Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Sziasztok.

Az Edigital-tól rendeltem egy HDD-t, ami garancia időben meghibásodott. Ezt jeleztem az edigitalnak. Ők január 12.-én válaszoltak emailban, hogy 4 napon belül jön érte a futár,....nem jött. Ismét írtam nekik, hogy mikor lesznek szívesek elvinni tőlem a csomagot? Pár nap múlva ismét írtak, hogy legyek nyugodt, hamarosan jön a futár. Február 15.-én megint írtam nekik egy picit morcosabb levelet, de erre már nem is válaszoltak. Telefon számot, csak ezt találtam az oldalukon: (1) 452 0090. Ez a szám az ügyfélszolgálati elérhetőség? Van valami ötletetek, hogy, hogyan tudnám őket rávenni, hogy küldjenek egy futárt a csomagért?

(#202) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Két tételt rendeltem, az egyik raktáron, a másik szállítói készleten. A rendelés utolsó állapota "Sikeres fizetés", tehát elvileg még nincs feladva, mellette meg hogy várható kiszállítás holnap 8:00-17:00 között. Ilyenkor most várni kell holnap, hogy hoznak valamit, vagy nem?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#203) koxx


koxx
MODERÁTOR

Annyira jó ez az edigi-emag fúzió. Edigin leadom a rendelést, aztán odaírja, hogy ezt az emagon lehet kezelni, majd rákattintok a megadott linkre és semmit nem látni emagon :W

(#204) South Velen válasza koxx (#203) üzenetére


South Velen
addikt

Lehet más email címmel vagy belépve emagon, mint edigitalon.

(#205) koxx válasza South Velen (#204) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen
Csak hát ez így szar. Mondjuk rendelésről nem is jött email, na sebaj.

(#206) koncsik válasza koxx (#203) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Énugyanazzal az e-mail címmel vagyok mindkét helyen, ugyanilyen e-mail jött és a visszaigazoló e-mail is megjött azt hiszem, de látszott edigin a rendelés. Többszörös érdekődés után (mialatt készleten volt a cucc, csak dupla áron) készlethiányt jelöltek meg a törlés okaként (rögtön amikor elfogyott... ügyeeees). :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#207) MittuDomain_ válasza koxx (#203) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem is van ilyen.
Ha még van készlet, rendeld meg újra, gyorsan.
Ezek ha nem mennek át, nem jön email/sms, akkor kb elveszett.

Tegnap így jártam parfümmel. :(((

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#208) juve600


juve600
nagyúr

sziasztok !

vettem a minap egy telefont az Emag-tól, netes rendelés és személyesen vettem át egy Emag ponton-boltban, készpénzzel fizettem.
Ha el szeretnék állni a vásárlástól(14 napos) akkor ha visszaviszem oda ahonnét átvettem akkor ott leadom és visszakapom az árát ?
nem találtam erre egyértelmű infót a honlapjukon

csak ennyit : Visszavitel eMAG üzletbe
Ha egy terméket közvetlenül az eMAG egyik bemutatótermébe visszaviszel és a pénz visszatérítését igényeled, a visszatérítés az eredeti befizetés módjának függvényében történik.

de nincs hozzá űrlap,stb
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#209) koxx válasza juve600 (#208) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kitoltod a megfelelo urlapot es leadod, de nem valoszinu, hogy a penzt is azonnal visszaadjak.

(#210) juve600 válasza koxx (#209) üzenetére


juve600
nagyúr

de ott csak futárt vagy easyboxot lehet kiválasztani, a boltot nem

(#211) SUPREME7 válasza juve600 (#208) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem kell hozzá űrlap. Ha boltba viszed vissza, ők csinálnak sztornó számlát, aláírod, és kapod a pénzt - ezek alapján elvileg kp-ban is akár, de azért vigyél egy bankszámlaszámot a biztonság kedvéért. (bankszámlára 1-3 munkanap)

[ Szerkesztve ]

(#212) juve600 válasza SUPREME7 (#211) üzenetére


juve600
nagyúr

ez tuti így van ?
:R

(#213) Thoty válasza juve600 (#212) üzenetére


Thoty
senior tag

Igen, pont így van.
Szerk.: kp-ban talán csak akkor kapod vissza, ha az átvételkor is kp fizettél. Egyéb esetben visszautalják számlára.

[ Szerkesztve ]

(#214) juve600 válasza Thoty (#213) üzenetére


juve600
nagyúr

és akkor erre 14 napom van ?

(#215) Thoty válasza juve600 (#214) üzenetére


Thoty
senior tag

Emagon 30 nap van erre.

[ Szerkesztve ]

(#216) juve600 válasza Thoty (#215) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#217) SUPREME7 válasza juve600 (#214) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hivatalosan igen. Persze ezt nem arra találták ki, hogy ingyen használj valamit 14 napig, szóval rendszert ne csinálj belőle.

(#218) Hegyirabló válasza juve600 (#212) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nem. Elsődlegesen olyan módon kell visszaadniuk a pénzedet, ahogyan te is fizettél, ha készpénzben, akkor úgy, ha kártya, akkor utalás.

Aquila non captat muscas.

(#219) kispx válasza juve600 (#212) üzenetére


kispx
addikt

Bankszámlaszámot vigyél. Nekem kp-s vásárlás utáni elállásnál utaltak. 2 nap volt az utalás.

(#220) juve600 válasza Hegyirabló (#218) üzenetére


juve600
nagyúr

most beszéltem velük telefonon, azt mondták vigyem vissza a boltba ,nem kell űrlapot kitölteni és ott tudom kérni vissza a pénzt vagy ha másik telót veszek akkor a különbözetet fizetni

(#221) Hegyirabló válasza juve600 (#220) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Arra válaszoltam, hanem hogy tuti úgy van-e, hogy csak utalnak. De nem tuti úgy van, mert abban a formában kell visszaadniuk a pénzedet, ahogy te is fizettél nekik. Ha aranyrúdban, akkor úgy. Ha készpénz, utalás, akkor úgy.

Aquila non captat muscas.

(#222) fordjee válasza Hegyirabló (#221) üzenetére


fordjee
aktív tag

Elvileg, de gyakorlatban a Mediánál átutalással kifizetett 350 ezres notebook-ot visszavittem és kp-ban kaptam vissza. Így lehet ingyenesen készpénzt felvenni.

fordjee

(#223) 8 válasza Hegyirabló (#221) üzenetére


8
senior tag

"abban a formában kell visszaadniuk a pénzedet, ahogy te is fizettél nekik"

Ez így nem igaz, félinformáció és félrevezető.
A vevő beleegyezésével bármilyen más formában is történhet a visszatérítés.

https://fogyasztobarat.hu/kepes-jogi-tajekoztato/az-elado-visszateritesi-kotelezettsegenek-modja/

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#224) koxx


koxx
MODERÁTOR

Szokásos edigital szarság, törölték a parfümöket, de a bb topikot olvasva egy páran azért megkapták. :(((

(#225) Hegyirabló válasza 8 (#223) üzenetére


Hegyirabló
veterán

De ez igaz, mert ezt úgy nevezik, hogy kedvező módon tér el a vásárló részére. Ezt lehet. De az eredeti kérdés nem ez volt, hanem hogy tuti-e, hogy készpénzben adnak vissza. Nem tuti, mert ha bankkártyával fizetett, akkor visszaadhatja készpénzben, de nem kötelessége. Legközelebb jobban olvasd el!

Aquila non captat muscas.

(#226) blueye


blueye
veterán

Probalt mar vki ujracsomagolt emagos telefont venni a tamogatas kereteben? Az eredeti ar is 120.000 HUF alatt van.

(#227) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

A gyakorlatban hány munkanap szokott lenni, mire visszautalják egy 14 napon belül visszavitt laptop árát? Saját számlaszámra kértem a visszafizetést.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#228) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.

Újracsomagolt okosóra.
Olyat lehet, hogy boltba kérem és fizetés előtt kibontjuk és megnézem mi merre meddig? Karcos, stb? És ha nem tetszik, azt mondom, köszönöm, mehet vissza!
Vagy kifizetem, elhozom, és ha nem oké visszaviszem?
És majd rám kenik, hogy én karcoltam össze?
Nem vagyok az a típus, aki megveszi és visszaviszi, ha nem tetszik. Egy egeret is inkább elpasszoltam családban, mint hogy visszaküldjem.
De itt nem szívbajoznék, 50k azért már ér annyit, hogy ha nem jó, visszavinném.

(#229) SUPREME7 válasza nfsu17 (#228) üzenetére


SUPREME7
őstag

Saját tapasztalat: Addig ki se hozzák a raktárból amíg ki nem fizeted ... Utána viszont, ha azonnal valami nem tetszik, tudod intézni a sztornózást (persze az is idő, és ha pont sokan várakoznak, nagyon fognak neked örülni)

(#230) HUN_Sector válasza nfsu17 (#228) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Legonál működik az hogy kihozzák raktárból, megnézed hogy mennyire sérült és csak utána fizetsz. Ez legalábbis a székesfehérvári boltban így van.

(#231) SUPREME7 válasza HUN_Sector (#230) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor lehet, hogy csak a hozzám legközelebb esőben ostobák. 400K+ cuccot se akarták fizetés nélkül "megmutatni" .... Mondjuk kifizetett cuccra is sokszor 10-15 percet kell várni, még akkor is, amikor üres a bolt, 3 ügyfélszolga üldögél a kasszáknál és egy jobbágy dolgozik, ha éppen betéved valaki. De biztos csak én megyek rosszkor :D

Másik kedvencem, hogy betettek egy webkamerás ügyfélszolgát, oda kell állni a webkamerás "pult" elé, elmondani neki a rendelésszámot, de fizetni nála nyilván nem lehet, hanem akkor átirányít és újra várakozás, mire élő emberes pulthoz hívnak, fizetsz, és megint várakozhatsz a cuccra :DDD Nagyon hasznos. És csodálatos GDPR kompatibilis is, múltkor volt egy mókus aki mobilcserével kapcsolatban ment ügyet intézni, a webkamerás mókushoz osztotta be a gép, és kb az összes személyes adatát megtudta aki a boltban volt :D

(#232) MittuDomain_ válasza SUPREME7 (#231) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Hű de rühellem, nálunk is van már ilyen. Aztán lehet, ugyanoda járunk, nekem Móricz a törzshely.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#233) nfsu17 válasza HUN_Sector (#230) üzenetére


nfsu17
veterán

SUPREME7
HUN_Sector

Egy új terméket persze nem állok kibontatni velük, hogy megnézzem, tetszik-e, de mivel ÚCS, gondoltam már tök mindegy nekik, hány cellux van rajta.
Ha nem, nem, akkor max a bolt előtt lévő padon kibontom és 5 perc múlva megint adok nekik munkát. De aztán lehet itt jófejek lesznek. :))

(#234) #72042496 válasza #72042496 (#179) üzenetére


#72042496
törölt tag

Közben küldtem még két érdeklődő mailt (mindkettőt magyarul és alatta angolul is) a román partnernek, majd reakció hiányában az eMag oldalán leírtak szerint egy elállást. Arra se reagáltak.

Március 4-én megkerestem Messengeren az eMagot, ők kértek pár adatot, majd jelezték a rendelés törlését a partnerük felé. Többször érdeklődtem, hogy mi a helyzet, türelmem kérték. Tegnap jött mail, hogy törölték a rendelést és visszautalják az összeget, ma már látom a pénzt a számlámon.

Én az eMagnak fizettem persze, érdekelt is a román partnerük. De nem akartam "izmozni", mert bíztam benne, hogy anélkül is megoldódik ez. Sokáig tartott, de tényleg megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#235) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Valaki belefutot már olyanba, hogy a tavalyról most aktív 3*5%-os kuponra mindössze 900 Ft-ot von le (12 000-et kéne). Újracsomagolt műszaki cikkre szeretném beváltani. Pár próbálkozás után meg azt írja, hogy nem alkalmazható erre a termékre...

[ Szerkesztve ]

(#236) Talala válasza Talala (#235) üzenetére


Talala
senior tag

Offos, vak vagyok....nem használhatóak újracsomagoltra.

(#237) headhunter


headhunter
addikt

"Csomagátvétel"

[ Szerkesztve ]

(#238) kissdani válasza headhunter (#237) üzenetére


kissdani
senior tag

Otthonhagyta a bankártyát, megesik... :DDD
Berendel egy millás vga-t a boxba és egy csavarhúzóval kiveszi, úgy gondolom lesz ennek még folytatása sajnos. :(

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#239) omfgk válasza kissdani (#238) üzenetére


omfgk
addikt

Csak a fizetés után látod ,hogy hol is van az a millás vga.

Lehet ,hogy az én zokni rendelésemet feszíti fel. :))

Szóval ez innentől zsákbamacska.

Az első felfeszítés után a csomagon érezte ,hogy ez nem valami nagy zsákmány. Nem karton volt belül hanem valami puhább.

[ Szerkesztve ]

(#240) #65537792 válasza headhunter (#237) üzenetére


#65537792
törölt tag

Érdekes, hogy csak egy-egy adott ajtóra megy rá.

[ Szerkesztve ]

(#241) kissdani válasza omfgk (#239) üzenetére


kissdani
senior tag

Szerintem figyelte mikor beteszik hogy hol is lehet.. :K

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#242) Brian667 válasza kissdani (#241) üzenetére


Brian667
csendes tag

Mekkora lenne ha kiderülne, hogy azért tudta, hogy drága cucc van benne, mert ő rendelte. :D
Nem jó az elméletem, mert előre nem mondja meg a szekrény, hogy melyik fiókban van a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#243) Semin válasza Brian667 (#242) üzenetére


Semin
senior tag

Aham, pontosan így csinálta :K. [link]

(#244) Mr.Csizmás válasza Brian667 (#242) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

guglizik egy dobozméretet (pl amazon), onnantól sima ügy, hogy mekkora lehet. minap feladtam foxposton csomagot, pont ott volt a futár ürítésre, mondja adjam fel, a kezemben lógott a pakk, de megmondta szemre, hogy S-es fiók lesz :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#245) juve600 válasza 0xmilan (#121) üzenetére


juve600
nagyúr

nálam is ez van,tegnap raktam be a csomagot, akkor nem kell aggódni ?

(#246) 0xmilan válasza juve600 (#245) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem kell aggodni, nekem ez volt a timeline:

(#247) juve600 válasza 0xmilan (#246) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#248) kissdani válasza 0xmilan (#246) üzenetére


kissdani
senior tag

Nekem jóval lassabb volt... :(

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#249) Brandynew válasza kissdani (#248) üzenetére


Brandynew
őstag

Nekem 24 nap.

(#250) btprg


btprg
senior tag

Hali! Két napja meg ma is próbáltam rendelni edigital-ról, és az utolsó pillanatban (a rendelés elküldése gomb után) csak "internal server error" hibakóddal jön be az oldal. Két böngészőből is próbáltam... Másnak működik?

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.