Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) IntelKiller7 válasza balintdavid (#1800) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Teljesen komoly.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1802) Ákinard válasza balintdavid (#1800) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Teljesen komolyan gondolja, az emagnál benne van a palliban. Nekem a BF rendelések feldarabolva jöttek, egyedül ma jött meg egy 3 tételes rendelés egyben, hiánytalanul.

(#1803) pazola válasza balintdavid (#1800) üzenetére


pazola
tag

Én ma vettem át az egyik rendelés egyik részletét, de úgy, hogy amit az EMAG írt, hogy jön, az pont nem jött, gyakorlatilag a megrendelt termékekkel ellentétben a kiszállítási értesítésben szereplő termékek komplementere érkezett meg, a rendelések menüpontban pedig Termékek eladva és kiszállítva a(z) eMAG által szerepel...

[ Szerkesztve ]

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#1804) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha új mosógépet veszek, akkor el lehet (ingyen) szállíttatni a régit?

(#1805) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Sziasztok! Van arrol tapasztalat, hogy egy emag boxba rendelt es kifizetett termeket ha nem veszek at mennyi ido utan kapom vissza az arat az atvetel hataridejenek lejarta utan?
Szukseges ilyenkor visszakuldest inditani az alkalmazasban, vagy automatikus a folyamat?

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1806) IntelKiller7 válasza adnoctum18 (#1805) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ha lejar a tarolasi ido, visszaviszik. Utana visszakapod a penzt. De, ha lemondod lehet tudsz gyorsitani rajta.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1807) adnoctum18 válasza IntelKiller7 (#1806) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Koszi! Mar lemondtam, csak vajon ranyomjak e, hogy visszakuldes, vagy az csak az atvett csomagra vonatkozik? :)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1808) IntelKiller7 válasza adnoctum18 (#1807) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Azt nem kell. Az csak az átvettekre érvényes. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1809) bul07


bul07
nagyúr

Sameday futáros házhoz szállítás esettén van olyan pont amikkor lehet változtatni a kiszállítási napon?

Holnap nem leszünk itthon, bíztam benne hogy ma nem kap csomagszámot semmi de kapott, amúgy Román határ mellet kis falu
Ennyi látszik még:

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1810) Nikaré válasza bul07 (#1809) üzenetére


Nikaré
őstag

Kiszállitási napot még nem módosítottam, de, ahogy nézem még az elosztó raktárba sem érkezett meg a cucc.
Kicsi az esély arra, hogy ez holnap kiszámítása kerülne.

[ Szerkesztve ]

(#1811) bul07 válasza Nikaré (#1810) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát reméljük, nemrég jött sms hogy 24-25 a szállítás napja, csak ezt tartják

Amúgy ez lenne ami jön [link], nem az a 290Ft ha nem veszem át mert annyit kértek érte valószínűleg el volt árazva, de azért csak jó lenne megkapni :DDD :D

Még egy kérdés itt nincs olyan lehetőség mint a Express One esetén hogy megadják hogy hanyadik a csomagom és élőben tudom követni hogy hányadig csomagnál jár a futár, ez nagyon megkönnyíti a futára várást

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1812) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Mennyire gyakori, hogy az emag által forgalmazott termék rendelést törlik?
Ma láttam az appban, hogy BF napján rendelt mosószerek státusza: törölt szállítás. :F

(#1813) IntelKiller7 válasza Brave_86 (#1812) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ha elfogy, siman torlik.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1814) perempe válasza bul07 (#1811) üzenetére


perempe
addikt

22-t írtak a szállítás napjára, ma 8 óra után kaptam sms-t, hogy 10 és 13 óra között, aztán olyan sms jött egy órán belül, hogy kézbesítése elhúzódik, ma vagy 3 munkanapon belül fogom megkapni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1815) pn4hvq válasza bul07 (#1809) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Múlt hét szombaton jött a futár, az smsben lévő linkre kattintva lehetőségem lett volna következő munkanapra időzíteni a kiszállítást.
Ilyen link volt: https://sameday.hu/megerosites-fogadas/5EHU24151XXXXX , ahol az utolsó / után a Sameday-es csomagazonostó szerepelt.

(#1816) sunavlys


sunavlys
senior tag

ez a [link] router már egy hete áll:
"Csomagja hamarosan felvételre kerül.
20 nov. 6:40"

Visszamondhatom?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1817) Ákinard válasza sunavlys (#1816) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Akkor is visszamondhatod, ha nem áll a csomag. 14/30 napos elállás van, indoklás nélkül. Neked kell tudni, mennyire jó vétel, érdemes-e várnod rá.

Amúgy nekem volt már 'beragadt' rendelésem, írtam nekik, hogy kérem nézzenek rá, mert azóta többször volt raktáron a termék, nálam pedig még mindig feldolgozás alatt van. Elnézést kértek, 1-2 napon belül megjött, és még bocsikupiont is kaptam. (Életemben először.)
Simán lehet, hogy nálad is csak 'elakadt' én először szólnék nekik. (Ha kell a termék szersze.)

(#1818) Ákinard válasza bul07 (#1809) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Igen lehet módosítani rajta. Nevettem is, mert egy románról bénán lefordított oldalra visz, ahol csak 2 időpont módosítási indokot lehet megadni:
- 1) Nem tartózkodom a címen a kézbesítéskor
- 2) Nincs elég pénzem, hogy kifizessem a futárt :D

(#1819) sunavlys válasza Ákinard (#1817) üzenetére


sunavlys
senior tag

kösz, bár most azt írja kiszállítás napja 11. hó 22-e

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1820) perempe válasza perempe (#1814) üzenetére


perempe
addikt

miért küldték a második sms-t? 12 óra előtt megkaptam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1821) fogkefe21 válasza sunavlys (#1819) üzenetére


fogkefe21
kezdő

Nekem is van beragadt rendelésem, szintén azt írta, hogy 11.22 a szállítás. Ma írtam nekik chaten, annyit tudtak kinyögni, hogy Dec 1-ig megérkezik. Aztán hívott egy telefon, hogy mennyire voltam elégedett. :)

(#1822) sunavlys válasza fogkefe21 (#1821) üzenetére


sunavlys
senior tag

Chateltem én is, de csak sablon válaszokat adott, a rendelesszamra semmit sem mondott

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1823) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Van valakinek konkrét tapasztalata az emeg partner Electro Hungary-val kapcsolatban? Múlt hét pénteki megrendelésemet, amit nem lehetett csak előre utalással fizetni még aznap törölték. Az indoka az volt, hogy nem tudták befoglalni a terméket. Regisztrált vásárló vagyok, nem kellett volna már felvenni a kapcsolatot velem?

Vajon meddig fognak ülni a pénzemen? Az emag aszisztens nem ér semmit, bár gondolom már többen tapasztalták....

(#1824) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Sameday üzenet: "Nem elérhető doboz a szekrényben"

Ez azt jelenti, hogy nem volt szabad hely a "szekrényben"?

(#1825) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Egy hete BF alkalmával rendeltem egy TV-t áruhitellel, amit tegnap délben el is fogadtak, de a TV azóta meg sem mozdult, egyébként pár napja nincs is készleten. Amikor rendeltem, természetesen volt, aki akkor kifizette, már a hétvégén megkapta. A rendelés leadásokor foglalásba teszik a készüléket, tehát van ré esély, hogy megkapjam? Ha nem, akkor ilyenkor mi van az áruhitellel? A kiszállítás most dec. 1-re van kiírva, de másnak is ez volt akkor jelezve, aztán 2 napon belül mégis megkapta...

[ Szerkesztve ]

(#1826) fege87


fege87
csendes tag

Sziasztok. Emag oldalán ha a forgalmazó az extreme digital, az jelent valami hátrányt számomra ahhoz képest ha a forgalmazó maga az emag lenne? Úgy tudom a két cég egy és ugyanaz... Köszi.

(#1827) sunavlys válasza sunavlys (#1816) üzenetére


sunavlys
senior tag

na megjött

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1828) Panthera válasza sunavlys (#1827) üzenetére


Panthera
őstag

Üdv

Azt hol lehet online jelezni hogy rossz átvételi pin kódot küldtek? Az emag chat egy nagy nulla, a futár weboldal még nagyobb...

Nem válasz akart lenni....

[ Szerkesztve ]

(#1829) zsiz válasza fege87 (#1826) üzenetére


zsiz
őstag

Én saját tapasztalat alapján hanyagolnám őket, tróger banda. Felvásárolták őket, de nem egy cégként működnek.. Ha bármi gond van, az extreme digital ügyfélszolgálat kb elérhetetlen, az emagnak meg hiába írsz, nem igazán tudnak segíteni. Nem tudnak intézkedni az extreme digitalos rendelésekkel. Max annyit, hogy te jelzed az emagnak a bajodat, ők meg továbbítják és majd keresnek. De ilyen válaszokra én heteket vártam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1830) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

AZ milyen már hogy hibás terméket küldtek, próbálom, (kétszer is) értékelni,
de csak olyan választ kapok hogy
Az Ön értékelése nem került elfogadásra :(
Üdvözlünk!

Ön nemrég az alábbi termékről írt értékelést.
Sajnos az értékelése nem egyezik a közzétételi szabályokkal, ezért felfüggesztésre került.
Felfüggesztés oka: Az ügyfélszolgálat hatásköre értékelés szerkesztése

Kérjük keresse fel ügyfélszolgálatunkat: https://www.emag.hu/info/kapcsolat A termék visszaküldéséhez válassza a saját fiók -> Visszaküldés menüpontot. Köszönjük! Üdvözlettel: eMAG

Nem a visszaküldés érdekel hanem hogy nyilvánosságra hozzam hogy a termék amit küldtek hibás.

A másik hogy kértem a javítást, hétfőt jelöltem meg átvételi időpontnak, de emailben sem kaptam semmilyen értesítést az elfogadásáról.
Írtak olyat hogy a megjelölt időpontttól 5 munkanapon belül elviszi tőlem a futár.
Értesítést adhatnának attól még, legalább emailben, hogy ok felvették a regisztrált kérelmemet.

Valaki adjon megerősítést már.

(#1831) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Illetve mivel nem küldtek megerősítést, hogy tudom kérni a javítás /elvitel/ törlését?
Úgy néz ki hogy a billentyűzet gombjai magától megjavult?

(#1832) Llew válasza sunavlys (#1827) üzenetére


Llew
senior tag

Jelezték előtte, hogy ma kapod? A csomagkövetés mennyire megbízható? Nekem mára ígérték automatába, reggel jött is email, hogy mindjárt felveszik, meg látszik az appban is, de azóta semmi előrelépés. Ez alapján még fel sem vették.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1833) Rison77 válasza Llew (#1832) üzenetére


Rison77
senior tag

Nekem tegnap az oldal azt írta 1 rendelésben leadott 2 termékre, az egyikről szerdán, a másikról tegnap kaptam értesítést, hogy feladták, és azt jelezte, hogy szállítás 24.-e. Tegnap már konkretizálták is, hogy a mai nap 10:00-tól 20:-00ig várható. Reggel már csak annyi szerepel, hogy átvétel mától, a sameday-es csomagkövetés meg se mozdult 1-1 sor van, az egyiknél 22.-e hogy csomagja hamarosan felvételre kerül, a másiknál 23.-a ugyanez. Automatás rendelések.

(#1834) Llew válasza Rison77 (#1833) üzenetére


Llew
senior tag

Akkor kb ugyanaz. Jó lett volna átvenni hétvége előtt, de ez van.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1835) Dictator^ válasza Nikaré (#1824) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen, azt jelenti, hogy megpróbálták betölteni, de minden szekrény tele és/vagy nincs akkora méretű szekrény ahova beférne a csomagod.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1836) Nikaré válasza Dictator^ (#1835) üzenetére


Nikaré
őstag

Kissé fura a szövegezés/fordítás.
Na mindegy azóta nem tudták újból megkísérelni a kiszállítást.
Így kettő hét lesz szerintem (ha megkapom egyáltalán) a rész idejük.

(#1837) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A fekete péntekes hajvágógépem Magyarországról kiment Romániába, most a sameday szerint София-град-ban van BulgáriábaN. Szóljak nekik hogy nem jó az irány vagy majd csak akkor ha Türkmenisztánban lesz? :DD :D

(#1838) hege1989


hege1989
tag

Tudja valaki, hogy lehet e most valahogy eMagos haztartasi nagygepet ingyen szallitassal megvenni? Anno volt olyan, hogy valami promo rermeket melle raktam, az ingyenesse tette. Valami hasonlorol tudtok?

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#1839) Llew válasza hege1989 (#1838) üzenetére


Llew
senior tag

Hát ez jó. A két nappal később rendelt csomagom hamarabb ért az automatába, mint a másik.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1840) Rison77 válasza Llew (#1839) üzenetére


Rison77
senior tag

Pont ezen fogom a fejem én is.. Konkrétan nekem is 2 különböző rendelés több termékkel, és amit tegnapra írt megérkezésnek még mindig sehol amit meg nem is vártam most kaptam az sms-t-t hogy átvehető.. De a csomagkövetés is frissült, és mindkét rendelésben a termékek kb 2-3 perc különbséggel indultak útnak a csomagautomata felé. Szóval 4 termékből 2 befért az automatába. :DDD

(#1841) Rison77 válasza Rison77 (#1840) üzenetére


Rison77
senior tag

Fú te jó ég, első és utolsó volt, hogy én ilyen módon rendeltem bármit is :D A maradék 2 termékről kaptam emailt, hogy nincs több hely az automatában.:D:D Most komolyan kimegy a futár megpakolva, és ahol van üres hely oda rak valamit, ha betelt a többit visszaviszi? :DDD Nah de nem is ez, fogtam magam gyorsan elszaladtam az automatához rajtam ne múljon a hely. Supriseeee ki van kapcsolva..... mi a F.. :F Egy spar oldalához van rögzítve, szentségelek egy sort mikor pont elsétál mellettem egy férfi, aki felvilágosított, hogy ez az automata csak akkor működik amikor nyitva a spar. :W :W Hát ilyet se láttam még.. Hazaérve jobban szemügyre véve a rendelést találtam olyan szekciót, hogy intervallum, hétfő-péntek x-től- x-ig stb, és az egybevág a spar nyitvatartási idejével. :U Azért ez egy rossz vicc..

(#1842) Dictator^ válasza Nikaré (#1836) üzenetére


Dictator^
veterán

Küldj egy AWB-t priviben.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1843) drosan


drosan
tag

Én ettől a cégtől biztos, hogy soha többet semmit, BF akció, rendeltem két Lego készletet, boltba kértem bízva abban, hogy oda képesek lesznek majd egyben kiszállítani. Erre egy hétre rá látom, hogy a drágábbik nagy készlet a kiszállításról visszaváltott rögzítettre. Kiderült, megsérült a doboz ezért azt nem adhatják ki, készlet nyilván már nincs, amiből pótolhatnák, ezért törlik a rendelést, de semmi értesítés, semmi elnézést stb. Persze mindkettő ajándék lett volna, közben meg látom, Jófogás már teli van vele :(((

(#1844) Nikaré válasza Dictator^ (#1842) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Küldtem.

(#1845) DarkByte


DarkByte
addikt

Amúgy arra érdemes odafigyelni hogy novemberben és decemberben csak 36 órát marad a szajré az easybox-ban, a 72 órás intervallum csak a többi hónapra érvényes. Majdnem megtréfált.
(A webes eMAG felület a távolabbi átvételi határidőt írja, a sameday értesítésben már a rövidebb van.)

[ Szerkesztve ]

(#1846) Llew válasza DarkByte (#1845) üzenetére


Llew
senior tag

Mondjuk elég vicces intervallumok jönnek ki, mert nekem hajnal egykor járt volna le. Nem hiszem, hogy ott tipródna a futár, hogy kivegye.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1847) Llew válasza Llew (#1846) üzenetére


Llew
senior tag

Zsenialisak. Most kaptam emailt, hogy úgy latják csúszik a rendelésem, de akár már ma, vagy 3 munkanapon belül megkapom. Szerintem kurvara nem mindegy melyik.
Húlt het elejei rendelés. Amit utana rendeltem het masodik feleben az az már megött.
Na, közben a csomagkövetés szerint már úton van. Akkor nem is értem az sms-t minek küldték.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1848) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Most ez mi?

Kedves Ügyfelünk!

Kitöltötte weboldalunkon a termék javítása űrlapot, azonban mivel az átvételtől számított 30 napon belül van, lehetősége van igénybe venni a 30 napos termék-visszaküldés szolgáltatásunkat, amelynek keretein belül pénzvisszafizetést, valamint vásárlási utalványt választhat visszatérítési módként.
A termék beérkezése után visszárukezelési osztályunk elbírálja a visszaküldési feltételeit, és amennyiben a visszaküldött termék eleget tesz azoknak, elkészül a sztornószámla.

Amennyiben Ön sérült/gyári hibás/hiányos tartozékkal rendelkező terméket kapott, akkor a következő teendői vannak:

1. Kérjük töltse ki a http://www.emag.hu/info/form/aruvisszakuldesi-jog címen elérhető Termék-visszaküldési űrlapot.
2. A kitöltött űrlapot két munkanapon belül kollégáink elfogadják és megrendelik a futárszolgálati partnerünktől a termék elszállítását, amely néhány munkanapon belül megtörténik. Erről a lépésről e-mailben fogjuk tájékoztatni.
3. Ha a termék visszaérkezett hozzánk, úgy a rendelését töröljük, a vételárat pedig felszabadítjuk. Erről szintén e-mailben fogjuk értesíteni.

Kérjük a terméket, lehetőleg eredeti dobozába csomagolja vissza, elkerülve a szállítás közbeni további sérüléseket.

Mi ez hogy nincs hibás terméknél csere? Miért áruvisszatérítés van csak (pénzvisszaadás)
Kedvezményes áron vettem a terméket nem akarom a pénzt visszakapni, csereterméket akarok! :O

Termék garanciális javítása űrlapot töltöttem még múlt héten erre kaptam ma ezt a választ.


[ Szerkesztve ]

(#1849) bobalazs válasza bobalazs (#1848) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Várjak 30 napot és kérjem akkor a cserét?

(#1850) pn4hvq válasza bobalazs (#1849) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én egyszer éltem ezzel az eMagnál, pont a 2 éves jótállás végén. Szerintem rövidrezárják a dolgot: visszaküldöd, az általad jelzett hibát ellenőrzik (ha megteszik) és ha fennáll a hiba, visszakapod az árat. Nálad ez rosszul jön ki sajnos :(.
Ha valaki 2 éve vett jó drágán videokártyát náluk, akkor a 3. év vége előtt vissza kell küldeni, ha bármilyen hiba van, vélhetően visszakapja a magas vételárat, ő jól fog járni, mert két generációval frisebb kártyát kap a pénzén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.