelek boxba, akkor az termékenként 690ft szállítás díj, vagy egyszer 690 az összes?
köszi

(#1195) gg72 válasza Ákinard (#1192) üzenetére


gg72
veterán

Na, el is indult a csomag, az MPL hozza, sztem még a héten megérkezik.

(#1196) Vismajor01 válasza gg72 (#1191) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én egy hónapja rendeltem raktáron lévő terméket, azóta is várom :D
Csak azért nem fogom racsukni az ajtót a futárral mert konkrétan sehol nem kapni a cuccot szal muszáj vagyok tűrni

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1197) gyuszos válasza Vismajor01 (#1196) üzenetére


gyuszos
tag

No igen, az a szerencsétlen flótás aki az utolsó depótol a lakásodig viszi az tehet mindenről..... :W

(#1198) Vismajor01 válasza gyuszos (#1197) üzenetére


Vismajor01
addikt

?? A futár ígyis megkapja a fizetését, nem tudom mit háborogsz. Emag az aki ettől károsulna, az meg megérdemli.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1199) Viktoár válasza Vismajor01 (#1198) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát igazából a WC pucoló is megkapja a fizetését, ha szétkened a szart ha nem.... :U

Üdv:Viktor

(#1200) Vismajor01 válasza Viktoár (#1199) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem értem. Kijön a futár, becsönget, kimegyek, nem kérem. Visszamegy a kocsihoz és megy a következő címre.

Vagy
Kijön a futár, becsönget, kimegyek, kifizetem. Visszamegy a kocsihoz és megy a következő címre

Mondd már meg hogy itt hol szivattam meg a futárt :D Nem mintha nem érdekelnék meg, miután rendszerint reggel 8 és este 8 idősávot adnak meg majd úgy hivnak fel h 5 perc és ott vannak itthon vagyok e...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.