Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) DrDobos válasza Igric (#948) üzenetére


DrDobos
őstag

Ha nem jon meg rovidesen, visszamondom a fenebe :)

Nem lenne gond, ha nyogne annyit az emag, hogy bocsi de nem fogjuk amugy tudni kiszallitani, ne is rendelj :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#952) Igric válasza DrDobos (#951) üzenetére


Igric
tag

Mivel előre fizettél nem foglalkoznak vele, az le van sz*rva, amit utánvéttel kértem az minden megérkezett a boxos és a szállításos is. Én soha többet nem fizetek előre november környékén sehol. :U :DD

(#953) =Mentor= válasza dethroner (#949) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nagyon elkényelmesedtek az emberek, én még emlékszek arra az időkre amikor heteket is kellet várni egy rendelésre akár. Most meg 5-6 nap miatt is megy a cirkusz, holott ünnepekkor többszörös mennyiségű cuccot szállítanak ki, szóval ez kikerülhetetlen. :U

(#954) Ákinard válasza Igric (#952) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Nekem utánvételes boxos rendelésem kering valamerre lassan 3 hete... Tök független az előrefizetéstől.

(#955) dethroner válasza =Mentor= (#953) üzenetére


dethroner
veterán

Nem az elkényelmesedés a lényeg. Hanem az, hogy a terméket több webshop is forgalmazta, és kimondottan az emag által vállalt szállítási határidő miatt választottam őket. Azt írták a rendelésem 13-án megérkezik. Ez volt az egyetlen indok, amiért tőlük vásároltam. Ha nem tudja tartani a vállalt határidőt, akkor ne adjon meg ilyen rövid határidőt, ha viszont napra megadja, érkezzen meg a megadott napon, akkor ne kamuzzon, valósítsa meg. És mivel nem egy napot csúszott, hanem 3 napot, így még azt se lehet mondani hogy véletlenül valami félre ment. Egyszerűen már rég meg kellett volna érkeznie, amikor még át se adták a szállítást végző cégnek.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#956) z67 válasza =Mentor= (#953) üzenetére


z67
őstag

Bizony, meg volt idő, amikor 10 évet kellett várni egy trabantra, de kár hogy elmúlt...

(#957) radi8tor válasza z67 (#956) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:DD

⭐ Stella

(#958) DrDobos válasza Igric (#952) üzenetére


DrDobos
őstag

Erre gondoltam enis, de mondom csaknem.. hat de

Juteszembe: valakinek ugyfelszolgalatos lemondassal kapcsolatban van tapasztalata? :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#959) Beni2360 válasza DrDobos (#958) üzenetére


Beni2360
félisten

Igaz én még ugyfelszolgalaost még nem mondtam le de uzletbe tartó arunal hivtam oket és jeleztem, hogy nem tartok igényt az arura mert masikat rendeltem. ;] Azonnal rendelés törlésére váltott a rendelés.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#960) S@c@


S@c@
őstag

A 30 napos elállás, az az elállás bejelentését jelenti, vagy 30.ik napon már a terméket le is kell adni az eMAG-nál? :F

Mert 14 napnál csak 14 napon belül jelzed és azt követően adod le.

(#961) 4Grider válasza S@c@ (#960) üzenetére


4Grider
nagyúr

A weblapon világosan le van írva, hogy a harmincadik napig kell bejelentened az elállási szándékot és nyilatkoznod arról, hogy milyen módon juttatod vissza a terméket. Az nincs odaírva, hogy a harmincadik napig vissza is kell küldened a terméket.

(#962) bigdigit


bigdigit
addikt

Húha hamarabb kellett volna itt olvasgatnom.12.11.-én vettem egy oled tv-ét 24havi 0%THM-de de mivel nem volt az üzletben kiszállítással kértem.
Igaz 12.19 az ígért kiszállítás de úgy látom ebből nem lesz semmi.Azt már látom 2 napja ők már kiadták szállításra csak épp a posta nem tud róla.Ott már 4x szerepel várnak az emag átadja.
Közben viszont már üzletben is elérhető pár helyen azonnali átvéttel.
Legszivesebben elmennék egy ilyen üzletbe és ott törölném ki a rendelést és csináltatnék újat csak nem tudom a hitel része vajon ilyen esetben hogyan zajlana.Ebben a bürokráciában biztos nem tudnám egy füst alatt elintézni.

(#963) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem csalódtam. Dec 7 óta vergődőnek a csomagommal h betegyék a easyboxba. 1* nem sikerült 12.-én, azóta semmi. Írtam nekik, hogy Kedd vili? Után ott a sz.számom, zsé vissza. Ezekkel el sem szabad kezdeni a jópofizást. Emag

(#964) 4Grider válasza Kolondrum (#963) üzenetére


4Grider
nagyúr

Három csomagot rendeltem pont egy hete easyboxba. Ezek közül az utolsót kedden adták fel, de még csak az első kettőt tudta a Sameday kézbesíteni (a másodikat szombat hajnalban), annyira tele vannak az automaták úgy is, hogy már csak kemény egy napot biztosítanak a csomagátvételre.

(#965) bigdigit válasza 4Grider (#964) üzenetére


bigdigit
addikt

Nekem posta hozná a cuccot. Eddig 6x látom a posta csomagkövetőjén jelezték a postának a szállítást de valahogy még mindig fel se vette a posta. Nem tudom hogy működik a rendszer. Most vagy a posta nem megy érte vagy ez csak egy előjelzés lesz majd csomag de ténylegesen még nem kértek a felvételt.
A hitel nálam nehezíti a helyzetet.Ha nem lenne már lemondtam volna és megveszem üzletben ahol van.

(#966) vrob


vrob
aktív tag

Emag rendelés, partnerük szállította, 10 ezer Ft érték.
Totál más terméket küldtek.
Indítottam visszaküldést, erre a visszaküldéskor átadott a futár egy cserét ... ami ismét random ami a polcon hasonló volt.
Az Emag oldaláról eltűnt a visszaküldés lehetőség, pedig a második termék még csak pár napja lett átvéve.
Hogy lehet az ilyen, újfent hibásra kicserélt termékre érvényesíteni a 14 napot?
Vagy ez volt a szívatás lényege, ezzel kijátszották a visszaküldés lehetőségét?
Indítottam panaszt az emagnál. Egyelőre itt tartunk.

(#967) bigdigit válasza bigdigit (#965) üzenetére


bigdigit
addikt

Ma végül még is érkezett a tv. Az eredeti vállalás is ez volt. A posta rendszere viszont xar.

(#968) Beni2360 válasza vrob (#966) üzenetére


Beni2360
félisten

Az első termek vissza küldési opció tunt el. A madodikat meg nem konyveltek be. Siman telefonon megbeszeled a dolgot, hogy ez sem az es mond, hogy el alksz a vásárlástól. Ezt ő regisztrálja mond, hogy ezt a beszelgetest ők rogzitik vagyis innentől gondoskodjanak a visdza szallitasrol.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#969) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A sok panasz mellett jöjjön egy pozitív tapasztalat: Volt egy easyboxos rendelésem, amit nem sikerült időben átvennem, vasárnap hajnali fél egykor járt le, korán reggel még megpróbáltam átvenni, de már azt írta, hogy a box nem nyitható azzal a kóddal. Viszont másnap este hat után jött egy SMS, hogy ha a linkelt oldalon megadom a címemet, akkor házhoz szállítják a csomagot. :R

[ Szerkesztve ]

(#970) Ákinard válasza Ákinard (#954) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Elvileg ma 2:30 körül berakták a boxba (?!?) de se SMS se nyitó kód nem jött. A Sameday szerint csak kiszállitás alatt van. Kezdem azt hinni, hogy csak fantom csomag ez :DD

(#972) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Majd megírom mi lett, a futár cég nem elérhető, holnap bemegyek és ha nem jutok előre velük hívok rendőrt. Első körben magamat adom hátha fizetnek. Ezt velem senki nem csinálja, meg sem várom h menjen a hülyítés. Nem is sejtik milyen ha bemegyek személyesen. Itt lakom 30 perc autóval. Mit képzelnek ezek?

[ Szerkesztve ]

(#973) Ákinard válasza szima (#971) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Végül tényleg reggelre lett kód hozzá :) Fura, éjjel nekem sosem töltöttek, de eddig minden töltésnél szinte aszonnal jött a kód.

(#974) Kolondrum válasza Kolondrum (#972) üzenetére


Kolondrum
félisten

A futár cég mailre sem reagál, telefon azonnal foglalt, emag sem reagál. Elugattam, ma bent a csomag az automatába vagy pénz vissza. Hazajövök reggel melóból, utoljára próbálok velük kontaktálni majd bemegyek a futár céghez és garantálom h lesz mit emlegetni a főnöknek. Ott vannak a szentendrei úton a hév mellett. ;]

(#975) LoviGabi


LoviGabi
újonc

Sziasztok.

December 7.-i eMAG rendelés a mai napig sehol, a Sameday nem elérhető. Ellenben azt néztem, hogy a Sameday -t tulajdonló(?) Delivery Solutions Kft. a cégjegyzékből törölve lett ( https://www.ceginformacio.hu/cr9311882119 ), most akkor mi is van? :W

(#976) Kolondrum válasza LoviGabi (#975) üzenetére


Kolondrum
félisten

Holnap megmondom ugyan ezen az úton járok, személyesen megyek be. Szerintem az iroda zárva lesz, az a tippem. Onnan én pénz nélkül nem jövök el vagy cirkusz nélkül. Ha nem jutok előre velük akkor emagy fogy.vádelem. nekem ez nem gond vagy teher intézni.

[ Szerkesztve ]

(#977) Ákinard válasza LoviGabi (#975) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Jé, LoviGabi. :)
No para, Delivery Solutions Zrt. a jogutódja.

[ Szerkesztve ]

(#978) LoviGabi


LoviGabi
újonc

Nos... annyi fejlemény lett, hogy a Delivery Solutions Kft.-ből Delivery Solutions Zrt. lett, amelyet a +36 1 4520090 telefonszámon nagy nehezen sikerült elérni, kiderült hogy a megrendelt termék fizikailag megfogható formában nemhogy a futárcégnél lenne, hanem még javában egy üllői raktárban pihen (két hét után is!), ahonnan természetesen nem lehet elhozni, hátha úgy egyszerűbb lenne nekünk, áh dehogy. Karácsonyi ajándék helyett a két ünnep közöttre vállalták, így le lett mondva...

Soha többet eMAG! 🤬👎

(#979) Kolondrum válasza LoviGabi (#978) üzenetére


Kolondrum
félisten

Holnap felhívom őket. Én nem merem elmondani mit várok.

(#980) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ha boltba kérem az átvételt, akkor ott hány napig tárolják mielőtt visszaküldenék?

(#981) Kolondrum válasza LoviGabi (#978) üzenetére


Kolondrum
félisten

LoL ez az Edigital telszáma. Leterheltek, röviden. Felárért lehet jelezni h házhoz kérem úgy haladna a dolog. Egyébként meg ha stornot kérek akkor addig nem lesz még nem kerül vissza a kiindulási helyre, vagy esetleg beteszik az automatába akkor ne vegyem át és úgy storno. Minden idő, szóval várunk és többet nem emagozunk meg edigitalozunk. A termék milyensége miatt várok csak, nem ajándék.

(#982) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok! :)

EMAGról rendelt SpiceBomb Vikror & Rolf parfüm csak egy két fújásig volt eredti. Tegnap érkezett meg . 27.xxxFt volt. ÁK-n 40 alatt nincs. Gyanakodhattam volna... De mikor kibontottam a dobozt már gyanús volt nekem, de az illat tartóssága megnyugtatott, ma reggelig.. :D

Addig végig jártam a fórumokat stb. És sehogy se akart hasonlítani a hamisítványra.

Pedig de HAMISITVÁNY!

Tettem fel képeket külső szerverre.
látható minden.

https://ibb.co/qskrSTX
https://ibb.co/Y0MLfxK
https://ibb.co/7bjH2Pn
https://ibb.co/tQjXs6c--- Ami nekem itt szemet szúrt a fröccsöntés vége... bóvli
https://ibb.co/SKbRx8b
https://ibb.co/xzdzZhP
https://ibb.co/D84SPZR
https://ibb.co/QdtfMmw
https://ibb.co/Hhn422R
https://ibb.co/gWmpxZK

Az egész üveg olyan rögös hogyis mondjam ... na
Szórófejből nincs benne az a fehér porlasztó mint amit itt láttam valahol...
egy videót megnézve pedig eredetinek tűnik.
Real vs. Fake!: Spicebomb by Viktor & Rolf - YouTube
Doboz stimmel, biztosító stimmel.

Aztán már a végén nem is akar működni a szórófej.
Videó [link]
írtam panaszlevelet is meg kértem vissza a pénzt.

Vicc az egész. Parfümösök jelezték, hogy a MODERN STORE egy nagyon rossz cég!

Valaki járt már így?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#983) #21346560 válasza ricogsm (#982) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tehát végülis nem emag probléma, hanem másik forgalmazó...

(#984) Maxibuci válasza ricogsm (#982) üzenetére

A fólia csomagolás és az a "narancs papírcsík" is elég gagyi hatást kelt....

[ Szerkesztve ]

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#985) ricogsm válasza #21346560 (#983) üzenetére


ricogsm
őstag

Ha beírod ,hogy Modern Store akkor az EMAG.ro webhelyre visz szerintem a román emag.
De lehet nem.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#986) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!
Nálatok működik az oldalon az Easybox-os visszaküldés megrendelése?
Nálam mindegyik Easybox-ra azt írja, hogy nem elérhető :Y

(#987) Maxibuci válasza Gergi (#986) üzenetére

Szia!

Nálam egész Budára azt hozza, hogy nem elérhető.....

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#988) Gergi válasza Maxibuci (#987) üzenetére


Gergi
aktív tag

Én is ezt látom... de mi a fene történt? :U

(#989) Thoty válasza Gergi (#988) üzenetére


Thoty
senior tag

Tele vannak a boxok.

(#990) radi8tor válasza radi8tor (#875) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az enyém már vissza lett küldve Romániába :D

⭐ Stella

(#991) ablack válasza Gergi (#986) üzenetére


ablack
senior tag

Nekem néhány hete az összes közelire azt írta hogy tele, azért kiválasztottam egy tőlem elég távol eső automatát. Ezután odamentem a hozzám legközelebbi automatához, és simán engedte belerakni a kapott kóddal, volt benne üres rekesz a weboldalon írt adat ellenére.
Szerintem ha valaki kivesz egy csomagot utána nem frissül azonnal az adat.

[ Szerkesztve ]

(#992) Gergi válasza ablack (#991) üzenetére


Gergi
aktív tag

Ah.. köszi a tippet, lehet kipróbálom ezt én is :K

(#993) DrDobos


DrDobos
őstag

Nekem a Sameday oldalan azt irja, hogy ma mar a futarnal van a csomagom es robog a box fele..aha persze. Hany napig fogja vinni vajon? Ha holnap nem jon meg, lemondom ugyis es nem tudjuk meg :U

Samsung Galaxy A55 5G

(#994) Ciccuka válasza Csápájev (#931) üzenetére


Ciccuka
veterán

10 percet vártam és nem vették fel a telefont. :W
Az elején minimum 2 perc amúgy is elmegy a sallangra.

Minek várakoztassák az usert, ha nem veszik fel a végén?
Akkor legalább legyen foglalt a vonaluk.

Az is szép volt, mikor tavaly 1 hónap volt mire egyáltalán válaszoltak e-mail-re.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#995) Geo19870322


Geo19870322
tag

Szerintetek, ha rendelek az Emagról akkor 2 ünnep között kiszállítják vagy majd csak jövőre? :F

(#996) =Mentor= válasza Geo19870322 (#995) üzenetére


=Mentor=
őstag

Terméktől is függ, általában oda van írva mikor várható a szállítás...

(#997) 1dani1 válasza Gergi (#986) üzenetére


1dani1
újonc

Szia, 2 hete beszéltem a sameday ügyfélszolgálatával, mert az 200m-re lévő automata nem volt elérhető. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy azért offline, mivel jelenleg 120 csomag vár arra, hogy bele rakját a box-ba :DD. Mivel belátható időn bellül nem tudnák elhelyezni a csomagokat, ezért nem eréhető(k) az easybox automata/ták.

(#998) ricogsm


ricogsm
őstag

Csomag visszaküldésnél (szintén Románia ) mikor lesz látható ,hogy fogadták ?

mert még nem látom. Dec 21.-én raktam automatába de arról se kaptam értesítést, hogy elhelyeztem.
kezdek nyugtalan lenni.
:F

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#999) radi8tor válasza =Mentor= (#996) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

El ne hidd azt ami oda van írva.

⭐ Stella

(#1000) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én már megvárom mi lesz. Egy szót nem szólok. 1 hónap után visszakérem a pénzem. Ami egyébként igen hamar bekövetkezik. Már küldtek vélemény írásos levelet, de még nem írtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.